Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
laaf gratulacje ukończenia SR 😉

kkasia napewno bedzie dobrze 🙂 w szpitalu cie zbadają i unormują cukier... a nie jest tak tragicznie także nie ma co panikować...

moja mała dzisiaj mi daje czadu normalnie już wszędzie ją czuje nawet w kręgosłupie... 😮 tak się dzisiaj wierci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kkasia ja kochana nie miałąm robionej 50 tylko odrazu 75 (podobno teraz tak juz robią) i wyszło mi po 2 godzinach 161 😠 i mam cukrzyce.......ile ja sie uryczałam i bałam a powiem ci że niepotrzebnie 😉 napewno bedziesz chodzić do diabetologa na kontrole i napewno dieta będzie,trochę ona wymaga wyrzeczeń ale dla dzidzi wsio 😁 ja uwielbiałam słodkie ale musiałam odrzucić....teraz jestem 5 tydzień na diecie i cukry w normie,dostałam glukometr muszę się kłuć ale na szczęście ie musze wkłuwac insuliny to już przy duzych poziomach cukrów......tak że trzymam kciuki i głowa do góry dasz rade 🙂 i będzie dobrze 🙂

dobranoc wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej śpiochy

a do nas przyszli dzisiaj znajomi i zrobiliśmy grila na podwórku a tak za mną chodziła dzisiaj kiełbacha z grila że chyba ich tu telepatycznie dzisiaj zwabiłam he he i do tego cebulka z grila pyszooootka więc pojadłam dzisiaj smakołyków

towarzystwo się już rozeszło bo jutro wszyscy do pracy a ja zaraz idę spaniusiać

dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Czerwcóweczki 🙂

Dzisiaj słoneczko na Gdańskiem od rana 🙂 ale i tak jestem jakaś zmulona, chociaż całą noc przespałam i ani razu nie wstałam do wc.

Wczoraj wieczorem bolał mnie dół brzucha i co jakiś czas miałam kłucia - miałam wrażenie, że w pochwie, ale nie jestem pewna - to chyba normalne prawda?
Oczywiście po jakimś czasie przeszło samo i na razie jest ok, ale mąż kazał mi dzisiaj siedzieć w domu, bo wczoraj trochę się nałaziłam załatwiając różne sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 🙂 Ja z tych emojci przespałam calutka nocke jak nigdy , chyba było mi juz potrzeba 😉 Umnie tez słoneczko ale ja dziś siedze w domu i odpoczywam nie mam chceci na zadne wyjscia .Naszykuje tylko dzis obiadek wydeleguje meza do pracy i leże do góry brzusiem do wieczorka 😜 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

U nas deszczowo czyli bez zmian od tygodnia 😞 a do tego jakaś nie wyspana jestem... ostatnio coraz częściej śni mi się nasze maleństwo i tak dzisiaj miałam koszmar, którego nikomu nie życze- lekarka po zrobionym USG skierowała mnie do szpitala żeby usunąć martwy płód 😲 🤨 😞 😞 obudziłam się chyba o 4 i tak do budzika męża sen miałam z głowy... Teraz po śniadanku położyłam się i zaczęłam budzić tą naszą książniczkę a ona nie chce się nic poruszyć, cholera chociaż jeden kopniaczek by wystarczył 🤨

Chyba się pożaliłam i sorki za taki nastrój z samego rana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej czerwcoweczki 🙂

Agulka kkasia ma racje, gdyby nie sen nie martwilabys sie, zjedz sniadanko, usmiechnij sie i zobaczysz, ze do Malej zaraz dojda same dobre emocje od Ciebie i bedzie fikac koziolki 🙂

Mi sie spi coraz gorzej 😞Toalete odwiedzam 3 razy, bola mnie boki i obojczyki, ale jakos trzeba przezyc 🙂We Wrocławiu piekne slonce zobaczymy czy sie utrzyma.
Milego dnia Dziewczynki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak 3x zawsze chodze do kibelka i to norma o tej samej porze he he, przed 24, tak przed 2 a potem juz po 5 a wtedy juz spie normalnie do 8 i jestem wyspana, przynajmniej bede przyzwyczajona do wstawania, Anulka mnie tez tam uciska i to często, a więzadła bolą jak cholibcia, nawet nie moge bez bólu sie obracac w nocy ale takie zycie 😉
Agulka nie przejmuje sie snem, ja miałam raz że moja dzidzia jest za duż i niby jest chora, apotem jak byłam na usg gin sam mówi, że mały zdrowy itd, poprostu podswiadomie same się boimy o nasze maleństwa, ale to każda tak ma. Dzis mi się śniło,że karmiłam naszego maluszka okruszkami chleba z masełkiem i potem mlekiem, ale przyjemny sen 😉




[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dwupaki ;*

Agulka83 nie przejmuj się też czasem wpadam w paranoje że dzidzia się nie rusza a potem daje mi takiego czadu że aż boli... napewno wszystko jest OK a koszmary się zdarzają jak za często o tym myślisz...

u mnie dzisiaj też szaro i buro... nic sie nie chce a do tego musze się wybrać na poczte 🤢 (jak mi się nie chce)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie 🙂

Agulka sen okropny i mi sie takie zdazaja. Pamietaj ze sny nie maja chcarkteru przepowiedni (chyba ze skojarzeniowej - ale nie bezposredniej) a sa odzwierciedleniem naszych obaw lub pragnien. W tym przypadku pragnienie to nie jest a araczej obawy przed przyszla pieloegnacja maluszka i ogolnie tym ze moglabys temu zadaniu nie sprostac.
Dla pocieszenia podam Ci sen ktora zdarzyl mi sie juz okolo 3 razy podczas ciazy:
chodze z maluszkiem na rekach po domu i przy kazdym wejsciu do pomieszczenia uderzam jego glowka o futryne i strasznie placze bo sie boje ze zrobilam mu krzywde. Paskudny sen prawda?
Drugi mniej dyrastyczny:
maja byc chrzciny malenstwa, zjezdza sie cala rodzina, wszyscy czekaja a maly jest golutki, nie mam go w co ubrac i do chrztu obwijam go w zwykla koszule w krate.
Wyobraź sobie ze ja mam obawy (mimo drugiej ciazy) a co dopiero Ty, jak to wszystko bedzie nowe i nieznane.

Co do spania, ja dzisiaj obudzialam sie o 4, ponownie polozylam o 7 i spalam do 9, jestem wyrabana na lewa strone 😞

Agulka oklask na poprawe chumorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...