Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia Słońce najlepszego 😁 😁 sto lat, spełnienia marzeń, dużo miłości i łatwego porodu ślicznego różowego bobaska 😁


w ogóle to nie wiem dlaczego możemy ustawić swoją datę urodzenia w profilu, a jak nadchodzi ten dzień to nawet się nie wyświetla koło avataru na przykład, że \\\'mam dziś urodziny\\\' 😁 🤔

Skwara haha jednak kobitki w ciąży mają intuicję 😁 miałam wagarować a tu dzwonią do mnie ze szkoły z rana i okazało się, że i tak zajęcia odwołane dziś i jutro 🙃 . Z mieszkaniem no to szukamy jakiegoś pod wynajem, bo mąż zmienił pracę, ale nie w moim mieście bo tu drożyzna, a on i tak będzie jeździł po całym śląsku więc mam duży wybór i chyba dlatego nie mogę się za to zabrać 😁

No właśnie gdzieś nam Wikarynkę wcięło?

Anitek gratulacje 30 tygodnia 😁 ja też lubię taką pogodę jesienią, bezchmurne niebo, słoneczko i troszkę zimno 😁 u mnie prawie dziś tak jest, tylko temperatura się nie zgadza bo 21 stopni pokazuje 😁 dobrze, że to już nie lato i te upały 😮 jak \\\'zrzucę\\\' brzuszek na porodówce to pewnie będę chciała jak najszybciej wiosnę i lato, zawsze tak było 🙂 bo co my się w zimie na spacery nie nachodzimy z maluchami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ifyou ale Ci sie ze szkolka upieklooo 🙂 szczesciarooo 😜
powodzenia w szukaniu mieszkanka, 3mam kciuki 🙂ja znalalam, tylko czekam na decyzje wlasciciela. Odstapil od agencji, takze trzeba czekac, bo obowiazuje go krazuzula jakas tam w ich umowiei 2 tyg nie moze wynajac.. 😜 wiec ja juz jedna noga jestem na swoim wynajetym z moim R 😁 😁 😁 radosc max 😁 😁

anitek gratki 30tygodnia cos dolega 🤔 🤔?? mnie dopadla zgaga max 😜 😠 😠 😠wrrrrr 😠 😠 i kopniaki po zebrach 😠 😠 ale kocham too 😜 😜 🙂 🙂 🙂 jak z Olafkiem 🤔??

basia ty hardcorowcu 😜 😜 sprzatanie ponad wszystko, ale ostroznie tam, nie przemeczaj sie i na luzie.. 😜 ja juz nie staram sie tak. Mnie lekarz powiedzial,ze mam miekka szyjke juz.. 😮 i zd mam uwazac, takze pepkiem do gory 🙃 🙃 🙃
100lat piekna!!!! spelnienia marzen oczywiscie, pociechy z maluszka i oczywiscie wielkiej milosci z ukochanym 😘 😘 😘

wikarynka, ania i reszta lasek.. gdzie jestescieja sie pytam 😜 😜 😜

skwara czkawke mowisz Twoj maluch mial 🙂 hahaha 😁 😁 fajnie co 😁 😁 moj Dawis mial ostatnio pol h czkawke i juz mnie bolalo to miejsce w ktore \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' stukal \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' glowka 🙂 🙂ale dalam rade 😉)

Dzis sie czuje dobrze,ale mam ucisk na cipke od srodka tez takie cos macie?? 🤔 🤔 niepokoi mnie to bardzo.. Nawet cisnie jak siedze,a jak chodze 😲 😲 to OMG 😮 bol jak nie wiem co..
Wczoraj bylam u lekarza, mowilam,ze mnie tak pobolewa.. A on,ze to maly cisnie, ze mam miekka szyjke,ze mi opadl brzuch,ze mam sie oszczedzac itp 🙂 takze leze i malo wychodze 🙂 🙂
Wielam sie ostro za pielegnacje skory tzn. rozstepow sie proboje pozbyc tych na brzuchu po lewej i prawej stronie pepka.. 😁 😁 oby zeszly 😉 oliwka poszla w ruch 😁 😁 😁 😁 pelna para 😁 😁
Bol tez dopadł mnie na wysokosci nerek.. 😞 masakra az czasami mam uczucie jakby mi ktos miedzy kregi wbil noz i nie moc mam i nie moge sie ruszyc;(.. ja chce juz listopad... rodzic wtedy kiedy chce maly wyjsc.. i miec spokoj z bolem. Wiadomo,ze bedzie po boleć, ale jak tak dalej bedzie to bede wykończona laski... 😞 w dodatku nie moge oddychac, mieszkam na 4pietrze i wchodze na 3 razy ehh 😞 😞.. a prosto nie wysiedze juz haha ciezar piersi haha gnie mnie do przodu 😞

