Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka, wróciłam ze szkoły.. zmęczyłam się aby tam siedzieć
Fruzia ma rację, to się nazywa "łapówka' 😲 ja w pierwszej ciąży nie zamierzałam im jej dawać i teraz też tego nie zrobie 😉
Jestem zmęczona po wycieczce do szkoły więc chyba powiem wam dziś już dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi coś dziś brzusio twardniał , byłam na zakupach z mamą , później przy garach 🙂
ale pochwale się ☺️, że zrobiłam pyszną zupkę serową z grzaneczkami 🤪 😁
już od dawna za mną chodziła 🙂 i na 2 dni mam 🙂 oj będę się zajadać , aż pęknę 😁 😁
córcia miała być 16.30 - 17, a okazało się że przeciągnęło się i przyjechała dopiero 18.10 😮 😮
uważam , że trochę przegięli , bo to jednak małe dzieci i zanim dojdą do domu
a rano znów do przedszkola. A Majeczka zadowolona ale wykończona 🙂

a co do płacenia położnym , to w ciąży z Mają nie spotkałam się z czymś takim , i teraz też nie.
także nie będę nic dawała, zgadzam się z Wami , że to jest ich praca i mają za to płacone 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich 🙂
Ja również czuję się ostatnio coraz gorzej... Nie mogę usiedzieć na miejscu, cierpną mi strasznie nogi... dodatkowo pogoda jakaś kiepska też mi nie pomaga... Czekam już z niecierpliwością na święta i później na styczeń na moje maleństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/groszki0203.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7268/groszki0203.jpg[/IMG][/URL]

moj wozeczek w calej okazalosci 😉


wózeczek faktycznie Daga śliczny 😉 ale torba - najlepsza 😁 naprawdę mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fruzia- wiesz co wlasnie z tego co slyszalam to u nas babki placa,zeby miec lepiej...nie wiem..musze sie o tym podowiadywac jeszcze.

Michasiu -nie czekaj na wieksze bole tylko jedz pilnie do szpitala,bo rozne sa przyczyny boli brzucha.A to czasem jest nie dobrze.

Asiek bidulko ...idze Ty tak samo obolala juz jak ja:/

Ania juz spokojnie z tymi zakupami,zebys gdzies przy kaasie nam nie urodzila;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/groszki0203.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7268/groszki0203.jpg[/IMG][/URL]

moj wozeczek w calej okazalosci 😉


wózeczek faktycznie Daga śliczny 😉 ale torba - najlepsza 😁 naprawdę mi się podoba 🙂


no dziekuje,Taka gustowna wydaje mi sie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Fruzia- wiesz co wlasnie z tego co slyszalam to u nas babki placa,zeby miec lepiej...nie wiem..musze sie o tym podowiadywac jeszcze.

Michasiu -nie czekaj na wieksze bole tylko jedz pilnie do szpitala,bo rozne sa przyczyny boli brzucha.A to czasem jest nie dobrze.

Asiek bidulko ...idze Ty tak samo obolala juz jak ja:/

Ania juz spokojnie z tymi zakupami,zebys gdzies przy kaasie nam nie urodzila;p
jakbym nie czula ruchow malucha to juz bym leciala ale naszczescie skacze wiec jeszcze fest nie panikuje ale jak mi spac bol nie da to pojedziemy.. jak leze to jest dobrze ale jak tylko sie rusze to zaraz takie mega ciagniecie czuje... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Dokladnie Michasiu.Kazda ma coraz ciezej.
Moja niunia jak wazy juz 3300vto mi kregoslup normalnie pada...;/
juz czuc te kilogramy...
no ty to masz malego klocuszka ciekawa jestem czy po porodzie sie nie okaze mniejsze np bo czytalam ze nieraz bardzo czesto nawet waga sie nie zgadza z tym co mowi lekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
Fruzia- wiesz co wlasnie z tego co slyszalam to u nas babki placa,zeby miec lepiej...nie wiem..musze sie o tym podowiadywac jeszcze.

Michasiu -nie czekaj na wieksze bole tylko jedz pilnie do szpitala,bo rozne sa przyczyny boli brzucha.A to czasem jest nie dobrze.

Asiek bidulko ...idze Ty tak samo obolala juz jak ja:/

Ania juz spokojnie z tymi zakupami,zebys gdzies przy kaasie nam nie urodzila;p
jakbym nie czula ruchow malucha to juz bym leciala ale naszczescie skacze wiec jeszcze fest nie panikuje ale jak mi spac bol nie da to pojedziemy.. jak leze to jest dobrze ale jak tylko sie rusze to zaraz takie mega ciagniecie czuje... 😮


ale ruchy mozesz czuc a cos moze byc nie wporzadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
Dokladnie Michasiu.Kazda ma coraz ciezej.
Moja niunia jak wazy juz 3300vto mi kregoslup normalnie pada...;/
juz czuc te kilogramy...
no ty to masz malego klocuszka ciekawa jestem czy po porodzie sie nie okaze mniejsze np bo czytalam ze nieraz bardzo czesto nawet waga sie nie zgadza z tym co mowi lekarz


haha no mniejsza to byloby dobrze,ale nie wieksza;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zobaczymy, mi sie wydaje ze to wszystko bo za duzo dzis chodzilam... 😞

no oby mniejsze niz wieksze bo jak ty wypchasz malutka 😮
jak ostatnio gadalam z tesciowa to ona opowiadala ze jak mojego M rodzila to on mial 60 cm wzrostu 🤪 i to byl dla niej koszmar 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Fruzia- wiesz co wlasnie z tego co slyszalam to u nas babki placa,zeby miec lepiej...nie wiem..musze sie o tym podowiadywac jeszcze.

Michasiu -nie czekaj na wieksze bole tylko jedz pilnie do szpitala,bo rozne sa przyczyny boli brzucha.A to czasem jest nie dobrze.

Asiek bidulko ...idze Ty tak samo obolala juz jak ja:/

Ania juz spokojnie z tymi zakupami,zebys gdzies przy kaasie nam nie urodzila;p


kurde jak tu nie robić zakupów 😁 mężu wraca późno a jeść trzeba 🙂
najgorsze , że bez autka jesteśmy , bo trzeba wszystko nosić a kawałek mam 🤨
ale za to bicepsy ćwiczę 😁 😁
jeszcze trochę i zakupy będą lądowały pod wózkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...