Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja laktatora na razie nie zamierzam kupowac 🙂 jak będzie potrzebny to wtedy. no w sumie ciekawe jak to z tymi stanikami. Moje cycki nie urosły nawet milimetra więc nie mam tego problemu 🙂 mam chyba z 5 par bo siostra mi oddała 😁 ale myślisz że to aż tak urosną jeszcze?
A z tym samochodem to też tak myślę, że lepiej jak tańsze części i słabszy ten samochód że przynajmniej nie szkoda w niego kasy ładowac. jak nasz 35 tysiecy kosztował i teraz jeszcze trzeba ciągle kłaść kasę to już jakies 50tysi kosztował....a niestety mój mąz do pracy samochodu potrzebuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Skwara - te seriale, o których piszemy z dorotex emituje kanał Comedy Central. Lubimy sobie go włączyć z mężem, bo nie oglądamy prawie w ogóle TV, prócz wiadomości na TVN24 i właśnie Comedy Central.
Co do imion, to ja mam dwa i nie narzekam. Nie będę się upierała przy dwóch imionach, ale jeśli nie dojdziemy do porozumienia z mężem, to trzeba będzie się jakoś podzielić. Ja ustalę pierwsze imię, a on drugie. :P 😉
Moje auto to prawie stuletni Ford Ka, którego oddałam mamie. Gdy zaczęła go remontować, sama doszła do wniosku, ze to nie ma sensu i pójdzie na sprzedaż za małe pieniądze. Mamy świadomość, ze kolejny właściciel też będzie musiał w niego włożyć kasę. Dlatego popieram zasadę mojego taty, zeby zmieniać auto co 5-7 lat, choć oczywiście nie zawsze ma sie warunki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kobietki ja kupiłam pieluchy bella happy te z wycięciem na pepuszek jak Wikarynka 🤪 a następne to pokupuje z różnych firm i zobaczę jakie się sprawdzą, narazie mam tylko tamte dwie paczki. A z tymi jabłkami to prawda w tym roku bardzo obrodziły, codziennie jem górę jabłek 🙃 i zawsze jakieś ciasto się upiecze. My też teraz mamy okres zastanawiania się nad imieniem, masakra z tym jest chcemy krótkie do długiego nazwiska i narazie staneło na Igusi, czyli chyba zostanie Iga, no chyba że jeszcze coś znajdziemy co mam wpadnie w ucho. Dziewczyny nie straszcie mnie z ta torbą do szpitala bo ja nie mam popranych żadnych ubranek jeszcze, chociaż z artykułów higienicznych to mam prawie wszytko oprócz maści na brodawki, no chyba że jeszcze coś mi się przypomni no i muszę się ginki dopyta co mam brac do szpitala w którym ona pracuje to będzie wiedziec, wizytę mam już 22 pażdziernika już się nie mogę doczekac, dzisiaj kupilam w lumpku malutką sukieneczkę chyba pierwszą dla naszej córeczki 🤪 i spodenki ze sztruksu błękitne no i kurtkę na zimę, ale to na przyszły rok ale aż za 5 zł 😜 pozdrowionka brzuszki i trzymajcie się ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bylam na zakupach bo mieso na obiad i apteka po witaminy 😉
Skwara tez o Tobie pomyslalam gdzie sie podziewasz 😜 a jakie autko macie ze zapytam 😜
My mamy seata altea XL i jestem meeeega zadowolona! duze pojemne i jak na razie niezawodne 😉 a i czesci tanie 😉
nigdy wiecej starych gratow bo juz jednego mielismy i tyle kasy wpakowalismyy a i tak sie ciagle sypal 😠
Pampersy to ja srednio rozmiarowke zmienialam co 2-3tyg bo Olaf strasznie szybko tyl. I w sumie niby miescil sie w przedziale kg z opakowania ale gumki odciskaly mu uda dlatego zawsze zmienialam na wieksze. Nie robilam zapasow wogole i sie z tego ciesze bo pozniej nie mialabym co z tym zrobic. Ale to tez zalezy od dziecka bo jak nozki beda chudsze itd to mysle ze "2" na dluzej starcza 🙂
A cycki no coz mi urosly o dobry rozmiar a z Olafem wogole mi nie urosly za to jak mleko naszlo to wygladalam jakbym sobie silikony zafundowala 😉 ciekawe jak bedzie tym razem 😜
Wikarynka tez mi sie to dziwne wydaje ze obwod stanal w miejscu a kg ida w gore 😉 no ale juz wiem gdzie sa te kg w moim tylku i udach 😠 😠 😠
A ten serial o ktorym piszecie "two and a half man" tez tutaj jest heh 😁 smieszny ze hej!
Ja chyba sie poloze... jakas senna jestem Olaf tez sie poklada... Hmmm taka krotka drzemke nie zaszkodzi 😉