Dzis moi rodzice ida do kina 😁 z okazji urodzin mojej mamuski 😉 moj ojczym zabiera ja do kina, perfumy kupil, no zaszalal 😁 😁 pilnuje Amelki 😁 kupilam hamburgery sos i bulke do nich w biedronce i bedziemy zajadac z mała 😉 Zaprosialam R tez wiec bedzi fajnie 😁 😁 nie moge sie doczekać az pujde na swoje, bede kazdy dzien spedzala z nim. Pozniej dojdzie mi synek i bedzie w ogole pieknieeeeeeeeeeeeeeee 😁 😁 😁 😁 ahhh 😁 😁 😁

Spadam robic obiadek. Dzis ryz, piers z kuroka. surowka z pomiidorkow z ogorkami i papryka 😉 taki mix 🙂 🙂 🙂

Milego dnia... pozniej zajrze.. buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu dziś poszalałam z kolorem, właśnie siedzę i włoski schną 😁 hehe zaniedługo zobaczę efekt moich wyczynów 😁 . Poszłam do rossmana po kilka kosmetyków i wróciłam jeszcze z farbami 😁 . Zrobiłam sobie brąz i kilka cieniutkich pasemek z pod spodu w kolorze burgund 😁

Pisałam z Biologią i Was pozdrawia, ale nie może nic napisać i nie widzi postów 😞

Paula no dwa tygodnie to faktycznie szybko zleci i będziecie na swoim 🙂 też bym chciała już mieć wyszukane mieszkanko ładne i za rozsądną cenę 🙂 a tu tyleee szukania 😲 a za jakieś 3 tygodnie chcemy już zamieszkać 😁 nie wiem kiedy ja je znajdę 😁 a co dopiero się umawiać i oglądać, przeraża mnie to 🤨 niech ktoś znajdzie za mnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzucholki 🙂
Patrzę że dalej u nas cisza....tylko jaki tego powód?
Paula ja mam takie same parcie 🙂 ale Anita pisała, że to norma więc luz 🙂 Oby jak najszybciej dzidzie nasze wyszły i żeby się tych dolegliwości pozbyć, bo masakra...wiem co czujesz:/ ja mam na 2 piętro i też wchodzę z 5 min noga za nogą bo inaczej zadyszka i nooogi mnie strasznie bolą!! To już z tym mieszkaniem patrzę że na poważnie się szykuje! A tam meble są czy tylko sprzęty??
Ifyou, no właśnie widzę że ciągle jakieś zmiany 😁 ale czemu maasz sobie odmawiać 😁 na zdjęciach widać że fajny ten kolorek 🙂 Bierz się do roboty z tą chałupą:P jak ustalisz jakieś kryteria to wbrew pozorom nie będzie tego aż tyle 🙂
Basia, nocny marku, chyba szybko wczoraj zasnęłaś 😁 czy komp się zepsuł?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Ja w weekend nie zagladam za czesto bo Mezus jest to czas razem spedzamy. Na szczescie jutro jedzie do Dublina ale wraca i mam nadzieje ze juz do konca tygodnia bedzie w Cork 😉
Zycze Wam tylko milej niedzieli i uciekam na sniadanko a pozniej na gielde 🙂
Buziole 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Kobitki aaa dzis pozwoliłam sobie maxxx ze spanie mi wstałam po 11 🙃 🙃 🙃

skwara wczoraj to taka mini imprezka urodzinowa pozniej zanim posprzatalam i ogarnelam ten syf bylo po 23 :/ pokłuciłam sie z moim na sam koniec dnia i to ostro wiec wyszlam sobie sama na spacerek z pieskiem i chyba mnie przewialo bo znowu zaczynam pokaszliwac i katar :/
no i wrocilam to doszlismy do porozumienia z moim i juz nie mialam sil wchodzic na kompa hehe tylko sie ogarnelam doszłam do siebie i wlaczylismy film na kompie i sie polozylismy i zasnelam jakos kolo 1 ...

