Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja to mam skurcze tzn. stawia mi się brzuch co 10 min. najpierw teraz co 7 min. ale cieszy mnie to i zarazem niepokoi że te skurcze mnie nie bolą... fakt dziwne uczucie jak sie stawia ale nie mam tak że jakoś okropnie bolą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to zuziek trzeba na IPlecieć, bo nie każdy poród boli odrazu, a to stawianie to tez skurcze... słyszałam coś na ten temat, mi tez się stawia czesto, ale jakoś daje rade, mały tak się rusza,że aż mnie boli;( masakra, ciekawe ile ma teraz wagi...

Byłam na spacerze z mężem a po drodzew w barze i frytki wciągnełam 😉


Krzyz mnie bolał jak schabowe rozbijałąm, bo musiałąm się trochę schylać, to myslałam,że kręgosłup mi się złamie...
a w ogóle cały czas podbrzusze mnie boli i plecy w dole, oby urodzic niedługo i sie to skonczy 😉
Ale kiedy to mały tylko wie, db że dzis 37 tydz sie zaczał;D


[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO i juz po 🙂
Dzieki dziewczynki za wszyskie pomysly na stawianie na nogi 🙂
Jakos mironek podolal, nawet nie bylo tak zle. Powiem Wam ze nie wiedzialam ze to napisze: podobala mi sie msza 😜 A to dzieki chórowi, jeden gral na gitarze a drugi na trabce ale zarabisice spiewali. Gdyby nie fakt ze trzeba wstawac siadac i tak zmiane to czulabym sie dobrze. Teraz krzyz boli mnie maskarycznie, menzol w lozku i ja sie tez klade. Obiadek tez wypadl fajniutko ale na dzis juzkoniec wrazen. 🙂
Anulka co do jakis ciuszkow z filtrem to paranoja. Po chusteczke malenstwa smarowac pod ubrankami, przeciez tak jak piszesz jak jest slonce na maxa to maucha i tak sie chroni w cieniu. Nastepna nakretka zeby z rodzicow kasiore zrywac...szkoda gadac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂

Tak jak pisałam nawiedzamy od wczoraj moich rodziców... pech chciał, że mój mężulek też się rozchorował. Jakieś bardzo mocne tabletki kupiliśmy w aptece, ale nic nie pomaga. Cholibka a jutro mieliśmy po geodetach pojeździć:/ trudno, najważniejsze żeby wyzdrowiał!

Ja też wczoraj dałam czadu- postanowiłam u babci poodkurzać i oparłam się na siedzeniu krzesła które było zepsute... przeleciałam prawie przez nie brzuchem zahaczając o wystające siedzisko (bolało). Na szczęście Marysia się rusza więc przyleliśmy, że wszystko jest ok! a we wtorek też mam wizyte to i ją gin poogląda.

Co do prawa jazdy to ja zaczęłam 2 lata temu i jakoś się zniechęciłam. Teraz załuje bo przydałoby się, ale obiecałam sobie że skończe go po porodzie 🙂

Dobra lece poopiekować się chorowitkiem więc miłego popołudnia mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ... spokój tu dzisiaj 🙂 jak to przy niedzieli...

Mnie coś dzisiaj brzuch dołem pobolewa , i twardy jakiś taki ... pierwszy raz tak mam

Zdecydowaliśmy się na dodatkowe Usg , nio i jestem umówiona na jutro ... 🙂 mielismy już nie robić , ale mąż stwierdził że to i tak nasze ostatnie dzieciątko , to nie będziemy sobie odmawiać ... no i nie ukrywam że bardzo mnie interesuje ile młody przybrał ,od ostatniego "ważenia" 🙂 ... Tak czy siek , pooglądam go sobie jutro i oczywiście już się doczekać nie mogę !!!! 🙂

dobrej nocki Brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka to sobie polatalas. Dobrze ze wszystko ok.
Natka cisza prezd burza wez tu sie w tygodniu spoznij jak wszystkie same siedza, facetow przy sobie nie maja, godzine czasem dwie i nawala 12 stron 😉 A wniedziele cisza Boza 😉 Mnie tez chwycil dzis skurcz raz potem drugi.Przy tym pierwszym to sie rozdarlam ze ho ho...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie moge juz rodzic bo jeszcze mam tak ze trzy pralki do zrobienia, rezcniki Mlodego, ciuszki, pieluszki kocyki takie tam co podostawal teraz od siorki mojej. A no i wklad z maxi cosi, wklad z lezaczka, wklad z wanienki... wiec nie moze mi sie tu chlopak wyrwac za wczensie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u mnie niech jeszcze do czwartku popołudnia poczeka 😉 pójdę na ostatnią maturke z niemca i mogę od razu po wynikach iść rodzić :P hehe