Do zas Babeczki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ten bol miedzy loaptkami o ktorym ktoras z was pisala to tylko z jednej strony mialyscie czy z oby dwoch?Co do lezenia na brzuchu to o ile uda mi sie juz polozyc bo boli masakra przy kazdej probie, to tylko na prawej stronie, na lewej ( bo tam z tylu mnie boli) to juz wogole nie da rady, bol taki jakbym miala jakies zebro pekniete, takie dziwne uczucie :/ Sprobuje sobie dzisiaj termoforem cieple oklady robic moze cos pomoze. Basen raczej odpada, bo znowu zalapie jakies bakterie, a dopiero co krem za 40 zl kupilam 😁 Jak do jutra nic nie przejdzie to moze wybiore sie do jakiegos lekarza ktory mi powie co mam robic..
Wyobrazcie sobie ze wrocilam przed chwila ze strazy miejskiej, dostalam wezwanie 😁 Wczoraj przed poludniem przyszla babka ze spoldzielnie i kazala nam przestawic samochod z naszego wykupionego miejsca, bo mieli scinac jakies drzewa....to przestawilam, na miejsce obok parkingu, ale zakazu tam nie bylo, poza tym zawsze stoja tam samochody.A dzisiaj juz wezwanie za szyba 😁 😁 Powariowali, mandat chcieli mi wystawic no.....spoldzielni niech wystawia 😁 Ale sie nie dalam
Wrzuce wam fotki mojego brzusia z wczoraj i lece gotowac obiadek.
Jak chodze to plecy mnie nie bola, tylko jak mam sie polozyc, przekrecic itp. A lekarka powiedziala mi ze jak brzuch bedzie robil sie twardy zeby sie polozyc....juz nie wiem co gorsze....teraz codziennie musze brac luteine na te skurcze, zobaczymy czy sie ustabilizuje
Do pozniej brzusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jussta - ja też tak chcę zrobić - dla pępuszka te Happy. A potem co dostanę albo kupię. Wiele osób mówi, ze Pampersy są naprawdę dobre, więc może właśnie ta firma. Ale poszukam gdzieś tanio. Może w Makro - od razu cały zestaw duży (mąż ma kartę). 🙂
Anitek - może kilogramy poszły w uda i tyłek, ale pewnie i tak stracisz po porodzie. Jak sama pisałaś wcześniej - chudłaś i po ciąży, i gdy chciałaś schudnąć. Nie powinno być problemu. 🙂 Też mi się zachciało spać, ale to po sutym obiedzie. Hehe.
Biologiaa - ja miałam ból między łopatkami. To był ból kręgosłupa, bo dokładnie w jego rzucie bolało, w środku między łopatkami. Gdy sie kładłam na twardym na wznak, to nadal pobolewało, ale czułam ulgę. NIe wiem czy rozgrzewanie pomaga na taki ból.
Też wróciłam z zakupków. Dorwałam fajny rożek/becik w Pepco i mały ręczniczek. Brakuje mi tym samym już tylko łóżeczka i laktatora. Nadal nie wiem jaki kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety nie mamy comedy central hehe to pewnie dlatego nie znam 🙂 ale w sumie my tez nie oglądamy tv tylko własnie tvn24 i tvn style haha to i tak bym pewnie nie wiedziała 😁 a jak bym mojego męża namówiła na objrzenie komedii to byłby cud nad cuda 😁 juz on to jedna wielka komedia haha 😁
No a z tymi imionami to widać zalezy jakie kto ma przeżycia 🙂 i mąz się zgodzi że to ty wybierzesz pierwsze? u mnie to byłaby mogiła z tym lol 😉
Justa, narobiłaś smaku tymi jabłkami 🙂 miałam piec murzynka z twarogiem ale teraz się zastanowię nad szrlotką;> Iga to i mi się podoba, tak krótko i ładnie 🙂
Anitek, to czyli co jak mi przybiorą cyce to mam się spodziewać że będa wieksze? to cięzko z tymi pieluchami....jak będe miała zapas to najwyżej będe sprzedawała 🙂
oto nasza bryka: opel astra 3 kombi 2005rok tylko że graanatowy ale nie widzę na necie ładnego zdjęcia z granatowym 🙂 ogólnie go kocham ale koszt napraw jest przygnębiający 😞 kurczę, przytyła ci pupa? to chociaz wiesz że gdzie kg 🙂 u mnie żadnego znaku....i fajnie ci że możesz sobie po angieslku filmy oglądać, u mnie jedyny kanał po angielsku to cnn lol
Biologia, moja siostra całą ciąże chodziła ze skurczami i miała twardy brzuch i jej leki dawali i leżeć kazali cały czas i nic to nie dawało więc wrzuciła na luz i nic złego się nie działo, oprócz tego ze brzuch cały czas twardy ale tak to wszystko było dobrze 🙂 dobrze ze się nie dałaś z tym mandatem, bo oni tylko jeleni szukają żeby kase zarobić!!! 😠 😠 😠 ja nie wiem, mnie nie kłuje tak jak ciebie...nie pomoge niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Kobitki 😉

