Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karulina[color=red][/color] ja już dawno wróciłam 🙂 bogatsza o 6 pajacy dla maluszka i 2 czapeczki 🙂 no i moskitierę na wózio małego

natala,[color=red][/color] kup bepanthen albo maltan na brodawki i smaruj!!! jak wyleczysz to przystawiaj małą!!! mówię Ci jeśli masz pokarm to nie poddawaj się tylko lecz piersi i dawaj cyca małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A dziękuję 🙂 dobrze się czuje 🙂 i jak na razie(odpukać!!) nie wymiotuję 🙂


Natalucha kup kapturki sylikonowe... Mleko modyfikowane nie jest dobre... mało kto o tym mówi ale dzieci karmione modyfikowanym mlekiem częściej mają alergie a przede wszystkim są bardziej zagrożone otyłością w życiu dorosłym... a nasze mleczko jest idealne 🙃 i chroni Bobasa przed wszystkim... ja ryczałam prawie 3 miesiące przy każdym karmieniu... ale jak zobaczyłam pierwszy uśmiech od razu po karmieniu ze spojrzeniem prosto w oczy zrozumiałam, że warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂
Kajtucha jeszcze raz bardzo Ci dziekuje 🙂 Buziaczek dla Ciebie 🙂

[color=red][/color]

Właśnie lepiej nie mieszaj mleczka tak melemu dziecku. Jak masz problem bo Ci krwawią brodawki to smaruj bepanthenem lub maltanem i kup sobie kapturki. Wtedy Dziecko Ci ich nie będzie ranić. A jak masz popekane brodawki ze leci Ci krew to zanim podasz Dziecku piers to najpierw odciagnij sobie troche. Zgadzam się w pełni z Madzia ze dzieci karmione modyfikowanym bardzie i czesciej narazone sa na alergie i otyłość to udowodnione naukowo. Poza tym jest wielka oszczednośc finansowa przykarmieniu piersią. Nie wspomnę o wygodzie. Piers musi mieć czas na dostosowanie sie do nowej sytuacji. Daj sobie trochę czasu a bedzie ok i wspomnisz nasze słowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalucha.... ja karmiłam mojego synka modyfikowanym bo tez się za wcześnie poddałam. brodawki mnie bolały i w ogóle aż strach do tego powracać.... dziś ma 3 lata jest alergikiem, ma skazę białkową już zanika ale jest, i w dodatku astmatykiem zaczęła się wiosna i znowu leki podobno to minie do 5 roku życia ale zobaczymy... wszyscy moi lekarze zgodni są z tym że to dlatego że piersią był karmiony tylko w szpitalu a później nan1 bebiko a skończyło się na nutramigenie... przemyśl to! ja drugie dziecko będę karmiła piersią żeby mi nawet cycki odpadały mówi się trudno to najlepsze co może być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
: 🙂czesc laseczki\ 🙂
zgadzam sie z Madzią mleko nasze najlepsze 🙂 u mnie tez z dwogiem dzieci był problem z karmieniem syn tak cyca ciagnął że mo sutek ledwo wisiał bolało jak cholera ale i tak dawałam z córką było podobnie tlko że wtedy miałam mało mleka a ona chciałą ciągle cycka też bolała i też leciała kraw wydaje mi sie że to można przeczekac to nie aż taki bol naprawde mysle ze warto sie poswiecic i karmic

aha Natala moze mi sie uda nie pale dwa dni 😁
małemu to chyba zadnej róznicy nie robi bo w domu i tak wszyscy kopca jak cholera ale moze ja jak pierwsza dam im dobry przyklad
chociaz mam wrazenie ze od tych dwoch dni mam inne ruchy takie jakby mial padaczke czy cos w tym stylu boli jak sie przesuwa jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka, 3mam kciuki żeby Ci się udało!
Ja też rzuciłam i teraz jak czuje dym to mam ochotę pozabijać tych którzy palą. Nie wyobrażam sobie wziąć teraz faję do ust. I wiesz co, nie dość że lepiej się czuję, choć nie paliłam dużo, ok paczki na tydzień, nie mam już problemów z cerą 🙂 więc trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie eCiocie 😉

Pragniemy ogłosić wszem i wobec, że Darii nareszcie wyrżnęły się obie!! dolne jedynki 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 co prawda wczoraj to było, ale mieliśmy problemy z internetem...


a teraz uciekam 😉
Miłego dnia wszystkim!! 😉


p.s. jeszcze nie wymiotowałam... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 🙂

Madiu gratulacje na ząbki Darii 🙂 Słodko pewnie wygląda 🙂

Kajtucha - serdecznie dziekuje za pampersiki 🙂 Dotarlły wczoraj ! 🙂
Oklask 4 U 🙂 😘

wstaje z rana a tutaj takie wieści tyle osób zgineło i prezydent 😞 Masakra jakaś 😞 Niech Bog ma Ich w swojej opiece 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suanach Ewka gratulacje i buziaczki dla Was dziewczynki pozdrawiam serdecznie

no i kurde teraz zła wiadomosc dziewczyny nie dalam rady 🤢
zapalilam w sobote jak tylko uslyszalam o katastrofie
jestem tak na siebie zla cholera jasna
ake ograniczam sie do minimum 3 ,,, 5 dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...