Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam o tyle dobrze że mąż zapomniał o moich urodzinach dopiero go siostra uświadomiła wieczorem jak z prezentem przyszła więc legalnie olewam dzień chłopaka 🙂 ja myśle że jako drobiazg to można kupić jakieś fajne piwko importowane którego na pewno nie pił albo jakiś regionalny okaz prosto z Polski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia co za lekarz 😮 nastawiasz się, że zobaczysz malutką i że powie że wszystko w porządku a tu dupa 🤢 ehh... Szkoda słów. Czekamy na tabelkę 😁
Anitek widzisz nie było się czym martwić 😁 wiedziałam, że będzie ok 🙂 no to nie ma u nas na forum żadnej słodkiej mamusi 😁 ale to dobrze! Co do teściowej to nawet mi się odzywać nie chce, I tak ma swoje racje więc jak się odezwę to ona dalej będzie wałkować temat aż mi niby przegada. A ja po prostu dla świętego spokoju nie wdaje się w takie dyskusje 😜
Dorotex no ładnie, jak to zapomniał 😞 eh faceci 🤔

Ja mojemu na dzień chłopaka to jedynie coś słodkiego kupie 😁 (oczywiście pomogę mu to zjeść 🙃 haha)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wiecżór Kobitki 🙂

a ja jak pisałam wczesniej caly dzien przymulona chodze... jak moj wrocil z roboty to sie leniwiłam pozniej po 18 poszlismy na spacer ( do skleu ) hahah bo na inne ciezko go wyciagnac ale zawsze cos... przyslismy to pogadalismy troche itd pozniej trzeba bylo kolacje zrobic i teraz dopiero usiadłam, padam na twarz cos sie dzieje ze mna nie wiem co, moze chorobsko jakies ? ale dobrze sie czuje w sensie nie mam kataru nic mnie nie boli itd tylko ospała jakas chodze :/ moja niunia znowu ma ciche dni i do tego ten lekarz to tez daje do myslenia i przybija :/

wybaczcie dziewczyny jutro wrzuce tabelke z rana bo nawet nie mam sił zeby cokolwiek zrobic, klade sie zaraz do wyrka :/

miłego wieczorku i spokojnej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie sie polozylam.
Olaf kima smacznie.
Dzieki dziewczyny 🙂 co do slodkiej grudnioweczki to jeszcze Basia czeka na wyniki co nie? nie wiem jak Emilka?
skonczyla mi sie bio oliwka pare dni temu i dzis zakupilam ponownie jest mega roznica! posmarowalam sie po kapaniu ubralam teraz sciagam koszulke a ja jeszcze tlusta i nawilzona. Zupelnie inacczej niz po zwyklej oliwce. Mam nadzieje ze uchroni mnie to przed rozstepami 😉
Co do pomyslu na dzien chlopaka to w sumie nie mam nic kupilam ta koszule i tshirt i wsio zrobie jakis obiadek dobry 😜
Wikarynka gratki dla kolezanki 🙂 🙂 🙂 co do drobnosci to moja psiapsiola ma jakies 155cm i wazy z 45kg i rodzila SN jej lekarz powiedzial ze to ze jest drobna nie znaczy ze nie moze rodzic SN...wszystko zalezy od budowy miednicy (wewnetrzna czesc) wiec moze kolezanka sama chciala CC? czy miala wskazania?
Tak sobie ostatnio podczytywalam to w PL strasznie duzo sie CC wykonuje. Moze przez to ze mozna dosyc latwo to zalatwic?! Moja Siora tez miala CC z tym na zyczenie a facet nawet grosza nie wzial od niej 😉
Dorotex oj nieladnie ze Maz zapomnial, faceci tak maja niestety...
Moj tez zapomina o roznych takich wydarzeniach tyle ze ja juz pare dni przed mowie o tym i tylko dlatego pamieta heh 😁
Basia moze jakies zmeczenie Cie tylko dopadlo? byle zeby nie choroba.
Ifyouliftmeup a masz racje olej niech sobie pogada a Ty rob swoje 😉
No dobra ja wlaczam film i mam nadzieje ze sie ululam szybko...
Dobrej Nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja jeszcze na szybkiego 🙂
Anitek super że wyniki dobre 🙂 i spokojna głowa 🙂

