Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paula delektuj sie czasem z R. dobrze Wam to robi jak widac teraz 🙂 oby tak dalej 🙂
Biologia fajnie ze w plecach przechodzi 🙂 co do wozka ech szkoda i tak w sumie co by bylo gdybys go na koniec zamowila 🤢
No i fajnie ze ciuszki dostaniecie wiesz co? nigdy za wiele 😉
Pisalyscie o kopniakach ostatnio itd Maly tak mi daje popalic ostatnimi czasy ze az sie plakac chce chwilami, a w nocy zasnac nie moglam bo tak sie rozpychal...
Biedak coraz mniej miejsca ma, tak sobie myslalam w nocy jak mu tam jest w srodku taki scisniety heh 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam drogie Panie po ponad tygodniu nieobecności no ale ja już tak mam.
Nie miałam kiedy wchodzić. Tzn wchodziłam ale byłam tak zmęczona ze nawet nie czytałam tylko kikalam czy piszecie i czy żyjecie i koniec.
A więc:
Jesteśmy od dziś na swoim mieszkanku już, ale nie wiem czy długo wytrzymam bo jeszcze czuć zapachy rożnego pochodzenia (farby itd) aż mnie kręci w nosie od nich ;/;/ No i przede wszystkim dużo mamy jeszcze tutaj pracy.... Trzeba posprzątać, meble wybrać (ale to jak będzie więcej pieniążków), no i resztę rzeczy przywieźć.... To na tyle.

Po mojej chorobie która po dwóch dniach skończyła się gorączką 39.4st. i którą oczywiście zbiłam jak najprędzej mój lekarz rodzinny zlecił badania kontrolne usg (u jakiegoś jeszcze innego lekarza) no i okazało się że będzie córeczka. Sam był zdziwiony, ale powiedział ze kiedy mówiła ze synek mogło jej się pomylić bo pępowina mogła się jakoś ułożyć czy coś... No ale ok, zapomnijmy o tym, bo aby się denerwuje. mam nadzieję, że w końcu mogę w to uwierzyć. Tak więc moja księżniczka będzie miała na imię Kornelia.

Mam nadzieję że u was wszycho gra... Niestety nie przeczytam tego wszystkiego.... Jestem leniem więc przepraszam. 😞
Buźki....
Może zaraz zdjęcie z brzucha wstawię, bo robiłam wczoraj rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie.
Ifyou super,ze juz lepiej coraz lepiej oby tak dalej. Jak bedzie mus lezenia to niestety bedziesz musiala lezec. 3mam kciuki za Ciebie!!!!!!!
ania super,ze bedzie dziewczynka!!! i sliczne imie... 😉 rosnij zdrowo!!!! 😘 😘

Nie mam dzis sil na odpisanie wam na kazdej post. Cos sie zle czuje;/ mam nadzieje,ze i ja nie wyladuje w szpitalu..
Katar kaszel i znowu uczucie goraca!!!! oszaleje!!!!
bylam z R kupic wanienke niedrapki smoczki tetrowe pieluszki i wiele innych.
Ide sie polozyc jutro z rana napisze buzki mamuski 3majcie sie cieploo 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Dzisiaj ja pierwsza chyba po raz pierwszy 🙂
Wyprawiłam męża do szkoły 🙂 wcinam śniadanko i zaraz odpalam czajnik na kawę 😜 do tego ciasteczka owsiane mąż mi wczoraj upiekł 🙂 wyszło mu co prawda z tego jedno wielkie ciastko bo za blisko siebie je ułożył i się zlały w jedną całość ale najważniejsze że się nadaja do zjedzenia 😉 a potem spróbuję upchnąć w torbę to co naszykowałam ciekawe czy się uda ...jak nie to za radą siostry spakuję się w walizkę i tyle ... może to będzie durnie wyglądało ale kurcze sama paczka pieluch zajmuje sporo miejsca już nie wspomnę o tych podpaskach wielkości materaca 😮