boże dziewczyny wczoraj sobie siedze z ta moja rodzinka przy stole no i mała zaczeła szaleć no i kopniaki odczuwalne jak zawsze czasami mocniejsze ale 2-3 razy tak mocno kopła że az sie wystraszylam boze az mi sie cieplo zrobilo juz nie tyle co bolalo ale mowie co jest chce wyjsc mi przez ta skore czy jak hah jeden to byl 4 takie szybkie jak bokser 1,2,3,4 ale w ciagu normanie 1 sekundy no myslalam ze serce mi stanie 😁 i dzis od 4 do 6 rano to samo zaczela szalec i znowu takie mocne kopniaki jaaaa nie wiem co z tej kobitki bedzie hahahaha 😁

pije kawusie szperam sobie w netku i pozniej ide robic obiadek wiec milej niedzieli kobitki i do spisania :*

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIEKUJE ZA ZYCZIENIA URODZINOWE, DZIEKUJE KOCHANEEE 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mało postów 😞 gdzie się wszystkie podziewacie?

Skwara a dziękuję 🙂 wzięłam się do roboty i znalazłam 5 mieszkanek, jutro trzeba będzie dzwonić i się umawiać 😜 Cóż to za zły dzień u Ciebie?
Anitek miłego dnia z mężusiem 😉
Basia dobrze, że już zgoda 😁 haha i mały bokser rośnie, mnie też tak czasem szybko uderzy aż się dziwie jak to możliwe 😲

jak moja mama ostatnio odkurzała to mała chyba oszalała 😁 😁 jakiś diabeł w nią wstąpił 🙃 ale jak tylko wyłączyła odkurzacz to spokój 😜 ja nie wiem co ona się bała? 😁

Nic się nie wyspałam 😮 poszłam spać po północy bo oglądaliśmy z mężem film, on zaczął chrapać w połowie ja dzielnie dotrwałam do końca 😁 . Zasnąć nie umiałam, dopiero chyba po 1 się udało. Następnie zbudziła mnie niuńka po 6 i nie dała spać już w ogóle, ciągle się wierciła, wierzgała i rozpychała LOL.. Chyba idę się położyć bo mnie z niewyspania głowa coś boli 🥴 Jeszcze mnie zgaga dopadła 😞 wrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie przez ta modernizacje jakos pusto tutaj mało postów cicho itd... :/ ja do obiadku sobie wszystko przygotowałam i zaraz ide smazyć schaboszczaczki z kury heheh 🤪 🤪 🤪 szaleństwo jak ja kocham takie jedzenie 😁 i jest to jedyne mieso jakie jem innego do ust nie wezme wiec tym bardziej sie ciesze 😁

no i zaparzyłam sobie sząłwie bo jak połykam sline to mnie lewy migdał boli wrrrr jak nie urok to sraczka 🤢 🤢 🤢 mam nadzieje ze zaraz przejdzie bo sie wykoncze z tym przeziebieniem jedno nie odejdzie a juz drugie przylezie :/ 😠 😠 😠 😠 😠 😠

no to ide robic obiadek 😉 miłego dnia jeszcze raz kobitki 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyou sliczny kolorek wlosow;D zaszalalas ciotka 😁
Znajdziesz mieszkanko- tylko szukaj 😜 😜 wierze,ze sie uda.. 😉 Mam nadzieje,ze wlasciciel sie zgodzi, na warunki nasze,ze zadzwoni i powie,ze jest ok i ze sie mozemy wprowadzac 😉 ahh;D bede szczesliwa max 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

skwara to jest masakra poprostu na 4 pietro wchodze na seriami.. Bo inaczej brzuch mnie boli, trace rownowage. Boje sie co bedzie za 3 4 tygodnie, chyba bede przykuta do lozka w ogole nie wstane..ałaaa 😮 😮
W mieszkanku które bedziemy miec(na 80% heehe 😜 😜) Jest jedno lozko, fotele dwa, stolik, komoda, stolik pod Tv, kuchnia pełno umeblowana+czajnik elektryczny. W lazience wszystko,ale musi dokonczyc fugi 😜
Szafa przesuwna i szafka na buty. Dywanik 😉 Jest naprawde milo.
Pralka lodowka kuchenka.. 😉 Moja ciocia mieszka w tym bloku, placi okolo 36 za gaz a gotuje co dwa dni 😉 a czynsz 300 to sie trzeba z tym liczyc 🙂 takze w tysiaku sie zmiescimy z rachunkami 😉 takze super 🙂 🙂 o to nam chodzilo 😉

