Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia idz idz co masz sie denerwowac 🙂 wszystko bedzie ok zobaczysz 🙂
Biologia fajnie ze wychodzisz pewnie masz racje co masz siedziec w domu! a buraczki super sprawa i rzeczywiscie dobre na krew 🙂
Ech mnie gniecie na zoladku bo 15min temu zanim zjadlam loda wcisnelam parowke zimna i kawalek pizzy od wczoraj... no to teraz mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologia super sprawa idz idz tez bym chetnie posżła ale niestety wszystkie kolezanki albo powyjezdzaly do szkol w innych miastach albo tak sie zmienily ze szkoda gadac :/ kuzynka wiecznie zajeta wiec nawet nie mam z kim gdziekowlek wyjsc hehe takie uroki wsi co innego w miescie nawet samemu na spacer chce sie wyjsc polazic a tu nie ma zadnych atrakcji nawet sie nie chce samemu heheh 😁

anitek mam nadzieje ze wyniki wyjda ok 😁

wrzucam zdjecie brzuszka mojego w roznych pozach hahaha to środkowe zdjecie mnie rozwaliło xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogolnie to cos tu dzisiaj cisza....zeby mnie dzisiaj bola jakby mi zarz wszystkie mialy wypasc 😁 Zjadlam prawie cala paczke miskow Haribo i juz zaluje, nie dosc ze teraz muli to potem te kilogramy tak szybko leca w gore 😁 Pogoda pod psem, ciuszki jednak musialam powiesic w domu, bo na dworze sie rozpadalo. Ciekawe ile beda schly. Spac sie chce, musze sie zaraz zaczac szykowac, wlosy chociaz doprowadzic do ladu i sie troche pomalowac zeby sie dziewczyny nie wystraszyly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
No ja też tak jak biologia bym sobie gdzies wyskoczyla ale ostatnio zadna zdawnych kolezanek nie ma czasu.... troszkę smutne bo jeszcze troche to i ja nie bede miala za duzo czasu i juz wgl sie nie bedziemy spotykac...
jedyne co to mężulek mi zostal i znajomi z jego strony ;/ O i wczoraj byliśmy w kinie na jesteś bogiem. Fajny film 🙂
Ja coś się dzisiaj znowu słabo czuję. Chyba przez tą zmianę pogody. Nic mi się nie chce, glowa mi pęka... Byłam na spacerku ale nic nie pomogło.
A i czytałam że mam napisać co u lekarza się dowiedziałam. A więc NIC. Zrobiła mi usg, ale maluch się nie pokazał od tej strony co powinien, no więc sobie poczekam chyba do porodu, albo na kolejnej wizycie się dowiem.. A jak nie wytrzymam bo do cierpliwych raczej nie należę to gdzieś prywatnie jeszcze raz pójdę. Chyba jak juz 3 lekarzy potwierdzi płeć to małe szanse są na pomyłkę. No zobaczymy.
Mam nadzieję że u was wszystko ok. Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam właśnie z wycieczki do białegostoku i mam zdjęcie 3d 🙂 niestety mały nie chciał się odwrócić i tylko pierwsze ujęcie udało się z profilu załapać a potem odwrócił główkę i nic nie było widać....ale widziałam jak tak fajnie paluszki wyginal! I jestem w siódmym niebie! Lekarz mi się przedstawił, starł mi żel z brzucha i podał rękę jak z kozetki wstawałam! No jestem w szoku! Był cudowny 🙂 Powiedział że mały to gigant i prawie 2kg waży i od razu mi zaczął o cesarce mówić, więc jest możliwość że będzie cesarka bo mały jest spory. I pierwszy raz słyszałam jego serduszko. I termin z usg wyszedł na 24 listopada!!! To dopiero!
Nadrobię was jutro, bo dzisiaj już padam na cyce jak to Basia pisze 🙂 mam nadzieję, że u was wszystko w porządku! Dodam tylko za pamięci: Wikarynka, z tym kredytem mieszkaniowym rodzina na swoim to dobry pomysł, my też z mężem planujemy. Ale niestety żeby państwo spłacało odsetki trzeba wniosek złożyć w tym roku bo od nowego już tego nie będzie......:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A poczytałam sobie jednak 🙂
Biologia, fajnie że tak wychodzisz 🙂 czasami się człowiek musi oderwać 🙂 ja to często w wakacje z moimi koleżankami się widzę żeby nadrobić czas kiedy na studia się wszyscy rozjadą 🙂 bo licencjat mamy za sobą a teraz czas na magisterkę, ale ja w tym roku sobie darowałam. Co do prania to jak mi pralka wiruje 1000 obrotów to w domu wywieszam i rano są suchutkie jak wiórki 🙂

