Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Komsi napisał(a):
bry dzionek 😉 Jeszce nosicielki 😉
Ja nie wiem co te moje dziecko wyrabia przed zasnieciem matki, ale rozbraja mnie tak juz od piatku...kazdego wieczoru, jak leze na kanapie albo w lozku juz. Wali ciaga przeciaga, jakby chcial wyjsc prezz brzuch, tlumacze mowie, ze nidyrydy trzeba tam w dol a nie tu gora, zobaczymy czy juz tak mu zostanie do konca 😉az w koncu znajdzie droge 😁
KOMSI ty mnie rozbrajasz , ten twoj mezulek to ma ciebie pocieche , super .oklaska dla ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wlasnie panikuja w radio, ze w niemcach sie malo dzieci rodzi, no to niech zwieksza kindergeld, dla tych co rodza a co i jeszcze wiecej udogodnien, jak sie juz ktos zdecydowal na dziecko. no chyba wezme transparent i wyjde na ulice;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo siedza na socjalu i do robotu nie pojda bo sie nie opalca. Ja msuialam jeb... 9h niby w tym mialam godzine pauzy, uzerac sie z szefostwem, z kolezankami dziwaczkami (zwlaszcza jedna typowa niemra gowniara ale wqrwiajaca byla) a tuz obok kolezanka z dwujka dzeieci po rozwodzie, mieszkanie zaplacanoe, kasa wplywala, zeszla sie nieoficjalnie z mezem i highlife... fucking shit.... szlag czlowieka trafia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi napisał(a tuz obok kolezanka z dwujka dzeieci po rozwodzie, mieszkanie zaplacanoe, kasa wplywala, zeszla sie nieoficjalnie z mezem i highlife... fucking shit.... szlag czlowieka trafia...
CWANIARA JAKAS UMIE WYKORZYSTAC PANSTWO HEHEHE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurna ale na tym filmiku widac jak ta szyjka zacisnieta i jak sie musi rozszerzyc ale ta natura pokrecona 😉

Komsi ja jeszcze tez torby nie mam ale w sumie Ty masz blizej niz ja a ja jakos sie pozbierac nie moge. Kkasienka oklask za super filmik 🙂
My z Mirulkiem lezakujemy i lenistwo ogarniamy. Czekam na wozio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki od wczoraj wieczora przy ruchach dziecka czuje kłucie i bol w podbrzuszu. Odczuwam to tak jakby maly nie mial juz miejsca i gdy sie rusza to uciska glowka o dolne narzady.
Myslicie ze jest to cos niepokojacego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia ja mam to samo, jak mały się rusza to czuję jak pęcherz mnie boli i cały dół, a to nic przyjemnego. No a ja akurat przy tym twardnieniu brzucha schylałam sie, bo myłam skurzane kanapy he he, to prawie jak zrywanie maków 😜

Mi codziennie brzuch twardnieje od 4 dni ale pewnie powoli się rozkręca,może mały czeka na moje urodziny w środe i chce mi niespodzianke zrobic, ale byłby numer he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia, mnie gwałtowniejsze ruchy dziecka kłują już od jakiegoś czasu w dole, bałam się, że sam sobie skraca tę szyjkę. Pytałam ostatnio, czy mam się tym martwić, to powiedzieli, że nie i że to normalne (choć nie wszystkie dzieci celują akurat w te bolesne miejsca). Szyjka też mi się od tego nie skróciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki ;*

wszystkie dalej w dwupaku 😉 tez mam tak że mała główką napiera na pęcherz i szyjkę czasem kłuje i do tego twardy brzuch teraz mam bardzo często twardy... ale jakoś jestem spokojna bo przyzwyczaiłam się do tego do bólu jak na miesiączke też... jak się rozkręci to pojadę a jak nie to czekamy :P hehe już bliżej niż dalej... 🙂

w Zabrzu non stop pada... tak brzydko jest że idę spowrotem do wyrka leżeć... bo nic się nie chce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuch mi nie twardnieje, czop tez na swoim miejscu wiec chyna na porod sie jeszcze nie zapowiada, choc brzuch to jeszcze troche a do kolan bedzie mi siegal. W nastepny poniedzialek mam wizyte u lekarza wiec mam nadzieje ze maly do tego czasu jeszcze posiedzi sobie w cieplym brzuszku, bo pogoda nie najlepsza wieje tak jakby glowe mialo zaraz urwac.

A najgorsze ze przy tej calej przeprowadzce zagubily m i sie dokumenty okreslajace grupe krwi wrrr, mam grupe krwi wpisana do kary ciazy ale nie wiem czy przy przyjeciu do szpitala to wystarszy wiec chyba jutro pofatyguje sie zrobic to badanie jeszcze raz zeby pozniej nie bylo jakos nieprzyjemnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczej chcą to mieć na papierze... 🤢 takie głupie reguły mimo że gr. krwi się nie zmieni

a ja jutro mam wizyte u gin. ciekawe co mi ciekawego powie :P ostatnio powiedział że do 10 dni mogę urodzić a jutro bedzie już 11 dzień hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Umnie ubieraja maluszki , nawet nie za bardzo chca zeby cos przynosic zeby zarazka jakiegos nie przyniesc do noworodkow. Cała reszte pampersy itp trzeba miec swoje , kolezanka ubrała małego sama rano wzieli go do kompieli i juz tamtych ciuszkow nie dostała spowrotem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A kosmetyki dla dziecka tez zabieracie swoje? Pytam bo dzis spakuje torbe a nie zaszkodzi wziasc wiecej niz za malo. jesli cos bedzie nie potrzebne to dam mezowi i wezmie do domku, bo szpital w ktorym mam zamiar rodzic jest oddalony o 35km wiec lepiej wole miec wiecej przy sobie niz pozniej czekac na dowiezienie czegos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...