Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U nas jest woda 🙂 🙂 🙂 może dlatego że nie mieszkam w Poznaniu tylko pod 🙂
kurcze jakaś niedospana jestem dzisiaj. W sumie mały obudził się po 3 i po 6 i spał do 8.30 WOW 😞 to mimo wszystko powinnam się czuć w miarę ok, ale mnie senność mroczy. Oczywiście jak ja się nie mogłam obudzić do mój mały diabeł nie chciał spać tylko gadał i gadał więc musiałam się obudzić, jeszcze kupsko niesamowite walnął więc już w ogóle mnie ten smród obudził 🙂 to teraz jak się rozbudziłam ubrałam to on zasypia... Ale spadam w tym czasie na rowerek. Dziś pierwsza poporodowa próba 🙂
Karina! Ja trzymam kciuki żeby Cię zaraz po tych zakupach wzięło 🙂 a co do jedzenia to w szpitalu tym które rodziły sn dawali normalnie jeść oczywiście zgodnie z dieta mamy karmiącej. Od razu zaraz po porodzie dostawały jeść i duuużo wody. Ileś tam od razu musiały wypić. A po cesarce, choć to Ci nie grozi, nic nie dają do jedzenia. Nawet pić nie wolno. Chyba dopiero na trzeci dzień dostałam kubek kleiku... Całe szczęście głodu nie czułam po tym znieczuleniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Kobitki 😉, milka - hehe nie martw sie tak ci to zkelci ze niebedziesz wiedziala kiedy:P
Karka-zazdrosze ci 😁 hehehe

Wiec dzisiaj bylam na ktg na RASZEI i powiem wam ze kobietki na izbie przyjec bardzo mile:] ogolnie to KTG miałam dobre:], dzidzia tylko cigale sie wierciła:P hehe ale tak to wszystko okey ale jak zobaczylam ja na monitorku az mi lezka sie w oczku zakreciła widze ja teraz a jak urodze uf 😁 jejka juz sie doczekac niemoge:P tylko szkoda ze nie mam nawet na 1 cm rozwarcia;( wogule nie mam 😞( i martwie sie ;(. Dzidzia juz ma główke w dole :] wiec teraz nie wiaodmo jak bede rodzic 🙂 czy naturlanie czy cesarka :] zobaczymy co lekarz postanowi heh wkocu mam wade serca ...hehehe .... i teraz ide sie przespac bo potem mam mały spacerek z pieskiem 🙂 heheh wiec do uslyszenia kobitki:] ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobitki 🙂
No ja po wczorajszej wizycie u Gina. 🙂
Mała waży 2200 i nadal rośnie 😎 Gł,ówka na dole i wszystko mówi za tym że poród czeka mnie naturalny 😆
Anemia się cofnęła - wyniki ok na tyle że kolejnych badań nie zlecił 🤪 Przeciwciał brak więc teraz tylko pozostaje czekać do nastepnej wizyty która już za 2 tyg 😉

Natalucha - myśle że nie ma co się martwić. Dobrze że wsio w porządku. A rozwarcie przyjdzie - jak to mówią - wszystko w swoim czasie. Trzymam kciuki !!

Anycool - ja całą ciąże chodzę w starych spodniach. Fakt że się w nich nie dopinam ale w tej kwestii niezawodna jest gumka przyczepiona do dziurki i guzika :P
Myslę że warto podczas dzidziusiowych zakupów pochodzić po galeriach- na pewno wybierzesz odpowiedni fason "cięzarówek" dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka no nie gadaj że za długo... Dla mnie okres ciąży to cudowny czas (no może poza początkiem). Mąż i wszyscy w kolo traktują jak królową, chuchają i dmuchają aby wsio było ok, wszystkie smakowe zachcianki spełnione.... normalnie żyć nie umierać. 😎 Fakt faktem że im bliżej końca tym ciężej się poruszać i przekręcać w łóżku z boku na bok ale absolutnie nie chciałabym tego okresu skrócić !! 😉

Czy ten śnieg nie przestanie padać...?! 😞 Nic - czas w końcu wstać z łózka i pójść po zakupy. Miłego dzionka Laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helllo, nawet za duzo spasc nie dalii, ciagle jakies esemeski;( ehee, sanucha moze masz racje ze przyjdzie na to czas. to ladnie ci dzidzia juz wazy;p, mi jak wazyli w lutym to juz mialo 3100;p heh wiec teraz na bank ma 3600;p hehe ja juz stanelam w wadzie w miejscu;p hehe maly teraz tyje albo mała. z wyra niecce mi sie wstaewac hehe.... milego dnia dziewuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

U Nas słoneczko świeci ale berger niesamowity :/
Chciałam iść z Małym na spacer ale chyba sobie odpuszcze jak tak zimno jest.

