Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie dziewczynki 😉

kwasiek, Waja i Madalena jak się uda oklaski dla was 😉

ja dzisiaj nie mam nic ciekawego w planach standard obiad u teściów i jeśli się uda namówić mojego męża to pojedziemy zobaczyć czy faktycznie są te darmowe USG...
co do butelek ja dostałam dwie od ciotki z Anglii mają takie śmieszne smoczki :P i do kupie może jeszcze dwie... a jakiej firmy to nie mam pojęcia 🙂

pogoda u mnie śliczna i cieplusio jest 😉 miłego dnia dwupaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dwupaki 😉
Ja myślę, że są dobre butelki z nuka, moja szwagierka ma i są super, a mału nie ma kolek, aja tez sobie kupiłam mała i duża 😉
Dzis piękna pogoda a ja jade po obiedzie do rodziców 😉
Wczoraj tak stwardniał mi brzuch jak kamień ale potem przeszło, ale zdziwiłam sie ze w łóżku mnie to chwyciło;/




[URL=http://www.naobcasach.pl]







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo, Waja, dzięki za tą dietkę - wszędzie tego szukałam 🙂 nie powinno być źle. Pierwszy raz w życiu będę na diecie 😁

Mąż chce mnie zabrać na spacer :> chyba w końcu zaczynam wychodzić z domu! 🤪

Madalena, głowa do góry - zdążymy ze wszystkim 😉 najważniejsze póki co to ciuszki, wózek i łóżeczko. Resztę można w każdej chwili dokupić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 jakie pustki :P byłam w tym centrum handlowym i się nie załapałam na darmowe USG bo dziewczyny tam już się zapisywały od 9 rano mimo że akcja zaczynała się od 10 🤪 ale trudno 😜 zakupiki porobiłam sporo tego 🙂

z johnson's baby nawilżający płyn do kąpieli z oliwką, pałeczki do uszu, szczoteczke do włosków, termometr, ceratki pod prześcieradło, gaziki, podkłady gin. (po porodzie pod dupke), majtki poporodowe i chusteczki nawilżające :P

jak dobrze pamiętam to prawdopodobnie zostało mi do kupienia pampersy, wanienka, nożyczki do paznokci, spirytus 70% i pieluchy

a wogóle to mieni mi się od brzuchatych w oczach tyle tego tam było że masakra :P normalnie czułam w powietrzu tą burze hormonów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, szkoda że się na usg nie załapałaś, ale dobrze że zakupy zrobione 🙂 oklask dla Ciebie, że siły tyle miałaś 😉

dziewczyny, będąc na etapie poszukiwania imienia dla dziecka, natrafiliśmy na taką oto stronkę: http://www.ksiegaimion.com/ i powiem Wam, że sprawdzając imiona znanych mi osób (i moje własne) wszystko się zgadza, co dla mnie jest szokiem 🙂 szkoda tylko, żę nie wszystkie imiona tu są. No ale warto poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello chudzinki 😉
Wdrapalam sie dzis na ponton 😉 plywajac z szanownym po jeziorze opalalam sie od wczoraj zebralam opalenizn ecalkiem niezla, heh nie pojde blada na porodowke, dzizesie jak mi brakowalo slonca!!!!!!! Naturalnie po pontoniku grillek;D najedzowna odpoczywam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry wieczór 🙂 dzisiaj jakoś pusto u nas na brzuszku, ale to chyba zrozumiałe 😉

Zuziek usg nie wypaliło, ale za to zakupy tak więc zawsze do przodu 🙂

Kwasiek my z mężem też sprawdziliśmy czy znaczenie imion się zgadza i o zgrozo TAK... najgorsze jednak przed nami bo wg księgi nasza córcia będzie prawdziwym uparciuchem (po tatusiu oddziedziczy najgorsze cechy charakteru 😉)

U nas niedziela też upłynęła bardzo słonecznie a więc i spacerowo, a żeby nadrobić zgubione kcal smażyliśmy frytki 😁 ogólnie całkiem sympatyczną niedziele mieliśmy.
Jutro z samego rana jade na badanie glukozy (jeszcze ją rano muszę kupić:huh 🙂 a że to 75g to przewidziany czas pobytu w labolatorium to 2h 🥴 za długo. Trzymajcie kciuki żebym jakoś to przeżyła. Powinnam być w domku ok. 12 więc może być ciężko...

Bobrej nocki mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki
zaległości nadrobione

a my dzisiaj byliśmy na targach matki i dziecka w kielcach ale rewelacji tam nie było...
a później pakowanie paczek mężulek mi padł a ja też już prawie na oczy nie widze

a z grilem to mam takie fazy że cały czas mogę jeść wczoraj robiliśmy i dzisiaj też

co do butelek awent to męża bratowa używał i nie narzekała może to zależy jaki model i jedną dostaliśmy jeszcze nie rozpakowaną więc nie będę kupować i na razie starczy bo mam zamiar karmić piersią

co do dotykania brzuszka to nie mam zbytnio jakiś obiekcji i raczej mi to nie przeszkadza a dzisiaj nawet SUPER NIANIA Igusie pogłaskała i mówiła jej żeby była grzeczna he he
ZOBACZYMY PO PORODZIE HE HE
uciekam już spać
buźka papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

A u mnie słonko 🙂 oby było już cieplutko, bo wczoraj była super pogoda, może jeszcze nie do opalania, ale coraz lżej można zacząć się ubierać.

