Skocz do zawartości

Baloniku Nasz Malutki rosnij duzy okraglutki... :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia

Basia, no to jest brzuch. Ciąża jak nic. Przepiękny! 🙂
Zaczynam zastanawiać się czy ja naprawdę jestem w ciąży czy mi się wydaje. No cóż, ja się urodziłam 2,5kg, może i mój potomek mały, że ten brzuch nie za bardzo.
Ślicznie Basiu wyglądasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka rzeczywiście malutki 🙂) ale śliczny jak każdy ciążowy. 🙂 U mnie dopiero się coś tam zaczyna ujawniać ale w sumie się cieszę że jeszcze taki mały... zdarzę się jeszcze nacieszyć.
Basiu ty to na pewno małego nie masz 🙂) Śliczny jest 🙂
Swoje zdjęcie w całej okazałości postaram się dodać w najbliższym czasie. Może jutro jakieś aktualniejsze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka, nie przejmuj się 🙂 na każdego przyjdzie czas, a im mniejszy brzuchol tym mniej rozstępów 😁
Basia u Ciebie też już duuużo widać 🙂
Ania, czekam na zaakceptowanie zaproszenia 🙂
ach i dziękuję za komplementy 🙃 🙃
nie pamiętam kiedy wstałam o tej porze ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justta zaakceptowałam 🙂)
paula ja wiem i nie martwi mnie to. Puki tak gorąco to myślę że lepiej że malutki jest. Z reszta mama mi opowiadała ze jak ona w ciąży chodziła to miała bardzo mały brzuszek i może u mnie też tak będzie... No ale ja też bardzo malutka się urodziłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania92 jeszcze nie widzę, a to zdjęcie z przed chwili, właśnie zjadłam gofry 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/p8070030.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3025/p8070030.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania dzięki, tak naprawdę to teraz dopiero zaczyna coś być widać, ale też byłam malutka i moja mama miała małe dzieci to może i ja tez, chociaż mój M to miał 3600 jak się urodził, zobaczymy, ale brzusiu rośnie i się cieszę, a zwierzaczek to mój koteczek, załapał się na zdjęcie, bo akurat tam spał hihi , Paula wysłałam zaproszenie do ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...