Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNY


KARINKA GRATULACJE !!!!!!!
ALE CI POSZŁO BŁYSKAWICZNIE SPORY CHŁOPAK JESZCZE RAZ GEATULUJE I ZYCZE WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO




TERAZ TROSZKE SMUTNIEJ BYLAM W PATEK U LEKARZA I U MNIE MAŁY ZLE UŁOZONY
TAK JAK TYLAM NA POCZATKU 18 KILO DO 5 MIESIACA TO TERAZ CHUDNE
BRZUSZEK NIE ROSNIE ALE NISKO SPADŁ
RUCHY MAM NORMALNE ALE STRASZNIE BOLA MAM PODOBNO ZA MALO WOD I COS MI MOWIL ZE MI WYCIEKAJA BO CO 5 MIN SIKAM A I LEKKE SKURCZE SIE POJAWILY
JUTRO JADE DO INNEGO MOZE TAMTEM COS NIE TAK MOWI BO PRZERAZAONA JESTEM STRASZNIE A DO PORODU 12 TY WIEC MAŁY MA CZASU A CZASU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka... oby wszystko było dobrze!!


A Dari ząbki idą 😉 🙃 już prawie wyszły, bo już je widać... 🙃

A Adrianek to duży mężczyzna 😉 🙃

Dobra uciekam się wykąpać, bo od rana się kręciłam i sprzątałam 🙂 nawet królika dziś wykąpałam 🙃 do się umorusał cały... a po 13 do lekarza idziemy, żeby sprawidziła Małej gardełko, bo chyba ma zapuchnięte...

Miłego dnia! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka - koniecznie sprawdz to u innego lekarza!! Oszczędzaj się Kobito i duuuuuuużo odpoczywaj- bądz dobrej myśli a wsio będzie dobrze. Trzymam kciuki i daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej
Madzia - rfośnie Ci ta Córa rośnie 🙃

No no no - kawał Chłopa z tego Adrianka 🙂 Mały Słodziak!!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka-współczucia, ale czemu ci lekarz skierowania do szpitala nie dał zebys byla pod obserwacja:/ dziwne w sumie nawet jakbys sama pojechala to by cieie przyjeli bez. Kobitko 3maj sie!!!!! i uwazajcie na siebie..
A Adrianek duzy facet:O

Ja jeszcze czekam na moja 😁 hehe.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się nie pochwaliłam, że Daria ma dziś równe 200 dni 🙃 🙃 🙃 🙃 jak ten czas leci 🤪 🤪 🤪

A teraz uciekam spać 😉

Spokojnej nocki wszystkim! 😘 😘


Milka czekam na wieści... mam nadzieję, że będzie dobrze!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
No proszę kilka dni mnie nie było a tu takie wieści 🙂

KARKA - SERDECZNE GRATULACJE DLA CIEBIE. MASZ SLICZNEGO SYNUSIA !! DUZO DUZO ZDROWKA WAM ZYCZE !!!!!
A TAK SIE MARTWILAS A TU AKCJA BLYSKAWICZNA !!


Madzia ja też podziwiam za tą decyzję z drugą dzidzią ale jak juz Karka pisała widocznie sie odnajdujesz w roli mamy 🙂 Ja mam chyba jeszcze czas ... 🙂

Milka uważaj na siebie i koniecznie sprawdź innego gina.
Ja też byłam u takiego "fachowca" co stwierdzil ze wody mi wyplywaja i ze Mały tydzien przed planowanym porodem wazył 2200 a urodził sie 4500 🙂 No i wody też nie wypływały ! SZOK ! 🤪

Natala a Ty na co czekasz ? Juz mi na tą porodówke !!! Trzymam kciuki 🙂

U Nas w miare wszystko okey 🙂 Przprowadzilismy sie w koncu ale roboty jest do teraz ! Ciagle jakies siaty walają mi się pod nogami - a ja mam brak sil ja ukladanie wszystkiego, do tego od 5 dni mam takakby okres ale uważam że to za wczesnie coś bo jeszcze sie chyba nie skonczylam oczyszczac z dnia na dzien dostalam silniejsze uplawy czystą krwią. Leci niby jak okres no ale żeby już ? Moze mnie zle oczyscili ?
Wr a ginek dopiero w poniedziałek.