Sny to masakryczne macie hahah xD ale to chyba wszystkie ciężarne takie mają urojenia 🙂

Basia, jak masz tragedię pod spódnicą to ja zawsze smaruję kremikiem dziecięcym do dupki 😁 wiesz jak działa bosko 😁 jak czytam co jesz to zawsze mam ochotę na to samo...;> 🙂 też buraczki w tamtym tygodniu robiłam, ale niestety rzeczywiście są dobre na krew ale jak się octu nie daje bo on wypłukuje żelazo a że ja mam anemię teraz to nie mogę jeść, a KOCHAM 😁

Paula, miło tak jak chłopy okazują miłość. Szkoda tylko że nie zawsze..ale trzeba się ciszyć i tymi chwilami 🙂 i dzidzia spokojna 😁

Dorotex, też patrzę że Ci nie nudno 🙂 jak tak będzie latać przy wszystkich to padniesz na cyce lol ale fajnie że pełna chata, szybciej czas leci 😁

Anitek, a to odwilżacz jest na prąd? I działa chociaż?

A Ty, Ania, dalej w niepewności....cały czas sobie o tym myślę jaki ci mętlik w głowie zrobili i mi byłoby okropnie smutno! Ale mam nadzieję, że się w końcu wyjaśni 🙂 Musisz z dzidzią zagadać żeby się ładnie odwróciła i pokazał co między nóżkami, to może posłucha 🙂 chociaz ja swojego w sumie też namawiałam żeby na usg się pokazał łądnie a on sobie zasną i schował buźkę hehe

Frankowe zdjęcie jutro wstawię, pewnie pod wieczór bo też dzień mi się zapchany szykuje, no ale zobaczymy. Ale wyszedł na tym zdjęciu jak malutki tatuś 🙂 przynajmniej teraz mi nie powie że nie jego hahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemaanooooo lejdisss!!!! ;D zawitalaaaaam;D
Co tam, jak tam??

basia justta biologiaa
serio 🙃 macie w kaczce sucho? noo taaaaa 🤔 🤔 ja mam tam tak mokro ze masakra 🤨 czasami az czuje ze sie 'slizgam' 🤪 🤪 🤪 😁 ale nazwalam to 😜 😜 podczas sexu juz w ogole.... Dzis sie ogolilam tez doprowadzilam swoja cipule do porzadkuu! wkoncu! 🙂 🙂jutro sen z R i pewnie cos bedzie hahahaha 🙂 🙂

biologiaa
co ty mowisz, Ciebie tez atakuja 🤔 🤔 a jednak 😜 😜 walcz ostro z rozstępami! nie dajmy sie im! super ciesze sie z wynikow 😉 3mam kciuki za pozostalee 😘'
Milego wypadu z kolezankami 😉 a wyrwij sie 😁 😁 😁 😁

aniitek hyhy tak uwazasz,ze bym sie z R zadziobala jakbym mogla 🙃 🙃 mozliwe. 😮
Pogoda irlandzka jest dobra na spanie i picie 😁 😁 😁 😁 😁 %%% 😁 😁 😁 😁 😁 ja tam spalam idealnie wypoczeta i dlugoo 😁 😁 i pilam tez i sie swietnie czulam 😁 😁 lol 😁 😁 a wilgoc jest.. najgorsze pranie ale idzie sie przyzwyczaic... 😁 😁
haha ladne mieszkanki robisz tutaj czytam...:P lod pizza hahaha;D ladnie ladnie 😉 dopadl Cie dzis dzien jedzenia czy co 😜 😜 😜 ja dzis spokoj z jedzeniem nie ma szalu.. ale dzis pyszna wuzetke wcislam .. mniamm no ogieen 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Nie bedzie Cie bolal zoladek od pizzy wczorajsze? ja nie moge patrzec na wczorajsza pizze. nie zjadlabym nawet jakby bylaa ciepla z sosem ...nie da rady ten ser...uhh 😜 😜 😜

