Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki ;*

co do kremów to sudocrem też bede na pewno używać jest super 😉 może to dziwne ale używałam je na odciski rąk jak trenowałam gimnastykę sportową a potem jak się opiekowałam 2 letnią Julką w wakacje też smarowałam (moja ciotka tez używa ten krem przy kuzynce półrocznej) a resztę to się dobierze w czasie bo ja nie miałam na nic uczulenia a moje maleństwo może mieć...

sen sen sen... najgorsza rzecz w nocy wczoraj 3 razy w ciągu godziny byłam w wc jak juz napad siusiu przeszedł to ułożyć się nie mogłam masakra... :/

a brzuch to mi od wczoraj nie przestaje skakać co chwile czuje maluszka jak kopie rusza się i różne inne 😜

chyba dlatego że mu na noc taką mieszankę zrobiłam w brzuchu hehe ale szczerze polecam sałatkę owocową (pomarańcza, jabłko, kiwi) pokrojone na drobne kawałki i jogurt truskawkowy (jogobella) mogą być inne produkty, owoce. Zostawić trochę w lodówce żeby była zimna 🙂 i do tego przegryzałam to chrupkami LAYS (fromaż) nie wiem jak to się pisze... dosłownie rozpływało się w ustach hihi pycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie spanie to totalny kataklizm, raz że w ogóle nie czuje się senna nawet o 24, a gdy już mam zasnąć to siusiu mi się chce, a gdy już wrócę do łóżka to ułożyć się nie mogę. W dzień w ogóle nie sypiam i zmęczenia nie czuje...

Oby tylko mały się nie nauczył tego nocnego buszowania 🙂
Jeśli chodzi o krem to też na pewno będę stosować sudocrem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff miałam do nadrobienia aż 30 stron- masakra:P

Witam wszystkie nowe czerwcóweczki.

Co do komputera to ja słyszałam, że tak do końca nie jest udowodnione,że siedzenie przy komuterze wpływa szkodliwie na zdrowie malucha, ale wiadomo co za duzo to nie zdrowo- wszystko w ramach rozsądku.

Byłam w środe u ginka wszystko z Julą dobrze, słyszałam serduszko 🙂 Dostałam skierowanie na badanie krzywej cukru mam je zrobic za 3 tygodnie. Czy wy też już macie skierowanie na to badanie lub miałyście? Bo ja to przerażona jestem, trzeba wypić całą szklankę glukozy ja nigdy tego w życiu nie miałam robione- przetrwam jakoś, dla mojej Juleczki wszyszystko:laugh:

Ja wciąż czekam na kopniaki maleństwa, bo na razie to moze troszke coś tam bulgocze a tak to nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszyna ja jeszcze nie miała tego badania ale moja siostra to już mi zapowiedziała żeby wziąć ze sobą cytrynę i że jak się wciśnie to wtedy łatwiej to wypić...

bo po tym to chyba trzeba jakiś czas odczekać i dopiero badanie o ile się wcześniej nie zwymiotuje bo jak zwrócisz to znowu trzeba się umówić na jakiś dzień

ja to chyba tego badania się najbardziej boję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny bez paniki! my lutówki tez strasznie sie tego badania bałyśmy! ( chodzi o obciążenie glukozą) beda wam podawać rozpuszczoną glukoze w wodzie i po godzinie lub po dówch ( w zależnosci jaki roztwór wam dadza) trzeba bedzie sie znow wstawić na pobranie krwi. Nic strasznego!! smakuje jak woda z cukrem ! ja bym mogła miec to robione co miesiąc:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamy czerwcowe 🙂 z tą glukozą też myślałam że będzie słodko i słabo ale u mnie obeszło się bez cytryny (też miałam ją przy badaniu ale nie skorzystałam) bo lekarka mówiła że niby zmienia wyniki..jakoś przeżyłam nie jest aż tak źle!!:laugh: ale jak jesteście "uczulone" na słodkie to lepiej weźcie 🙂 Pozdrówka i całusy do Was ślę :laugh: 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski pewnie ze dacie rade 🤪 dla swoich maluchów wszystko 🙂
ja to sie nawet bałam igły jak pobierali mi krew a okazało sie ze to nic strasznego tak samo bałam sie glukozy. a wiec wszystko przed wami, uwierzcie ze dacie rade. życze samych pomyslności i samych cudownych chwil w ciaży.. .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO Anulka w końcu Twojego buziaka widać:laugh:
Łezka się w oku kręci jak takie maluśkie ubraneczka masz w ręku a jak sobie na brzuch położyć to już wogole rozczulam się jak potłuczona 😆
Właśnie dzisiaj wypożyczyłam sobie nostalgie anioła, nie pamiętam która z Was pisała o tej książce...przeczytam zanim pójdę do kina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczynki tak cały dzień cisza a wieczorem 3 strony do nadrobienia :P

co do badań z tą glukozą to może tez dostane skierowanie ale lekarz nic nie wspominał o nich :P mam nadzieje że dostane na usg 😉 chciałabym się dowiedzieć płeć dzidziusia bo od momentu jak się dowiedziałam że w ciąży jestem to czułam że Zuzia bedzie ale ostatnio jakoś tak mi się Dominiś marzy :P w snach hehe

wogole to dowiadywałam się o te lekcje indywidualne i chyba jednak zrezygnuje z nich 😞 i zacisne zęby i bede chodzić do szkoły bo zostały mi 3 miesiące podobno takie załatwianie trwa miesiąc (bo trzeba do lekarza że potrzebuje takich lekcji, potem do oświaty i tam to rozpatrują) wiec zostanie mi 2 miesiące i nadrabiania ponad miesiąc 😞 jak by to było na początku szkoły to może dało by rade ale nie na sam koniec szkoły... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...