Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
susza sie me sexy koszule dwie i jedna pizama do szpitala 😉 plus ciuszki Niuncia i kocyk i wklad do wanienki 😉 W pralce wklad od lezaczka i hustawki i posciel na nasze lozko. Przebiore jakos nasza za tydzien albo 1,5 to bedzie git. Nie bede musiala tego robic po wyjsciu ze szpitala, no chyba ze urodze po terminie, to wtedy pech;D znowu wpada mi z balkonu do domu ten przyejmny zapach delikatnosci... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde wkladu do maxi cosi nidyrydy wyciagnac. tylko ta wkladke dla niemowlat... hmm jak bedzie slonko wypiore tak na sztuke nie wyciagajac gabka.

Wiecie co za manewr dzis odwalilam...
wchodzac na wanne (bo chcialam popsikac antygrzybkiem po suficie i rogach nad wanna, bo mi takie czarne kropki powyskakiwaly to sie pozbyc musze)
no i wchodzac na wanne ... poparlam sie o licznik...ktory wystaje ze sciany, i sie kurna wyrwal ze sciany... 🤨 ale wsadzilam go jakos z portoem, i dziala ... dobrze ze calkiem go nie upierdzielilam.... poza tym kropki znikly, fugi znowu biale... no to tyle z akcji u Komsi dzisiejszego dnia... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka to ty nie masz lozyska przodujacvego? wiem ze to wskazanie do CC
Kkasia nie wiem co oznacza G0 ale ja tez mam lozysko na tylnej scianie.

Komsi ja pierdziele ales akrobata strzelila 😁 cale szczescie ze nic Ci sie nie stalo 🙂
Dawaj mnie tu ten srodek na te grzybki ja wlasnie mam problem z fuga w kabinie i za hujaszczyczka nie moge sobie z tym poradzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, jest ok, Wy macie łożysko na tylnej ścianie, ja mam na przedniej, ale nie jest przodujące.

Wklejam info o łożysku z e-dziecko:

Łożysko może być umiejscowione na przedniej, tylnej lub bocznej ścianie albo w dnie macicy (czyli w jej najwyższej części). Jego położenie nie ma praktycznie znaczenia dla przebiegu ciąży. Ważne jest, by łożysko nie zakrywało ujścia wewnętrznego szyjki macicy lub nie leżało w jego bezpośredniej bliskości, czyli w najniższej części macicy. Taka sytuacja zwana jest przodowaniem łożyska i grozi krwawieniami. Niskie umiejscowienie łożyska może się zdarzyć przy jego położeniu na każdej ze ścian. Częściej obserwujemy łożysko nisko umiejscowione lub przodujące we wcześniejszej ciąży, potem w miarę wzrostu macicy łożysko często odsuwa się ku górze na bezpieczną odległość od ujścia wewnętrznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak masz na sylikonie to nic nie pomoze troche wyzre z czarnych kropek zrobia sie siwe, ale to trzeba wteddy zagonic Mirka jak wyzdrowieje niech nowy sylikon polozy, a ten srodek to Sagrotan.
" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

hmm ale czy on w polandzie jest, na allegro sprzedaja niemicka chemie tyle wiem. ale sa tez sklepy w razie co art. chemicznymi ze szwabow.

Jebiut troche na basen po uzyciu ale nima kropek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po obiadku już i najadłam się jak świnka a dalej głodna :P mam taką straszną ochote na ciacho jakieś :P a w dodatku siostra ma urodziny i ciacho zanosiła do pracy ale wszystko wszamały 😞 i nic nie przyniosła spowrotem... pod wieczór mama ma przywieść z pracy jakieś ciacho to się najem 😁

a co do łożysk to się zupełnie na tym nie znam 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, co do grzyba, to my właśnie jesteśmy po przegranej walce, zakończonej przebudową chałupy pod kątem poprawy wentylacji. Generalnie jak się raz ma grzyba to się go już ma na forever, bo nawet jak się ukatrupi to co wyrasta na ścianie czy fudze, to i tak w powietrzu są zarodniki, które tylko czekają na stosowną okazję i miejsce. My walczyliśmy różnymi super truciznami przez prawie 2 lata, nawet mężol tynk zrywał ze ściany, na której wyrosła pokazowa hodowla. Gad zawsze wracał. W końcu nam powiedzieli w sklepie z truciznami, że na stałe to się można go pozbyć jedynie przez poprawę wentylacji. No i se w końcu wykuliśmy dziurę na nawietrzak w ścianie w pokoju - kuchni (żeby powietrze wchodziło do chałupy) i zamontowaliśmy wentylator na wlocie do pionu wentylacyjnego w łazience (żeby wyciągało to powietrze i wilgoć). Czekamy teraz w napięciu, czy to pomoże - podobno ma pomóc jak ręką odjął. A z innego (od fachowca mykologa) źródła wiem, że równie skutecznie jak te trujące cholerstwa doraźnie działa zwykły ludwik - podobno ma w sobie jakiś związek, który gada dość skutecznie zniechęca i blokuje. To może dla nas teraz zdrowsze niż te trutki, bo to straszne są zajzajery - albo na bazie chloru albo boru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wylaczylismy wentylator w lazience...bo szumial jak wariat przy wlaczeniu swiatla i choc juz bylo sie gotowym swiatlo zgasilo to wyl frajer dalej...i mnie z rownowagi wyprowadzal. w kuchni ma osonbny wlacznik a w lazience madry niemeic zamontowal jeden...i tak chcial czy nie chcial na chwilke wlaczajac swiatlo uruchamialao sie wyjca...no i temu te kropki pewnie wyskoczyly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam chcieli też dać automata we włączniku do światła, ale się uparliśmy, że chcemy taki włączany samodzielnie. Baliśmy się, że np. przy kąpaniu Młodego jak to będzie wyło, to ze spokojnej kąpieli nici a poza tym czasami (np. przy suszeniu prania) trzeba go włączyć na dłużej niż ten standardowy zaprogramowany czas. Patrzyli na nas jak na jednorożce, ale zrobili jak chcieliśmy. Teraz zobaczymy, czy nie będziemy zapominać go włączać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno nie ebdziecie Ann zapominac. Ale mowie Ci swietnie zrobiliscie, bo to wkurza, wchodzisz po szczotke, albo psiknac sie zapaszkiem albo choc looknac krotko na facjate czy dobrze uroda namalowana przed wyjscem i swir zaczyna wyc...wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem ... po Usg 🙂

otóż : ciąża donoszona, to raz... główka na 39t.c , reszta na 37/38 t.c. , waga 3.200 , łożysko w przedniej ścianie stopień II ... Wszystko o.k. , jeśli donoszę do terminu to prawdopodobnie czeka mnie CC ze względu na rozmiar dziecka ...
Reakcja doktora na widok mojego brzucha,cytuję : "o Chryste , już bez USG widać że chłop jak dąb i już donoszony " !!!!! 🤪
....poza tym młody podobny do mnie 🙂 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natulka slicznusi chopinka

I rzeczywiscie wielgachny 🙂 No i kobito tylko sie cieszyc 🙂 No to teraz juz nie wiadomo czy CC czy SN 🙂
Komsi moja kochana brzuchatko dzieki za linka, oklask z buziolem dla CIebie 😘
Musze cusik takiego kupic i powiem Wam ze tego mam maluchno i tylko przy samym brodziku ale mnie wkurza...obawiam sie Komsi ze to z silikonem jest ale jak mowisz ten sie zdejmie a nowy zapoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...