Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz, co Ci powiem? Zeszlym razem przytylam 20kg i to jest raptem 3 kg wiecej niz teraz, ale jakos bardziej po mnie bylo widac, zwlaszcza na twarzy. Ciekawe od czego to zalezy nie? A wage wyjsciowa mialam w sumei taka sama jak teraz, wiec nie do konca rozumiem...Fakt, ze wtedy chyba sobie bardziej na ciasta i desery pozwalalam 😜 A teraz raczej jakies drobne slodycze, typu kinder bueno 😜, ale nie w takich ilosciach jak wtedy 😁 Ale i tak to jest dziwne. Oskar mial 3660 jak sie urodzil, ciekawe ile ten bedzie mial. Ciekawe ile Twoja Julia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Corka mojej kolezanki miala ponad 4kg jak sie urodzila, wsjo naturalnie 🙂 A rodzice wcale nie jacys wielcy, zupelnie normalni wagowo i wzrostowo.
Moj maz to kawal chlopa (wzrostem i waga, tzn nie jest gruby, ale do szczuplych tez raczej nie nalezy), wiec nie zdziwilabym sie jakby maly tez to lekkich nie nalezal. Polozna mi mowila, ze moj pierworodny wcale nie byl maly jak na moja budowe ciala, wiec zastanawiam sie jak to teraz bedzie. Mam nadzieje, ze nie jakos traumatycznie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej dziewczyny... 😁 czytam was i czytam i tyle stron ze od pol godziny siedze juz 😁 masakra 😁 ja wrocilam juz z ktg 🙂
no to tinka zazdroszcze tej wagi u mnie dzis dodatkowe kg wskoczylo 😞 i te mega rozstepy... 😞 ide obiadek robic 🙂
madzia sliczny avatarek 😁
daga to sie spiesz zostalo ci do 18, 4 dni 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przytyłam niecałe 6kg... ale wyjściową wagę miałam całkiem konkretną :P
Niby BMI w normie, ale mało nie ważyłam - zresztą zawsze musiałam się pilnować :/
A w ciąży wręcz odwrotnie... wcinam wszystko jak leci a ciuchy ze mnie lecą... Brzuszek też mam nie za wielki - ale chyba ginie przy moim wzroście bo Mikołaj duży i ciężki (w 35 tyg - 3 kg).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no lekarz powiedzial ze za tydzien moge juz spokojnie rodzic 😜 ale ze mam sama nie wywolywac porodu domowymi sposobami typu wieszanie zasłon czy tym podobne rzeczy 🙂 a to ze wzgledu na te dziwne daty porodu 😁
mam przyjsc na usg niestety prywatnie 😮 bo na kase chorych na grudzien juz nie zapisuja a na styczen moze sie zalapie moze nie a musze isc zeby dowiedziec sie jak jest maly ulozony zeby stwierdzic czy cc czy sn 🙂 wiec w poniedzialek jade do niego po skierowanie moze na srode mnie przyjmie i w piatek przed swietami kolejne ktg 😁 dzis malemu ladnie serduszko bilo 😁 na poczatku uciekal i sie chowal 😜
arnulka ty chudziko!!! 😲 6 kg ?? omg!!! 😁 ja tez tak chcem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się 😁 Dziś zaliczyliśmy tylko biedronkę, bo paragon wyszedł bardzo długi..... 🤨 Ale w poniedziałek jedziemy po resztę.. 🙂 A ja się właśnie sprzeczam z moim lubym.....lubie mu dokuczać... 😁 Zrobiłam mu kaszkę i jest cisza.. 😁 😁 Hihi.. 🙂 A co do mojego lubego...to kiedyś był kawał chłopa, jak go poznałam..bo teraz to mu każde spodnie z tyłka spadają suchodupiec jeden... 🥴 A mój pracuje jak sobie chce bo jest sam sobie szefem.. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...