Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Margaritaee - to moze wczesniej sie u Was zacznie z tymi wszystkimi symptomami? Trzymaj sie dzielnie 🙂

michasia - a wiesz co jeszcze ponoc jest dobre na takie skurcze? Polozyc sie na jakis czas na lewym boku i pic duzo, naprawde duzo plynow, bo ponic skurcze moga sie nasilac albo zwiekszac czestotliwosc przez odwodnienie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heloo brzusie 😉

fajnie pospalam tylko 2 razy wstalam siusiu.
Obudzila mnie troszk malutka o 5 i juz trudno bylo zasnac 😜
ale uwielbiam jak mnie tak budzi 😉

a teraz obudzil mnie taki skurcz jak na okres...
ale minely tak jak mowila Madzia,na lewym boku.mnie to pomaga 😉
a malutka ma czkawke to pijemy herbatke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my dopiero wstalismy 😁 😁 i wciagam wlasnie platki z mleczkiem 😁 😁 ogolnie mleka nie nawidze ale z platkami jakos wchodzi 😁 😁 obiadek juz sie robi 🙂 ja zaraz dom ogarne i mam nadzieje ze ruch dzis bedzie podobny do wczoraj 😁 jakie macie na dzis plany? madzia powiem ci ze ja plynow pije bardzo bardzo duzo a jak mam pic jeszcze wiecej to chyba bym z kibelka nie schodzila 😁 😁 😁 ale lezenie na boczku pomaga to fakt 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂
No u mnie z tym piciem roznie bywa, ogolnie to chyba powinnam pic wiecej, ale nawet jak w ciazy nie bylam to mialam z tym problemy - tzn, zeby pic odpowiednia ilosc plynow. Choc jak siedze w pracy to herbatka musi byc co jakis czas, ale i tak w przeciagu dnia to chyba powinnam wiecej. Od czasu jak sie staralismy o dzidzie to choc tyle, ze jestem na herbacie bezkofeinowej, to moze choc az tak sie nie odwadniam 😮
Ja juz dawno po sniadanku, synus w przedszkolu, przedszkole platne oplacone, wyprane ubranka najmlodszego babelka poskladane, zaraz puszcze kolejna ture bialych na 60st, a pozniej mnie czeka zas kolejna - kolorowe i nasze biezace. Kurde sama nie wiem za co sie najpierw zabrac a jednoczesnie nie chce sie za bardzo forsowac , a jest tu co robic. Na szczescie mam przykaz od szefowej siedziec w domu te 4 dni, takze do pracy dopiero w poniedzialek. Mam nadzieje, ze to cholerne przeziebienie do tego czasu sobie pojdzie i mam nadzieje, ze zas czegos nie zlapie jak przyjdzie mi rodzic 😠 Wyobrazacie sobie \'oddychac\' i \'pchac\' z zatkanym nosem albo jeszcze gorzej kaszlem? Yyyy.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
ja wiem ze to nie moja sprawa aleco sie stalo arnulka? moze uda sie to naprawic... ty sie staralas to teraz on powinien ... wydaje mi sie ze jak sie maly urodzi to wszystko sie naprawi w waszym zwiazku

Za trudne to wszystko dla mnie jest, żeby pisać o szczegółach. Pogubił się w swoich emocjach i uczuciach, a że jest osobą do bólu szczerą podzielił się tym ze mną, po czym wyprowadził, żeby przemyśleć czego tak naprawdę chce... teraz wrócił bo twierdzi, że już wie... ale mnie to bardzo boli 😞 Też liczę na Młodego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka napisał(a):
michasia24 napisał(a):
ja wiem ze to nie moja sprawa aleco sie stalo arnulka? moze uda sie to naprawic... ty sie staralas to teraz on powinien ... wydaje mi sie ze jak sie maly urodzi to wszystko sie naprawi w waszym zwiazku

Za trudne to wszystko dla mnie jest, żeby pisać o szczegółach. Pogubił się w swoich emocjach i uczuciach, a że jest osobą do bólu szczerą podzielił się tym ze mną, po czym wyprowadził, żeby przemyśleć czego tak naprawdę chce... teraz wrócił bo twierdzi, że już wie... ale mnie to bardzo boli 😞 Też liczę na Młodego 🙂
przepraszam nie powinnam pytac... 😞 zobaczysz wszystko sie ulozy kochana, tatus zobaczy malego to sie zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka- wiele zwiazkow przezywa jakas probe...
ale wazne,ze zrozumiam co jest dla niego naprawde wazne!!!
Teraz oby bylo lepiej.