No i rozmawiałam z mężem o porodzie zaczyna się przekonywać do tego żeby być ze mną...nie chce być tam sama ...miała być siostra albo ciocia ale ciocia jak się okazało obie będą w pracy w tym czasie...więc dupa...obiecałam mu że nie będę na niego krzyczeć i że na tą ostatnią fazę porodu będzie mógł sobie pójść byle by wcześniej ze mną siedział...no i się zgodził na tych warunkach ..w sumie wiem że on też się boi ale kurcze to mi będzie tyłek rozrywało nie jemu więc kto ma gorzej? 😆
A jak wasi mężczyźni podchodzą do tematu?

If you mam nadzieję że u Ciebie już lepiej...polecam mamowe gazetki do czytania dla zabicia czasu 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Kobitki co tu takie pustkiiii :P ??

Ja od wczoraj miałam jakies problemy z netem i nie mogłam wejsć... 🤢 spodziewałam sie masy stron a tu tylko kilka postow lenie jedneeee hehehe 🙃 🙃 🙃 jakis dobry humorek dzis mam nie wiem czemu, przebudziłam sie po 7 i stwierdziłam że juz nie ide spac... zrobiłam sobie kawusie cos tam ogarnelam na biurku bo był taki syf ze szokkk 😁 😁 😁 moje biurko wielkie narozne a przewaznie jest miejsce tylko na myszke i kufel z moja woda hahaha 😁 az wstyd hahaha ale no co wszystko potrzbene przeciez 😁 🤪 🤪 a teraz to jest nawet miejsce zeby reke polozyc hahaha 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪 ale mnie głupawka chwyciła, tylko zła jestem bo cos allegro nie chce mi smigac przeskakuje na strone głowna ciagle :/ a chce zamowic baldachim bo sie uparłam i musze miec 😁 najwyzej bede prała co 3 dni a ze to cieniutkie to szybko bedzie schło a moja mała księżniczka bedzie miała ślicznieeee 😁 🤪 🤪 🤪

Zainspirowana Sylwia poszłam wczoraj do góry do pokoju i zrobiłam czyscioche bo w lozeczku to miałam wszystko, czesci do spacerówki ciuszki poprawne i w reklamowce te do prania, bajzel niesamowity hehe 🤔 🤔 😜 😜 😜 ale ogarnelam i juz widze 2 reklamowki do prania kolejne no szok hehe wczoraj jeszcze w szperaku dokupiłam kocyk i recznik i kurteczko-płaszczyk na 9-12 msc bedzie miala niunia na zaś wole teraz kupic bo pozniej nie dostane takiego ślicznego i bede kombinowała hehe 😁 musze mojemu powiedziec zeby ze strychu zniósł mi torbe i tez sie spakuje... a co niech sobie walizka stoi nie zakurzy sie nic ani nic a ja bede spokojna bo roznie to bywa jak widac ... :/ 😮 🥴 🥴 🥴

Ifyou pisz co u ciebie jak tam sie czujesz jak z niunia i kiedy wychodzisz... ? mamy nadzieje ze juz lepiej i bedzie ok do konca 🙂

Ania gratki wielkie ze juz na swoim mieszkanu a jescze wieksze ze bedzie CÓRCIA 🤪 🤪 🤪 jednym słowem witaj w gronie córeczkowych mamusi heh 😁 I Ci powiem że moja tez miała miec na imie Kornelia ale będzie Patiiii 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

Paula leniwcu wracaj do siebie i pisz co tak jak tam z tym mieszkankem itd 🙂

Poszperam w netku a póxniej wezme sie za cos bo dzis mam wolne od sprzatania moj mi w zeszlym tygodniu powiedzial ze z okazji ze ma cały weekend wolny od roboty to posprzata cały dom 🤪 🤪 🤪 wiec dzis same przyjemnosci po malutku na spokojnie 😁

