Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Już na szczęście bliżej niż dalej.... 😁 Ale ja zaczynam się już do wszystkiego przyzwyczajać i coś mi się zdaje że po porodzie będzie dziwnie jak ruchów czuć nie będziemy, jak będziemy mogły bez problemu buty założyć i nie bedzie już nas nic tak bolało.... 🙂 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe daga ja tez co rusz dostaje nowa dostawe ciuszkow i czekam az sie ich nazbiera troszke zeby potem na raz uprac i wyprasowac 🙂
juz nie mam gdzie tego ukladac 😜

kuzynka juz byla pogadalysmy i co mi powiedziala ze dupsko mi uroslo 🤪 🤢 😁 fajnie nie?? a ja ja pocieszylam ze jej tez tak urosnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Już na szczęście bliżej niż dalej.... 😁 Ale ja zaczynam się już do wszystkiego przyzwyczajać i coś mi się zdaje że po porodzie będzie dziwnie jak ruchów czuć nie będziemy, jak będziemy mogły bez problemu buty założyć i nie bedzie już nas nic tak bolało.... 🙂 😁 😁
no dziwne to bedzie jak bez problemu nachylimy sie po buty np 😁 😁 😁 teraz to rozkraczam sie jak zaba przy nachyleniu 😁 😁 a w nocy to mam ruchy jak robot sztywne 😁 😁 moj sie budzi i smieje ze sie kiedys rozpadne 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
Mój też się co wieczór ze mnie śmieje, że już chodzę jak pokraka... 😁 Ale ja sama już o tym wiem .. 🙂 I to zazwyczaj na wieczór... 😁 Doszłam z moim co do prezentu na gwiazdkę.. 😁 🤪
i co kupujesz??


Włączyłam mu Allegro i kazałam zamawiać co chce a ja za to płacę...I zamówił....Jakiś tam Magnez do garażu.. 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to fajnie 😁 😁 moj znalazl odlozone pieniadze na helikopter 😮 i powiedzial ze szkoda kasy i ze mamy nie robic sobie prezentow nie jestesmy dziecmi przeciezz 😮 teraz trzeba oszczedzac bo dziecko w drodze 😮 no i fajnie mialam odlozona 100 zl i juz nie mam bo wzial na paliwo 😮 🤢 i dupa 😲 nie to nie nie bede sie prosila. milej by bylo dostac upominek, teraz to chodzbym chciala to nie dam rady odlozyc kasy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
No mi to naprawdę urosło.....spodnie sprzed ciąży wciskam do Ud..... 😁
Ja to jużchyba taką pokraką zostanę bo nie wydaje mi się żebym schudła... 😞


dasz rade, nie przejmuj się 😉
ja np dużo schudłam gdy karmiłam piersią i miałam małą dietkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z tego co zauważyłam to przytyłam 9kg, czyli myślę że do końca będzie 10kg tak jak z córcią
dołączam się do was też chodzę jak pokraka, śpię jak pokraka, przekręcam się jak pokraka i ogólnie ze mnie pokraka teraz hehe 😁 🙃 😮 takie uroki dużego brzuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze mój mnie ostatnio dobił...bo leżałam i myślałam i tak do niego mówie...:- Ciekawe ile po ciąży schudnę i w jakim czasie... A ON DO MNIE - Nie schudniesz bo masz figure po babce i będziesz chodziła jak taka kuleczka.. 😠 😠 😠 Normalnie myślałam że go zatłukę... 😠 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to widze ze nie tylko ja mam takie problemy ja jak narazie 14 kg przytylam i tez to nie koniec jeszcze 😲 😮 a moj jak ja usiade mu na kolana albo jak lezy a ja na niego usiade to slysze tylko takie ''ooo'' jakby mu ktos cos ciezkiego nagle rzucil na piers... 😲 😮 i wtedy ja ze zlosci zlaze na bok a on ze to nie to ze ja ciezka czy cos tylko plecy go bola na poczekaniu wymysla 😠 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakos to bedzie 😁 a kij im w oko a co oni maja szeciopaki na klacie i podnosza po 100 kg ?? dbaja o siebie?? 😁 no to oni sie nas czepiaja 🙂 przeciez w nas rosnie sobie taki maly cud 🙂 😘 i uroda do tego nie jest nam wogole potrzebna 🙂
najwazniejsze zeby Nasze dzieci zdrowe byly 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm.. mój po 20 nic już nie je, i fakt jest szczupły ma ładny kaloryferek i dba o siebie - ale nie jest lalusiem ani jakimś pedantem czy coś 🙂 i chce żebym i ja potem wróciła do wagi jaką miałam w liceum czyli jakieś 48-50kg góra
przy córci zjechałam ze 12kg w dół, ale brzuś został i ciekawe jak tym razem będzie.. ale się nie przejmuje będzie co ma być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...