A z tym kolesiem okazało się że i prąd kradł od kogoś i telewizję....i powiedzieli na policji mojemu mężowi że będzie siedział na sto procent za tyle rzeczy ale za to z kasą będzie ciężko..na pewno teraz jej nie odzyskamy, dopiero aż on z kicia wyjdzie i jak nie zapłąci to komornik będzie z niego ściągał....więc muszę inaczej zbierać na ZZO 😉

Jutro o 13 usg 3d 😁 jak wróce to wam pokażę moją franulę 🙂 🙂
Trzyajcie się zdrowiutko i cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorotex mniam tez mialas pycha obiadek;D no musze w tej chwili w chwili porodu spojrzec na siebie.. juz rozmawialam z R jemu pasuje.. Niedlugo pojedzimy do szpitala i sie dowiem wszystkiego 😉
Ooo prosze 13kg na plusie... 🙃 🙃 ja pewnie o wiele wiecejj... 😜 😜 gratki 🙂 kg leca.... 😁 😁 😁

sylwia noo ladnie misje wykonalas 😁 😁 troche jest nad tym robienia co 😁 hah mnie toreka bolala od prasowania a uzbieralo sie ciuszkow mi znowu i mnie to czeka juz poschlo, jutro z rana bede na forum i oczywiscie co bd robic.... 🤔 🤔 🤔 prasowac 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Uuuuu bierze choroba...pij herbaty duzo z cytrynka 🙂 🙂 🙂 dobrze dziala na gardelko.

justta dzieki za linka juz na niego lookam;D hmm ciekawa stronkaa 🙂 🙂 ale u mnie pewnie juz nie bede tych pajacykow, sa za ladne i nie drogie by zostaly nie wierze, wybiore sie jutro z rana .. wiec lokne jak bedzie to wezme kremowy 🙂 🙂 🙂 cudny jest 🙂 🙂

anitek huraaa 😁 😁 super,ze wyniki dobrze..pewnie Ci lzej na serduszku.. ufff super ciesze sie 🙂 🙂 🙂

wikarynkaa no ladnie 2 w 1 odrazu imieninowo i dzien chlopaka...hyhyh 🙂 🙂
Spedzilas czas z mezem-b.fajnie 😉 ja dzis tez z moim R.. 😁 odrazu mi sie poprawil humor bo za nim tesknilam...
Ta twoja kolezanka jak sie czuje po cc? pytalas moze? napewno ja boli to pewne... ale ma synka przy sobie calego i zdrowegoo łaaa super 🤪 🤪

biologiaa ano takie lotanie hehe robi swoje mnie tez juz pada na kregoslup. Boli jak nie wiem co jakby mi ktos w niego wbijal noz.. Uroki.. Maluszki coraz wieksze maja coraz mniej miejsca.. i dlatego tak czujemy jak czujemy,... Jeszcze troche 🙂 🙂 🙂 🙂 Co do prezentu to jestem za tym co napisala dorotex... tzn piwko jakies wlasnie w piotrze i pawle jest do wyboru do koloru piwek 😉 od tanszych po naprawde drogie co do ml ktore maja,.... 😮 😮 🙂

basia uu biedna odpoczywaj.. ja tez chodze jakas przybita ciezko mi na brzuchu juz kregoslup siada,, nogi mi dzis spuchly i dlonie ehhh... Czulam jakbym miala parowki zamiast palcow takie grube okragle az mnie bolaly ale minelo.. 😁 😁 wyspij sie spokojnej nocy ci zycze i jutro wstan wypoczeta 😁 😁 😘 😘

skwaraa oo jutreo 3d super powodzonka 😁 😁 😁 podejrzyj tego swojego lobuza odrazu wrzuc zdjecia musze zobaczyc maluszka.. 😁 😁 ja sie za 2 tyg wybieram haha 😁 😁 Ale ta wiad o tym kolesiu to mnie zdziwila, ladnie w kulki leciall 😠 😠 😠 ciekawe jak odzyskasz wlasnie to siano.. komornik bedzie sciagal i ci wplacal? zycze aby sie szybko to skonczylo. I jak teraz uzierasz na ZZo??