Miłej i spokojnej soboty Dziewczynyyy 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorotex AAAAAAAAA rozwaliłaś mnie stwierdzeniem podpaski wielkości materaca hahahaha ale tak to jest prawda jak zobaczyłam te poporodowe jak mi przyszły co zamowilam z allegro to mowie boze od cycow po same plecy sie w nie smieszcze hahaha 😁

Co do porodu to moj od samego poczatku dekalarował ze chce byc przy porodzie przeciac pepowine itd hahaha ciesze sie i smieje bo ciekawa jestem jak on to zniesie a sam zapioera sie ze go krew itd nie rusza ale jak zobaczy to co zobaczy to ciekawa jestem jak wtedy bedzie cwaniakował 😁 😁 😁 😁 😁 tylko u nas sie płaci 100zł za rodzinny ale co tam wazne ze bedzie przy mnie...

No i co allegro dalej nie odpala wrrrrrrr 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki 🙂
Dorotex no tez mnie rozbawilas od rana 😁 😁 Moj ostatnio tez zdeklarowal ze ze mna bedzie, i tez obiecalam mu ze nie bede na niego krzyczec 😁 Ale bo ja wiem jak to bedzie...moze w przyplywie silnego skurczu powyzywam go troche 😁 Jak juz bedzie zemnie to chyba mnie nie zostawi,a teraz trzeba sie przymilac 🙂 Tylko moj to taki ciekawski ze jak go znam to on tam bedzie wszedzie patrzyl, mnie to nie przeszkadza tylko zeby mu taki widok przed oczami nie zostal 😁
Basia : az ci zazdroszcze ze Twoj posprzata ci caly dom. Moj przez ostatnie 3 dni jak wracal z pracy to albo przespal albo przelezal na narozniku przed TV do wieczora, i jeszcze oburzony jak go wieczorem prosilam zeby chociaz kolacje albo herbate zrobil :/ Dzisiaj tez jest w pracy, wiec poscieram sobie kurze, ale podlogi mu zostawie. Bo pewnie po pracy poleci sobie na motor, a na na kolanach nie bede zapierdzielac 🙂
Dzisiaj ma mi przywiesc od szwagra te ciuszki to bede miala po poludniu zajecie 😉
Za spakowanie torby wezme sie pod koniec miesiaca, chociaz moj mezu sie ze mnie nabija ze po co tak wczesnie. Faceci czsami naprawde nic nie rozumieja. Nie dosc ze sam sie nie zainteresuja co wogole wziasc, nawet nie wie ile czego i gdzie sa wszystkie rzeczy, i jakby przyszlo co do czego to ja widze jak o n sie pakuje :/
Chociaz jak on nie widzi sensu sprzatac mieszkania raz na tydzien, to juz mnie nic nie zdziwi. Musialo by mu sie chyba dupsko do kibla przykleic, albo jakby czystych majciorow juz w szafce nie mial to moze potem by sie obudzil 😁 😁 Przeciez lepiej raz w tyg poswiecic troche czasu i ogarnac, a nie jak brud juz jest tak wzarty ze trzeba szorowac 🙂 Zmykam bo znowuzaczynam na niego narzekac 😁
Nawet jeszcze sniadania nie jadlam, wow 🙂 Do potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Mnie też dzisiaj sprzątanie czeka ale na szczęście wczoraj część zrobiłam i mąż mi pomógł więc już mało zostało 🙂
Anitek co do tych kopniaków i ściusku w brzuchu to ja myślę że mój to ma za dużo miejsca! Powinien być ułożony główką do dołu a on ciągle się kręći i wierci i raz siedzi głową do góry a raz do dołu....
Ania, fajnie że juz mieszkacie na swoim i że bęzie córeczka 😁 teraz możesz sukieneczki kupować 😁 nie znikaj na tak długo 🙂
Basia, Dorotex, fajnie że wasi będą z wami 🙂 ja z moim dawno o tym nie gadałam, a skończyliśmy na tym że nie będzeigo jednak...ale jak mnie czeka cesarka to raczej będzie miał z głowy 🙂
Wikarynka, przez te twoje kieszonki to ja tez pobiegłam piec ciasto: 😁 a najlepsze jest to że zaraz pół blachy wielkiej zniknęło a mój mąż przeciez nie jada takich rzeczy 😁 a zeżarł połowę hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dodałam zdjecie brzusia i ide porzadek w ciuchach porobic 😁 bedzie ostro szły do worów i na strych albo na smietnik 😁