dorotexxx łaaaaa 😁 super,ze rodzinka bedzie 😉 dobrze niech odwiedzaja;D kapusniak mowisz.. mniami 😁 😁 ja dzis ogorki mialam ochote i zrazika... z buleczka;D zaraz ide po druga porcje 😁 😁
Ostroznie z ogarnianiem, anitek ma racje na spokojnie.. normalka calego mieszkania sie nie obskoczy 😜 😉 😉 😉

ania co ty mowisz,ze nadal nie pokazal sie szkrabek? ehh dziwne ze kazdy ci lekarz namecil w glowie a ty nadal nie wiesz co masz tak naprawde..? najlepiej by powiedzieli w szpitalu. Mnie powiedzieli na patologi jak bylam sama chcialam w sumie wiedziec. Tam maja idealny sprzet-musza wkoncu to szpital. Ale placac tez np3d4d powinno sie wiedziec co sie nosi pod serduszkiem Zycze Ci abys sie dowiedziala wkoncu, mam nadzieje,ze jakis lekarz rozwieje Twoje watpliwosci.. Ze sie uda dowiedziec plci dziecka 😉
Ja tez jestem zakatarzona herbaty z cytryna nie pomagaja. przydalby sie antybiotyk ale jak tu wziasc. Nie mozna przeciez! Glowa tez mi peka.. wieje uszy bolą... masakra.. chce juz urodzić nie czuc sie spuchnieta i obolala.. I chce lato! 🙂 🙂

skwara aaaaaa duzy maluch;D a jak dlugii?? to mozliwe ze kazdej w tym tygodniu jakos juz tyle wazy ?? Cesarka mowisz.. hmmm ciekawe czy bedziesz ja miala.. a termin 😮 😮 jestem w szoku 😮 😮 😮 az tak? to teraz ty jestes pierwsza na porodowke 🙃 🙃 hahahahaha 😁
Fajnie sluchac serduszka maluszka co..;D ja slyszalam w szpitalu i u lekarza tez jak bylam prywatnie 😉cudowne uczucie... 😉

Dretwieja mi nogi i dlonie oszalejee zarazzzz 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 spadam jakis filmior na dvdobejrzec... 😁 😁

dobrej nocy 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobryyy wieczór 🙂 🙂 🙂

faktycznie cisza dzis tutaj jakas hehehe 😜

u mnie pradu nie bylo jakas godzinke bo w sasiedniej wsi chałupa sie paliła i wylaczyli wszystko 🤢 🤢 🤢 no w sensie dach sie zapalił cały ale jak woda zalali to dom tez caly zalany :/ :/ :/ masakra nie wyobrazam sobie teraz tego u siebie juz nawet nie w tym stanie, caly dorobek zycia poszedł sie pieprzyc tragedia jakas :/

moja niuni chyba sie odfochowuje 🙃 🙃 🙃 bo znowu miala ciche dni a dzis pare razy kopneła pojedynczo i spokoj 🙃 wariatka jakas no mała hehehehe musze lekarzowi powiedziec o tym na wizycie za 2 tygodnie bo nie wiem czy to takie normalne ze mala nie kopie codziennie a jak kopie to raz dziennie lekko :/ martwi mnie to troszke i jeszcze ze tego lekarza wczoraj nie bylo tak to bym sie dowiedziala czy wszystko z niunia ok...