Laaf, Kkasia - jakie macie przeglądarki internetowe? Ja mam Internet Explorer i za cholerę nie mogę pod zdjęciem w tym pasku obok przycisku Przeglądaj wkleić tego kodu url, który kopiuje z glitery.pl - wogle nie pojawia mi się opcja Wklej (?) Tam rameczce jest napisane, że przy mojej wyszukiwarce mogą wystąpić błędy, ale też nie będę specjalnie ściągać nowej. Trochę wkurzyłam się- nie można było zmieniać zdjęć jak dawniej.

Wczoraj byliśmy ze znajomymi na tym obiadku o połowe taniej,wszędzie tłumy - ludzie czekali w kolejce prze wejściem. Poszliśmy tam, gdzie lubimy chodzić z mężem, mieliśmy szczeście - na stolik czekaliśmy dosyć krótko, bo 10 min, dłużej oczekiwało się na dania, ale przynajmniej spędziliśmy czas w sympatycznym gronie i zjedliśmy smacznie i faktycznie tanio - za napoje (woda i piwko), zupę, drugie danie, kawę lub herbatę i deser wyszło na głowę po 30 zł z hakiem. Czytalismy na forum, że podobno w niektórych lokalach cwaniaczyli, nie wszystkie dania robili za pół ceny, specjalnie robili toaletę płatną, obsługa była kiepska, my dobrze trafiliśmy, bo wyszliśmy zadowoleni. Jak już piszą na trojmiasto.pl była to jednorazowa weekendowa akcja, widać nie są przygotowani na przyjęcie tłumów.

Na grilla jesteśmy zaproszeni do znajomych w długi weekend majowy...będzie pychotka 🙂

Dziewczyny, jeżeli chodzi o dotykanie brzucha to mi to nie przeszkadza, jeżeli robi to rodzina lub znajomi, ale pewnie jakby obca osoba chciała dotknąć to może nie podobałoby mi się takie zachowanie - piszę "może" bo do tej pory nikt obcy tego nie zrobił.

Co do butelek, to Avent był polecany na forach na zmianę z Tommee Tippee, może niektórym mamom trafiła się wadliwa partia czy jak ? Nie wiem, nie czytałam jeszcze wątku o feralnych butelkach. Jak kupowałam butelkę to też oglądałam butelkę firmy Lovi, w każdej gazetce o ciąży i dziecku są reklamowane i polecają, ale jednak wybrałam Tommee Tippee, bo znajome mi polecały. Zobaczymy jak wyjdzie kiedyś w praktyce...

Muszę poczytać jeszcze o znaczeniu imion 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 😉 No ja mam dziś wizyte 😉 na 12 50 ale wiadomo czasem mogę pozniej wejsc, najpierw do połoznej na badanie tetna i ważenie i tetno małego i inne duperelki a potem do gina, dziś ma mi usg zrobic i zwazyc małego a jak nie to chyba go udusze;D he he 😉ciekawa jestem ile faktycznie wazy... Ale o 11 juz tak wyjade, bo chce jeszcze pieluszki dokupic( 2 op juz mam) i smoczek, nożczki i wszystko juz tak w ogóle będę miała;D u mnie super pogoda 😉




[URL=http://www.naobcasach.pl]







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wrzuciłam sobie do moich dokumetów listy co jeść jak karmi się piersią i rozszerzenie diety maluszka.

Zastanawiło mnie przy karmieniu piersią, że bez obaw jeść banany i brzoskwinie, u mnie w SR położna powiedziała - jak karmi się piersią to do 6 m-ca życia dziecka nie jeść w/w owoców, bo wzdymają, nawet nie pić soku brzoskwiniowego.
I teraz bądź mądry i pisz wiersze 😉 jeść czy nie?
Banany bardzo lubię, ale mogę poświęcić się i ich nie jeść, a wielką fanką brzoskwiń nigdy nie byłam - latem zjem od czasu do czasu, więc bez nich mogę obejść się bez problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja mam mozille , ale masz napewno painta zmiejsz zdjatko w pancie i powinno wejsc bez niczego , chyba ze chcesz to przeslij mi zdjecie i login i hasło do brzuszka to sama ci to zrobie niema problemu 😉 [email protected] Ania a Angela CZEKAM NA DOBRE WIESCI POWODZONKA 😉 😉 😉 😉 😉 Tesz mi mowiona w szpitalu ze zero bananów cytrusów , ale kazdy inaczej gada. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...