no i co zapomniałam całkiem a Basia juz jako ostatnia wkroczyła w III TRYMESTR 😁 łooooohoooo teraz juz cąłkiem z górki 😁

Miłej sobotki kobitki do pozniej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Tak sie fajnie mówi, że jak mus leżenia to leżeć.. Eh no wyboru nie mam ale już mam dość :/ . Jest nudno, nie dają spać w nocy, muszę odsypiać w dzień, na dodatek duszno na sali bo jedna babka ma tu dziecko i się nawet okna boi otworzyć :/ czysta porażka... Budzę się cała mokra ;| . Mam tylko raz dziennie ktg, skurczy nie ma dalej więc jest ok 🙂 no i tak poza tym to mierzą mi ciśnienie i też jest w porządku. Co do wyjścia to nie wiem kiedy, nic nie mówią.. W poniedziałek sama zapytam. Bo przez weekend to nawet obchodu nie ma porządnego...

A poród to ciągle mojego próbuję przekonać, ale on się coś opiera, tłumaczę, że może wyjść na sam poród a być przy mnie wcześniej. No zobaczymy jak to będzie, może w przypływie emocji zostanie 😁
W ogóle widzę, że tu się zamieszanie zrobiło i torby pakujecie 😜 jak wyjde to też pierwsze co to spakuje 😉 . W ogóle tak się cieszę, że już w poniedziałek skończę 33 tydzień, zawsze to ten tydzień do przodu dla maleństwa 🙂

Znaleźliśmy nowe mieszkanie, mąż już był oglądać dziś i zadowolony, tańsze o 50 zł i w moim mieście, bo tamto było w innym. Teraz tylko czekamy na odpowiedź właścicielki bo ktoś też jest chętny :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou, szpital to królewstwo nudy 😁 nie przyzwyczajaj się, bo jak Ci Ala wczesniej się pojawi to będzie rozrywka 24h/dobę 😁 W weekendy widac nawet w szpitalu odpoczywają hehe ale najważniejsze że nie ma skurczy!! to może małej się jeszcze tak nie śpieszy na ten świat 🙂
I dobra nowina z mieszkaniem 🙂 a nei chcecie jeszcze poczekać, że może coś się lepszego trafi?

I uwas wszędzie fajna pogoda a u mnie lipa..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Zaglądam na chwilę, bo u mnie pogoda była super i cały dzień spędziliśmy z mężem poza domem. Byliśmy na targach nieruchomości, pytać m.in. o kredyty.
Skwara - w naszym przypadku niestety odpada kredyt "Rodzina na swoim". Ponieważ kupowane mieszkanie nie może mieć więcej niż 70m2. A nasze jest większe, więc bank go nie skredytuje. Za to wpisałam się na listę targową i wtedy jest szansa na jakiś preferencyjny kredyt.
Nie nastawiaj się na cięcie, może się jeszcze okaże, że mały nie wystrzeli ponad 4 kg. Zawsze to lepiej bez operacji... A jeśli chodzi o ciacho, to SMACZNEGO!! Hihhi