pisze sobie do was posta i monitor mi siadł :/ jakies mazaje sams ie wyłączał moj podlaczyl kompa do monitora obok i dzialal no to mowie monitor sie zepsul ale podlaczyl spowrotem i dziala nie mam pojecia co to bylo heh :/ wazne ze chodzi 🙃 🙃 🙃

szperam w netku bo nudy a spac sie nie chce hehhh :/ ło matko a to juz ta godzina 😮 😮 😮 no to po mału trzeba bedzie sie ziberac ale to jeszcze troszke heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha 😁 patrze adnim napisał mowie ohooo cos przeskrobałam 🙃 🙃 🙃
ale nieeeeee ale nieeeeeeeee 🤪 🤪 🤪

dziekuje bardzo tez mam nadzieje, że poród będzie udany 😉 zdecydowanie stronka najelpsza pod względem forum, ale na waszym miejscu pomyslalabym nad dodawaniem na głównej stronie nowych artykułów do czytania... 🙂 to taka moja skromna uwaga bo ciagle jest to samo 🙂

zgłodniałam i wcinam pomidorowa zupke chinska hehehee 😁 zjem i ide spac bo to juz prawie 1 😮 😮 😮 hehehhe 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie;D jestem pierwsza... 😮 😮 😮 wow 😲 dobrze 🙂 🙂 pewnie jestescie zaskoczone 😜
Dzis ja przejelam paleczke basi 😜 😜 hahaha 🙂 🙂 🙂
Pobudke mialam przed 7 bo kazdy sie do pracy i do szkoly szykowac u mnie i oczywiscie halas na calego i nie pospałam.. Do tego moj maluch zaczol sie krecic wiec nie zasnelam az do teraz:P
Mamunka przyniosla swieze buleczki i zajadalam z szyneczka i pomidorkiem i majonezem cos mnie naszlo 😆 😆 😆
Herbatka skonczona.. a maly nadal kop kop...:P
Pogoda u mnie do kitu, nic innego jak tylko kozaki ubrac i cieply sweteri mozna wyjsc inaczej sobie nie wyobrazam 😜
Farbowalam wlosy wczoraj haha i na poduszce kolor mi sie ocisnol haha i od rana myslalam co jest grane... 😜 😜 podchodzi pod czerwien hahaha 😜 no nie mam pytan jak jestem zaspana to nie ogarniam chociaz sie staramm 😉

Z R juz rozmawialam spimy dzis razem hyhy doczekc sie nie moge;D
No coz poloze sie spac jeszcze moze usne...
A wy co spiochy 😜 😜 dobrze macie 🤪 🤪 🤪
Pospie troche i biore sie za ogar podlog lazienki kuchni i pokoju swojego 😉 jak narazie checi sa ale brak sil 😜

basiaa masz nowego kolege 😉 fajnie hyhy;D tez myslalam,ze cos przeskrobalas 😜 a tu prosze.. 😮 😮 zyczenia.. hihihihi 😁 😁 😁
WSpolczuje palacej sie chaty... Caly dorobek zycia dokladnie... ehh.. i gdzie tu sie podziac teraz? naprawe wspolczuje tym ludzią..
Mnie tez tak komp straszyl wylaczal sie kiedy chcial i wlaczal 😮 😮 moiwe co za wariat 🙃 🙃 hahaha;D chcial sie sam odswiezyc dlatego tak szaleje hehehehehehe 🤪
Spadam dalej w kimę, spiochajcie sobie daleeej... byeeee byeeee 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Dzien Dobry 🙂

prosze Paula przebudziła sie najadła i poszła dalej nynac hahahha 😁
noooo 😁 😁 😁 widzisz widzisz jakiego kolege mam hahahahah 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪

ja wstałam dzis wczesniej bo z moim wczoraj te buraczki robilismy ale tak dlugo sie zeszło ze stwierdzilismy ze je tylko doprawie i w misce postoja do dzisiaj w piwnicy no i dzis tylko powkładac do słoików i spasteryzowac 😉 no i moj mowi aaa to wstaniemy szybciej tak o 8 co na pokojnie sie to zrobi no i masz ja wstalam a on spi wiedzialam ze tak bedzie... 😠 😠 😠 ja baba w ciazy ide pozno spac szybko sie zrywam bo cos do roboty jest a ten sobie spi... wrrr denerwuje mnieeee 😠
No i tak zrobilam sobie kawusie i zajadam znowu te flipsiaki w polewie toffi jeden za drugim hahaha takie napady na slodkie mam rano 😁 🙃 🙃 🙃
Obiadek dzis przeeepyszny będzie fasolka po bretońsku 😜 😜 😆 😆 😆 i znowu bede sadzic jak po grochu hahahha 😁

