Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien Dobry
Udalo mi sie zasnac o 3ciej w nocy 😞 nie klade sie juz wiecej w dzien na drzemke bo pozniej tak to wyglada 😞
Wstalam z okropnym bolem brzucha jakby kolka nerkowa, ale juz mija wiec moze to jakis ucisk byl?
Wikarynka tak poczytalam i przykre co piszesz 😞 gdzies kiedys bylo w jakims filmie ze musisz byc rekinem bo jak nie to Cie zjedza inne rekiny...
Mam nadzieje ze nie straci pracy!!! Trzymam mocno kciuki za Was!!! 🙂
Co do walczenia ech to ja tez taka jestem 😉 jak mi sie cos nalezy to walcze 😉
I tak powinno byc!!! a znieczulenie tak jak pisalam musicie prosic o rachunek z tytulem ze bylo to wplacone na znieczulenie i wtedy mozecie sie ubiegac o zwrot z NFZ. Wiec nie ma znaczenia czy 300 czy 700 zwrot Wam sie nalezy! Wiadomo musicie tez zrobic rozeznanie czy w szpitalu jest taka opcja.
Paula a Ty gdzie chcesz rodzic? Mama mi mowila ze w Ostrowie Wlkp jest ok, pozmieniali duzo itd.
Nie doluj Babo 😉 i nie stresuj sie R. bo i po co?! szkoda nerwow 🙂
Basia powodzenia u lekarza i pytaj sie wszystkiego a co! 🙂
Ifyouliftmeup super wiadomosc!!! oddychniecie sobie heh 🙂 no i nie bedzie Wam sie Tesciowa platac pod nogami 😉
Dorotex STO LAT STO LAT z okazji 18stki 🙂 🙂 🙂 🙂
Emilka fajnie ze juz masz porod za soba 🙂 No i fajnie ze dalas rade SN 🙂 Mala jest przesliczna 🙂
Skwara kurcze moze zadzwon do lekarza? kiedy masz wizyte? bo jak to zapalenie pecherza to powinnas cos dostac na to, no chyba ze to ucisk i dlatego tak?
Co do Twojego lekarza to rzeczywiscie dziwak...
Moja lekarka prowadzaca ciaze to lekarz ogolny wiec za duzo nie zdziala, ale jest z tych co panikuje i woli dmuchac na zimne, mysle ze lepiej w ta strone niz zaniedbywac pacjenta.
No a przy porodzie w sumie ja to pomimo tylu godzin i niesamowitego bolu nie wyzywalam za duzo heh 😉 aby prosilam zeby mi pomogly a na koniec mowilam ze juz nie dam rady heh 😉
No i gratki czkawki 🙂 Musial soczek zasmakowac 😉
Sylwia tylko tam sie nie przemeczaj za duzo 😉 rob powolutku 🙂
Dorotex Wikarynka gratuluje wkroczenia w 3ci trymestr 🙂 🙂 🙂 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siora mi powiedziała, że brzuch sie opuszcza i to tak uciska na pęcherz. Ale jutro zaniosę siki i się w piątek dowiemy czy to zapalenie a jesli zapalenie to położna da znac mojej teściowej i zapewne dostanę jakieś leki 🙂 juz chyba wolę żebyt to było zapalenie niż by mnie tak miało bolec juz do końca!!! AAAA!!! O nie! współczuję że nie mogłas zasnąc...i jeszcze ból do tego wszystkiego to ja dziękuję....ja moge spać dzień i noc i zawsze zasnę o każdej porze dnia i nocy 😁 hahaha
Sylwia, tez bym chciała wykorzystać pogode na pranie bo i u mnie ciepło dzisiaj, ale niestety w robocie siedze i o 18 to już słabe słońce na wywieszanie pranka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdaje się że wam nie pisałam. Mój mąż sprzedał kolesiowi odżywki za 700zł na krechę ok 2 miesięcy temu i on się zarzekał że zapłaci i do tej pory tego nie zrobił!!! I jeszcze jak go mijał mój mąz na ulicy to on się z niego śmiał: "jak tam pawełku?" Noz co za świnia niemyta! I szukaliśmy jakiegoś rozwiązania i w końcu jakaś znajoma prawniczka nam podpowiedziała że trzeba mu napisać wezwanie do zapłaty i jak w ciągu 7 dni nie zapłaci to do prokuratora. No i nie zapłacił i mój mąz to zgłosił i dzisiaj go na policje po zeznania wezwali 😁 A jak wysłał to wezwanie do zapłaty i spotkał tego kolesia na ulicy to on go zapytał : "jak tam kamilku?" hahaha i już mu do śmiechu nie było hahahaha to chyba najlepsza część w tym wszystkim 😁 ale jest tez możliwośc że uznają że ta sprawa jest małoważna i małoszkodliwa i moga ją umożyć....oby nie! Trzymajcie kciuki za moje 700zł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Że też tacy ludzie po świecie chodzą...i jeszcze się w twarz smieje!! I straszył mojego męża że jak pójdzie siedzieć to lepiej żeby uwazał! Chamstwo...ale już coś się ruszyło i mam nadzieję że się uda! Akurat będe miała na ZZO 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara no masz, co za typ 😮 oby wszystko poszło po waszej myśli i odzyskacie pieniądze, wydaje mi się że do 250 zł to jest mała szkodliwość, a powyżej to już przecież przestępstwo!
Anitek to nie pospałaś, też tak mam jak utnę sobie drzemkę to później zasnąć długo nie mogę w nocy. No ale ja mogę odespać do południa a Ty przy Olafku to nie bardzo 😜
Sylwia_26 ten serniczek prosty bo na zimno 😁 a z takich pieczonych to piekłam jak na razie tylko biszkopt do ciacha z truskawkami i galaretką no i roladę (to w sumie też biszkopt) 😁 haha w tych jestem doświadczona 🙃