Jeśli chodzi o poród, to chciałabym żeby mój mąż mnie odwiózł i był przy mnie, ale nie cały czas. To znaczy niech trzyma za rękę itede, ale gdy już zacznę przeć, to wolę żeby go nie było. Krzyk, krew, pot, łzy, jeszcze mi zemdleje albo dozna szoku. Lepiej niech nie widzi wszystkiego. 😉
Ifyou - najważniejsze, że nie masz skurczy i KTG jest OK. Oby tak pozostało jak nadłużej, a Alusia będzie miała czas, żeby rosnąć. Jeśli Ci się wszystko rzeczywiście uspokoiło, to może nie będą Cię trzymali aż do porodu. 🙂 Trzymam kciuki za tańsze mieszkanko. 🙂
Basia - trzymaj dobry humor jak najdłużej. 🙂 Podziwiam Cię za ilość gromadzonych ciuszków. W sumie masz rację, skoro są tanie, to i tak się przydadzą w swoim czasie. 🙂
Sylwia - ja dopiero zapakuję torbę chyba według poradnika 6 tygodni przed terminem. No i życie pokaże, co z tego wyjdzie. 😉
Dorotex - wydaje mi się, ze oparcie faceta jest istotne. Poród to według mnie rzecz kobieca, ale niech ten facet czuje, jak kobieta musi się wysilić i namęczyć. :P
Ania - jesteś wykończona, ale zaglądaj częściej. Zawsze to milej. 🙂
Paula i Anitek - korzystajcie laski z weekendu, popiszemy sobie od poniedziałku. 😁
Lecę się czegoś napić i chyba zaplanuję romantyczny wieczór we dwoje. 😉 A co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka, to dziwne z tym 70m2..nam nic takiego nie mówili. Zawsze tylko pytali czy to z rynku pierwotnego czy wtórnego i z jakiej spółdzielni bo mają umowy z różnymi i mniejszy procent odrobinkę, czy coś w tym stylu. Zadziwiłaś mnie trochę. To ponad 70m2 to fajna chałupka wam sie szykuje, kurczę aż miło! 🙂
Ja się nastawiam na cesarkę z dwóch powodów: ułożenia miednicowego i dużej wagi. Więc jest 3:1 😁 ale chyba wolę się psychicznie nastawić na cesarkę bo mnie to własnie bardziej stresuje. Czytałam że uszkadza się mięśnie brzucha i potem ciężko coś z nimi zrobić, a ze względu na pracę mojego męża jestem narażona na ocenę sylwetki więc muszę o siebie dbać i jakoś wyglądać. A ta cesarka daje mi hmmm mało satysfakcjonujące perspektywy....
My z mężem też mamy dzisiaj chwilę dla siebie, ale my to straaasznie leniwi żeby się nawet z domu ruszyć albo cokolwiek zrobić tak dla siebie żeby było romantycznie...i z tego właśnie względu strasznie podziwiam twojego męża, że mimo wieku jeszcze mu się chce takich rzeczy 🙂 może to stereotyp ale tylko z takimi własnie postawami ludzi w wieku twojego męża się spotykam. Jednakże jestem miło zaskoczona 🙂 udanego wieczorku wam życzę 🙂
Ach i musisz mi koniecznie przybliżyć kwestię wpisywania się na listę targową - brzmi ciekawie, ale jeszcze się z tym nie spotkałam...;>
Ja myślę, że jak mężczyzna zobaczy jak cierpi jego kobieta rodząc wspólne dzieci to nabierze do niej więcej szacunku i już nigdy nie powie że rodzenie i wychowywanie dzieci to nic takiego wielkiego. Ale niestety mojego nie da się namówić na coś takiego....eeech

A dziś oglądałam program "klinika urody" sezon 2, odcinek 6 i pokazywali zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży. I masaże stóp, więc drogie panie polecam jeśli macie trochę kaski 🙂 chyba i mojego męża namówię na drobny masaż stópek hihih 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór Kobitki...