a Wy jakie plany na dzis brzuszki 😉 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj basiu;D
hyh ja wlasnie odkurzylam mieszkanie.. sciaglam pranie;D a teraz prasowanko 😉 niektore ciuszki wypralam recznie wiec je teraz prasuje 😜 troche ich jest ok 50sztuk hahaha.. ale pujdzie raz dwa.. pozniej kurze i obiad..;D i oczywiscie kapiel relaxujaca.. po obiadku 😉 a pozniej pewnie gdzies wybyje 🙃 😁 😁

milego dnia basia... i bez nerwów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no aaa teraz sie załamałam :/
czytam sobie z mojego suwaczka ze powinnam liczyc ruchy... itd to ok... no i ze powinno ich byc 10 na godzine a ja co ? 10 na caly dzien ich nie mam !!!!!!!!!!!! tragedia jakas no :/ 😞 😞 😞 🤨 🤨 🤨 nie wiem co mam robic............... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie zjadłam porzadna porcje ciastek w czekoladzie i nicccc :/ no ja nerwicy jakiejsc dostane :/ zadzwonie pozniej do swojego gina i zapytam o co chodzi, moze kaze mi przyjechac prywatnie na wizyte :/ bylabym o wiele spokojniejsza gdybym wiedziała ze wszystko ok a tak to ooo zyj babo w niepewnosci i strachu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i masz, niuinia poruszyła sie pare razy i znowu cisza, takie chwile mnie uspokajaja ale z drugiej strony znowu sobie mysle ze kiedys tak mocno kopala az brzuch falował a teraz ledwo odczuwalne kopniaczki i tyle :/ no nic ide zajac sie tymi buraczkami bo zaraz przeczytam caly internet w poszukiwaniu wiadomosci na ten temat 🙂 do pozniej brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!