Przeczytałam wszystko ale odniose sie ogólnie bo nie spamitałam co do kazdej miałabym napisac 😉

Co do auta to nie mam i mam z jednej strony problem z głowy a z drugiej kłopot bo jednak miec to miec nie trtzeba sie prosic nikogo ani nic tylko wsiada sie i jedzie... musze zrobic prawko bo zaczełam kiedys robic skonczylam wyklady mialam zaczac jazdy ale cos mi do łba strzeliło i powiedziałam tacie ze nie chce od niego pieniedzy na prawko bo mial mi dac tylko jak sama sobie zarobie to bede miała i tak o zostałam bez prawka dalej hehe, moj tez nie ma no tragedia wygodnie go po nowym roku na prawko wtedy moze jakis sprzecik sie kupi 😁

Co do cyców to mi urosły o ponad 2 rozmiary jak pisalam kiedys z małego B zrobiły sie duże D hehehe musiałam nowe staniki kupic takie miekkie z drucikiem pod spodem bo te cale usztywniane jakos mnie uciskaly i nie moglam zw nich chodzic :/ ciekawe co pozniej mi zostanie z tych cyckow haha albo obwisłe beda albo sie beda ładnie trzymały 😁 aaaaalbo wroca do stanu sprzed ciazy co bylo by dziwne bo juz sie przyzwyczailam do tych wiekszych balonikow 😁

Bóli jakis specialnych na razie nie mam heh tzn jak sie przemecze czy za duzo schylam to kregosłup mnie boli nogi puchna jak za duzo chodze i tyle 😉

No wrocilismy z miasta z moim sobie oczywiscie nic nie kupilam bo i czasu za mało do chodzenia i jakos tak szkoda mi kasy na siebie teraz bo wiem ze zaraz wszystko za duze bedzie wiec tylko buty moj sobie kupil i jakies drobnostki spozywcze...
Teraz trzeba kupic wegiel na zime bo mroz przypierdzieli w dupsko i bedzie hehe
No i tak jak pisałam nogi mi spuchły i pepek boli :/ dosłownie jak go dotkne to mnie boli strasznie nie wiem co to :/
I dzis obudzilam sie ze sdretwiałymi palcami u lewej reki trzymaly nawet jak wstalam ogarnelam sie kawke zrobilam usiadlam do kompa i dalej dętka z reki heh po chwili przeszło ale tez dziwne uczucie :/