anitek to super!!!!! milego dnia z mezem 😁 😁 😁 rowniez milej niedzieli z ukochanym 😁 🙃 🤪 🤪 🤪

basia lo to ladnie mialas ogarniania..
hahaha ale masz silnego maluszka 😁 😁 haha 1,2,3,4 szybkie 😁 i krótko i na temat 🤪 🤪 🤪 mnie moj maly tez tak atakuje, az caly brzuch podskakuje a ja zastygam hahahaha 🙃 ciekawie naprawdee 😁 😁

Dziewczyny nie zgadniecie gdzie ja dzis od samego ranca bylam... hee?? 🤔 🤔 🤔 na GRZYBACH 🙂 haha uwierzycie ze znalazlam cala siatkę 😉 😮 😮 😮 😮 calutkąąąą!!!!!! Czarnych lepków i borowików troche 😉
Bylam z siostra i Rafalem, wujkiem, ciotką i Kasia(sis Rafala-przyjechala w odwiedziny do kalisza-bo mieszka w Wawie) 🙂 takze bylo naprawde fajnie 😉
Pobudka 6;00 wyjazd 6;30 😁 kazdy gotowy;D ubrani cieplo, mozna bylo szalec po lesie 😁 i naprawde bylo co zbierac 😉 mama szczesliwa, bo zrobi jakis mniamiiiiiiiiii sosikk 😁
Kurki dzis leca do jajecznicy na wierczór wiec bedzie mniamiiiiiiiiiiiiii 😁 😁
Wrocilsmy o 12 do domu. Ladnie co 🙂 tylee godzin chodzenia 🙂 🙂
Musze wam powiedzieć,ze kurde bola mnie plecy i boli mnie kosc ogonowa 😮 😲 dziwne co? Tez tak macie.. a o parciu na pochwe, pachwiny to juz nie wspominam. Czuje sie jakby mialo by mi tam ze srodka wyleciec mały i reszta 😞 nie moge sie z lozka podniesc, nie moge ulezec.. nie wiem co jest.. Moze mi na nerw naciska mały i tak sie dzieje? Zastanawiam sie.. hmm 🤔 🤔 jak nie minie zadzwonie do poloznej, pozniej do swojego lekarza, a jak nie da to nic i nie umowi mnie na spotkanie lekarz moj prowadzacy to jade do szpitala, pierdziele. By w 32 tyg odczuwac taki bol.. Moze tak sie nasilil. bo chodzilam, ale bez jaj 😮 az mi sie lezec nawet nie chce bo czuje kucie... 😞 😞 R mi kazal isc do szpitala jechac( on dzis do 22 w robocie ) i nie wiem co robic.. ;(
Moze sie z tym przespie, moze to od lazenia po tym lesie..?
Lekarz mnie badal w pt mowil,ze mam miekka szyjke.. Wlozyl mi reke naprawe gleboko,ze az piskłam ja gdzie ja wytrzymuje to glebokie badanie.Jestem cala spuchnieta\' tam \' 😞 i boli kazdy najmniejszy ruch... Zero sexu juz.. R sie boi.. a mnie nie jest wygodnie.. Ale brakuje mi tego.. Moze jak mi minie coś zdziałam;D ale sa takze inne metody prawda laski 🙂 🙂 🙂 haha ale ze mnie zboczuch... 🙂 🙂
Ide sie polozyc.. 😘 😘 do wieczoorka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ale naprawdę dalej trudno się tu dostać może po weekendzie będzie już lepiej. Ale chociaż można poczytać co u was. Ja dzisiaj odpoczywam bo taka pogoda że sie z łóżka nie chce wstawać i tylko by się spało 😁 Mamy teraz faze zastanawiania sie nad imieniem i powiem wam że ciężko się zdecydować, mi się podoba imię Hania i Łucja i teraz jeszcze M wymyślił że może Iga, już naprawdę nie wiem a czasu coraz mniej może jeszcze cos sie znajdzie, albo wybierzemy z tych, jakby jakimś cudem wyszedł chłopczyk (chociaż nie ukrywam że już sie cieszę na córeczkę 😜 ) to będzie Szymonek.
Basia spóźnione życzonka również ode mnie wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń i zdrowia przede wszystkim 🙃
Paula trzymam kciuki za mieszkanko i więcej się oszczędzaj
Ifyou..... też trzymam kciuki za fajne mieszkanko dla was i świetny kolor włosów uwielbiam czokoladowe 🤪
Skwara a co u ciebie ? co to za zły humorek
Anitek fajnie mieć tak męża zwłaszcza po dłużesz nieobecności hihi wiem coś o tym
A nabyłam kilka fajnych ubranek dla malutkiej jak zrobie zdjęcia to wrzucę cześć z allegro z licytacji część z lumpka, są śliczne czekam jeszcze na dwie przesyłki z kombinezonkiem i z pajacykami i dresikiem jak przyjda to też wrzucę uwielbiam kupować te ubranka
Pozdrowionka brzuszki miłego dnia i odpoczywajcie dużo bo dzisiaj taka pogoda łóżkowa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula no tak sezon na grzyby sie zaczał pełna para bo moj tata tez dzis rano polazł nazbierał pełna duza reklamowke pozniej je skubał a ja zajelam sie obiadkiem teraz je gotuje a on pojechal znowu haha 😁 wysyp totalny mowi nic tylko zbierac a ja do tego juz bym sie nie nadawała tylko jesc moge z jajeczniczka maślaczki mmmmmmm bedzie kolacyjka pierwsza klasa 😁