Przepadłam wczoraj na cały dzień. Na koniec napiszę dlaczego. 🙂
Basia - takie już mega regularne ruchy to powinny być od 28 tygodnia, więc masz jeszcze troszkę czasu. 🙂 Poza tym u mnie jest podobnie. Czasem jest dzień, że mała rusza się jak szalona, kopie, obraca się, a czasem taki dzień, że totalna cisza, mimo że już przekroczyłam 28 tydzień. Mi się wydaje, że najważniejsze jest w ogóle czuć ruchy. Natomiast każde dziecko jest indywidualne na 100%. Moja koleżanka, która miała ostatnio CC, przestała czuć ruchy w 32 tygodniu na 2 dni. Popędziła do szpitala w drugi dzień, a tam wszystko w porządku. Po prostu mały się nie ruszał i już. Następnego dnia znowu zaczął. I zrozum tu malucha. 😮 Natomiast oczywiście, ostrożność trzeba zachować i też bym pojechała na jej miejscu do szpitala. 🙂
Acha, ja się golę zwyczajną jednorazówką z użyciem żelu do kąpieli. Nie mam po tym żadnych problemów ani podrażnień, ale też nie jestem specjalnie obdarzona przez naturę, jeśli chodzi o owłosienie. Parę kłaczków na krzyż. Problemów z suchością też nie mam, ani odwrotnie. Kochamy się z mężem dużo rzadziej, niż przed ciążą, więc jeśli jest okazja, to niczego mi nie trzeba. 🙂
Skwara - bardzo dziękuję Ci za pamięć! Też zainteresowałam się tym kredytem ze względu na ostatnią edycję. Nie wiem jeszcze czy skorzystamy, bo cały czas mam nadzieję, że uda się sprzedać mieszkanie męża. Ale chyba wybiorę się do banku, żeby popytać o to i policzyć zdolność kredytową. Poza tym z tymi papierami jest tak, ze czasem gromadzi się je miesiącami, więc chyba lepiej się już tym zająć.
Gratuluję i jednocześnie podziwiam dużego malucha. Wow! 🤪 Moja pewnie ledwo dobija teraz kilograma i mam nadzieję podhdować ją o jeszcze przynajmniej 1,5. Natomiast u Ciebie to wielkolud, hihi, ale pamiętaj, ze z USG masę liczy się orientacyjnie, więc może nie będzie aż taki bardzo duży. Cieszę się, że trafiłaś na takiego fajnego lekarza, ale jednocześnie dziwi mnie, że ten Twój "stały" to taki buc. Co prawda ja chodze prywatnie, ale nawet na NFZ zwykle spotykam normalnych lekarzy, uprzejmych i odpowiadających na pytania. Może chodzi o to, ze w takim Szczecinie jest duża konkurencja i takie są "potrzeby rynku". Jak świrujesz, to nie masz pacjentów i koniec. NIe kocham jakoś szczególnie dużych miast, ale pod względem dostępności różnych rzeczy jest OK.
Paula - cieszę się, gdy Ci się układa z R, bo od razu masz lepszy humor. 🙂 I taka masz byc dziewczyno, uśmiechnięta i zadowolona z siebie. 😁 Może pogoda weekendowa dopisze, to też pomoże nam na samopoczucie.
Dorotex - dobrej zabawy z rodzinką. Trochę sie narobisz, więc nie przesadzaj. Gdy siostry męża przyjadą, to niech działają, a Ty odpocznij. 🙃
Anitek - hahaha, ja też czasem zjadam dziwaczne połączenia i raczej nie choruję, ale uważaj dziewczyno. Na szczęście teraz tak nie mam, ale zawsze przed okresem nachodzilo mnie na słodkie i mięso - nawet w połączeniu. Potrafiłam zagryzać wędlinę czekoladą. Serio! 🤢
Biologiaa - no to zaraziłaś mnie. Jak nie miałam snów o ciąży i porodzie, tak tej nocy mi się przyśniło. Że urodziłam dziecko, nawet nie wiem jakiej płci, bo zostawiałam je w łóżeczku, a sama gdzieś chodziłam i załatwiałam sprawy, a gdy wróciłam to było zapłakane i zasikane. Oj, coś chyba mój mózg nie wierzy we mnie jako przyszłą matkę... 🤢