Ide sie polozyc na wyrko troszke wyciagnac odpoczac bo czuje ze padne zaraz :/
Do pozniej brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia, przydatne prawko jak cholera! Po głupie zakupy do marketu jechac to tachac nie trzeba tylko w samochód i bierzesz co chcesz, nie ważne że cięzkie 😁 i włąsnie nikogo nie trzeba prosić 🙂 a od nowego roku zmieniają się zasady kursów i zdawania egzaminów i ma być jakaś jedna wielka komedia, więc jak ten twój ma robić prawko to najlepiej w tym roku bo potem to ponoć kosmos lol
dzidzi juz cię tak ciśnie i to normalne że rece drętwieją czy puchną 🙂 ja też tak mam 🙂
I mnie strasznie żebra bolą - tak jak by mi ktoś je wyrzynał, ale mama mnie pocieszyła że jak się opuści brzuch to będzie lepiej, więc czekam 🙂 może i te drętwienia i puchnięcia przejda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padam...wróciłam z zakupów naładowałam tyle że musiałam na trzy razy do samochodu chodzić żeby to do domu przynieść 🙂 i zrobiłam te krążki cebulowe PYCHA!!! do tego paluszki rybne i pomidorek teraz się ruszać nie mogę ...prasowanie i całą resztę zostawiam na wieczór albo na jutro bo nie dam rady...idę odpocząć trochę.
Biologia mnie tak gięło z jednej strony w plecach jak miałam kolkę nerkową epicentrum właśnie na wysokości stanika jak to opisujesz tylko że ten ból to mi promieniował na większą powierzchnię...i przeszło samo jeden dzień sie męczyłam ...a moja przyjaciółka w szpitalu wylądowala bo nie dawała rady więc jak cię tak mocno będzie męczyć jedź do szpitala tam ci dadzą coś co chociaż ból uśmierzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia - ja też zachęcam do prawka. Teraz nie mam swojego auta, bo jak wspomniałam oddałam mamie (dojeżdża nim do pracy), a mnie wozi mąż, ale...
...gdy mój mąż miał problemy z oczami, o których Wam pisałam i miał zapalenie spojówek, to ja musiałam go wozić, bo biedak nic nie widział. A na taksówki (do szpitala nie było dojazdu komunikacją, z racji remontu) poszedłby majątek. A dopiero się Wam przyda, gdy trzeba będzie z dzieckiem trochę poganiać. 🙂
dorotex - ja kupiłam ciasto francuskie. Chciałam skroić jabłko, dodać trochę cukru trzcinowego i cynamonu, a potem pozawijać w kieszonki z francuskiego, ale poleciałam na drugie zakupy. Chyba zrobię teraz. Mąż dokształca się z angielskiego i jedzie na lekcję, to ja może poszaleję przy piekarniku. 😁
Justta - mega dzięki za linka o torbie! Dla mnie super przydatne. Świetnie, że to podrzuciłaś! Jednak, gdy przeczytałam też obawiam się czy dam radę zmieścić wszystko. No chyba, że z racji bliskości świąt, wezmę wór Świętego Mikołaja! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justaa : rzeczywiscie super link 🙂 Ale slyszalam ze przydatna jest rowniez pomadka do ust 🙂 Dopisalabym jeszcze wkladki laktacyjne, ladowarke do telefonu czy zapasowe baterie do aparatu 😁
Nie wiem czy wam pisalam czy nie, ze zamowilam darmowe probki mleka z HIPP i dzisiaj przyszly 🙂, oprocz tego probki Bobovity z poradnikiem i z Johnson Baby. Chcialam jeszcze z Loveli ale sie nie zalapalam :/
U nas jednak zmiana imienia malego....bedzie Paweł....Pawełek....jak batonik 😁 moze Wojtus bedzie nastepnym razem 🙂 Chcociaz jak mam sie meczyc z takimi bolami w plerach do konca ciazy, to mysle ze jedno mi wystarczy 😁
Ja wczoraj upieklam babke cytrynowa na szybko, zebym dzisiaj mamie miala co podac do kawy 🙂
ide zjesc kawalek i obejrzec serial, telewizor sie zwolnil bo moj zasnal zmeczony po pracy wiec moge obejrzec jakies babskie pierdoly 😁 Grzeje sie troche tym termoforem i zobaczymy 🙂
Paula : fajnie ze w koncu bedziecie miec swoje mieszkanko, naprawde super, oby wam sie w nim dobrze mieszkalo 🙂
Dorotex : u mnie nic nie promieniuje....i jak na kolke nerkowa to ten bol chyba za wysoko....moze kregoslup ma juz za duze obciazenie, a do tego ta moja skolioza....
Basiu : jak juz bedziesz miala obrobione te fotki to koniecznie sie pochwal bo jestem ciakawa 🙂
a piszecie o dretwieniu rak....tez ostatnio tak mam czesto....dretwieja i robia sie takie ciezkie ze az czasami ciezko lyzke podniesc 🙂
Co to nas jeszcze czeka do konca..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam laptopa! 😁 tzn już wczoraj miałam ale nie umiałam neta ustawić, dziś mężu zrobił i śmiga z komórki 😁 ciekawe jaki później rachunek przyjdzie 🙃

