Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam.. 😁 Dziś cały dzień nie zaglądałam tu do was.....troche naprodukowałyście stronek, ale już nadrobiłam.. 😁 Co do tych łapówek to ja słyszałam że u mnie w szpitalu dają coś takiego....ale ja nie mam zamiaru dawać, chyba że jak jakoś położna sama z siebie okaże się miła to na koniec w podziękowaniu dostanie odemnie jakiś upominek 🙂 Ale to tylko jak się spisze...a u mnie w szpitalu bywają takie dobre kobitki ale i zołzy też są.... 🤢
Daga ta torba w twoim wózeczku mnie rozwaliła... 🤪 Jest świetna! Jak i cały wózeczek.. 🙂
Ja żadnych butów na zimę nie kupuję też mam kozaczki płaskie jesienne, ale ja daleko nie chodzę...do samochodu i spowrotem 😁 więc nie widzę sensu w tym żeby kupywać nowe 🙂 Śmiałam się do mojego K że jak już będziemy wracać ze szpitala to zajedziemy do jakiegoś klepu z obuwiem i bede musiała sobie kupić ze 2-3 pary szpileczek.. 😁 😁 Bo ogólnie jestem typem zakupocholiczki i kiedyś (przed ciążą) miałam tak że jak w tygodniu nie kupiłam sobie pary butów to chora chodziłam... 🤨 Mam nadzieje że mi to przejdzie 🙂 Bo miałam i mam fioła na punkcie sukienek i szpilek... 😁 A znów mojego K bratowa ma fioła na punkcie torebek....Moja teściowa się z nami ma 😉 😜 😁 😁 Ale na wiosne musze pożądek zrobić i pooddawać trochę teego 🥴 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
margerita a ile szt kupilas majcioch?? 😁 bo ja mam 5 bo w opakowaniu tyle bylo i nie wiem czy starczy czy dokupic... na łóżko też kupilam podkłady 5 szt i wydaje mi sie za duzo 🙂 ale co tam najwyzej oddam komus 🙂 co jeszcze w aptece kupowalyscie bo moze cos ominelam 🙂


Michasiu a jak się konkretnie nazywają te twoje podkłady na łóżko? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie z wami dziewczyny w ten sniezny wtorkowy poranek 🙂
ja dzis sie czuje w miare dobrze 🙂 w sumie to nawet nie wiem bo wstalam do kibelka i po komputer i spowrotem do lozka wiec nie zdazylam zauwazyc 😁
margerita ja pozniej sprawdze ta firme tych podkladow i ci napisze bo teraz sa one w torbie przysypane roznymi rzeczami 😁
a co do butow 🙂 ja uwielllbiammm buty na szpilkach, koturnach itp wszystkim przez co wydaje sie wysoka 😁 😁 ale patrzac teraz na wygode i na to ze jestem zmarzluch kupilam sobie buty na plaskim 🙂 i moj sie nie raz ze mnie smieje bo na poczatku jak szlam to sie potykalam 😮 🤪 jak to mozliwe ze na plaskim obcasie 😁
i kupilam w sumie je tylko dlatego bo maja siwy kolor 😁 😁 😁 naprawde ja na ten kolor mam obsesje 😁 mam siwa torebke, portfel, plaszcz dresy i buty 🤪 🤪 co tylko siwe to mi sie w oczy rzuca 😁 nawet lakier do paznokci mam siwy 😁 😁
a o koszulkach takich zwyklych to juz nie mowie ile ich tam mam... aaa nawet do szpitala pizamke siwa kupilam 😁 😁 tylko kapcie mi nie pasuja bo jasny niebieski 😁 😁
a tak to miewam ogolnie fiola torebki i portfele na takie dodatki 😁 😁 jak tylko gdzies cos to zaraz cene sprawdzam 😁
zaraz ide wciagnac jakies sniadanko bo głodna jestem strasznie 🙂 pozniej do was zajrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć z rana.
Mój malutki ma lenia, prawa ręka mi drętwieje i boli 😞
Nie mam dziś na nic ochoty, a córcia po 6 powiedziała m:i "mamo wstań koniec spania, kakao!" normalnie rządzi mamą jak tylko się da 😮 😁 hehe
Położę się jeszcze troszkę to może troszkę lepiej się poczuję, muszę się jakoś zregenerować i nabrać troszkę siły bo dziś znów jadę na zajęcia a mam kawałek drogi busami i piechotką 😞
Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tinka podziwiam 🙂 jedna dzidzia w domku jedna w brzusiu, maz ( zapewne nie raz marudzacy) a ty jeszcze czas znajdujesz na nauke 😉 podziwiam wytrwalosci kochana 🙂

ja wlasnie po sniadanku zrobilam sobie jajecznice 😁 chyba z wieki jej nie jadlam 😁 i wbilam sobie noz w lewa reke 😮 🤢 matko czoraj kuli po prawej dzis ja sie kuje po lewej 😁 kaleka 😁 😁
na szczescie nie za mocno 🙂 na pogotowie nie trza leciec 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszatki 😁
my juz po sniadanku ...;p ha po pierwszym 😁 a potem jeszcze 2;D
pada snieg za oknem,nigdzie sie nie ruszam;p juz sie sama boje gdziekolwiek ruszac.
A dzis sobie poleniuchuje,powchodze czesiej na brzuszek 😁

