Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania z domowych sposobów na gorączke to jedynie własnie wygrzac sie w wyrku mozesz wziasc sobie apap no i zimne okłady na czoło i na kark, tak tak na kark tez sie kładzie okład jak jest goraczka nie wiedzialam o tym ale lekarz mi kiedys powiedzial ze tez duzo daje.... no nic ja ide budzic mojego mezczyzne to pewnie jakies pol godzinki zanim go dobudze hahaha bo on ma tak twardy sen ze tragedia xD jak dziecko trzeba po malutku budzic dlugo hehehe i rewolucja w szafach 😁 no i nie wiem co na obiad dzis zrobic zero pomysłu mam wiec chyba dzien bez obiadu bedzie xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to idę tak zrobić i może troszkę pośpię jeszcze jak siostra z pracy wroci, bo musze małej troche pilnowac.
U mnie podobnie wyglada budzenie. Np rano mial iść na 9 do pracy a wstal dopiero o 8.40. i tak to wyglada jak się porządnie go nie wybudzi. No ale jakoś dziś nie mialam sily na to. Mam nadzieje ze przed szefem zdążył dojść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Wysłany: Wto 11:19, 02 Paź 2012 Temat postu:
Dzien Dobry
Nocka ech ciezko 😞
Olaf wstal o 1-30 na siusiu (normalnie cala noc wytrzymuje) i se mysle kurcze co jest.,..poszlam a on jak piec goracy 40,5\'C... Boze myslalam ze padne ze zmartwienia 😞 brzuch mnie zaczal bolec juz na koniec pewnie z nerwow, dalam syrop i tak do 4tej nie szlo zbic tej goraczki...dalam mu czopek bo zaczal wymiotowac i caly syrop zwymiotowal...I dopiero po tym czopku jakos przed 7dma zasnal a ja padlam z nim.
Jedziemy do lekarza najgorsze to to ze ten dobry lekarz ma dzis otwarte wizyty czyli kto pierwszy ten lepszy... od 2 do 4tej wiec pojade tam juz po 1 i bede czekac... boje sie ze i ja cos zlapie na tej poczeklani a to poczekalnia 2m na 2m... no ale nie chce isc do tej babki z Cork bo ona jest tragiczna a nasza lekarka jest na ulropie do 15pazdziernika 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że dalej choróbska łapią 😞 Basia jak miałam angine to doktorka kazała mi płukać wodą przegotowaną z wodą utlenioną (dwie łyżki utlenionej na szklankę przegotowanej) trochę pomagało 🙂 ale u mnie to jedna wielka ropa była 🤢

Dziękuję za gratulacje dla męża 🙂 on już by chciał zacząć nową pracę a tu trzyma go stara, co najmniej miesiąc i pisał mi smsa, że nie chcą go puścić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa no i dziś przyszedł mi materacyk 🙃 jeszcze czekam na laktator 🙂 kurcze, jeszcze muszę zamówić torbę do wózka i komplet pościeli razem z wypełnieniem 😮 co chwilę coś dochodzi.

Dziś mnie mała nad ranem wymęczyła, najpierw przed 6 musiałam lecieć do kibelka a potem mi nie dała spać, czkawkę miała, wierzgała i w ogóle nie wiem co tam wyprawiała 😁 usnęłam dopiero koło 8 i pospałam do 12 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek zdrowia dla synka. Aż żal takiego malucha na choróbska. :/ eh...
ja dalej się w łóżku wygrzewam. Gorączkę zbiłam i jest o niebo lepiej. Herbatkę non stop gorącą z miodem i cytrynką piję i czekam na dalsze efekty. Zaraz sobie jakiś film włączę i z siostrą obejrzymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - bardzo współczuję. Przy takiej temperaturze to tylko lekarz. Trzymam za Was kciuki!
Basia - też muszę zrobić sprzątanie i czyszczenie komody oraz szafy, bo inaczej się nie pomieścimy. Znowu wywiozę część rzeczy do rodziców.
Szczególnie, ze zamówiłam dziś kolejną turę rzeczy na Allegro, ale mam już chyba wszystko prócz łóżeczka i jego "wyposażenia". Zamówienie zrobiłam na 350 zł...
Ania - leż w łóżku i odpoczywaj, nie ma co. Lepiej się nie nadwyrężać.
Oglądam znowu porody na TLC. Heh, coraz bliżej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się, że żyję 🙂 Ale niestety jak mam dostęp do kompa w dzień to forum nie działa i nawet postów nie mogę przeczytać bo nie ma nowych:/ teraz też na szybkiego wpadłam. Mam nadzieję, że jutro już będzie działało jak trzeba i normalnie się do was odezwę 🙂 buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór Kobitki 😉