Małemu załatwilismy już chrzest na 18.04 🙂 Także szykujemy się do pierwszego wielkiego dnia w życiu Synka 🙂 Ubranko już zakupione 🙂


a tu Filipoo w swoim foteliku 🙂 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1-0c1db049e6ab8b63264c486d4e8f7c4b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejcia:], ja juz wstałam bo mała mi sie rozpycha po całym brzuszku:O eheeee 😁... i ide zaraz cos zjesc:], tak pozatym to:
Milka- trzymam kcuki jak co:]
Klaudia- masz slicznego synka 😁 heh , a Ty to masz dobre niedlugo chrzest 😁 ehhh 😁

Dziewuszki dajcie mi cus na tą prodowke zebym jechała 😁 hehehe.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski już jestem po wizycie u gina

wiec z małym ok jestem zamknięta
wody nie uciekają
skurcze lekarka twierdzi ze to normalka
jest duży i dlatego brzuchol mnie boli
tylko ułożony jest w poprzecznie (mam nadzieje że sie jeszcze obróci)
aha jest mały nisko ułożony wiec mogę urodzić wcześniej
to na tyle o dzidziusiu
teraz coś o mnie

wychodziły mi na tej mojej "małej" guzki takie ropienne
( jakby wrzody)
tamten lekarz stwierdził ze to zapalenie włosków mieszkowych ale wyobraźcie sobie ja to miałam wielkości jajka nie mogłam do dupsku siedzieć
ta lekarka dziś stwierdziła ze to czyrak bo z jednego guzka zrobiły i się trzy zapisała mi antybiotyk dalacin jakieś globulki dopochwowe
kurde nie wiem cholerka czy brać czy poczekać do porodu i potem to leczyć


co radzicie???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 😉

Milka to dobrze.. a co do tych krostek to ja bym od razu leczyła... mi też jakieś cholerstwo wyszło... już po porodzi... ostatnio pękło ale i tak nie znika, więc będę musiała o to się dopytać...


a teraz uciekam 😉


Spokojnej nocy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Kobitki!!
Klaudia - jak ten Fifi szybko rośnie... Straszny Słodziak z niego!! 😉
Milka - uff... 😎 Całe szczęście że z Bąblem wsio ok. 🙂
Do ułożenia się ma jeszcze czas więc pewnie niebawem jego świat stanie do góry nogami 🙃
Ja około 20tc nabawiłam się zapalenia i mój Dżin przepisał mi dopochwowo Gynalgin. Kurde - wierz mi że mialam straszne opory czy pakować to sobie. W końcu dzidziusia tam mam. No ale stwierdziłam - cholipcia przecież w końcu ginekolog mi to przepisał więc chyba wie co robi. No nie?
I wydaje mi się że powinnaś zaufać swojemu lekarzowi i aplikować sobie te środki.
Fakt - zdrowie Maluszka ponad wszystko ale zdrowa mama to i dziecko zdrowe!!!
A Dzidziulka chroni czop i te wszystkie inne "ochraniacze" więc Kobito nic się nie martw i nie czekaj do porodu bo kto wie co tam Ci może jeszcze z tego się przyplątać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka-całe szczescie 🙂, a co do tych globulek i wogule to ja bym na towim miejscu brała odrazu 🙂 Sanucha ma racje:] twoje zdrowie i dzidzi najwazniejsze:], a co do ulozenia 😁 nie martw sie moje malenstwo obruciło sie dopiero w 36 tygodniu:] wiec ma jeszcze czasu a czasu:] niech ciebie nie strasza:]... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki,

Bardzo się cieszę,że Wasze pociechy zdrowo rosną 🙂 a mamusie 2w1 rozwiały wszystkie zdrowotne wątpliwości 😉 to napawa optymizmem na przyszłość 🙂

pytanie do Klaudii Kajtucha mówiła, że na USG 3D byłaś u dr. Wandelta - mam pytanie jak Twoje wrażenia z wykonanego badania itp.? jak długo trwa badane?

