Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej kochane !!!
wlasnie dostałam opr od kajtuchy ze sie nie odzywam i zapomniała o was.... nie zapomniałam jak bym mogla ale fakt toche zaniedbałam poznanianki - zagladam od czasu do czasu by zobaczyc co sie u was dzieje i tu dzis zwidze mamy kolejnego mezczyzne w ekipie Milka moje gratulacje kochana synus jak sie patrzy 😁 🤪

co do szpitali to polna sobie odpuscilam , nie mam zamiaru placic za cos co mi sie nalezy - polozna, lekarz i porod w normalnych warunkach , nie chce byc traktowana jak przedmiot 😠 ja slyszalam same złe rzeczy na temat tego szpitala 😠

ja tez jestem na fenoterolu i izoptinie i biore je co 3 godz a wy laseczki jak czesto???
ale tylko do konca tyg. 🤪 😁

kajtucha kochana wiem ze nie nalezy sie spieszyc ale porod po 41-42 tyg jest bardziej zagrozony i niebezpieczny dla dziecka i nas niz w np 38tyg...

pozdrowionka -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anycool napisał(a):
hej kochane !!!
wlasnie dostałam opr od kajtuchy ze sie nie odzywam i zapomniała o was.... nie zapomniałam jak bym mogla ale fakt toche zaniedbałam poznanianki - zagladam od czasu do czasu by zobaczyc co sie u was dzieje i tu dzis zwidze mamy kolejnego mezczyzne w ekipie Milka moje gratulacje kochana synus jak sie patrzy 😁 🤪

co do szpitali to polna sobie odpuscilam , nie mam zamiaru placic za cos co mi sie nalezy - polozna, lekarz i porod w normalnych warunkach , nie chce byc traktowana jak przedmiot 😠 ja slyszalam same złe rzeczy na temat tego szpitala 😠

ja tez jestem na fenoterolu i izoptinie i biore je co 3 godz a wy laseczki jak czesto???
ale tylko do konca tyg. 🤪 😁

kajtucha kochana wiem ze nie nalezy sie spieszyc ale porod po 41-42 tyg jest bardziej zagrozony i niebezpieczny dla dziecka i nas niz w np 38tyg...

pozdrowionka -


Anycool - jak już wcześniej pisałam też brałam fenoterol i isoptin(6 tygodni co 8 h )+ dodatkowo luteine(2x2) i aspargin(4x1)(11 tygodni) od wczoraj nie biorę nic...jutro idę do lekarza sprawdzić czy coś juz się zaczęło dziać(oprócz tego,że od 6 tygodni mam rozwarcie na 1,5 cm i nadal leżę plackiem 🙃 ) wczoraj miała bóle jak na okres i prawie cały dzień stawiał mi brzuszek, doskwierała mi również prawa pachwina, ale dziś jest znacznie lepiej 🙂
ps. jest duże prawdopodobieństwo, że się spotkamy w Raszei 🙂

Milka - słodki Maluszek 🙂

Witam nowy brzuszek na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka -ja biore od 3 tygodni fenoterol pół tabletki co 4 h + isoptin 1 tabletke o 8 i 20 i tak do 6 lipca,
dwa dni temu miałam okropny ból w pachwinach i po obu stronach podbrzusza- lekarz powiedział że to wiązadła się rozciągają przygotowując do porodu, teraz cały czas czuje lekki ból w pachwinach ale już się do niego przyzwyczaiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool i Karilina - ja chodze do dr Dariusza Szpurka, ma gabinet na Chwiałkowskiego a czy przyjmuje na Polnej to nie wiem 🤨
tu macie jego stronke http://www.szpurek.pl/page.php/1/news/
z lekarza jestem baaaardzo zadowolona 🙂 kurcze tak piszecie źle o tej Polnej że jeszcze większy stres mnie dopada i nie wiem co robić ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanie dotyczące lekarza bo zastanawiam się nad zmianą na ten ostatni miesiąc...w necie wynalazłam: Przemysław Pięta-przyjmuje na Raszei i prywatnie czy któras z Was zna tego lekarza ma raczej większość pozytywnych opinii..Czy któraś z Was zna tego lekarza zWas dziewczyny? Zależy mi na doktorku z Raszei..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
Ja również mam pytanie dotyczące lekarza bo zastanawiam się nad zmianą na ten ostatni miesiąc...w necie wynalazłam: Przemysław Pięta-przyjmuje na Raszei i prywatnie czy któras z Was zna tego lekarza ma raczej większość pozytywnych opinii..Czy któraś z Was zna tego lekarza zWas dziewczyny? Zależy mi na doktorku z Raszei..