spedzilam czas z R bylo naprawde przyjemnie 😉 przytulal mnie calowal... czulam sie swietnie kochana i potrzebna 😁 😁 takiego go pokochalam i takiego go kocham.. 😁 mily cieply facet 😁 😁 oby tak bylo jak najdluzej.... 😁 😁
teraz zjadlam kolacyjke i leze w lozku cos mi na kegoslup pada ide spac 😉 do jutraaaa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry kobitki 🙂 wstałam i czxuje sie srednio nie wiem czy mnie cos bierze ale masakra jakas :/
do tego moj chodzi zakatarzony cały oczy czerwone i zaczyna kaszlec mowie do niego odemnie z dala bo jak mnie zarazisz to wpier.... hehe ale powaznie chce uniknac choroby jak ognia bo to przeklete w ciazy szkodzi i nam i maleństwom, zaraz przypomina mi sie moja siostra ona w 5, 6 i 7 miesiacu to przeszła chyba wszystkie choroby zapalenia osklrzeli, płuc, angine z jednej choroby na druga przechodzila no i malenstwo bidne pozniej to samo i w dodatku wczesniak :/ dlatego strzege sie jak ognia zeby mnie cos nie złapało :/

anitek- tak ja czekam na wyniki krzywej za 2 tygodnie sie dowiem jak pojde do lekarza, w sumie to moge isc do orsrodka i sie spytac z ciekawosci na pewnoe mi powiedza 😁 aaa zajrze tam dzisiaj :P

Dziewczyny piszcie mi tu szybko czego uzywacie do golenia sie TAM ! ?? matko kochana coja przechodze to tragedia jakas, od kilku lat stosowałam preparat z Włoch jak tam mieszkalam z moim to wyprobowalam podpasil idealnie no i tesciowa mi slala zawsze a teraz coooo ? skonczyl sie a tesciowej zapomnialam powiedziec jak dzwonila zeby mi paczke znowu zrobila i ogolilam sie jakims polskim gównem hahah moja mycha wyglada jak by miała ospeee ! boze jak szczypie chrostka na chroscie :/ !!!!! teraz to nawilzam i szukam jakiegos dobrego kremu albo czegos bo nerwicy dostane !! ??

pije kawusie zaraz do sklepu musze jechac obiadek mam z wczoraj wiec luz dzis no i tyle jak na razie milego dziona kobitki 🙂

