Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi seks nie pomaga, ostatnio męza namówiłam i nic i to 2 razy he, no może wczesniej coś dało, bo w końcu rozwarcie jest i szyjka prawie zgładzona, ale może jak go przycisne to może coś z tego wyjdzie, no w czwartek może być, bo na razie znowu biore pimafucin te globułki i dziś ostatnia, nie mogę z tego się wyleczyć, no ale gin mówił,że tak bedzie,że infekcje co chwilę w ciąży nawracają... a u was jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja z infekcjami mam spokoj, dziwie sie, bo przed ciaza wszystko lapalam, a w ciazy odpukac mam spokoj 🙂Infeckcje w ciazy sa dosyc czeste i oczywiscie wszystkiemu winne zmiany hormonalne. Angela najwazniejsze, zeby po porodzie przestaly Cie dreczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku w końcu, coś się temu brzuszkowi poprzestawiało, nie mogłam nic napisać bo coś się cały czas wczytywało, mogłam sobie tylko czytać 😉
Heh... no ale dobrze...
Byłam na małej wycieczce w Licheniu w niedziele, a dokładniej na mszy w tej nowej bazylice. Dziś już koniec załatwiania. Kupiliśmy dziś w końcu wózek- z którego jestem bardzo dumna- jest suuper 😉
Laaf Tobie równiez gratuluje zakupu 😉- trochę póżno kupiłyśmy, ale ważne już jest heh...
Anulka gratuluję mieszkanka 😉
Czyli moje brzucholki już spakowane- to możemy rodzić?
A z tym seksem, schodami i wanną dobry pomysł tylko schodów mi brak 😁
A jak tam wasze maluszki, bo moja Juniorka to odkąd mi troche tych wód chlusnęło jest tak nieznośna, że czasem to się boje czy mi żeber nie połamie 😉
A propo wagi to ja przez ostatani miesiac przytyłam 3kg czyli na plusie jestem już 8kg 😉
Miłej nocki Dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki
Daawno mnie nie było i od ostatniego mojego wpisu 225 stron nie próżnujecie
a ja chyba nie dam rady nadrobić...

A co tam u was?????
Ja roboty miałam ostatnio tyle i zamieszania z tą naszą nieszczęsną Pocztą że niech ją szlak trafi...


nikt nie urodził?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja - rewelacyjne zdjęcie! 🙂 o ile dobrze pamiętam jeszcze Anulka chciała zrobić sobie sesję brzuszkową...

Aleksandra, postaraj się zbytnio nie denerwować, bo bez kitu pierwsza urodzisz 😉
Zuziaku, na dwa razy są sposoby 😉 trzeba się mężem zaopiekować... 😉

Ja właśnie wróciłam do domu. Tzn. do domu zastępczego, bo w moim własnym prace nadal trwają. Ale generalnie cacy to wygląda 🤪 🤪
Byłam na ktg (Madalena, nie licząc wizyty w szpitalu było to pierwsze ktg, które miałam robione - a muszę mieć robione, żeby wcześniej wyłapać ewentualne skurcze, żebym nie zaczęła rodzić przed terminem cesarki). Wyniki w porządku, jeden skurcz miałam, młode szalało przez cały czas - nie jestem wstanie zliczyć tych kreseczek oznaczających ruchy dziecka, tyle ich jest 😉 następnym razem na ktg pójdę w poniedziałek, bo w poniedziałek też mam wizytę u mojej lekarki 🙂

A teraz lecę coś zjeść, bo jestem dziś na dwóch naleśnikach i jednej kanapce 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, śliczna foteczka 🙂

Ja sesję sobie zrobiłam, tzn. moja siostra naszym aparatem pstrykała, fotki były robione u moich rodziców. Te zdjęcie awatarek to właśnie z tej sesji. Przebierałam się, zmieniałam biżuterię i pozowałam 😆 Wcześniej miała nam robić sesję znajoma męża z pracy, która dodatkowo zajmuje się profesjonalną fotografią, ale jak zaśpiewała 500 zł za 10-15 fotek to zrezygnowaliśmy. Z tej domowej sesji jestem zadowolona - fajna pamiątka.

Przeprowadzka, jakieś zakupy potrzebne do mieszkania to u mnie będzie najszybsza droga do porodu, tak jak napisała Waja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

Czekam kiedy wreszcie słońce wyjdzie, bo mnie ta pochmurna pogoda wkurza.

Angelika, witaj ponownie. Ja problemów ze snem - odpukać - nie mam. Mała wierci i przeciąga na całego co czuje w ciągu dnia, a co kombinuje w nocy to nie wiem, ale chyba też śpi, bo może budziłaby mnie. Mój sen ostatnimi czasy jest dość czujny.

Dzisiaj może uda mi się dostać wpis do karty ciąży od stomatologa, bo wraca po urlopie. Jeszcze zostanie okulista i internista - jak uda się to może do końca tyg. załatwię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny . Dzisiaj wcześniej bo muszę iść do lekarza. Ciekawe czy wogule dojadę bo przez tą powódź większość mostów jest uszkodzona nie wspomnę ze km od mojego domu zabrało zrobiło dziurę w moście na 10m.koszmar. Ale się boję iść bo on zawsze mi coś wymyśli. A co najlepsze to wiezie mnie teściu bo stwierdził że nie powinnam już sama prowadzić samochodu a męża nie ma. Gorzej jak zacznę mu rodzic po drodze 😜

Angela wszystkiego naj naj naj ...... Lepszego z okazji urodzin 🙂


Angelika nie jesteś sama bo teraz już większość z nas ma problemy ze snem. Ja wstaję co godzinę do wc a potem nie mogę zasnąć tak wiec większość nocy jest zarwana. Teraz to już nawet trudno się jest ułożyć wygodnie a w dodatku ciągle budzą mnie skurcze. Tak więc do porodu będzie ciężko się wyspać a po porodzie to pewnie nasze maleństwa nie pozwolą nam na długi sen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dwupaczki 😁 😁 😁 😁 😁 ANGELA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDRÓWKA SZCZESCIA POMYSLNOSCI 😁 😁 😁 Co do wpisów od okulisty czy dentysty , to morzna to miec a nie musowa , ja miałam problemy z oczami wczesniej wiec dla swojego bezpieczenstwa poszłam sie przebadac ,u dentysty nie bylam 😜, lece sie szykowac bo lekarza , pogoda straszna fuj ale co poradzic . miłego poraneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...