W szpitalu ogólnie nuda, miałam dziś raz tylko ktg i wszystko w porządku dalej. Lekarz na obchodzie stwierdził, że kontynuujemy leczenie tabletkami i dalej leżymy.. Ciekawe ile to potrwa bo nic nie mówił na ten temat, a jak pytałam pielęgniarki w pierwszy dzień to powiedziała, że różnie bywa i czasem do porodu trzeba zostać.. 😞 no kurde, mam nadzieję, że wyjdę jeszcze... Bo leki to już na pewno do końca ciąży będę brać. Szyjka ma 0,5 cm a powinna mieć teraz 3 cm...

Mąż jednak pojechał oglądać mieszkanie i jest zadowolony 🙂 mówi, że ładne i w ogóle, tylko że odstępne 800, 400 czynsz no i jeszcze opłaty, więc wyjdzie nas pewnie z 1500... Może babeczka chociaż spuści stówkę z odstępnego 😉 . Od listopada mamy zarezerwowane i przyjedzie podpisać umowę, bo teraz siedzi nad morzem 😜 . Podobnie by wyszło jakbyśmy mieli kredyt, no ale trzeba poczekać na stałą umowę...

Co do pampersów to ja nie mam na razie żadnych. Koleżanka coś tam mówi, że kupiła ale jeszcze nie dostałam więc ich nie liczę. Mąż mówi że jego siostra kupi.. no i tak to wygląda, że jak wylądowałam w szpitalu to nie mam nawet głupich pampersów jakbym tak urodziła 🤨 . Więc jak tylko wyjdę to zmuszam męża i kupujemy jedną paczkę chociaż new bornów 😉 a później chyba przejdę na Dady z lidla bo dużo osób poleca 😉