Michasiu-to ty taki Pijok jak JA;d haha 😁 ja to wiecznie z jakims piciem chodze haha 😁 zawsze w torebce musze miec,albo na noc to mam przy lozku sok,lub z 2 herbaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga to tak jak ja i dziwic sie ze wstaje po 2-3 razy w nocy 😁 😁 teraz sie przezucilam na sok pomaranczowy w kartonie kurde litrami moge go pic 😁 😁 bo ostatnio to napoj tez pomaranczowy pilam 😁 a herbatke to pije jak czytam gazetke albo do kolacji 😁
obiadek juz gotowy 😁 w koncu moj cos cieplego zje 😁 😁
kurde juz za miesiac swieta 😁 jak ja z takim leniem cos uszykuje 😁 😁 a wy w domku wigilie robicie czy wybywacie gdzies?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Arnulka- wiele zwiazkow przezywa jakas probe...
ale wazne,ze zrozumiam co jest dla niego naprawde wazne!!!
Teraz oby bylo lepiej.
Tego się trzymam, choć ciężko zapomnieć kiedy ktoś Cię tak zawiedzie i to jeszcze w takim momencie 😞 No ale kocham go i chce być z nim więc trzeba walczyć i czekać co czas przyniesie.
Z tego wszystkiego nie mam czasu zacząć się bać porodu, ani zastanawiać co i jak... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka trzymam kciuki za Was!! Macie dla kogo walczyć o wasz związek, najłatwiej się po prostu rozstać, a zawalczyć i popracować nad związkiem- to jest sztuka! Więc trzymaj się kochana, piszesz, że go kochasz, więc niech ta miłość Ci pomoże i uskrzydli 🙂

A właśnie, michasia, dobre pytanie, jakie macie plany na Święta??
My zamierzamy jechać do moich rodziców, szykuje się wyprawa, 150 km, a u mnie końcówka ciąży, ale zapakuję torbę szpitalną i w razie czego urodzę w Białymstoku, jak dla mnie jeszcze lepiej 😉 Ale nie wyobrażam sobie zostać tutaj, z teściami, oni inaczej obchodzą te święta i nie czuć takiej rodzinnej atmosfery... A poza tym mamusine potrawy wigilijne biją na głowę wszystkie inne, no muszę tam jechać i dobrze pojeść!! (póki jeszcze mogę) 😉
Jak dam radę, to może coś też przygotuję, jakąś rybkę albo cuś... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he fruzia to tak i ja 🙂 moj chce jechac do swoich rodzicow na swieta ale to 250 km stad i niewiem czy nie za daleko pod koniec ciazy.. 🤨 a nie mysle nawet tam rodzic 🤔 🤨 ja bede sie upierac zeby tu zostac na swieta w domu obok moich rodzicow ( mam ich za sciana) 😁 wiec jak cos to mi mama pomoze w przygotowaniach 😁 😁 wiec zobaczymy 😁 😁jak to bedzie 🙂 😁 dzis jakas tu cisza
DAGA gdzie jestes ??!?? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michasiu-
Wrocilam!!! bylam sobie slodkosci pokupowac 😉
a tak to biore sie za gulasz z kasza 😉

co do swiat to tak rodzinnie u nas beda w domku;Nie wiem co bym zrobila bez jej pomocy!
A jak nie w domku to jedynie na porodowce haha 😁
Kurde a tak juz zle sie czuje czasem,ze czuje ze Grudzien bedzie Moj!!! yhm.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam laski.. 😁
Ooo..Fruzia to gdzie ty mieszkasz? 🙂 Jeździło się kiedyś często do Białegostoku i po okolicach.. 😁
My święta spędzimy trochę u moich rodziców a później pojedziemy do teściów..jak co roku..chociaż sprawiedliwie.. 😁 Dziewczyny..jak leże na plecach to odczuwam delikatne rytmiczne ruchy dzidzi....tylko takie delikatne co 2 sek. Wy też tak macie? Czy to normalne?.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no daga w koncu 😁 😁 mmm slodkosci tez na cos mam ochote ale nawet nie wiem na co 😁 moze mojego dzis na zakupy jakies wyciagne 😁 😁
margeritta no ja nieraz tez tak mam jak ty ale staram sie nie lezec na plecach bo gdzies czytalam ze sie uciska cos tam chyba tetnice malenstwa 😮 🤨 🤨 nie pamietam dokladnie ze lepiej wlasnie na boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...