aha tabelka wrzuconaa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jeszcze tego brakowało :/ aparat mi się zepsół :/ tzn bateria... ładowałam wczoraj dośc długo dziś wkładam do aparatu cykłam 1 zdjecia i bateria rozładowana :/ mam taka jak w telefonie akumulatorek taki i musze z tym jechac tylko ciekawe czy mam gwarancje jeszcze... ? zaraz poszukam papierow i zobacze, a tymczasem jade na zakupy 🙂 do pozniej kobitki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Nocka w miare wstawanie 2razy do wc i budzenie sie ale juz dzis M. wraca wiec sie wyspie 😜
Skwara ale numer z tym kolesiem 😮 cale szczescie ze go zlapali na tym ale wielka szkoda jak mielibyscie nie odzyskac tych pieniedzy 😞
Powodzenia na usg czekamy na relacje i fotki 🙂 🙂 🙂
Wikarynka takie buty z kolezanka, no to bardzo dobrze ze to wszystko sprawdzili bo ja dziekuje zabrac sie za porod SN a tu by sie okazalo ze np nie da rady i szybko CC robic...
Basia uwazaj na siebie nie calowac sie tam 😉
Mam nadzieje ze Cie nie dopadnie!
Po wyniki racja podejdz, ja wlasnie tez tak zrobilam 😉
Co do golenia to ja sie gole maszynka, kremow nie uzywam bo strasznie mnie podrazniaja.
Ostatnio nawet gdzies czytalam ze w ciazy niestety tak sie moze dziac zeby najlepiej maszynki uzywac.
Wspolczuje problemow z psitka teraz 🤢
I jak znalazlas paragon od aparatu? w sumie akumulatorek powinni Ci wymienic tak mysle.
Paula no wchodze na forum a tu ladny dlugi poscik do kawki 🙂 lubie heh! 🙂
Fajnie ze R. taki kochany wczoraj szkoda tylko ze ma takie wahania nastroju 😉 mam nadzieje ze w koncu sie to ustabilizuje i bedzie taki czesciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogole to mi sie przypomnialo.
Przedostatniej nocy mialam sen ze juz urodzilam i nie potrafilam pokochac tego drugiego dziecka i tak lezalo sobie a ja nawet nie chcialam kocykiem przykryc 🤢
A ostatniej nocy mialam sen ze zaczynalam rodzic i nikt nie odbieral telefonu... 🤢
Ech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
Basia sie gole TAm i nie tylko 😁 zwyklymi maszynkami z Biedronki 😁 Takie rozowe, jakos juz bardzo dawno temu mi podpasily, rzadko sie nimi zacinam, paczka duza, nie sa drogie 🙂 Kremow nigdy nie lubilam, raz ten zapach, a dwa to smarowanie, czekanie a poniej i tak wszystkie wloski mi nie schodzily i musialam jeszcze maszynka poprawiac 🙂 A tak szybko raz dwa i juz 😁
Kurcze stalam rano, piekna pogoda z 23 stopnie slonko swieci, mowie - wstawie sobie chociaz juz jedno pranie dla malego z bialymi ciuszkami, bo nie wiadomo kiedy w blokach zaczna grzac. I co...wrzucilam pranie do pralki a tu jakas wichura sie robi, niebo zachmurzone i jeszcze smierdzi na dworze jakims ogniskiem :/.....
Po nowej tablece widze ze z terminem jestem w polowie 🙂 Pije ostatnio codzienie przed snem gorace mleko z miodem i powiem wam ze spie po tymjak zabita 😁
Co do piwa na dzien chlopaka to u mnie odpada....bo moj ma w lodowce 5 piw, ktore dostal od roznych osob za zrobienie czegos i nawet nie ma kiedy tego pic 🙂 z upichceniem czegos dobrego tez tak nie bardzo jak mamy isc na urodziny. Chyba ze kanapki na sniadanie mu zrobie w ksztalcie serduszek 😁 😁 😁 O ile zdaze, bo to niedziela wiec pewnie zerwie sie z samego rana i poleci na motor 🙂
Niech juz jest tak 15 zebym mogla odebrac wyniki.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek : ja tez osotanio mam rozne dziwne sny...zastanawiam sie czy to przez ta ciaze takie rozne glupoty sie snia. Mnie dzisiaj w snie jakies wsciekle byki gonily na jakiejs wiosce i ja biedna probowalam sie wcisnac pod jakies pojazdy zeby mnie nie dopadly, ale nigdzie sie nie miescilam z tym brzuchem 😁 😁 😁 😁 Paranoja, dobrze ze potem zadzwonil budzik 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia ale zonk z praniem. A w domu Cie nie wyschnie?
Powodzenia z wynikami! wszystko z pewnoscia jest ok nie martw sie 🙂 oczywiscie upewnij nas pozniej 🙂
Pomysl ze sniadaniem w ksztalcie serduszek super 🙂
Sen tez mialas przekozacki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologiaaaa pekam ze smiechu ladny sen mialas... nie mogeeee 🤪 🤪 🤪 🤪 wyobrazam sobie jak sie wciskasz w rozne miejsca z tym brzuchem i ze ci tak odstaje i ze ta co cie gonila i tak Cie widzi bo Cie brzuch zdradza,.. 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 hahahahaha 🤪 🤪 🤪 Ja sie gole zwykla golarką 😜 i mydlem do higieny intymnej jakos tak mi wychodzi to, normalne ze mam podraznienia ale nie az tak;p to co kupisz temu swojemy, skoro piw nie pije 😜

anitek alaaaa 😞 przykry mialas sen.. 😞 😞 tzn czyt jak taka depresja poporodowa... hmm.. 🤔 🤔 kazda z nas moze zlapac, ale mam nadzieje,ze nie do takiego stopnia.. 😞 😞 dobrze ze to sen i ze sie obudzilas..
Maz przyjezdza mowisz 😉 ahh to sie wyspisz mowisz.. to faaajnie 🙂 🙂 🙂

basiaaa uuuuu ospe masz na kaczce mowisz.. 🤔 hmmm 😞 moze sie za mocno golisz albo w sumie poprostu podrazniona i delikatna masz tam skore.. i moze sproboj zwyklym myslem namydlic i proste i jechanaaaa 🙃 🙃 🙃 Sproboj... 🙃 🙃 🙃