I kurde miało być tak pięknie, mieliśmy się za 2 tygodnie przeprowadzać i porobić na spokojnie, poprać dzidzi ciuchy, poprasować, poukładać wszystko a tak to ja nic za bardzo nie będę mogła zrobić... Wszystko będzie musiał zrobić mężu 🤔 ciekawe jak sobie poradzi 😮 a ja to jestem chora jak nie mogę czegoś skontrolować 😁 muszę mieć ręke na pulsie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou - super, ze masz lapa z netem! Ale fajowo. 🙂 Szyjka krótka, ale trzyma. 🙂 I to jest ważne. Cieszę się, że mieszkanie macie już prawie pewne. A po zakupy wysyłaj męża, jak pojedzie z listą, to kupi co trzeba i już. 🙂 To dla niego sprawdzian, ale niedługo bedzie miał większe obowiązki. 😉 Odpoczywaj dziewczyno i pisz co trochę do nas! 🙂
biologiaa - Paweł, fajne imię. Mi sie podoba. 🙂 Wydawało mi się, ze w tym opisie do torby są wkładki laktacyjne, ale widac moja głowa sama je sobie dodała. Pewnie w trakcie pakowania wyjdzie jeszcze kilka rzeczy. Taka prawda. 🙂
Zawijam ciastem jabłuszka i gruszki, a zaraz wstawię je do piekarnika! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstalismy... z krotkiej drzemki zrobilo sie 3h... ciekawe jak ja teraz zasne wieczorem 🤢
Obiadzio wstawiony wiec jeszcze jakies 20min 🙂
Nadrobilam ha!
Biologia przy skoliozie kregoslup moze Cie teraz bolec, ja mam taka "s" na wysokosci mostka i czasem ale to przed ciaza tak bolalo ze sie obrocic nie moglam ani zginac... ale samo przechodzilo. A Ty z tego co pisalas to masz chyba gorzej wiec teraz tym bardziej uciski itd niestety nie pomoge 😞 masci tez nie mozesz zadnych uzywac niestety 😞
Imie zmienione powiadasz 😉 kto wie moze jeszcze raz zmienicie 😜
No i cale szczescie ze sie nie dalas z tym mandatem! niech spadaja 😜
No i popieram opcje z pomadka na usta, ja mialam wazeline do ust i naprawde pomaga bo od gazu i darcie papy usta wysychaja heh 😉
Skwara moj Wuja ma takie auto i tez granatowe heh i jest bardzo zadowolony nic mu sie nie psuje. A znow moi rodzice maja opla i co chwile pompa siada 🤢 a paliwo tankuja w sprawdzonym miejscu wiec nie wiadomo o co chodzi.
Jak macie pakowac tyle kasy to lepiej wymienic.
Justta nie czytalam o walizce do szpitala o tutaj daja liste ze szpitala co trzeba przyniesc i jest tez gabka do umycia dziecka, szampon mydelko, waciki kosmetyczne i rozne inne pierdoly.
A tak wogole ja to mialam duza walizke ze soba w szpitalu! ani mi sie snilo spakowac w jedna torbe. Choc ja lezalam w szpitalu przed porodem wiec to pewnie przez to wiecej rzeczy sie uzbieralo a po porodzie bylam 5dni wiec wiadomo dla Olafa tez musialam miec wiecej rzeczy Maz dowozil 😉
Basia tez jestem ciekawa fotek 🙂 niezle cyce dostalas 😜 fajnie heh 😁
Co do dretwienia to ja codziennie sie budze albo w nocy albo rano i mam zdretwiale rece i czasem nogi pytalam na wizycie ostatnio i lekarka powiedziala ze to uciski.
A rece spuchniete mam od ok tygodnia i musiala posciagac pierscionki :>
Kontroluj tylko swoje stopy co by za mocno nie puchly.
Ifyouliftmeup super ze laptopa masz 🙂 kontakt ze swiatem hurrra 🙂 pisza na biezaco! dobre wieci ze nie masz skurcy itd. mam nadzieje ze chociaz wypuszcza Cie jak juz bedzie bezpiecznie dla dzidzi to sobie porobiasz reszte na spokojnie 🙂
Wikarynka uwielbiam ciasto francuskie!!!!!!!!!!! Mmmm smaka mi narobilas 😜
Ja na deser dzis robie lody waniliowe z owocami bita smietana i syropem truskawkowym 😜

Lece do Mezusia i Olafa i zaraz zasiadamy do obiadokolacji 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - i pozostałe dziewczyny też, to narobię Wam jeszcze większego. Właśnie wyjęłam piękne, pachnące, chrupiące kieszonki posypane cynamonem z piekarnika. Są cieplutkie i kruchutkie. A kilka zrobiłam z kostką czekolady w środku. No zaraz zjem całą blachę. Czekam na męża, który wraca z lekcji angielskiego i pewnie zje wszystkie. Hahaha 🙂
A Wam Anitek SMACZNEGO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór Kobitki 😉

Boże jakoś dziwnie sie czuje... :/ niedobrze mi czy coś :/ brzuch boli jak na okres tak na dole i kłuje co jakis czas, jest tez taki ból jak opisywałyście ze uciska tak strasznie mocno :/ nie wiem czy to od dzisiejszego latania na szybko czy co :/ niunia na dodatek szaleje wiec jeszcze dokopuje mame heh :/

biologia zdjecia beda po niedzieli moze jak kuznka bedzie miała chwile czasu na ich dopieszczenie 😁 tez nie moge sie doczekac efektu koncowego ale z tego co widzialam wczoraj na aparacie to kilka wyszlo naprawde megaaa 😁 tyle ze to tak jest niby np 5 pozycji a z kazdej wychodzi 20 zdjec bo to swiatlo inaczej kąt itd... i z całej 3 godzinnej sesji moga wyjsc ylko 3 zdjecia dobre hehe wazne ze cokolwiek bedzie 😁 no zobaczymy co z tego bedzie 😁