Justta dzieki za zyczenia 😘 😘 😘 no ja tez mam nowosci ze szperaczka ale jakos nie mam weny zeby porobic zdjecia hehehe bede musiala sie za to zabrac moze dzis wieczorkiem ?

ide sie polozyc po obiadku a pozniej do sklepu i moze jakis spacerek 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia nie daj się choróbsku 😜 walcz ostro 😁

Paula dziękuję 🙂 a mieszkanko już miałam takie śliczne na oku i bez pośredników, wystawione raptem 1 października a już nieaktualne 😞 no nic muszę szukać dalej, tylko ciężko bez pośredników, na internecie prawie każde ogłoszenie jest z biura 😠 a to dla nas dodatkowy minus bo i koszty większe.. A Ty kiedy będziesz miała odpowiedź odnośnie swojego gniazdka? 😜 . W ogóle dziewczyno ja Cię podziwiam, że na grzyby poszłaś i zbierałaś 😮 ja mam ciężko po buty się schylić a co dopiero co chwile się schylać, robię to okrakiem jak kaczka albo bokiem 😁 ciężko już 🤨 . Co do parcia to chyba normalne, mnie po wstaniu z łóżka kość łonowa boli 😮 😮 jak nie masz skurczy to chyba nic się nie dzieje? Sama nie wiem.. Kłucie miałam w brzuchu kilka razy, tak z 2-3 sekundy trwało ale nic poza tym, ani się nie nasiliło to się nie przejmuję. Czytałam na necie, że to normalne.

Justta dziękuję również 🙂 . Udanych wyborów imienia 😁 bo czas goni 🙂 z tych trzech mnie się najbardziej Iga podoba 🙂 . Ahh i zazdroszczę ciasta mmm... 🤪 🙃

Odespałam! 😁 malutka też spała, także nie przeszkadzała mamusi 😜 3 godziny snu i od razu jak nowo narodzona 😁 głowa już nie boli 🙂 i biorę się dalej za szukanie lokum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie, przypomniałam sobie żeby sprawdzić jak dojrzałe mam łożysko, Anitek o tym kiedyś pisała. Miałam badane w 22 tygodniu i był pierwszy stopień. To już na pewno nie aktualne, w końcu minęło 10 tygodni 😜 ciekawe jak teraz, oby tylko nie trzeci 😮

No i pisała do mnie Dorotex, że żyje i pozdrawia 🙂 nie pisze bo ją przekierowuje do strony logowania jak chce napisać post 😮 . Życzy Ci Basiu wszystkiego najlepszego 🙂