witam oli-jeśli chcesz to mogę ci dać namiary na innego ginekologa z Raszei-prowadził moją ciążę-byłam bardzo zadowolona-gość po 50 ale mega sympatyczny,rzeczowy dr.Feliksik-przyjmuje prywatnie vis a vis Castoramy albo w przychodni na NFZ wejście od Poznańskiej,pozdro-jakbyś była zainteresowana to pisz gg 938786
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli na stronie szpitala Raszei jest info, że doktor Feliksik ma tam konsultacje i akurat jutro może podjedziesz...link nie wchodzi wiec opiszę tak http://www.raszeja.poznan.pl/ -> poradnie specjalistyczne->poradnia położniczo- ginekologiczna->parter,p.52 061 848 10 11 w.254 jutro między 9.00 -12.00
powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MILKA - widzę, że wreszcie nastał ten czas 😉)))) Gratuluję 😉 Super chłopak. Teraz tylko niech się zdrowo chowa i nie przysparza mamusi zmartwień 😉))

Rzadko tu bywam, bo przeniosłyśmy się z marcówkami na inne forum i nie daję rady czasowo, by być regularnie aktywną 😞 Maluszek jest bardzo absorbujący i nie mam sumienia zostawiać go samego, podczas gdy mama sobie z nosem w laptopie siedzi 😉 Czas ten poświęcam na gaworzenie 😁 Ale w czasach ciążowych to non stop się siedziało na forum... Ehhh, zanudziłabym się wówczas bez brzuszka, hehe 😁

A co do wyboru szpitala to mi większość odradzała Lutycką, ale na swoje szczęście nie kombinowałam tylko pozostalam przy pierwotnym wyborze i nie żałuję. Wszystko odbyło się super, a jestem wymagającą osóbką. Personel wzywałam co chwilę-w dzień i w nocy. Gdy tylko miałam jakieś wątpliwości co do maluszka lub jego obsługi (hehe) to śmiało dzwoniłam 🙂 i nigdy nie usłyszałam złego słowa. Jednak teraz, po fakcie, wiem, że nie ma co za bardzo dyskutować o tych szpitalach. W każdym akurat można trafić na tę mniej sympatyczną grupę personelu. Ryzyk fizyk 😆
Zatem brzuchaczom życzę szczęśliwego rozwiązania, a mamuśkom pociechy z pociech 😘
Zmykam do synka, bo się niecierpliwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karulina napisał(a):
Oli na stronie szpitala Raszei jest info, że doktor Feliksik ma tam konsultacje i akurat jutro może podjedziesz...link nie wchodzi wiec opiszę tak http://www.raszeja.poznan.pl/ -> poradnie specjalistyczne->poradnia położniczo- ginekologiczna->parter,p.52 061 848 10 11 w.254 jutro między 9.00 -12.00
powodzenia



Dziękuję Karulinko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
oli1978 napisał(a):
Ja również mam pytanie dotyczące lekarza bo zastanawiam się nad zmianą na ten ostatni miesiąc...w necie wynalazłam: Przemysław Pięta-przyjmuje na Raszei i prywatnie czy któras z Was zna tego lekarza ma raczej większość pozytywnych opinii..Czy któraś z Was zna tego lekarza zWas dziewczyny? Zależy mi na doktorku z Raszei..


witam oli-jeśli chcesz to mogę ci dać namiary na innego ginekologa z Raszei-prowadził moją ciążę-byłam bardzo zadowolona-gość po 50 ale mega sympatyczny,rzeczowy dr.Feliksik-przyjmuje prywatnie vis a vis Castoramy albo w przychodni na NFZ wejście od Poznańskiej,pozdro-jakbyś była zainteresowana to pisz gg 938786