W miare sie wyspalam.Tylko siusiac bylam 2 razy,ale takie uroki 😉

MICHASIU a jak sie czujesz? wczoraj przestalo bolec?
MARGARITKA-ja tez mam takiego bzika na punkcie butow.Ojoj...zaczna sie zakupki;p
TINKA bidulko...No to corcia nie da Ci pospac;d

Ide sie wykapac;d zraz wracam,moze kos bedzie;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga powiem ci ze przeszlo i to napewno przez to ze duzo chodzilam wczoraj... ciesze sie ze juz wszystko kupilam i nie musze latac po sklepach 🙂 nie dala bym rady sama... 😮
margerita te podklady to ''tena bed'' ja w aptece kupowalam 🙂

ja juz za obiadek sie zabiearam wiec zajrze jak wylepie wszystkie ciasto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no czasem jestem bidulka jak spać nie dają 😜 ale to już są te uroki macierzyństwa 😉
poleżałam chwilkę, spać bym mogła chyba już nawet na siedząco 🙃
czekam dziś na kuriera i mam nadzieje że się koleś wyrobi góra do 12 bo chce zdążyć do szkoły.. zanim niuńkę odprowadzę do dziadków, busa złapie, później zanim się do toczę do szkoły to chyba noc się zrobi 😲
drętwienie ręki chwilowo mi ustało, pewnie synuś w brzusiu coś mi uciskał, mój leniuszek malutki. Już nie mogę doczekać się 12 grudnia do wizyty, co mi doktorek powie, kiedy zrobi mi ciach 🙂 aj jak ja już bym chciała ten styczeń żeby tulić brzdąca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michasiu, ja jestem leń - nigdy nie chce mi się lepić pierogów i jak mamy na nie ochotę to wtedy zamawiam pyszne pierożki ruskie w takiej hm.. restauracji i mi dostarczają cieplutkie do domku ze skwareczkami i suruweczkami 🤪 mniam aż mam ochotę zamówić 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michasiu co dobrego robisz na obiadek? 🙂
Ja dzis mysle o lazankach;D
a bo akuraat nie bede musiala do sklepu leciec;p haha 😁 nie chce mi sie szykowac specjalnie 😉
a podklady mam takie same 😁 to dobrze Michasiu ze przeszlo,bo juz sie martwilam ze rodzisz.
A co do lozeczka to rozlozylam nowiusienkie ktore kupilismy ale jeszcze bez poscieli,bo szkoda zeby sie kurzyla;d wstawie fotke ...;p
a co,musze sie pochwalic;d

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/dscf1542yg.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8213/dscf1542yg.jpg[/IMG][/URL]

jeszcze tylko czeka na ubranie;D

a tutaj nasza rozowiutka posciel z zyrafka.I materacyk 😉
jeszcze popakowana;p ale cos widac;D
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/dscf1543g.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4720/dscf1543g.jpg[/IMG][/URL]

wstawiajcie foteczki lozeczek,tez chce poogladac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
daguza - łóżeczko masz Klupś? Bo takie podobne do mojego 🙂 Tylko że u nas stoi w kawałkach i się wietrzy, bo trochę szkoda mi miejsca na razie. Już mi się marzy, żeby wszystko w pokoju małego poustawiać i dokończyć i siedzieć i czekać 🙂 Ale jeszcze ze dwa tygodnie poczekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
ttinka napisał(a):
odpoczęłam myjąc naczynia, teraz z córcią jemy sandwicze
a kuriera wciąż nie ma 😠


a co ma Wam przywies? 😉
to teraz juz odpoczywaj,nie ma co sie przemeczac teraz;*


nic dla maluszka, mąż zamówił biurko a ja czekam i czekam i aby na godzinę patrze bo już bym powoli się zbierała żeby później nie lecieć
hihii ciuszki i takie tam dla synka przyjadą dopiero koło 17 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrr ja to zaraz mentalnie wejdę kurierowi do głowy i każe się mu streszczać bo czasu nie mam 😠 hehe jak ja nie lubię czekać na kuriera, zazwyczaj mi się trafia taki fajny pan co wcześniej dzwoni i jak mnie nie ma to podaje adres do teściów np, ale reszta robią co chcą i lipa 😠 czasem czekałam do 17 aż łaskawie mi przesyłkę dostarczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...