Dorotex a ja odpisałam Ci prywatną, ale nie wiem czy doszła bo nigdzie jej nie ma 🤔 ale jak możesz nas czytać to tutaj podziękuję za komplement o włoskach 😜 . No i pewnie nie tylko Ty nie możesz pisać 😞 bo dużo nas tutaj brakuje... Może to kwestia przeglądarki? Bo u mnie działa wszystko, jedynie suwaczków nie widzę. Mam google chrome.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia haha ja od malego uwielbiam grzyby ryby i zuzel 😁 😁 😁 hahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁
to ladnie bedziesz miala grzybkow w domku;p jak ja skoncze czyscic wrzuce zdj na fejsa 😉 takze obczajcie jak mi poszlo;D ale to potrwa z godzine jeszcze jak nie lepiej 🙃 🙃

ifyou no ja tez jestem w szoku ze dalam rade tyle czasuu 😮 😮 ale coz.. 😁 warto bylo 😁 😁 jestem z sb dumna.. troche boli brzusiol i kosc ogonowa to mi wysiadzie zaraz ale to ogolnie chodzi o ucisk na nerw chyba? jak nie minie w ciagu 2 dni ide do lekarza, a jak mnie nie przyjmie to szpital. Skorczy nie mam chyba bo nie czuje..
no dokladnie co do mieszkan to ledwo wystawione a juz nie wazne.. znam to skads.. 😞 😞 rhhhh 😠 😠 zla jestem tez bo nam jedno ucieklo sprzed nosa 😠 😠 ale czekam na to nasze zaklepane 🙂 🙂 kiedy? hm nie wiem sama, powiedzial,ze w sr zadzwoni takze czekamy na tel 😁 😁 zycze by sie udalo!
Wiekszosc mieszkan jest z biur te glupie biura chapia ile wejdzie, mieszkania sa ale zajete przez nich! i jeszcze rzadaja prowizji smiech na sali.. 🤪 🤪 🙃 🤢

ahh ale mi pachnie grzybkami lasem ..;D dalej lece z koksem...(grzybami) 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny! W końcu mi się udało. Dziękuję Wam za pamięć!
Jestem, czytam ciągle, ale nie mogłam nic wysłać. Przy każdej próbie wyskakiwała mi jakaś dziwna strona z cyferkami.
Dopiero po zmianie przeglądarki na Operę udało mi się za trzecim razem wysłać posta. Masakra.
Nie mam już siły nic dziś pisać, bo dopiero wróciliśmy od moich rodziców z kilkoma rzeczami dla małej i dużą ilością jedzenia. Muszę jeszcze to wszystko rozpakować i zrobić kolację mężowi.
Pozdrawiam Was bardzo, bardzo mi Was brakowało. Jeśli dam radę to napiszę dziś coś jeszcze później, ale raczej umawiam się na rano, o ile znowu mi się to wszystko nie zbiesi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3mam kciuki aby to forum Ci działało jak nam!!! 🙂 🙂
Fajnie,ze masz troche ubranek 🙂 🙂 ja juz stopuje hehe mam tego tak duzo ze łohohohoooo 😜 😜 😜 nie wie czy Ten mój synuś wychodzi w tym 😜 😜 😜
Nakarm meza glodnego 😉 i oczywiscie ... milych snow.. do jutra rana!!!! buziaki wikarynka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór i Dobranoc 😁 jestem jakas taka padnieta ze zaraz kłade sie do lozka :/ oczy same mi sie zamykaja az szczypia :/ sama nie wiem od czego :/
moze i jutro zrobie sobie dluzsze spanie 😁 ? coraz bardziej mi sie to podoba jesli ktos mnie nie obudzi rano bo jak sie przebudze to pozniej spie jak na szpilkach wszystko mine wytranca ze snu i nie spie tak " fajnie" jak w nocy dlatego jak ktos juz przerwie moj sen to wstaje odrazu i o poznie jchodze taka niedospana :/

jutro jakos sie rozpisze i dodam zdjecia kilku ciuszkow ktore ostatnio zdobylam dla mojej niunki 😁 ktotra wlasnie zaczyna szalec jak co wieczor o tej porze a jak sie poloze to juz w ogole szalenstwo na dobranoc hehe 😁