Przepadłam wczoraj dziewczynki, bo gdy się już uwolniłam z tego Holtera, to postanowiliśmy z mężem załatwić 1000 spraw. Najważniejsze, ze ciśnienie OK. Umowa jest taka, ze gdyby się podonosiło, to wezmę więcej tabletek. Kolejny Holter znowu za miesiąc, ale trzeba. Pojechaliśmy po Holterze załatwić sprawy męża związane z pracą. Póki co ciężko powiedzieć jak będzie, ale z końcem tego roku go raczej nie zwolnią. Jeśli już to w przyszłym, ale trzeba się cieszyć z tego co jest. A po tym ruszyliśmy w rajd po sklepach (samo oglądanie) z obiadem na mieście. Oglądaliśmy meble, zegarki, lampy. Co prawda jeszcze nowego mieszkania nie mamy, ale zrobiliśmy rekonesans - jakie są koszty i ile co by wyniosło, żeby policzyc na co byłoby nas stać. Potem pojechaliśmy jeszcze do męża do pracy coś tam powpisywać - jest na urlopie do dzisiaj, ale trzeba było jakieś papiery oddać z końcem miesiąca. Piszę o tym, bo zadzwonił do mnie kurier (było już koło 19:00) z paczką z rzeczami z Allegro. Dotarła do mnie dosłownie w dobę po zamówieniu. Wow. Sprzedający, do którego dawałam linka - margotkrakowpl. Wszystko dobrze zapakowane, w dobrym stanie, dokładnie takie jak chciałam. Jestem naprawdę zadowolona i jak będzie mi czegoś brakowało, to jeszcze u nich zamówię. 🙂 Wczoraj zajrzałam jeszcze na chwilę na forum, ale już nie miałam siły czytać. Dziś biorę się za sprzątanie i zakupy. A może gdzieś wyskoczymy na weekend. 🙂 Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Ja tez wczoraj zaginelam bo pojechalismy do mojej pracki podbic form na macierzynski pozniej zamiast mc donalda wybralismy chinczyka 🙂 Mmmmm uwielbiam! i taka obzarta walnelam sie na kanape 😉
Juz jutro usg hurrra 🙂 a tak wogole to jedziemy w kierunku zachodu na to usg i to jest 100km od Cork a ze juz tam bedziemy to psiapsiola ktora mieszka 250km od Cork zaprosila nas do siebie 🙂 a ze od tego miastka mamy tylko 150km wiec pojedziemy do nich na noc 🙂 wiec powroce do Was w niedziele 😜
fajnie bo jej nie widzialam od konca marca!!!!!!!
Co do kolezanke to w sumie je mam ale wiekszosc z nich tez ma dzieci wiec wiecie jak to jest spotkac sie brzadce sie bawi a a my kawka 😉
a wyjsc na impreze to wyjde po porodzie a co! 🙂
Ania ale numer no! jeszcze sie dzidzi nie pokazalo! 😁 niezle Cie trzyma w niepewnosci 😉
Chce abyscie mieli niespodzianke 😉
Basia co do ruchow to te 10na godzine musi byc w okresie aktywnosci a nie 24/7 🙂
A jak Twoja Niunia ma okres aktywnosci no tylko rano i wieczorem to wtedy masz liczyc ruchy 🙂 a jak Cie cos martwi to moze lepiej podjedz do szpitala???od tego w koncu sa zeby sprawdzic a i Ty bedziesz spokojniejsza. No z tym pozarem to niezle 😞 najgorsze to to ze ludzie zazwyczaj nie maja ubezpieczen i traca wtedy wszystko 😞
Ale Cie Mezus zalatwil z buraczkami 😜 trzeba bylo isc go budzic 😜
Paula mowisz ze dzis nocka z R. no no no 😁 tylko tam delikatnie 😉
Mmmm zjadlabym polska bulke!!! 😁 pycha!
A w IRL hmmm klimat no coz dolujacy w wiekszosci czasu bo ile mozna w deszczu siedziec 😜 w Dublinie jest ladniejsza pogoda, my jestesmy juz przy oceanie i niestety slonca czasem sie tygodniami nie widzi...
Skwara super ze Franula ok dajesz focie 🙂 no i prawie 2kg!!! 🤪 🤪 🤪 niezle!!!! 🙂
A mialam sie ostatnio juz pytac i zapomnialam 😜 Ty robilas w koncu to badanie na cukrzyce???
Co do odwilzacza to dziala rewelacyjnie i jak wieszam pranie to w 2godz sciaga ok 2l wody a to naprawde bardzo duzo, no ale rachunek za prad pewnie tez przyjdzie wyzszy 😉
Wikarynka super ze dzionek taki udany! no i te rzeczy z allegro! uwielbiam takich sprzedajacych az sie chce zakupy po raz kolejny robic.
Z Meza praca mam nadzieje ze wyjdzie wszystko ok i go nie zwolnia!