Mi sie tej nocy nic nie snilo. Wczoraj R wycalowac brzusiol, wycalowal mnie.. a maly jak reka odjol dal pospac. Uwierzycie ze zasnelam jak wpisalam ostatni post, nie oamietam ktorea byla godzina ale w miare 😉 i tak jak usnelam to tylko o 6 sie obudzilam na siku i zero kopniaka.. mowie nie budze bo bede miala w brzuchu sale gimnastyczną 🙃 🙃 no i tak sie polozylam na spokojnie usnelam. i wstalam pol h temu 🤪 🤪 🤪 swietnie.. jestem wyspana.. 🤪 🤪 chociaz R mi brakuje bo w sumie w ciagu tyg sie widzielismy malo.. ;(
Moze sie z nastepnym to zmieni..

Ooooo moj syn ma czkawke.. i sie obudzil 😉 no pieknie 🙂 🙂 sniadanko dawno zjedzone herbatka wypita i chyba sie ubiieram i ide do lumpka drugiego na osiedlu tutaj u siebie i pozniej po farbe do wlosow bo mam okropne odrosty 😮 😮 😮 😮
A wy te ktore farbuja rosna wam szybko wlosy.. 🙃 🙃 🙃 🙃 mnie to masakraa.. 3 tyg i odrost 5 cm 🙃 🙃 dobrze niech rosną!!! wazne by nie wypadaly 😉

Dzis w Kaliszu wietrznie.. i pewnie zimnoo.... na szczescie mam kozaki i kurtałke takze bd git 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek w domu ciezko...pewnie by wyschlo ale musialoby wisiec z 2 dni.....a to potem takie przekiszone 😁 Od mojego ciuchy robocze jak piore to czsami 3 dni wisza.
Jakos mam dzisiaj energie na jakies sprzatanie, porzadki itd 🙂
A tak wogole to kochalam sie wczoraj z moim i mam cala pipe podrazniona :/ W tej ciazy to sucha jak popiol jest i takie pozniej sa efekty :/ chociaz jak nie ma to wiecznie cos z niej cieknie i tylko wymieniam te wkladki? Paula u Ciebie tez tak dalej jest? Wogole im blizej konca tym mniejsza ochote mam na cokolwiek, a wczoraj jak na lewym cycku zobaczylam nowe rezstepy to myslalam ze mnie szlag trafi a moj sie tu do mnie dobieral...i jak sie tu nakrecic 😁 Lewego cyca zawsze mialam troche wiekszego a teraz tylko na nim wychodza mi rozstepy....dziwne bo wydaje mi sie ze tam jest jeszcze wystarczajaco duzo skory do naciagniecia a peka....a brzuch jest napiety na maxa i na razie nic nie widze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehehe oj wesoło my tu mamy 😁

bioligia hahahaaha nie moge z twojego snu 😁 🤪 🤪 🤪 tak jak paula wyobrazam sobie jak chcesz sie wciskac gdziekolwiek a tu brzuchol zawadza 😁 🙃 🙃 🙃 a co do tzw. pipy hahahaha to tez jak cieknie to cieknie niemiłosiernie ale wazne ze czysto i bez krwi a jak przyjdzie co do czego to sucha jak pieprz ale wtedy trzeba inaczej sobie radzic i nawilzac naturalnie hahahaha 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪

anitek tez widze sny masz cacy nie ma co 🤢 🤢 🤢 ja o ile pamietam tez mialam taki sen ze syna urodzilam i nie chcialam sie nim zajmowac jakies odtracenie bylo i dupa heh 🤨 🤨 🤨