Qnitek zdrówka dla Olafka i dla Ciebie 😉

u mnie forum działa cały czas normalnie i wszystko jest tylko suwaczków brak i u góry notka ze stronka w modernizacji i przepraszaja za ewentualne bledy no ale poza tym ok...
gardełko nie boli czuje sie dobrze wiec jest nadzieja ze ominelo mnie chorubsko ale plucze dalej gardełko...
moj poszedł na nocke do pracy wiec nudaaa :/

ide troszke na tv i pozniej jeszcze zajrze 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek więc niech synek szybko zdrowieje i oby było mu tylko lepiej. Dla ciebie też zdrowia i abyś nie złapała od niego jakiegoś wirusa.
Basia dla ciebie też zdrowia. Dobrze że już lepiej.
Widzę że teraz chyba taki okres na grypę czy coś.
Ja jakoś lepiej się nie czuję. Jak jutro lepiej nie bedzie to chyba do lekarza pojde. ;/ Może nie pomoże ale też nie zaszkodzi.
Cały dzien w lozku spedzilam i się grzeję. Z siosrą bajki i filmy oglądamy, gramy sobie w gry.... przynajmniej się nie nudziłam. Teraz spać ją kładę, choć już późno jak na nią.
Trzymajcie się ciepło i zdrowo. Ja pewnie skończę film, wpadnę jeszcze na chwilę i zaś spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja wróciłam na tzw szybe ( komputer ) hehe 😁

przeglądam allegro i poszukuje tych rzeczy ktore mi brakuje dla niuni 🙂 kurde doszedł mi do kupienia podgrzewacz bo w sumie mam ale tam na baknk nie zmiesci mi sie butelka z tommee tippee bo takie wlasnie bede kupowac nawet aventa by nie weszła bo strasznie wąziutki ten podgrzewacz :/

poszperam w netku i tez klade sie spac 🙂

także miłej nocki wszystkim zycze do jutra 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry brzuszki 😉

skwara działa działa 😉 jakoś po mału się kula hehe zobaczymy co bedzie dalej 😁

a a wstalam na spokojnie polezalam w wyrku z moim podniosłam dupke i pije kawusie 😉 wypije i ide na zakupki i do szperaka zajsc musze bo miała mi odłozyc kombinezon jak bedzie hehe 😁

nie wiem co na obiad zrobic :/ a wy co dzis pichcicie 😁 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Coś mi się wydaje że do lekarza dzisiaj się przejdę. Tzn nawet zaraz jak się wykąpię i zjem śniadanie. W nocy spać nie mogłam bo mnie gorączka męczyła 38.2 nie duża ale jednak. Myślę że nie ma co ryzykować, a zawsze pewniej się bede czuła jak coś lekarz doradzi.

Ale tu pustki ostatnio. Może nie każdej forum działa... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Nocka kiepska bo Olaf sie budzil 5razy... nie wiem czemu bo goraczki nie mial. w koncu o 6stej zabralam go do lozka...juz nie dalam rady wstawac.
A tak wogole mialam koszmar ze wyszlo mi pelno rozstepow wszedzie ale takie glebokie ze az skora sie rozchodzila i jeden na nodze by od kolana po pachwine taki gleboki ze bylo widac miesnie sciegna tluszcz i kosc.... i ta kosc dotknelam .... szybko do szpitala jechalam i tam musieli operowac i mnie dali pod narkoze a ja jakbym z gory patrzyla na ten zabieg... I wiedzialam ze mam dziecko w brzuchu a oni powiedzieli ze jeszcze nie pora na porod i musza zaryzykowac i zaszyc ten rozstep...
Obudzilam sie przerazona 😞 skad to sie bierze!!!???
Dziewczyny dziekuje za zyczenia zdrowka 🙂 🙂 🙂
Chorowitki rowniez Wam zycze tego samego, Ania fakt moze lepiej isc do lekarza jak Cie tak dlugo meczy?
Ja wlasnie pije kawke na dworze 6\'C i zimnica ze hej!
Beda nudy bo z Olafem nigdzie wyjsc nie moge 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tu taka ciszaaa :P ? kobitki wstawac szkoda dnia hehe 😁