Ale nudne popołudnie iwieczór z rezta też... jakos humor mi uciekł i do tego ból,
tez macie takie coś ze jak za duzo chodze albo siedze i wstaje czy po nawet chwilowy schylaniu sie jak sie podnosze to tak mnie podbrzusze rwie ze masakra ciagnie tak dziwnie na dól jakis nowy bol sie pojawił i troszke sie martwie.. :/ nie wiem co tu robic reszta wieczoru hmmm ? no pojecia nie mam :/ moj w swoim swiecie na konsoli a ja jak ta łazęga nie wiem co ze soba zrobic a namowic go na wspolne nawet ogladanie telewizji nie ma co woli poprostu grac juz mnie to dobija i coraz czeciej klutnie sa o to :/

Mimo wszystko miłego wieczorku wam zyczę kobitki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia, będzie dzidzia to go też zatrudniaj do opieki to może trochę mu się zainteresowania zmienią 🙂 i się nie martw bo mój też wiecznie przy kompie....
A taki ból rwący co piszesz to ja też mam jak się nasiedzę czy nachodzę i potem pod wieczór to masakra i najgorzej z lewej strony mnie ciągnie, że nie moge na prawy bok się położyć bo tak rwie. I pachwiny i uda dodatkowo mnie bolą...też tak masz?
Na polsacie leci braveheart to możesz obejrzeć - ja kocham 😁 no ale w sumie już końcówka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pachwiny i uda mi jeszcze nie dokuczaja ale ten ból w podbrzuszu jest masakryczny normalnie jak by mi sie dzieciak pchał na świat heh 😁 az wystraszona jestem jak tak zacznie ciągnąć w dół ... :/

ja dzis padam na twarz wczoraj polozylam sie po 1 wstałam dzis po 7 nie spałam w dzien i juz oczy mi sie zamykaja chyba zaraz zwine sie do wyrka... pojde jeszcze zobaczyc co w tv slychac a jak nic ciekawego nie bedzie to ide spac bez sensu sie meczyc a do tego nogi bola strasznie stopy tez masakra :./ oj jakas nie do zycia dzis jestem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Basia ...też tak mam rwie jak cholera jeśli się dużo schylam albo po sprzątaniu zazwyczaj mi wyłazi ten ból wieczorem jak się położę i potem rano..no i kolejna rewelacja mi wjechała do zestawu dolegliwości 😉...drętwienie rąk ale to takie że jak rano wstałam miałam wrażenie jakby mi ktoś dłonie poprzetrącał młotkiem...dobrze ze zaraz przeszło jak pion złapałam...
Idź poleżakować dziewczyno ja też tylko skończę pisać i śmigam pod kołderkę jeszcze na godzinkę...a co?! 😁
Wikarynka ...kurcze fajnie by było gdyby wam się sytuacja jakoś rozwiązała w miarę szybko...tu dziecko w drodze i tyle spraw na głowie z załatwianiem tego kredytu...i ogółem podziwiam was dziewczyny również te które teraz mają przeprowadzki na głowie ja to remont ledwo nerwowo zniosłam w 4tym miesiącu a co mówić teraz ... trzymam kciuki za was wszystkie...

Coś miałam jeszcze komuś napisać ale zapomniałam 🙂...
aaa wiem Anitek....odnośnie tych cebulowych pyszności to były takie dobre że zjadłam prawie całą miskę i się w efekcie porzygałam trzeci raz w mojej ciążowej karierze 😁 😁 😁 umierałam cały wieczór mężowi kazałam wyrzucić wszystko rano jak będzie wychodził do pracy żebym na nie patrzeć nawet rano nie musiała 😆 a tu wstaje rano i co ? pierwsze o czym pomyślałam że bym sobie znowu zjadła.... 😁 to chyba tylko w ciąży może tak być 😁 niebawem znowu sobie usmarzę ale tym razem będę mniej pazerna 🤪 ☺️ 🤪 ☺️