pozdrawiam gorąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski

Natalia a Ty sie jeszcze kulasz? oj chyba cie dogonie hahaha

aha zapomniałam napisac ze ten mój mały a raczej duzy ma juz prawie dwa kilo 🙂 do 40 tyg to bedzie ponad chyba 4 😞

cholerka czy ja nie moge rodzic jakis mniejszych dzieci 😞 tylko takie kloce wielkie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha piszesz Natalia ze dzidzi zdrowie najważniejsze a ze mnie taka wyrodna matka aż mi się głupio zrobiło cholerka bo ja niestety pale codziennie wstaje rano i mówie dosc ale kurde nie idzie wiem napiszecie ze jeśli bym chciała to bym przestała może i macie racje !!!! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejcia:]
Milka- nie napisalam ze jestes wyrodną matka:P , hehe zdrowie dzidzi najwazniejsze ale co do palenia to kazdy radzi sobie z nim jak moze:], rzucic nie mozesz odrazu bo to bedzie szok dla organizmu i dla dziecka heh, nie martw sie moja siostra palila dziennie 6 papierosow i potem po 3 miesiacach zeszla do 4 potem po 2 do 3 i do konca palila tylko 3 dziennie heh, wiec nie ejstes wyrodna matka:] heh. Ciesz się tym ze dzidzia jest zdrowa:]i wogule ze ty sie dobrze czujesz:]

A co do mnie to sie kulam jeszcze i juz sil nie mam 😞, bylam dzisiaj u lekarki ale coz 1 cm rozwarcia niby:P wiec superasio heh cos idzie do przodu:P hehehe , a tak to dzidzia sie wierci i mam zaparcie od wczoraj nawet czopek jeszcze mi nie pomogł 😞 , martwie sie heh, a do szpitala juz w sorde bo bede 10 dni po terminie i jeszcze musze uwazaz bo dzisiaj mialam rano cisnienie 163/90 masarka jednym slowem heh:/, a tak pozatym to dzidiza mi sie nie spieszy na ten swiat ehee chyba jej dobrze tam a ty milka sie nie martw ze masz duzego bobasa bo moja na bank juz wazy 4 cus 😁 hehe wiec nie wiem jak to bedzie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!!

kurczaki... byłam dziś u gina 🙂 i pęcherzyk ma już ok. 5 mm!!! może to głupie ale się prawie popłakałam jak zobaczyłam 🙃 🙃 a jak wyszłam i powiedziałam Damianowi to aż mu się oczka zaszkliły 😉 🙃

Daria już śpi to ja uciekam jej potowarzyszyć 🙃 🙃 🙃


Spokojnej nocki 😘 😘


Natalucha- nie ma na co czekać 😉 czas Tatusia "poużywać" 😉 niech się przyczyni do "wykurzenia bobasa z brzuszka" bo wpakować to łatwo takie maciupkie :P niech przekona Córe:P :P :P 😘 😘 😘 Rozpakownania!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, dlaczego głupie? Przecież to normalne 🙂 cieszyć się z życia które w Tobie rośnie. Ach zazdroszczę Ci. Ja bym chciała po roku też maleństwo ale po cesarce i tych moich komplikacjach nie mogę bo rana jest ciągle delikatniutko otwarta i są świeże strupki 😞

Milka ja też paliłam przed ciążą i trochę w trakcie bo do końca nie wierzyłam że jestem w ciąży. Jak zobaczyłam bijące serduszko to rzuciłam! Dzidzia najważniejsza! Wierzę że Ci się uda rzucić! Spróbuj! Ja zamiast papierosa jadłam wafle ryżowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉

I między innymi dla tego nie chciałam cc... bo u mnie wszystko było wygojone nie całe dwa miesiące po porodzie, bo byłam na kontroli, a Ty Kasiu musisz się męczyć teraz... zdrówka! 😘


Uciekam na śniadanko 🙃

p.s. Milka moja mama wcinała marchewki w talarkach... na początku potrafiła ponad kg dziennie zjeść 😉 śmialiśmy się z niej, że królikiem będzie 😉 i dzięki Bogu we wrześniu 4 lata miną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...