moj sie polozyl na lozko zeby ogladac film i oczywiscie zasnął wiedzialam ze tak bedzie, ze jak nie polozy sie po nocce od razu to pozniej odleci a teraz dobudzic go to rzecz wrecz niemozliwa heh i znowu sama na zakupy pojde i bede dzwigac siaty fuck :/ albo go wyszarpie za chabety z tego lozka albo w dupie kupie tylko chleb i nic nie bede dzwigała hahah 😁

moja niunia urzdzila sobie sale gimnastyczna z brzuszka chyba poranna gimnastyke uprawia hehehepewnie glodna bo sniadania jeszcze nie jadlam tylko kawe na czczo i ja trzepie hehe

lece cos przekasic na szybko i sie ogarniac do pozniej babeczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek, ja ostatnio też miałam okropny sen. Śniło mi się że byłam na jakimś stadionie ogromnym i był mecz. Ja byłam ze swoim dzieckiem (już chodziło) i ono wybieglo na środek murawy a ci co grali kopali w to dziecko pilkę. Ja oczywiście nie mogłam nic zrobić jak to w snach.... No i sie obudziłam cala wystraszona.
A co do tego skąd się to bierze to myślę że z jakichś wewnętrznych lęków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to łądne sny mamy widze... mi sie dzis śniło ze poszłam do wc patrze a ja całe majtki zakrwawione... tyle ze okazało sie ze byla to krew z tej drugiej \"dziurki\" ze tak to ujme 😉 dzwonilam do lekarza czy mnie przyjmie a ze to byla sroda i u nas w srody przyjmuje tylko zdrowe dzieci do szczepien to wyslali mnie do sasiedniej wsi no i pojechalam ludzie widzac ze w ciazy i zwijam sie z bólu wpuscili mnie lekarka kazała polozyc sie na brzuchu zalozyla rekawiczki i mi TAM grzebała palcem a ja przed soba mialam jakby monitor i widzialam co robi no i wkladala i wyciagala mi ten palec a tam sama krew i \"rozwolnienie\" straszne az na wieszch wychodzilo no i skoczylo sie tak ze dala mi jakies dwa leki i sie obudzilam... jakis dziwny ten sem w ogole skad to sie bierze to na prawde zastanawiajace... ...

ania idz do lekarza masz racje moze chociaz cos na ta goraczke dostaniesz albo cos...

ja lece bo sie zasiedze i nic nie zrobie w koncu hehe 🙂

do pozniej kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooooooooooo;D mogee pisac 😜 omg jestem w szokuuu!! wkoncu;D co u was? nie nadrobie wszystkiego bo za duzo pisania..
Wstalam o 8pojechalam do carefoura kupilam dla malego plyniki dwa do mycia cialka, jeden z nich byl za grosz 😜 czyli jak za darmoche 😉
zjadlam wlasnie ptasie mleczko i nygusuje 😜
CALY TYDZIEN MALY MNIE TAK MOCNO KOPIE ZE AZ BOLI WIECIE 😜 HEHEHE CZUJE KAZDZIUTKI RUCH NAWET JAK SPIE JUZ CZUJE.. MOWIA ZE MI SIE BRZUCH OBNIZYL? MAMA I SIOSTRY HEHE CIEKAWE ZROBIE FOTKE I OCENICIE..

milego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂
U mnie ze zdrówkiem lepiej, już mi przeszło 🙂 hura!!! Dzisiaj byłam na badaniach bo w piątek mam wizytę.
Teraz mój ojciec się rozchorował i takie mam zajęcie, że jeżdżę z nim po lekarzach... jak to się mówi jak nie urok to sraczka...
Mój maluszek też się wierci w brzuszku, kopie i żebra mi się w brzuch wbijają...
Jak na razie to 13,5 kg na plusie a ja czuje się jak słoń... obwód 102...
Kupiłam sobie piłkę do gimnastyki i ćwiczę jakieś akrobacje według zaleceń pani ze szkoły rodzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...