Feliksik- bardzo sympatyczny lekarz, ja polecam z Raszei tez Kierzkowskiego, ale nie mam pojecia jak i gdzie przyjmuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia ja miałam "przyjemność" być w rękach Hassana (zwanego na Lutyckiej Husajnem) podczas cesarki... ciął mnie i moja cesarka skończyła się infekcją macicy od której lekarze szybko umyli ręce i puścili mnie z nią do domu... Hassan miał dyżur podczas mojego porodu i debil chciał mnie męczyć do popołudnia a jak przyszedł inny lekarz, kazał natychmiast kończyć jak zobaczył w jakim stanie jestem... także ja nie mam miłych wspomnień z współpracy z tym panem.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha bardzo mi przykro za zle relacje z Hassanem ja jestem z niego zadowolona i mam nadzieje ze nie bede miala podobnych problemow. ZYcze zdrowka 🙂

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga85 napisał(a):
hej Laseczki co tam u Was, jak samopoczucie?
Brzuszki które przestały brać fenoterol - jak się czujecie, coś się dzieje czy cisza??? 🙂


Daga85 Wczoraj na szczęście tylko dwie godziny czekaliśmy na wizytę i co...ja zwarta i gotowa do porodu a tu 0!!!skurczy...za tydzień ponowna wizyta jak tak dalej pójdzie to do kulam się do terminu brzuszek stawia się i pobolewa ale lekarz stwierdził, że mam się przyzwyczajać bo to powoli organizm szykuje się na wielki dzień, więc jak widzisz wszystko oki...powoli pozwalam sobie na więcej tzn. wczoraj byłam na spacerze dziś troszkę mniej leżę powoli wracam do życia bo troszku sie zastałam po 6 tygodniach ostrego leżenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina - właśnie obawiam się tego że po odstawieniu fenoterolu NIC się nie ruszy i jeszcze przenosze ... 😠 dużo czytałm na ten temat i większość dziewczyn pisała że rodziły w 41 tyg... tak się zastanawiam czy nie odstawić tabletek dwa dni wcześniej czyli w niedziele 😆 ja nie musze leżeć ale na spacery mi nie kazał chodzić do niedzieli właśnie, wiadomo oszczędzam się, prawie nic nie robie w domu ale już mnie to męczy- no to wytrwałości życze i jak by coś się zaczeło to dawaj znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki!!!
wczoraj bylismy u lekarza i niby nadal mam brac leki ale boje sie przenoszenia jutro zaczyna sie 36 tydz wiec juz powoli odstawiam leki do piatku odstawie wszystkie , a w domu przestalam na siebie chuchac i dmuchac w sumie nie robie tez wielu rzeczy ale nie mam zamiaru do konca lezec powoli troche sprzatam, gotuje i takie tam domowe duperelki , fakt na spacery i po zakupy mam zakaz wiec tego sie trzymam ale rozwarcia nie mam wiec moze w najblizszych dniach na maly spaccerek sie wybiore ... 😎 w kazdym badz razie zalezy mi by urodzic przed 40 tyg ... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool napisał(a):
dziewczyny gdzie mozna zrobic w poznaniu ktg i najlepiej za nie nie placic - bo jak mam co 5 dni chodzic na ktg i placic 50 zł to mnie szlak trafia


Jeśli masz skierowanie to na Polnej w poradni...może jest coś taniej jak prywatnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karulina napisał(a):
anycool napisał(a):
dziewczyny gdzie mozna zrobic w poznaniu ktg i najlepiej za nie nie placic - bo jak mam co 5 dni chodzic na ktg i placic 50 zł to mnie szlak trafia


Jeśli masz skierowanie to na Polnej w poradni...może jest coś taniej jak prywatnie?


nie mam skierowania 😠 gin umowila mnie prywatnie do jakies swojej znajomej a wlasnie tam kosztuje 50zl, chyba wybiore sie do raszei tam kosztuje 25zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...