No i ciesze sie ze pomiary cisnienia w porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Ja dzisiaj zamierzam sie wziasc za jaies porzadki, zmienilam posciel, wlasnie mi sie pierze, poscieram kurze, zrobie obiadek, a po poludniu moze zaczne prasowac ciuszki dla malego 🙂 A z tym imieniem dla niego to jednak dalejnic nie ustalone...niby mial byc Wojtus, moj sie juz nawet zgodzil, a teraz znowu kreci :/....mojej mamie to sie wogole nie podoba, tez kreci nosem, mam juz ich dosc :/
Co do wagi naszych maluszkow to rzeczywiscie duze....byla u mnie ostatnio kolezanka ktora jest teraz w 29 tyg i mowi ze jej maluch wazy 1600 - i ze lekarka az sama zdziwiona byla ze taki gigant, kazala jej odstwic wszystkie witaminy.Az sie boje jak ja pojde na wizyte 8 pazdziernika ile moj bedzie wazyl, nie chce cesarki :/
Na spotkaniu wczoraj tak sobie, posiedzialysmy z godzinke, wypilam soczek, zjadlam kawalek pizzy, pogadalysmy i kolezanka dostala wiadomosc od swojej tesciowej ze jej synek placze i ma po niego przyjechac....wiec po godzinie znowu czlapalam do domu 🙂 Wszyscy planuja sobie sylwestra, wyjazdy, noclegi....my w tym roku bedziemy mialy szalonego jak o polnocy polecimy z cycem do lozeczka 😁 😁 😁
Paula dobrze ze nie masz "suchot" 😁 bynajmniej po dzisiejszym bara bara nie bedziesz obtarta tak jak ja 😁
Zmykam, odwiedze was pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - fajnie macie z wyjazdem i koleżanką. My chyba też w końcu wyjedziemy na weekend, ale strasznie mi się nie chce. Mąż napiera na ostatni weekend nad morzem, ale mnie jakoś nie ciągnie, nie wiem dlaczego.
Ania - zapomniałam Ci napisać, ze moja mała też zawsze ukrywa, ale serce, a nie płeć. Chociaż może juz o tym pisałam. Generalnie chodzi mi o to, ze może wybierzcie imię męskie i żeńskie, a ciuszki kupuj póki co neutralne. Jakies kremowe, białe, pastelowe. Wydaje mi się, że przed porodem poznacie płeć, ale wiadomo, że trzeba planować. 🙂
Biologiaa - poruszyłaś ważny temat. Sylwester. No chyba jak to mówi moja mama - z Panem Kącikowskim i Panem Poduszowskim w tym roku. 😉
Zmykam dalej do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia tak to bywa heh gdy sie ma dzieci 😉
Co do Sylwestra to ja planuje! a co! 🙂 ze znajomymi heh 😁 a z cycem do lozeczka biec nie bede bo nie mam zamiaru karmic 😜
Wiec ja sie napije za Was wszystkie 😜 jak bede w stanie heh 😉
Bo pamietam po porodzie z Olafem dalam rade wypic az kieliszek wina 😉
Co do imienia to niech sobie kreca nosem to Wam ma sie podobac 🙂
Imie rzecz gustu 🙂
Wikarynka jedz i sie relaksuj poki moze i spedzajcie czas we dwoje poki macie taka mozliwosc!
Serio mowie 🙂
Dziecko wiele zmienia i prawda taka ze pozniej ciezko sie gdzies wyrwac ze dwoje 😉
Co do ubranek to w sumie u Ani jeszcze w miare spoko bo zamiast chlopca ma byc dziewczynka a dziewynke w niebieski mozna ubrac na spokojnie a chlopca w roz bym nie ubrala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek bułeczki polskie mmmm 😁 ja wędliny w ogole nie jem, jakos obrzydzenie mnie bierze jak tylko zobacze kiełbase jakakolwiek :/ 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 ale to mam cały czas tak nie tylko w ciazy... wiec zajadam sie bułeczka z serem zoltym i z pomidorkiem z cebulka mmmm 😜 😜 😜 😁 a obok lerzy co ? PRECELEK 🤪 🤪 🤪 no i jogurcik Jogobella owocowa wyspa jagodowaaaaaaa 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 matko kochano mmm nie moge sie powstrzymac zjem wszystko hahahaha 😁

fasolka sie pichci 🙃 juz prawie gotowa tylko koncentrat i doprawic do smakuuu 😁 😜 😜 😜
a pozniej to sie zobaczy moj idzie na popoludnie wiec bedzie nudno bo nie bedzie mial mnie kto denerwowac hehhe 🤨 😉 😉 😉 moze sie przespie ale jak na razie mi sie nie chce wiec jakies inne plany trzeba znalesc 😁 hmmmmmm 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...