A mam pytanie dziewczyny, jak to z materacem do łóżeczka, macie już? Jaki kupiłyście? Ja mam podobno w spadku dostać od szwagierki ale kurde... Wolałabym jednak nowy, w sumie nie wiem w jakim jest stanie ale mały leżał i no sama nie wiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉
O widze,ze wiekszy ruch na forum-b.dobrze 🙂 🙂 ja rano bylam juz hehe pisalam z basia, ale ona uciekla do lekarza.. wiec stwierdzilam,ze pujde do lumpkaa 😁 i dobrze,ze poszłam 😉 wynalazlam siatke ciuszkow dla małego, buciczki miekkie, bluze marynarska, body ze 3 sztuki, koszulki dwie podchodzace pod kaftaniki i sobie kurtkę troche mam w brzuchu luzu ale zal bylo nie wziasc;D akurat jak bedzie deszcz idealna! i Amelci bluze z futerkiem 😉 cudna!!
Wiecie ile na dziewczynek jest ciuszkow ladnych i nie zniszczonych w ogole;> na wage wszysko kupilam i zaraz wrzuce zdj i wiecie ile zaplacilam 😮 😮 13zl.. a cena byla 7zl/kg 😮 😮 😮 super ze istnieja takie sklepy 🤪 I love it! 🤪 🤪 🤪
Bylo pelno wszystkiego, ale nie starczylo mi siana bo musialam miec na kartę do tel 😜 ale po 10tym.. haa odrazu tam smigam;D po dostawie 🙂 🙂 🙂 🙂

dorotex wszystkiego najlepszego-spoznione ale szczere 😉 mialas pewnie ochote na winko co 😜 ja mojego namowie chyba i on sobie niech wypije buutelke cala 🤪 🤪 a mi niech wleje w kieliszek 😉 bede szczesliwa.. 🤪 🤪
Napisz jak tam po lekarzu 😉 powodzenia 😘 😘 😘

ifyou
🤪 🤪 alee mowisz, bedziesz rodzic w relaxieee 🤪 🤪 super 😉 pozazdroscic.. u mnie w kaliszu pewnie nie ma takich udogodnosci 🤪 🤪 chociaz kto wie.. musze jechac sie dowiedziec jak wyglads sytuacja...!
Gratuluje,ze podjeliscie decyzje mieszkanka 🤪 🤪 bardzo bardzo sie ciesze, powodzenia wytrwalosci i sily 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘

skwara dzieki za mile slowa. Ale spojrzmy prawie w oczy, jak mozna isc na swoje mieszkajac u mamy majac ja 22 a R 25 😮 i nagle wyjsc na swoje.. wrecz niemozliwoscia .. chyba totka musze zaczac puszczac.... 😮 🤪
No widze zauwazylas-mam zle dni... bardzo zle dni.. Dobija mnie wszystko i doluje 😞 😞 musze jakos to wytrwac.. 🙂 ehh 🤔 🤔 🤔
Ale ma kolege ten Twoj... To pozal sie boze, nic tylko w ry** dać!!!!! Wrr.. nie dziwie się,ze jestescie oboje wsciekli, miesiac to rozumiem no bo wydatki rachunki itp.. Ale 2 miesiac leciec w kulki to juz za duuzooo...Dobrze ze to zglosilas, bedzie mial nauczkę.. 3mam kciuki za was i wasze pieniadze.. 700zl droga nie chodzi... 😘 😘

sylwia oooo 😁 😁 ladnie 😁 😁 wzielas sie za ogarnianie 😁 😁 bedzesz miala z glowy!!! i prasowanko no prosze pelna para.... 🤪 🤪 🤪

anitek milo ze wspominasz 😜 yy gdzie chce rodzic... hmm 🤔 🤔 Chce w Kaliszu ale sie boje wlasnie ze nie dostane znieczulenia ze beda niedelikatni...Wiadomo bol przy porodzie jak ma byc to bedzie. Wiec o to juz mi nie rozchodzi się.. Jedyne co to uratuje mnie znieczulenie..Sie zobaczy.. Ale no hehe na dniach musze sie przejsc do szpitala porozmawiac jak wyglada sytuacja, dowiedziec się.. Bo tez slyszalam o Ostr Wlkp,ze milo jest i w ogole kazdy chwali, nie slyszalam negatywnej opini o tym szpitalu w Ostr Wlkp.. Ale tutaj fajna sprawa u siebie w miejscowosci szybszy powrót do domu.. i R bedzie mial tez po drodze.. Chociaz musze spojrzec na siebie bo to ja wkoncu rodzę.. a Reszte da sie pogodzic... 🤔 🤔 😜 😜
Co do R to bedzie co bedzie... dokladnie szkoda nerwów.. bardziej mi przykro niz sie stresuje.. 😞 😞
Juz sie lepiej czujesz? nie boli Cie brzuch? moze mialas ucisk na brzuszek spalas skrzywiona czy cos..Pytam bo ja spie jak pogieta jakas hahahaha 😁 😁 😁 😁 Ja tez sie staram nie spać w dzien ale jak zamuli to jade ostro tzn chrapie hyhyh 😜 😜 😜 😜

Dziewczyny przyszly do mnie probki johnsson baby... do was tez moze? zamowilam 2 komplety jeden na moja ciocie;D jak dawaja to brac za darmola fajna sprawa 😁 😁 😁 ale sa naprawde malutkie cippcieeee 😜 😜
Spadam robic obiada 😜 ryz z piersia z kuroka i pomidory w smietanie.. ze szczypiorem 😜 mniaaaam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou, ja tez mam spadkowy 🙂 i wygląda dobrze, nie jest zniszczony czy wytarty 🙂 a najlepsze sa ponośc gryka-kokos. I w sumie nie sa drogię bo do 100zł można kupić więc jak chcesz nowy to aż tak cię po kieszeni nie walnie 🙂 🙂 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krzeselko pomysl ciekawy ale jest za niskie zeby np przystawic do stolu. Tak wyglada bo z Olafem mialam taka hustawke siedzisko i bujawke i to bylo tej samej wysokosci co to.
Ja na szczescie krzeselko mam po Olafku 😜 i bylam bardzo zadowlona z niego!
Chicco poly 🙂
http://www.mulan.pl/products/275/p/849
Warte swojej ceny z tym ze ja tutaj placilam 120e a w PL ta cena to kosmos 😮 😮 😮

Ech wiecie co? znow mnie zaczyna mdlic chyba... juz 3ci dzien z rzedu czuje gniecenie na zoladku i teraz tez mnie zaczyna mdlic 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉
O widze,ze wiekszy ruch na forum-b.dobrze 🙂 🙂 ja rano bylam juz hehe pisalam z basia, ale ona uciekla do lekarza.. wiec stwierdzilam,ze pujde do lumpkaa 😁 i dobrze,ze poszłam 😉 wynalazlam siatke ciuszkow dla małego, buciczki miekkie, bluze marynarska, body ze 3 sztuki, koszulki dwie podchodzace pod kaftaniki i sobie kurtkę troche mam w brzuchu luzu ale zal bylo nie wziasc;D akurat jak bedzie deszcz idealna! i Amelci bluze z futerkiem 😉 cudna!!
Wiecie ile na dziewczynek jest ciuszkow ladnych i nie zniszczonych w ogole;> na wage wszysko kupilam i zaraz wrzuce zdj i wiecie ile zaplacilam 😮 😮 13zl.. a cena byla 7zl/kg 😮 😮 😮 super ze istnieja takie sklepy 🤪 I love it! 🤪 🤪 🤪
Bylo pelno wszystkiego, ale nie starczylo mi siana bo musialam miec na kartę do tel 😜 ale po 10tym.. haa odrazu tam smigam;D po dostawie 🙂 🙂 🙂 🙂