Ifoy dobrze ze masz lapka własnie odpoczywaj ale odzywaj sie tak czesto jak bedziesz mogla i zdawaj na bierzaco relacje co i jak, a Ali powiedz ze ciocie z forum jej jeszcze nie chca i ma zostac jeszcze troszke w brzuszku hehe niech sie nie wyglupia mała ksieżna heh 😁

Anitek mi tez czasami drzeki sie tak przedluzaja jak juz pisalam to teraz czuje sie tak jak na poczatku ciazy spiaca nerwowa jakas taka nie do zycia :/ nogi bardziej bola jak puchna wiec na razie ok 🙂

wikarynka takie dobroci a mnie nie rusza 😮 na poczatku ciazy tak do 20 tyg mialam smaki na słoneee pozniej slodkie jadlam jak opetana atreaz sama nie wiem na co hehe cos bym zjadla nie wiem co nic mi nie podpasowuje i chodze taka marudna i wybredna 😁 za to pic mi sie wiecznie chce wypijam chyba z 10l plynow dziennie matko kochano szalenstwo jakies xD cos jak wieczny kac hahaha 😁 😁 😁

poszperam w necie troszke moze na allegro cos wychacze i ide spac bo przymulona jestem i obolała chociaz w dzien tez zrobilam sobie godzinna drzemke ale malo wiele to dalo wiec spadam i dzis szybko pewnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

No i Basia ranny ptaszek pisze znowu pierwsza hehe 😁 a bo mowie wstane wczesniej i pojade z moim do miasta jescze raz bo on tam chcial neta zalatwiac a ja buty kupic bo nie mam na zime , no i oczywiscie ja sobie budzik wczesniej nastawilam a ten moj pan deklarowal ze nie bedzie sie kladl po nocce a ze ja sie obidzilam to przylazl do mnie do lozka i mowi a moze sie przespie, o jak dziecko cala noc robil to wiadomo ze chociaz troszke musi odespac bo najpierw sie zarzeka ze spac nie bedzie a pozniej ooo , i sam jade ...
Bo nie opowiadalam Wam jaka wczoraj akcje mialam: jestesmy w obuwniczym on juz ma swojebuty wybrane ja ogladam dla siebie a on hasło: a moze bys sobie takie trzewiki kupila jak masz bo i tak nigdzie w zime nie bedziesz chodzic ( a mam takie skórkowe trampki za kostke ) no myslalam ze padne w tym sklepie 😁 nie wiedzialam czy sie smiac czy co hehe no i postanowilam ze przeciez nawet do lekarza czy cos nie bede w trampkach biegac tylko kupie sobie jednak te zimowe jakies buciki 😁

Niunia szaleje od samego rana takze jest ok 😁 A wczoraj jak sie kladlam to od 1do2 mi taka impreze zrobila w brzuchu ze az oczy robilam jak ona sie tam ropychała heheh skubana 😁


I tak wstalam pierwsze co buchłam na allegro to juz sie jakies uzaleznienie robi hehe ale nie ma teraz nic ciekawego, wypije kawusie poszperam troszke i pojade po te buty 😁

