Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
oj..mnie tam do sprzatania nie ciagnie;p
a moze porod ze taka energia?;p


Wez mnie nie strasz, jeszcze nie chce. Jeszcze mam torbe nie spakowana 😁 Nie no, niech sobie jeszcze te 2 tyg co najmniej poczeka a pozniej niech sie dzieje , co chce - a raczej niech wychodzi, kiedy chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja bym już chyba maluszka chciała na święta mieć przy sobie...
Ale nic nie wskazuje na to żeby się chciał wcześniej wybierać. Szyjka ostatnio jeszcze długa, zamknięta. Brzuch wysoko. No i ani jednego skurczu przepowiadającego nie miałam... chyba że można je przegapić :P
Dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
forum dziala 😁 😁 😁 hurrraaa
hej ja sie witam pierwsza w weekend 😁 moj mnie obudzil jak szedl do pracy i juz nie moge zasnac.. 😮 wogole brzus mnie boli jakbym sie zatrula czyms 😞 i nie dobrze mi 😞 normalnie z opoznieniem pierwsze oznaki ciazy mam 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam pierwszego dnia grudnia.. 😁 Michasiu to bardzo dobry pomysł z przeprowadzką na mamusie.net ale niestety jeszcze się nie pojawiło miejsce dla styczniówek 2013....dlatego proponuje przejść na mamazone.pl http://forum.mamazone.pl/index.php?/forum/173-styczen-2013/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo nieco ponizej 'Moje konto' i 'Online - najnowsze posty' pisze na czerwono:
MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM?
Wyczyść cache i cookies w swojej przeglądarce - przepraszamy, serwis przechodził modernizację.

Wiec moze to przez to? Nie wiem jakie macie przegladarki, ale np w firefox jest opcja wyczyszczenia historii i tam gdzies tez jest opcja, zeby oczyscic powzsze. Musialabym poszukac jak na g.chrome, bo ja na tym aktualnie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiam sie, czy dzis jest tu tak cicho przez to, ze jest sobota i macie jakies zajecia - wiadomo, jak to weekend, czy tak akurat dzis wyszlo, czy moze przez to logowanie 🙂
Ja sie rano zalogowalam i mam caly czas przegladarke otwarta, wiec nawet nie wylogowywalam 😜 Hmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...