Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a tam brzydkie Zuziek jeszcze zatesknisz 😁 😁 😁

a tak na powaznie nie dalej jak wczoraj z moim m.zastanawialam sie czy maluchy te twardnienia odczuwaja i na logike nie powinny. Przeciez plywaja w wodach nie sadze zeby podczas skurczu robily sie jakies fale czy cusik 😉 I napewno to ich nie sciska....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf, z tego, co mi mówili w szpitalu i co zaobserwowałam podczas ktg, młode odczuwa twardnienie brzucha i skurcze. Na ktg, wtedy kiedy miałam skurcz, młodemu bardzo skakał puls (do 170 nawet, podczas gdy bez skurczu miało 140). Poza tym, odkąd przestała mi twardnieć macica, intensywniej czuję ruchy dziecka - lekarka powiedziała, że nic dziwnego, bo dziecka teraz to twardnienie nie ogranicza i w końcu może trochę poszaleć 🙂

Angelina, dzięki za oklask 😉 od razu mi lepiej 🙂 a może to przez tą Fruittellę, którą właśnie wpierniczam? Nie wiem, ale grunt, że coś zadziałało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tos Kwasiek mnie nie pocieszyla, mialam nadzieje ze te dolegliwosc dotyka tylko mnie a malucha nie stresuja....ale wiesz cos w tym jest bo jak mi sie brzuch stawia to Dawidek bardziej napiera jakby mu miejsca brakowalo...pewnie jest tak jak mowisz ma malo miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziwczyny nie martwcie sie z naszymi maluchami nic sie nie stanie , taka kolej rzeczy . Jeszcze troszke i beda z nami i bedziemy miały wiecej wpływu na to co sie z nimi dzieje a ze sie teraz podenerwoja to tylko krztałtuje im charakterki hihihi. głowy do góry 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, cieszę się, że nic Wam się nie stało, wielkie mieliście szczęście w nieszczęściu.

Ja też jadam to co chcę, smażone, pikantne również, jedynie co nie jem to sery pleśniowe, pasztety w plastikiach i w puszkach, nie próbuje surowego miesa, bo tatara nie lubię oraz nie piję coli i gazowanych, bo nie mam ochoty, a kawa mi nie smakuje.

Zuziaku, ale przypomniałaś mi czasy liceum, też rano był kawusia i papierosek...hehe.

Zaraz napiszę do Ani i dowiem się czy była na ktg i jak tam u niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj zjadłam truskawki, już podobno polskie, a w tygodniu zrobię makaron ze śmietaną i truskawkami.

Dzisiaj miałam takie kłucia - trochę nie przyjemne - tylko nie wiem czy to przez nacisk małej na pęcherz i promieniowało w dół czy to w pochwie. Pewnie to normalka, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I po przeprowadzce czas na relaks 🙂
Mama moja chodzi ciagle i powtarza ze za tydzien dwa urodze bo brzuch mam bardzo nisko ( co sie zgadza bo musze siedziec w wielkim rozkroku, bo inaczej mam brzuch na udach ) no i te stopy puchnace. Moja mama po tygodniu od momentu puchniecia stop urodzila 🙂 mowi mi ze miala lekkie porody i ze nie mam czego sie bac bo kazda kobieta musi to przejsc a tez bede pod opieka lekarzy 🙂
Dzis poscielilam lozeczko synka i tak siedze i patrze i wzroku oderwac nie moge 🙂 Teraz juz wszystko jest przygotowane na przyjscie synka 😉 aaa no oprocz wozka bo zamowie go dopiero w poniedzialek a to gora 3 dni i bedzie 😉
A teraz jedyne o czym marze to o spokojnym calonocnym snie bo u mnie co godzine pobudki i bieganie do toalety, czasem maly tak uscisnie ze az nogi musze zacisnac zby nie popuscic 🙂 hihi
Ahhh jaki mam humorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 a ja wszamałam teraz "pomysł na zapiekanke z szynką" normalnie miałam na nią smaka już od dobrych paru miesięcy... i jestem tak najedzona że aż nie chce mi się tyłka ruszyć i się iść wysikać 🙂 ale zaraz mała pewnie kopnie w pęcherz i nie bede miała wyjścia... 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja pochłonęłam naleśniczka z serem 🙃 i kilka winogron 😉 teraz będę już pewnie z mężem jeść kolację koło 21 🙂

jeżeli chodzi o jakieś diety itp, to ja niby jem wszystko, na co mam ochotę, ale zauważyłam, że po niektórym żarciu mam straszny problem ze zgagą, więc unikam rzeczy tłustych, smażonych i porządnie przyprawionych. A jeżeli już muszę coś takiego zjeść (bo innej opcji nie ma), to jem małe porcje i później dojadam czymś neutralnym 😉 wolę takie niewielkie ograniczenie, niż zgagę i refluks przez całą noc 😉

Idę rozpracować kilka sudoku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja tez ma takie kłucia w szyjce. Kiedyś zdarzały się sporadycznie a teraz co kilka godzin i to po parę ukłuć pod rząd ( tak jak by mi ktoś igły wbijał). W siódmym miesiącu miałam takie kłucia ale towarzyszyły im skurcze więc wylądowałam w szpitalu. Powiedzieli mi wtedy, że dziecko za bardzo napiera główką na szyjkę i może to świadczyć o skracaniu się szyjki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I mi rowniez takie klocia sie zdarzaly, szczegolnie wtedy gdy czulam ze maly nisko jest i mocno uciskal na pecherz, co konczylo sie ciaglymi wizytami w toalecie 😉
Dziewczyny a Wy tez tak macie, ze ruchy maluszka to juz nie typowe kopniaki tylko takie uczucie jakby dziecko sie przeciagalo. Ja tak odczuwam jak sie maly naprezy to dokladnie widze jak odciskaja sie na brzuszku malutkie stopki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz nawet nie czuje kopniaków, bo tak mało ma miejsca, tylko przesuwanie sie z jednej strony na druga, Madalena, ja te wszystkie objawy miałam i mam, oprócz chyba tego czopa, bo plamienia były chwilowe, może to już niedługo 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...