Nocka w miare spokojna 🙂

Dziś gościmy 3 ciotki wiec bedzie milo 🙂

Zmykam bo Synek sie bedzie powoli budzil a ja w galotach latam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki i Mamuśki 🙂
Teraz ja będę Wam tu pewnie przeciągać... bo niby lekarz przewidział na dziś poród, a jak na złosć nic na to nie wskazuje... 😞 A już mogę rodzić. Jestem gotowa.
Torba spakowana, różne rzeczy do ewentualnego dowiezienia przez męża oraz ciuszki na wyjście poszykowane tak, by M. wiedział co pakować 😉
Wczoraj jedyne co to biegunka... ale noc spokojna na maxa.
Oki, to teraz już nic nie piszę,że mam rodzić, bo widzicie jaki efekt. Teraz, jak bym mogła, to będzie się przedłużać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka ze spokojem 🙂 biegunka też często zapowiada poród 😉 czyli może dziś może jutro 😉 pooddychaj spokojnie 😉 pójdźcie na spacer albo do kina 🙂 a gwarantuję, że Cię weźmie 🙂 relaksik też przyspiesza 😉


Klaudia my dziś nie idziemy na spacerek, bo za zimno... ale Daria by nie zmarzła(jak zwykle) ale ja z Damianem na pewno...

Niedługo wiosna to będzie lepiej 🙂


Mykam jakieś ciacho na jutro zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, tylko żeby mi się chciało iść na spacer jak taka pogoda. Ehh, kiedy ta wiosna u nas na dobre już zawita?

Wiecie co, ja teraz to czekam na 10 marca 2010r. Prawda, zę ładna data na urodziny? :laugh:

W ogóle jutro przyjeżdżają teściowie, bo teść rano w poniedziałek ma się zgłosić w szpitalu. Zaczna mu podawać chemię na raka płuca... W tym czasie teściowa pozostanie u nas... a przy niej to ja już na pewno nie urodzę, hehe 🙂

Idę sobie pooglądać tv, tyle ostatnio nowych seriali wypuścili, ze coś tam sobie pooglądam...

Do spisanka później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widze ze ładnie Ciebie bierze Karka, jak juz teściowa do ciebie zawita to na bank urodzisz 😁 hehehe

Tak pozatym to 10 marca ładny wybrałas dzień , bo jak mnie nie wezmie nic na porod dopiero w ten dzien koncze 21 lat:O hehehe ....
Mam dziś zły humor bo sie pokuciłam z moim:/ eheee. Na zakupkach se bylam połazić moze cos to da i przyszpiesze sobie porod:P hehe
3majscie sie dziewuszki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie niedzielnie 😉

jak nocka Wam minęła??


My przespaliśmy całą 😉 i już po śniadanku jesteśmy 🙃

ggggg z vv h hńhnhgbgfffdvvbgfddddccccccnbj9l;ihjnnnbg hh vftgdc hhhy bvgnbhjhgfbhjunruyyyhb

A to "pozdrowienia" od Dari dla wszystkich e-Cioć 😉



Uciekamy się pobawić 😉

p.s. ładna Data Karuś 😉 Daria urodziła się 03.09.2009r 😉 też fajna data co nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nocnie
jest północ a mój bzibziu dopiero zasnął... Jeny co to za diabeł jest

Karka data piękna 🙂 a data urodzin mojego Szymka to już w ogóle 🙂 10.01.2010 🙂

Klaudia możesz wyjść z małym jeśli temp nie jest niższa niż -5 stopni i nie ma silnego wiatru. Chyba że masz folię na wózek. Ja byłam pierwszy raz na pół godzinki jak mały miał 2tyg i 5 dni i było ok 2 stopni. Wiał wiatr ale założyłam folię i było ok. Wychodziłam też jak były minusowe temp.

Uciekam spać! Dobranoc, mamusiom życzę przespanej nocki, marcówkom porodowej 🙂 a reszcie spokojnej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Wszystko u mnie wskazuje, że szanse na tego 10 marca mam nadal, bo zupełnie nic się nie dzieje. Jakieś tak spinanie się brzucha i kłucia w podbrzuszu, ale tak niereguralne,że praktycznie nic nie znaczą...
Wpadłam tylko Wam napisać, ze jeszcze nie rodzę.

Pewnie teraz rzadziej tu będę zaglądać, bo teściowa pod dachem 😉 Własnie czekam aż wróci ze szpitala od teścia...

Ale powiem Wam, ze wkurzające jest takie czekanie. Wszystko gotowe a Małemu sie nie spieszy... ehh, no nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jednak im dłużej czekam w stanie gotowości, tym jest gorzej - tzn tym bardziej mnie jakiś strach ogarnia. Sama już nie wiem czego się mogę spodziewac.