dorotex wszystkiego najlepszego-spoznione ale szczere 😉 mialas pewnie ochote na winko co 😜 ja mojego namowie chyba i on sobie niech wypije buutelke cala 🤪 🤪 a mi niech wleje w kieliszek 😉 bede szczesliwa.. 🤪 🤪
Napisz jak tam po lekarzu 😉 powodzenia 😘 😘 😘

ifyou
🤪 🤪 alee mowisz, bedziesz rodzic w relaxieee 🤪 🤪 super 😉 pozazdroscic.. u mnie w kaliszu pewnie nie ma takich udogodnosci 🤪 🤪 chociaz kto wie.. musze jechac sie dowiedziec jak wyglads sytuacja...!
Gratuluje,ze podjeliscie decyzje mieszkanka 🤪 🤪 bardzo bardzo sie ciesze, powodzenia wytrwalosci i sily 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘

skwara dzieki za mile slowa. Ale spojrzmy prawie w oczy, jak mozna isc na swoje mieszkajac u mamy majac ja 22 a R 25 😮 i nagle wyjsc na swoje.. wrecz niemozliwoscia .. chyba totka musze zaczac puszczac.... 😮 🤪
No widze zauwazylas-mam zle dni... bardzo zle dni.. Dobija mnie wszystko i doluje 😞 😞 musze jakos to wytrwac.. 🙂 ehh 🤔 🤔 🤔
Ale ma kolege ten Twoj... To pozal sie boze, nic tylko w ry** dać!!!!! Wrr.. nie dziwie się,ze jestescie oboje wsciekli, miesiac to rozumiem no bo wydatki rachunki itp.. Ale 2 miesiac leciec w kulki to juz za duuzooo...Dobrze ze to zglosilas, bedzie mial nauczkę.. 3mam kciuki za was i wasze pieniadze.. 700zl droga nie chodzi... 😘 😘

sylwia oooo 😁 😁 ladnie 😁 😁 wzielas sie za ogarnianie 😁 😁 bedzesz miala z glowy!!! i prasowanko no prosze pelna para.... 🤪 🤪 🤪

anitek milo ze wspominasz 😜 yy gdzie chce rodzic... hmm 🤔 🤔 Chce w Kaliszu ale sie boje wlasnie ze nie dostane znieczulenia ze beda niedelikatni...Wiadomo bol przy porodzie jak ma byc to bedzie. Wiec o to juz mi nie rozchodzi się.. Jedyne co to uratuje mnie znieczulenie..Sie zobaczy.. Ale no hehe na dniach musze sie przejsc do szpitala porozmawiac jak wyglada sytuacja, dowiedziec się.. Bo tez slyszalam o Ostr Wlkp,ze milo jest i w ogole kazdy chwali, nie slyszalam negatywnej opini o tym szpitalu w Ostr Wlkp.. Ale tutaj fajna sprawa u siebie w miejscowosci szybszy powrót do domu.. i R bedzie mial tez po drodze.. Chociaz musze spojrzec na siebie bo to ja wkoncu rodzę.. a Reszte da sie pogodzic... 🤔 🤔 😜 😜
Co do R to bedzie co bedzie... dokladnie szkoda nerwów.. bardziej mi przykro niz sie stresuje.. 😞 😞
Juz sie lepiej czujesz? nie boli Cie brzuch? moze mialas ucisk na brzuszek spalas skrzywiona czy cos..Pytam bo ja spie jak pogieta jakas hahahaha 😁 😁 😁 😁 Ja tez sie staram nie spać w dzien ale jak zamuli to jade ostro tzn chrapie hyhyh 😜 😜 😜 😜

