Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja jednak siadłam obie teraz na komputerek żeby odpocząć, troszkę się sforsowałam przy sprzątaniu. Wymyłam wszystko co się dało i poodkurzałam, tylko już wymiękłam i zostało mi mycie podłóg i garów 🤔
Nawet wyczyściłam łóżeczko turystyczne po córci, bo jakoś siły miałam sporo. A teraz padam.
Niestety nie wyjęłam nic na obiad i gotowania nie będzie, jak mężuś wróci to się przejdziemy gdzieś na obiadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusielec gratuluję synka 🙂

Doncia to dobrze , że kolorek Ci się podoba , tym bardziej że nie trzeba było płacić drugi raz za farbowanie 🙂 w sumie tak powinno być , a nie że niektórzy mimo swojego błędu 2 razy pieniądze zdzierają :/
a co do obiadku , to na szczęście nie muszę robić bo mam z wczoraj pulpety w sosie pomidorowym z ziemniaczkami 🙂 także obijam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś nie robie nic.... 😉 Mam ogromnego lenia i z racji że jutro jadę do szkoły postanowiłam dziś cały dzień odpoczywać.. 😉 Mój Synuś ostatnio jakiś mało aktywny... 🤨 Da tylko raz na jakiś czas znać o sobie pojedyńczymi kopniakami ale już nie wariuje tak jak ostatnio... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam dzis nie robic obiadu ale naszla mnie ochota na spaghetti 🙂 sosik zrobiony z mięskiem teraz wode na makaron wstawilam 🙂 w calym domu tak pachnie ze mi juz slinka cieknie 🙂 moj z pracy wroci dopiero o 18 wiec bede musiala mu odgrzac 🙂 o ile cos zostawie 😁 jak tam u was dzien mija? wy tez jestescie takie nerwowe?? ja to nieraz tak sie zloszcze ze az gardlo mnie potem od krzyku boli bede musiala sobie melise kupic i wypic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zauważyłam, że byłam nerwowa przez ostatni tydzień, a dziś razem z nietrafionym kolorem włosów, który ściągałam u fryzjera nerwy też poszły precz i mam bardzo dobry humor, nawet czasami głupawka mnie ogarniała dziś 🙂

Coś skurcze mi się nasiliły, dobrze że jutro do lekarza ide to zgłosze to od razu. Trochę boję się iść na basen przez te skurcze, ale mam karnet i jest tak fajnie że chyba jednak się wybiorę najwyżej nie będę robić ćwiczeń w tempie instruktorki tylko na ile będę się czuć swobodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tu dziś taka cisza, śpicie przez ten deszcz ??

Byłam dziś u lekarza, niby wszystko ok. Mówiłam mu o skurczach - sprawdził szyjkę czy się nie skraca i nie rozszerza, i wszystko jest ok. Pytałam czy maluchowi to nie zagraża czy on to czuje to mówił że na dziecko skurcze nie mają wpływu, mówił tylko że miał przypadek że pacjentka nie brała leków i w 27 tc łożysko zaczeło sie odklejać. Malucha nie widziałam nie dał mi 😞 ale serducho biło mocno. Domiś uciekał przed usg i nie mógł mu serduszka namierzyć. Dobrze przynajmniej wiem że się rusza mimo iż nie czuję tego specjalnie 🙂
I na basen też moge chodzić )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to mówią "szukajcie a znajdziecie"

Ja też czasami nie wiem czego szukać a jak wejdę na allegro czy ebay to już po mnie 🙂 i po wypłacie 😞 Już przestałam liczyć ile kasy już poszło na mamusine zachcianki dla maleństwa. Dziś fajne buty znalazłam ale dla siebie, w końcu mamusi też musi być wygodnie, niestety nie było rozmiaru w wybranym kolorze 😞 wiec jutro pogoń po sklepach lub telefon i szukanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tapetowałam 2 lata temu, więc odpuszczam, bo dobrze się trzyma i wszystko pasuje tzn ściany pomidorowo-czerwone, a zasłony i łóżeczko kremowe. Szafki tez są białe, czy kremowe wiec fajnie kontrastuje. Za pare lat jak mały zostanie w tym pokoju to się go zrobi na nowo, chyba że malucha wygonimy do salonu a sami zostaniemy w sypialni, dopóki do szkoły nie pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki! Dawno mnie nie było...ale byłam troszke wypocząć w Wiśle...

Tak czytam i czytam i się dołącze do rozmów.
Mam wybrany piękny wozeczek czarny w biale groszki i czerwone obwodki dla mojej corci.
Co do porodu w Zime to niby tak,ze jesli chodzi o spacerki to lipa chyba ze nie bedzie mrozu.Ale patrząc na to z drugiej strony juz na wiosne bedziemy mialy fajne dzidziusie,troszke podrosną 😉

Was tez tak strasznie boli kregoslup na dole w okolicach kosci ogonowej jak siedzicie? pozdrowionka... 😘 milej niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Hej mamuśki! Dawno mnie nie było...ale byłam troszke wypocząć w Wiśle...

Tak czytam i czytam i się dołącze do rozmów.
Mam wybrany piękny wozeczek czarny w biale groszki i czerwone obwodki dla mojej corci.
Co do porodu w Zime to niby tak,ze jesli chodzi o spacerki to lipa chyba ze nie bedzie mrozu.Ale patrząc na to z drugiej strony juz na wiosne bedziemy mialy fajne dzidziusie,troszke podrosną 😉


Kość ogonowa to od lat juz mnie boli - choroba zawodowa tyle że nie wpisana do rejestru 😞

Moja koleżanka rodziła 27.12 i już tydzień później wychodziła na krótkie spacerki. najpierw werandowała małego na korytarzu żeby mieszkania nie wyziębiać. Stwierdziła że już dłużej w domu nie wytrzyma. Ciekawe jaką my będziemy miały zimę ??

Was tez tak strasznie boli kregoslup na dole w okolicach kosci ogonowej jak siedzicie? pozdrowionka... 😘 milej niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...