no to do jutra kobitki spokojnej nocki zycze 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou, pewnie teraz masz II stopień. Jak ja byłam ok dwóch tygodni temu to miałam II więc pewnie i u Ciebie tak 🙂 patrzę, że Ty w kontakcie ze wszystkimi 😁
Justa, dzięki za troskę. Oczywiście nasz samochód się zepsuł i cały dzień czekałam pod biedronką bo koła się zablokowały i nie można go było na lawetę wciągnąć i dodatkowo ktoś hak zapierdzielił i ulewa jak cholera i w ogóle brak słów....i jeszcze dzisiaj mam lekarza i oczywiście muszę jechać autobusem 😞
Wikarynka, no w końcu! Już zaczęłam się martwić że coś się stało! Admin pisał że do piątku wszystko wróci do normy a tu dupa, to samo, albo gorzej...
Basia, koniecznie daj te fotki, ja lubię oglądać 😁 a dla dziewczynek są takie śliczniusie ubranka!!! *.* i mnie żal ściska że nie będę mogła kupować sukieneczek itp...
Paula, to chyba przedobrzyłas z tymi grzybami! Tyle godzin to masakra! Ja dwie pochodziłam myślałam że umrę potem, a ty tyle! Szok:P ale przestało cię boleć dzwoniłas do lekarza czy coś??

Muszę zawieźć mocz do badania ale oczywiśćie zapomniałam kupić pojemnik i czekam już godzinę z pełnym pęcherzem na otwarcie apteki:/ kto nie ma w głowie to ma kurna w nogach...i w pęcherzu.
A z tym samochodem kolejna masakra bo mój mąż nie może na fitness dojechać a i nawet nie ma od kogo pożyczyć. A jak nie ma fitnessu to i kasy ni ma;/ ech w ogóle nie rozumiem dlaczego ten samochód się zepsuł! No nie miał prawa, nowa sztuka a tu takie komedie...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
No póki co korzystam z przeglądarki Opery i jakoś idzie. Inaczej w ogóle nie mogę się z Wami połączyć. Dlatego polecam dziewczynom, które nadal nie mogą wysłać posta zmianę przeglądarki z Explorera na inną.
[color=purple]Paula, Skwara[/color] - patrzę i nie mogę uwierzyć. Macie już obie po 32 tygodnie. Szaleństwo. Ten czas tak szybko pędzi, jest nieopanowany. 😮
Co do tych ciuszków, to śmiesznie wyszło, bo coś mi wbiło do głowy, że muszą być pajacyki. Nie wiem skąd to wzięłam, ale jakoś ufiksowałam się na to. Wymęczyłam kuzynkę czy ich nie ma, przeglądałam ciuszki, a tam brak pajacyków. Dopiero gdy przyjechałam do domu, czytam wyprawkę, a tam mam napisane, że pajacyk do spania, a tak głównie to body i śpioszki. O ile jeszcze wiedziałam co to body, to śpioszków w ogóle nie mogłam pojąć. 😆 😁 No wariatka, musiałam wpisać sobie w google śpioszki i dopiero zobaczyłam co to i że mam tego dosyć. Haha.
[color=purple]Skwara[/color] - współczuję bardzo sytuacji z autem. To jest masakrata za każdym razem. Trochę boję się zimy, bo auto nasze stoi na zewnątrz i w zeszłym roku padł nam akumulator. Nie chcę myśleć, co będzie tym razem.
Basia - jak to powiedział mój szef - spać i spacerować, spać i spacerować. Chyba trzeba zastosować sobie taką mieszankę. 😉
Ifyouliftmeup - masz fantazyjne podejście do włosów, hehe. Podoba mi się to. Super, ze możesz sobie pozwolić na eksperymenty. Moje włosy są bardzo cienkie i tylko je często tnę, ale nie farbuje, bo boję się, że mi wypadną. 😉
Anitek - fajnie, że te weekendy poświęcacie z mężem tylko dla siebie. Wiadomo, ze lepiej byłoby być ze sobą na codzień, nawet jeśli to rutyna. Ale nadganianie weekendowe też ma coś w sobie. 😆
Jutro mam wizytę u swojego gina. Ciekawa jestem co usłyszę. Póki co sama czuję, ze mała raczej nie ułożyła się głową do dołu. Dostaję ciągle w pęcherz, a grzbiet czuję przez środek swojego brzucha, więc leży poprzecznie i nic nie robi sobie z próśb mamy, żeby ustawić się głową do dołu. Za to znacznie powiększył mi się brzuch. Nie mogę Wam pokazać zdjęcia, bo mi go nie przyjmuje. Tak samo jak knoci mi w postach kolory i pogrubienie. Kiedy w końcu to forum wróci do normy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...