Dziewczyny przyszly do mnie probki johnsson baby... do was tez moze? zamowilam 2 komplety jeden na moja ciocie;D jak dawaja to brac za darmola fajna sprawa 😁 😁 😁 ale sa naprawde malutkie cippcieeee 😜 😜
Spadam robic obiada 😜 ryz z piersia z kuroka i pomidory w smietanie.. ze szczypiorem 😜 mniaaaam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyouliftmeup mozna w sumie poczytac o materacach, nie zaleca sie wkladac uzywanego po innym dziecku bo kazde dziecko ma inne cialko i sa odgniecenia. Wiec mysle ze warto zainwestowac w nowy materac...
Ja w sumie lozeczko mam po Olafie ale materac bede kupowac nowy.
Paula zes sie rozpisala jak zawsze 😜
No z Ostrowem to sie pozmienialo bo tam rzeznia kiedys byla 😉 a teraz podobno luksus heh 😁
No i fakt to Ty bedziesz rodzic a i normalnie po 2dniach sie wychodzi wiec mysle ze lepiej abys wybrala dogodniejsza opcje dla Ciebie. Z Ostrow to rzut beretem 😉
Pyszny obiadek masz dzisiaj!!!
Ja nie wiem co zrobie bo M. chyba dzis nie da rady wrocic. A spac nie spalam jakos krzywo wstalam i mnie tak bolalo ale pozniej po wizycie w wc przeszlo wiec moze jakis ucisk to byl?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu Paula, pyszny obiadzik 😁 pomidorek ze szczypiorkiem mniami 😁 w szpitalu sie leży 2 czy 3 doby to jak wyjedziesz do ostrowa to szybko wrócisz 🙂 a jak R będzie chciał to dojedzie 🙂 gdybym ja miała taki wybór to bym się nawet nie zastanawiała 😁 i pomyśl o tym komforcie psychicznym - nie słyszałas negatywnej opinii to i inaczej się tam pójdzie rodzić 🙂 🙂 warto oj warto 🙂 Polowanko było mówisz 😁 ja tez sie nie moge oprzec i dzisiaj lecę 😁
Anitek, a to już nie korzysta Olafek z tego krzesełka? Bo ja się właśnie zastanawiam jak to długo dzieciaczki siedza w takich 🙂 i mam takie ale małe drwniane ale to chyba lepiej jak dziecko razem z rodzicami przy stole siedzi? Sama już nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara Olaf siedzi z Nami przy stole jakos od stycznia tego roku. Wiec mial w zasadzie 2latka.
Krzeselko to akurat jest od 6miesiaca zycia, choc kolezanka uzywala od poczatku ale rozkladala na prawie plasko, choc ja jestem przewrazliwiona na tym punkcie bo uwazam ze tak malego kregoslupa nie powinno sie obciazac.
Olaf uwielbial w nim siedziec a pozniej moglam je obnizyc do samej podlogi i sobie siadal i cos ogladal albo sie bawil. Zdecydowanie warte swojej ceny! Choc na polskie warunki prawie 500zl za krzeselko to bardzo duzo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara napisał(a):
To Anitek mi teraz dałas do myślenia z tym materacem:P haha

Szczerze? to wole uzywane rzeczy kupic typu wlasnie lozeczko krzeselka zabawki itd a zainwestowac w materac... Jednak to chodzi o kregoslup dziecka.
Tak samo sie to tyczy butow. Dzieciom nie powinno sie kupowac uzywanych butow bo kazde dziecko inaczej stawia stope itd i odksztalca podeszwe.
Ja akurat na to zwracam uwage bo nie chce sie przyczyniac do jakis wad kostnych. Zawsze bylam przewrazliwiona na tym punkcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kobitki 🙂

a sie wkurrrrrrr............. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ide sobie zadowolona do ośrodka bo siedowiem czegoś o niuni a tu chooooooj wielki jak szelki: Pan doktor dzis rano zadzwonil ze nie przyjedzie i dzis nie bedzie przyjmował... 😠 😠 😠 😠 no myslalam ze cos mni trafiii 🤢 🤢 🤢 no taka zła jestem ze szok teraz dopiero za 2 tyogdnie wizyta i tez nie wiadomo czy jasnie pan przyjedzie... jak nie to go pierdziele i prywatnie ide... 🥴 🥴 🥴 a tak chcialam sie dowiedziec o niuni mojej czegos nowego :/ no i teraz dopiero 10.10.12 wizyta... masakra jakas az mi sie odechcialo wszystkiego :/