a teraz to się tak zacznie 😉 tu boli tam boli tu skurcz tam skurcz wkońcu to ostatnie tyg. i nie ominie nas te przygotowanie do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje też niech trochę poczeka 😉 odkąd się obróciło, jest mi ciut wygodniej. Za tydzień dopiero będziemy mogli się wprowadzać (o ile sprzątanie szybko pójdzie), a jeszcze wszystkie ciuszki trzeba poprać, wózek i łóżeczko zamówić, kosmetyki kupić... kupa spraw do załatwienia, więc niech sobie młode siedzi jeszcze w tym bębenku 🙂
we wtorek planuję się wybrać na ktg do szpitala, przy okazji zrobię sobie podstawowe badania. No i pod koniec tygodnia z mężem na usg, żeby zajrzeć jak tam się ten nasz mały człowiek rozwija i czy nadal jest ułożenie pośladkowe 🙂 a może i płeć w końcu uda się podejrzeć...? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my pospalismy i bedziemy w nocy buszowac 😉
Mirusiowi zbilam goraczke i zaczyna glupawki odstawac. Jeczy ze mu ciezko ze go wszystko boli a mnie to niby nic i wszystko oki 😜 wlasnie sie smialismy ze bedziemy uprawiac dziki seks w nie normalnych pozycja i wogole jak w kamasutsrze no ja z bebnem on z bolacymi miesniami 😜 wygladaloby to jak obraz nedzy i rozpaczy. 😁
Natka to oczywiscie opisik strzelisz 🙂
Ja mam USG 31.05. ale wczesniej chyba podejde do tej mojej ginki...nie wiem w sumie...wswzystkie piszecie ze boli i brzuch sie stawia ale moze sprawdze ta szyjke...pomysle jeszcze. Zadnych plamien ani cozpow nie widze to moze taki poprostu urok ciazy. Powiem Wam ze dzisiaj juz bylam sklonna pojechac na KTG bo pomimo tego ze spalam bol nie ustapil i prezenie brzuchola tez nie. Ale persektywa jazdy na izbe i czekania tam na przyjecie mnie ostudzilo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, ja też miałam dziś taki moment, że chciałam na izbę jechać. Wsadziłam do torebki skierowanie, kartę ciąży i legitymację ubezpieczeniową - tak na wszelki wypadek, gdyby podczas buszowania po sklepach coś się działo. Teraz niby jest ok. Brzuch trochę ciągnie do dołu, twardy bardzo i asymetryczny 😉 młode już ma cholernie mało miejsca, o ile ma w ogóle...

mąż wrócił z placu boju (trzeba było jednak jeszcze raz ściany w pokojach pomalować), idę mu kolację zrobić i zagonię tego pracusia do łóżka 🙂

kolorowych snów ciężarówki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂
Dzieki ze sie martwiłyscie o mnie ale jak narazie bez zmian 🙂
Na kontroli zrobili mi ktg i skurcze były zadziej niz co 10min a rozwarcie i stan szyjki bez zmian od czwartku do soboty było 2/1,5/0 czyli szyjak długa na 2cm rozwarcie zewnetrzne 1,5cm a wewnetrzne 0cm hii trzyma sie ta moja szyjka na włosku ale sie trzyma 🙂 własciwie to niema co narzekać bo mam czas do terminu ale z 2 strony juz mam dosc tych codziennych skurczy bo od rana mnie mecza i to co powiedziała pani na izbie ze mam zagrozenie wczesniejszego porodu i ze mam przyspieszyc wizyte u mojej ginki to troche mnie wystraszyło bo po co mi mowia takie rzeczy ...
ciaza juz jest donoszona wiec jest git ale nie wiem po co ta wizyta ma byc wczesniej ... nie zdazyłam zapytac bo wpadła dziewczyna na izbe przyjec do 4 porodu 😮 wiec ja sie zebrałam i poszłam zeby mogły sie nia piguły zajac bo i tak bylam juz po kontroli 🙂
ok lece cos zjesc bo kolo 9 mam zamiar isc na spacer z psem i synem do parku gdyż nie mam zamiaru siedziec w domu i czekac na poród bo to bez sensu jak zaczne rodzic to bede wiedziała na 100% 😉

a pogoda dzis srednia akurat na spacer powietrze swieze wiec mozna isc dziecko dotlenic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

Co prawda ja na luzie, ale wczoraj tak często twardniał mi brzuch, a pod wieczór zaczął boleć dół brzucha jak na okres, aż zmierzyłam czas zegarkiem 10 min, po jakiś kolejnych 10 min spokoju znowu, ale już krócej i jakoś przeszło. W międzyczasie złapał jeszcze bół krzyża. Przypuszczam, że skumulowała się całotygodniowe i wczorajsze łażenie.

W każdym razie na wszelki wypadek zaklinam córcię, żeby nie wyszła dopóki jej pokoik nie będzie gotowy.

Ja jeszcze dzisiaj jadę z babcią męża do spółdzielni mieszkaniowej, mamy tam spotkać się z moim Sebkiem,ale ja poczekam pod spółdzielnią, nie chcę już widzieć tej głupiej krowy, która w piątek mnie zdenerwowała.

Natka, tradycyjnie relacja po usg.

A ja jutro mam wizytę, już nie mogę się doczekać czy coś ciekawego się dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki ja miałam nocke w miare spokojna , brzuch mnie pobolewał jak na miesiaczeke ale juz mnie meczy od wczoraj takze juz sie przyzwyczaiłam, czuje ze to blizej jak dalej bo mały rozpycha mi miednice boli mnie nawet przy chodzeniu , ale mam tez nadzieje ze zajmie mu to jeszcze ze 2 tyg takie szykowanie sie . Natka czekamy na fakty . buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dzionek 😉 Jeszce nosicielki 😉
Ja nie wiem co te moje dziecko wyrabia przed zasnieciem matki, ale rozbraja mnie tak juz od piatku...kazdego wieczoru, jak leze na kanapie albo w lozku juz. Wali ciaga przeciaga, jakby chcial wyjsc prezz brzuch, tlumacze mowie, ze nidyrydy trzeba tam w dol a nie tu gora, zobaczymy czy juz tak mu zostanie do konca 😉az w koncu znajdzie droge 😁
Torba sie wietrzy na balkonie, zaraz pojde wstawic pranie moje, koszule pizamy cobym mogla ja zapakowac... tak na wszelki wypadek bo moj kindzio juz panikuje...ze ja nie spakowana, a prezciez wszystko sie moze zdazyc 😉hehhe 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...