Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
to nie za ciekawie Michasiu.
no ja np. musze lupic ten wozek teraz wiec wyplata na swieta bedzie no ale 1500 piechota tez nie chodzi.
ja to dla dzidzi mam wszysciutko ale prezenty chrzesnica trzeba kupic a ich mamy 3 😮 i do tego swieta bo jak w domu zostaniemy to jednak 12 potraw... i mojemu ten helikopter musze kupic 😁
a wy teraz 6 na mikolaja swoim cos kupujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Michasiu ja mam dosłownie tak samo..! Tylko że ja wyglądam i tylko patrze czy samochód jest bo mój to nawet do domu potrafi nie zachodzić.. 😮 Dopiero patrzyłam samochód stoi, to napisałam mu esa o tych torbach a on mi odp że nie ma teraz czasu że w lesie jest...a tu szok....przecież dopiero był. 😮
oni to zawsze w biegu 😁 😁 a tu nerwy cie biora bo obiad nieraz cieply na stole a go nie maaa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam sobie mikołajki daruje.... 😁 Ja mam gorzej bo mojemu nie wiem co na święta mam kupić.. 😞 😞 😞 A do tego wydatki....Święta idą. Mój sam pracuje tylko...a do tego trzeba jeszcze wózek kupić, wanienkę przewijak nowy musze kupić no i kosmetyki... 🤔 Trochę tych wydatków jest ..a gdzie jeszcze prazenty dla moich rodziców dla jego.....jedynie mamy prezent dla jego chrześnicy... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
Michasiu ja mam dosłownie tak samo..! Tylko że ja wyglądam i tylko patrze czy samochód jest bo mój to nawet do domu potrafi nie zachodzić.. 😮 Dopiero patrzyłam samochód stoi, to napisałam mu esa o tych torbach a on mi odp że nie ma teraz czasu że w lesie jest...a tu szok....przecież dopiero był. 😮
oni to zawsze w biegu 😁 😁 a tu nerwy cie biora bo obiad nieraz cieply na stole a go nie maaa 😠



skad ja to znam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
Michasiu ja mam dosłownie tak samo..! Tylko że ja wyglądam i tylko patrze czy samochód jest bo mój to nawet do domu potrafi nie zachodzić.. 😮 Dopiero patrzyłam samochód stoi, to napisałam mu esa o tych torbach a on mi odp że nie ma teraz czasu że w lesie jest...a tu szok....przecież dopiero był. 😮
oni to zawsze w biegu 😁 😁 a tu nerwy cie biora bo obiad nieraz cieply na stole a go nie maaa 😠


Skąd ja to znam... 😁 Ja to już mu teraz nic nie szykuje bo pewny to on nie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Ja tam sobie mikołajki daruje.... 😁 Ja mam gorzej bo mojemu nie wiem co na święta mam kupić.. 😞 😞 😞 A do tego wydatki....Święta idą. Mój sam pracuje tylko...a do tego trzeba jeszcze wózek kupić, wanienkę przewijak nowy musze kupić no i kosmetyki... 🤔 Trochę tych wydatków jest ..a gdzie jeszcze prazenty dla moich rodziców dla jego.....jedynie mamy prezent dla jego chrześnicy... 🤔


no wlasnie tez o to mi chodzi 😉ale se wybralysmy moment na porody;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
Ja tam sobie mikołajki daruje.... 😁 Ja mam gorzej bo mojemu nie wiem co na święta mam kupić.. 😞 😞 😞 A do tego wydatki....Święta idą. Mój sam pracuje tylko...a do tego trzeba jeszcze wózek kupić, wanienkę przewijak nowy musze kupić no i kosmetyki... 🤔 Trochę tych wydatków jest ..a gdzie jeszcze prazenty dla moich rodziców dla jego.....jedynie mamy prezent dla jego chrześnicy... 🤔


no wlasnie tez o to mi chodzi 😉ale se wybralysmy moment na porody;p
no wlasnie moment troszke nie odpowiedni... 🙂 ale co tam my za to piekny prezent dostaniemy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia - gdzieś mi mignął helikopter - chyba w Lidlu ma być i całkiem niedrogi.

dziewczyny tyle piszecie, że aż mnie plecy bolą od siedzenia i czytania.
u mnie dziś na obiad smażony ser - uuuwielbiam, raz w tygodniu musi być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Oj dokładnie...oby tylko wigili na porodówce nie spędziś...chociaż prezenty były by z głowy... 🙂 Nasi mężczyźni mieli by swoje małe pociechy na gwiazdkę a rodzice wnuki... 😁
no hehe i uradowani byli by wszyscy i tanio tylko by bysmy troszke cierpialy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Mój też uwielbie słodkości... 😁 A dziś rano to pękałam ze śmiechu...mój do mnie mówił ZRÓB MI KASZKI 😁 😁 Haha...Chodziło mu o te MLECZNY START.. 😁 le zrób mu kaszki !!!!! 😮 🙃 🤪
haha fajnie to zabrzmialo 😁 😁 tak jak moj mowi ZROBISZ MI PLATKI 😁 😁 A a ja sie smieje zawsze tak zrobie bo ty sie mleczkiem jeszcze poparzysz 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
peg81 napisał(a):
michasia - gdzieś mi mignął helikopter - chyba w Lidlu ma być i całkiem niedrogi.

dziewczyny tyle piszecie, że aż mnie plecy bolą od siedzenia i czytania.
u mnie dziś na obiad smażony ser - uuuwielbiam, raz w tygodniu musi być 🙂
no w biedronce tez ma byc za 79 zl ale ja na allegro chcem zamowic 🙂 taki z kamera 😁 zeby wiecej radochy mial 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...