Miłego dnia brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

No ja dziś też wcześnie wstawałam, ale dlatego, że miałam spotkanie o 8. Jak Wam wspominałam żegnam się juz ostatecznie z wszelką robotą, również tą zleceniową. Dlatego musiałam spotkać się z prawnikiem, żeby przekazać mu dokumentację, którą do tej pory zrobiłam i dalej już kto inny będzie działał. Myślę, że do końca października się uwolnię. 🙂
Basia - Ty się lepiej wysypiaj kobito. Jeszcze się nalatasz przy małej. I nie dośpisz, i nie dojesz. Ja się staram korzystać, prócz momentów, gdy trzeba się rano z kimś spotkać. :P
Paula - gdzie Ty się podziewasz dziewczyno? Zajęta nowym mieszkankiem? 🙂 Niech się Wam układa.
Anitek - miłego weekendu z mężem! Macie w końcu chwile dla siebie. 🙂
Rano było strasznie zimno i mgliście. A teraz mgła zniknęła i wyszło słonko. Jest ślicznie. Wyślę pilną korespondencję i uciekam z domu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ja wczoraj miałam wizytę u ginekologa, z małym Franusiem wszystko dobrze, już się ułożył główką do dołu, więc bóle w żebrach te co czuję to pewnie mały się przeciąga nóżkami. Na następną wizytę muszę zrobić toksoplazmozę IGM i standardowo morfologię i mocz. Kolejną wizytę mam na początku listopada czyli za 3 tygodnie. I po tej wizycie już mi zapowiedział, że bede musiała zrobić posiew.
Mały waży 1685,4 g, więc wiadomo czemu tak mi ciężko. Lekarz długo się męczył aby zrobić zdjęcie buźki małego, jakoś się udało, widać że wszystko w środku jest już tak ściśnięte i mały ma niewiele miejsca.
Właśnie zasiadam i zaczynam pakować walizę, dzięki za linka zawsze z info z kilku źródeł będzie korzystniejsze...
Trzymajcie się i miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
My spalismy do 10tej!!! wyspalam sie ze hej 🙂 🙂 🙂
Basia pewnie jedz i kup sobie jakies zimowki bo przeciez pozniej z dzieckiem tez na spacery bedziesz wychodzic 🙂 co do spania po nocce to rozumiem w sumie ze chce sie wyspac 🙂
Uzalezenienie od zakupow powiadasz 😉
Wikarynka fajnie ze padla decyzja o zakoneczniu pracy 😉 teraz sobie odpoczywaj i zabierz sie za przygotowania 🙂
Tutaj wstalam i bylo 4\'C i slonko uwielbiam taka pogode w IE 🙂
dziekuje za zyczenia milego weekendu 🙂
Olaf wstal o 10tej wiec drzemki miec nie bedzie a to oznacza ze pojdzie spac po 7dmej i mamy wtedy wieczor dla siebie 🙂 Odpale kominek niestety gazowy (w nastepnym domu bedzie prawdziwy otwarty) do innego domu sie nie przeniose heh 😁 zrobimy sobie mleczko z cynamonem i cukrem i wlaczymy jakis film 🙂
p.s. ale narobilas smaka tym ciastkami 😜
Sylwia fajnie ze z Frankiem wszystko w jak najlepszym porzadku 🙂
Daj focie 🙂 co do wymazu na paciorkowiec to w sumie jest to obowiazkowe u kazdej ciezarnej. Ja bede robic ok 36tyg dopiero.
Jemy sniadanko i moze sie zbierzemy troche na spacer...Szkoda mi Olafa, ale mam problem od wczoraj z chodzeniem boli mnie krocze ze az czuje w pupie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski oj oj ale duzo stron.. nadrobie w weekend 😉 wstalam wlasnie z R i szykujemy sie i jedziemy po wanienke i do carefoura polazić 😉postaram sie napisac piozniej, mama nadzieje,ze u was ok>? Ifyou jak tam, lepiej? pozniej odczytam posty 😉 ale ilosc stron mnie przeraza:P hahah dam rade;**
moj synek juz o 2 w nocy mial czkawke i stukal albo nozka albo raczka w jedno miejsce hehe 😜 fajnie bo mnie obudzil;D a takto noxc przespana;D

buziaki 😘 😘 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zla jestem, bo czekam na ten wozek i czekam, i dostalam maila przed chwila z tego sklepu w ktorym zamawialam, i podobno producent wyslal im nie ten kolor co chcialam....i bede musiala znowu czekac az uszyja nowy....grrrr. Chociaz z ceny by sposcili za to zwloke, ale pewnie tylko mozna pomarzyc 🙂
Ogolnie lenia mam dzisiaj, obiadem mam z wczoraj, tylko ziemniaczki ugotuje i juz 🙂
AA i podobno mamy dostac od szwagra 3 wory ciuszkow po chlopcu...szkoda tylko ze dopiero teraz, jak juz wiekszosc dokupilam co mi brakowalo, no ale moze bedzie cos na pozniejsze miesiace.
Paula : Ty rzeczywiscie zalatana ostatnio 🙂
If You : fajnie ze masz laptopa, bynajmniej czas w szpitalu szybciej zleci , no i masz z nami kontakt 🙂
Anitek: Ja tez sie dzisiaj podnioslam z lozka dopiero przed 10 🙂 czasami mozna sobie pozwolic 🙂
W plecach juz troche mniej mnie kluje, wiec moze przechodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...