zaraz zrobie zdjecie brzusia i wrzuce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no właśnie ze względu na to, że może nie być widać zniszczeń itp ale będzie taki \'odleżony\' że tak powiem.. Znowu to nie majątek, 80 zł z przesyłką na allegro. Dzięki za linki, zaraz poczytam 🙂
Skwara chyba jednak nowy kupię, nie ma tragedii z kosztami a lepiej się będę czuła, że mała ma nowy. A co do krzesełka to moja siostra ma takie chwali sobie, że fajne 😁
Paula ja też bym się nie przejmowała, to Tobie ma być dobrze i masz rodzić w dobrych warunkach, a nie patrzeć po tym czy ktoś dojedzie. To R ma się martwić, a nie Ty 🙂 ja mam zamiar rodzić 30km od domu 😁 i kogo mi do szczęścia w szpitalu potrzeba? Będziemy zajęte porodem, potem maluchami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie jestem za obciążaniem kręgosłupa...więc zanim będe mogła wsadzić małego do takiego to akurat se uzbieram trochę kaski 🙂 no ale 500zł to masakra hahah ja nie wiem co oni sobie myślą....
i się tez zastanawiam nad takimi bujaczkami-kołyskami i mam taki leżaczek niby się go rozkłada na leżąco tak ale ta dupka jest w dole i ten dzieciak prawie nogami do głowy dotyka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fak, Basia, widzę że też masz szczęście do tego lekarza....sobie czegoś takiego w ogóle nie wyobrażam. A jesli któras pacjentka przyszła z powaznym problemem to co ma urodzić przed gabinetem albo narażac dziecko? No sory, co za beszczel...nie dość że się spóźnia to teraz lache kładzie....skopac mu dupę!!! 😠 😠 😠

I w ten materacyk nowy chyba tez zainwestuje, no bo taka prawda, co ma mi się dzieciak jakiejś wady nabawic czy coś!!!!!
Albo widziałyście jak takie dwu-, trzy- miesięczne dzieciaki babki noszą tak na stojąco przed sobą a ten dzidziuś nawet główki nie ma siły jeszcze trzyamć! No az mnie krew zalewa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Rozpisane od rana. 🙂 Ja siedzę akurat w domu z tym Holterem. Drażni mnie on strasznie, szczególnie, ze już przy zakładaniu mam wysokie ciśnienie. To jest błędne koło - stresuję się Kliniką, lekarzami, jeżdżeniem tam, więc nic dziwnego, ze skacze. Ech, dobrze że to doba, a nie tydzień. :P
Skwara - tak to już jest z pracą w dzisiejszych czasach. Można być zwolnionym, gdy pracujesz u kogoś, a gdy masz wlasny interes, to zawsze ktoś Ci może nie zapłacić... Trzymam kciuki za to, ze odzyskacie pieniądze. Wstawiam linka od sprzedawcy, znanego już przez Was, bo to link z forum. 🙂
Allegro

Anitek - dzięki za pamięć. No to już chyba z górki....
Dorotex - również wszystkiego najlepszego z powodu urodzin i jednocześnie z okazji wkroczenia w III trymestr.
Basia - przykro mi z powodu tego niefartu. Chyba rzeczywiście warto pójść prywatnie, no albo odczekać. W sumie pół na pół.

Będę dziś do Was dziewczynki mało zaglądała, bo układanie się z tymi kablami przy kompie mnie denerwuje. Tak samo jak robienie obiadu, ale cóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyouliftmeup fakt te 80zl to nie majatek a spokojna glowe bedziesz miala 😉
ja do szpitala tez mam ok 30km 😉
Z tym ze ja wyjscia nie mam bo to jedyny taki w okolicy ha! kolejny to chyba jakies 150km stad jak nie dalej 😉
Basia oj oj oj co za swiniak jeden!!!! tez w sumie dziwne ze nie maja nikogo na zastepstwo!!! Szkoda 😞
a do 10tego przeleci 🙂
Skwara no wlasnie ja mialam taka hustawke siedzisko i krzeselko pozniej dla starszego 3w1 i sprzedalam jak Olaf mial niecaly rok bo nie chcial w tym siedziec. Aby na poczatku sobie lezal po 30min w sloneczku (bp mial zoltaczke i tak kazali)a pozniej to nawet hustawka nie byl zainteresowany.
Ale cos czuje ze mi dziewczyny na baby shower taki lezaczek kupia 😉
a tak mielismy
http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3754030/Trail/searchtext%3ESWING.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...