Dobra ...DO! WYRKA! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

no tak weekend wiec na forum pustkiii straszne 🙃 hehe

A ja sobie dziś pospałam troszke dłużej wstałam wypoczeta pije kawusie i szperam po nectku, chyba zaraz znajde jakas apteke on-line i kupie kilka tych drobiazgów które mam do kupienia bedzie mniej pozniej a jak teraz moge to czemu nie 🙂

dorotex do wyrka mowisz heh nie no ja jak juz wstane to nie ma opcji polozenia sie od razu spowrotem 😁 ewentualnie po poludniu jakas grzemka hehe 😁 a najbardziej wkurza mnie to jak rowno z moim idziemy spac ja wstaje a on dalej spi :/ no ksiaze jeden musi sie wyspac co za czlowiek leniwyyy :/

miłej niedzieli kobitki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widac wszyscy korzystaja z ladnej pogody 😉 A ja sama siedze, maz na motor uciekl, wpadnie za godzine na chwile na obiad i dalej w droge :/ nawet na zaden spacer nie dal sie namowic, a samej to mi sie nie chce nigdzie lazic :/
Moze pojade do mamy podrzucic jej polowe tych ciuszkow ktore wczoraj dostalam, naprawde masa tego i naprawde swietne, podziele sie z nia praniem i prasowaniem 🙂 a co 🙂 ona to lubi, a i tak w domu siedzi bo pracy nie ma.
Udanej niedzieli wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara tutaj to tylko rozrywka jest niestety w nocy i bardzo wczesnym rankiem. W nocy na sali jedna dziewczyna zaczynała rodzić, stękała, jęczała ehh.. Druga caly czas zapalone światło bo karmiła małą... To była tragiczna noc. Budziłam się co godzinę 😮 Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej. Co do mieszkania to nie wiem czy jest jeszcze na co czekać 😁 mała się wykluje a my zostaniemy z ręką w nocniku 😜 wolałabym mieć już w listopadzie wszystko zrobione w nowym mieszkanku 🙂 więc intensywnie działamy, ja szukam, mąż jeździ i ogląda 😁
Wikarynka dziękuję, ja też mam nadzieję, że się uda z mieszkankiem bo to jest nawet lepsze niż poprzednie 🙂
Anitek jak tam w szpitalu? Opowiadaj co się dzieje 😞 ?

Dziś na obchodzie pytałam co i jak ze mną, no i dowiedziałam się, że jeśli jutro na USG wszystko wyjdzie dobrze i mała przybiera na wadze i z szyjką będzie ok to mnie wypuszczą!! 😁 😁 😁 . Obym się tylko przedwcześnie nie cieszyła, ale musi być dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia, ja to też mam tak jak Ty że jak wstanę to już się nie położę...i to samo mamy ze spaniem - kładziemy się razem, ja wstaję a on śpi. Ale siedz, niech se śpią. W końcu to oni do roboty chodzą więc mają co odsypiać 🙂
Biologia, z niektórymi facetami to tak jest...niby się ma męża a samemu trzeba siedzieć....ale już niedługo 🙂 będziemy miały dzidzie to już nigdy nie będziemy same 😁 a mamę to może lepiej do siebie zaproś to razem sobie porobicie i nie będziesz musiała sama siedzieć 🙂
Anitek, kurczę, patrzę że zaczyna się już gorący czas przed porodem....mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że to nic poważnego!
Ifyou, to świetna nowina! Trzymam kciuki! I dzisiaj to dopiero nie będziesz w nocy spała bo będziesz czekała kiedy cię puszczą 😁 ale oby wszystko było ok i oby cię puścili! ALe pewnie będziesz miała nakaz leżenia....a z tymi chałupami to niezły patent wymyśliłaś haah ale widac dobry mężuś skoro się zgadza na takie coś 😁 zawsze jak pisze do ciebie albo o tobie pomyślę to mój franek zaczyna się ruszać, no zawsze a zawsze:d chyba lubi ciocię renię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...