A daty urodzin Madzia i Kasia macie rewelacyjne. Może mi się uda też tego 10.... :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki!
Życzę wszystkiego najlepszego każdej z osobna 🙂 Karka fajnie by było gdyby dziś mały zrobił Ci prezent na dzień kobiet 🙂
mój mały też się nie spieszył i to do tego stopnia że trzy razy miałam wywołany i nic to nie dało, mały diabeł nie chciał zejść niżej i wyjść więc skończyło się cesarka. To dopiero było wyczekiwanie...
A tak poza tym to ja sobie nie wyobrażam że miałabym mieszkać z teściowa... Brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ KOBITKI;], Z OKAZI DNIA KOBIET WSZYSKIEGO NAJLEPSZEGO:*...
KARKA- masz racje oczekiwanie jest najgorsze:O , ale cierpliwość trzeba miec:].
Ja dzisiaj znowu jade na KTG:O ehee wczoraj w nocy mialam takie bole 😞 ze spac nie mogłam i wogule lezec 😞, a powiedzcie mi macie bole krocza albo miałyscie w ostanich tygodniach ciazy? bo mnie tak boli ze czasmi nawet chodzic nie moge:/
A dzidzia juz coraz nizej:O, brzuch mi tak juz opadł ze ojej:O, jak bym chiala urodzić 10 marca bym miala przemiły prezencik 😁 niedosyc ze nie wiem kim jest malenstwo chlopcem czy dziewczynką 😁 bo ciagle pupe ma wypieta jak ide na usg:P to ale bym miala suprisa:P hehe , koncze juz powoli czas cos zjesc i na spacerek hehe piesek czeka zeby z nim juz isc:P heheh pozdrowki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Laseczki Wszystkiego Dobrego w tym Naszym Dniu Wam Zycze 🙂 😘 😘 😘 😘

Karka i Natalucha nie zazdroszcze tego wyczekiwania :P Ja 10 dni po terminie już omało w Gnieźnie nie byłam 😁 😁:P

A teraz sobie mysle czasami kurde już mam Dziecko 🙂
Teraz Mały Pudzian śpi ale dał czadu od 7 dmej do 10 tej :P
chyba zaczyna juz być bystrzejszy bo takie dzwięki wydaje, i stęka i preży sie :P ale nie płacze za wiele. I dobrze 😁 😁

Potwierdzam u mnie teściowa to wróg nr 1 🙂 Mieszkanie z nia ? NIE MA MOWY !!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, ja nie mieszkam z teściową, hehe - też bym rady nie dała. Po prostu teść dziś był przyjmowany do szpitala w P-u, a oni mieszkają 50km od P-a i juz lepiej żeby teściowa te kilka dni u nas się zatrzymała niż miała jeździć autobusami codziennie... Na razie jeszcze siedzi z teściem w szpitalu. Pewnie się boi sama wrócić i ze mną siedzieć, hehe...

W każdym razie dam radę te parę dni. Nie wiem jak wygląda proces podawania chemii, ale to pewnie kilka dni, nie dłużej.

Postanowiłam jechac jednak na Lutycką rodzić i niech się dzieje wola nieba 🤪

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek USTA USTA i jestem zachwycona 🙂 Uśmiałam się przynajmniej na nim 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe , Klaudia- ja juz moge do Gniezna jechac:O te wyczekiwanie :P meczy mnie:P hehe a najgorsze to to ze jak mam skurcze to mysle juz dzis a tu nic... 😞 ehhh...

ja se teraz czytam gazete 😁 ,,Mamo to ja" hehehe i juz tyle sie naczytalam ze masakraa:P hehe ide sie zaraz szykowac bo KTG mnie czeka:O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewuszki:] ja juz na nogach :O
Taka pora ze masakra:O... ale cóz mam takie sny ze niech to....:O az strah pomyśleć:O,

wczoraj bylam na KTG:] i wpożasiu:], hehehe dowiedziałam sie wszystkiego od pielęgniarki co potrzeba mi do nich do szpitala i ekfipunek sie zmniejsza zara:d wiec przepakowanko mnie czeka:>. Tak pozatym noc przespałam ale te bóle krocza dawały sie we znaki 😞 boli to jak cholera:O.

Mam pytanko powiedzcie mi uzywałyscie jakis kremów na roztępy? czy wam same zeszły po porodzie???, bo mi duzo poszlo w brzuszek i mam najwiecej wlasnie na brzuszku 😞 i nie wiem czy to zejdzie czy nie az mi sie granatowe zorbiły 😞 😞 macie cus?? jak tak to napiszcie co uzywalyscie i wogule 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalucha 🙂 mi też tak się napinało krocze 🙂 a na rozstępy nic nie stosowałam 🙂 i dobrze mi z nim 😉 mój mąż mówi ciągle, żebym się nimi nie przejmowała bo są słodkie 😉 🙃


Miłego dnia 🙂 bo śniadanko właśnie Kochanie moje zrobiło 🙂


Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalucha - mówią że rozstępy to oznaka macietzyństwa. Myślę, że nie ma co się nimi przejmować. Po prostu są i już. Ja się już pogodziłam z faktem że moje ciało już nigdy nie będzie takie samo jak za czasów sprzed urodzenia... 😎
Słyszałam ostatnio że picie herbatki z liści malin + wiesiołek pomaga przy porodzie. Tzn napar sprawia że szybciej i sprawniej wszystko idzie. Nie wiem ile w tym prawdy no ale chyba nie zaszkodzi spróbować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...