paula ja czekam na sobote zeby isc do lumpka bo tuttaj u mnie na wiosce wszystko wycenione a w srode po1,2 i 3złocisze wszystko wiec idzie sie obkupic a maluszka to juz w ogole 😁

nie wiem co z ta moja pityna zrobie tragedia jakas :/ pierwszy raz takie cos ale jakkkk :/ bleeeee okropnie to wyglada mam nadzieje ze szybko zejdzie bo nawet podetrzec sie spokojnie nie moge hehe 😁

szperam w netku i zajadam ciasteczka tzn takie jakby flipsiaki w polewie toffiiiii 😜 😜 😜 zgaga murowana ale powstrzymac sie nie moge hehehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basia biologia na suchośc polecam feminium, nawilżający żel intymny z kwasem mlekowym można stosowac w ciąży, u mnie działa rewelacyjnie, bo też jest sahara 😁

http://allegro.pl/feminum-nawilzajacy-zel-intymny-z-kwasem-mlekowym-i2631751984.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula powodzenia w szukaniu ciuszkow 🙂
szkoda ze z R. sie malo widzicie ale moze to chwilami i lepiej? bo byscie sie pozabijali 😉
Sny masakra heh a depresja poporodowa no coz mam nadzieje ze zadna z nas sie jej nie nabawi.
Biologia ciekawe z tymi rozstepami, A urosly Ci cos cycochy?
co do suchosci to u mnie akurat problemu z tym nie ma, ale ochota na sex srednia....ale to przez to uczucie wypadania wszystkie na zewnatrz i prawda taka ze juz po porodzie sie zaczely problemy z dyskomfortem podczas sexu, wiec tylko plastyka mnie uratuje...
A pranie ech wiem cos o tym bo w IRL wilgosc straszna 😞 pranie tez ciezko schnie a i lata prawie nie ma, ale kupilam ostatnio odwilzacz i pomaga, tylko ciekawe jaki rachunek za prad przyjdzie 🤢
Basia idziesz po wyniki?
A psitka powinna dojsc do ladu w 2-3dni smaruj moze czyms nawilzajacym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😜

Ja dzisiaj na chwilkę tylko urwanie dupki mam bo mąż pojechał po swoje siostry i będą u nas do niedzieli a i może brat się jeszcze zjawi koło soboty ...nie wiem jak my się zmieścimy ale przynajmniej coś się będzie działo ..od rana sprzątam i gotuje zapowiedziany wczoraj kapuśniak...chyba nawet mi się udał 🙂 teraz to pewnie do końca tygodnia będę was sobie czytać wyrywkowo bo nie bardzo będę miała czas żeby się odzywać ale to się okarze w praniu 🙂
Mykam dalej ogarniać ten bałagan bo kiszka 🙂
No basia 🙂 to nieźle załatwiłaś ciptaka 😁
Skwara czekam na zdjęcie frankiego 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex super ze wpada ekipa nie bedzie sie nudzic 🙂
a Ty zamiast biegac i sprzatac daj na luz bo mialas na siebie uwazac...
Jak tyle rak do pomocy bedzie to Ty sie odprez 🙂
Biologia super wiadomosc odnosnie wynikow! 🙂

A ja polozylam sie na drzemke z Olafem i wstalam do wc i niestety juz zasnac nie moglam...
Mezus bedzie ok 5tej i dzis jemy mcdonalda 😜
Postanowione 😉
Wlasnie zjadlam loda w czekoladzie i popilam sokiem jablkowym! 😁 mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek nie byłam po wyniki zapomniałam 😮 hehehe 😁 😁 😁
jutro pojde na pewno dla swojego spokoju 😉

dorotex fajnie ze rodzinka jest 🙂 im wiecej ludzi w domu tym weselej 😁 😁 😁
no ładnie sobie załatwiłam ciptaka mam nadzieje ze szybko minie i dojdzie do siebie 🤢

biologia dobrze ze wyniki wyszły ok ciekawa jestem jak ten moj cukier az sie boje :/

wstawiłam buraczki bede robic w sloiczki zeby byly swoje... 😉 i tak sobie szperam po netku bo nuda :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...