Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kkasia, taki rak, o którym Ty piszesz, to już praktycznie wyrok... nie w sensie diagnozy, tylko w sensie rokowania...
Tak samo, jak badamy sobie piersi i wykonujemy raz na jakiś czas cytologię, tak samo powinnyśmy zwracać uwagę na znamiona. Dla mnie to w 100% naturalne i jak najbardziej pożądane, bo tylko obserwując i badając swoje ciało mam szansę na uniknięcie jakiegoś paskudztwa. Wolę teraz trochę czasu temu poświęcić, niż później mieć poważniejszy problem...

Anulka, Twojemu mężowi należy się potężny buziak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka jak widzisz co czlowiek to inaczej ale najwazniejsze ze CI sie udalo zalatwic 🙂
Oszczedzaj mala bo przez nerwy to ten nasze szkraby naprawde beda chcialy wczesniej wyskoczyc 😉

Zuziaku i po strachu, widzisz!!!!!!!!!!
super ze tyle procent a tak sie martwilas 🙂 I nie zarzucaj sobie ze wynik jest zawyzony ze wzgledu na Twoj stan bo jakbys nie byla na koncu ciazy to napewno gadalbys z wiekszym sensem. PO za tym to czemu nie mialabys tego wykorzystac.
Kiedy i z czego kolejny?
w ramach gratulacji oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja obiecalam juz tej mojej gwiezdzie uroczysty obiad w niedziele, swojego chlopaka chce zaprosic. NO to walne typowo polski obiadek: rosolek, schbowy z ziemniaczkami i mizeria i jakies ciacho (oczywiscie kupne 😜) 🙂

Komsi jak tam golabki? Ile juz wciagnelas, gadaj niech no slinka jeszcze nam pocieknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ... ale się tu smaczkowićie zrobiło ... mniammm ... (przez to mniammm - tak swoją drogą - przytyłam 1,5 kg w 2 tygodnie ) 🙂 🙂

a ja po wizycie ...i tak jak się spodziewałam , żadnych rewelacji ... wszystko wysoko i pozamykane na siedem spustów ... tetno Antkowe super ksiązkowe ... cóż - chyba mu tam w maminym brzuchu dobrze 🙂
dostałam skierowanie na hbs , poza tym standardowe badania ...
Następna wizyta za 2 tygodnie , potem już co tydzień ...

ZUZIAKU - a nie mówiłam 🙂 🙂 ?? moje graciulacje !!!!!!! dumne z Cia jezdeśmy 😉 ;0)

Komsi , ja do gołąbków daję mięsko wcześniej przesmażone z cebulką !!!

Anulka - trafiłaś na jakąś durną cipiokę !!! to jest czasem przerażające - jak kobieta kobiecie potrafi kłody pod nogi rzucać ... Za to twój mąż stanął na wysokości zadania 🙂 🙂 ( hi hi hi - mój w takich sytuacjach reaguje identycznie , telefon gdzie trzeba , i porządek musi być !!!! )

A ja jutro idę na majówkę firmową do kumpeli ( miało być ognisko , ale przy tej pogodzie to szybciej nam spływ kajakiem wyjdzie 😉 !!! ) podejrzewam więc że impreza przeniesie się pod dach 😞

A .... nio i wczoraj nareszcie poczułam co to jest skurcz przepowiadający ... zdarzyły mi się całe dwa !!!!!! to już coś ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po jednym zjedlismy, no wyszly no dobrze 😉 jestem miczem golebi, teraz lezak.
Ja pitole no matka szykuj obiadosa, to taki powaazny zwiazek Kamiski chyba pierwszy co? Ja w jej wieku tez mialam takiego romeo co myslalm ze mezem mym zostanie, do dzis zakochany... i chcacy, choc oboje mamy rodziny 😉 ja tam nie, bo gust mi sie zmienil.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide wciagnac jeszcze jednego, Natka no to jakis inny przepis, mama mi dzis mowila ze mozna je tez piec w piekarniku..ja tam w garnku poukladalam po swojemu 😉 na mexykanskie teraz mialabym ochote ale to nie tak odrazu, moze w przyszlym tyg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e tam niesadze ze to powaznie, nawet sama mowi jak czasem ja podpytuje: mama a co Ty myslisz ze ja na cale zycie sie z nim szykuje 😉 madra dziewczynka 😉

Komsi a czym sie roznia meksykanskie, zapewne ostrzejsze...

Zuziaku to miedzy Toba a moja pyskaczka to 4 lata roznicy... 😉 w sumei ona ma kolezanki w Twoim wieku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf uwazaj przy dobrym tempie Kamiski babcia zostaniesz 😉 bedziesz coolasna babcia 😉 hehe
meksykance z pekinska kapusta pokrojona, nie owija sie tylko miesza z miesem pekinska. Jakos tak 😉nie amm w glowie bede musiala z mama przez tel robic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Zuziaku z ta madroscia roznie bywa, sama wczesnie zaczelam i raczej to wynika z oslepiajacej milosci a jaka jest najmocniejsza wlasnie ta pierwsza 😉 Fakt ze z perspektywy czasu czlowiek na to inaczej patrzy ale ja pamietam jaka bylam STRASZNIE zakochana w moim bylym i widze jaka jest roznica miedzy zakochaniem a miloscia jaka doswiadczam w tej chwili. A tak apropo widze ze mlodej sie okres spoznia to zadalam jej krotkie pytanie czy powinnam sie martwic, uslyszalam spokojnie nie jestem wiatropylna 😉 chyba jej wierze 😁

Komsi to ja na te niezawijane sie pisze, jak mamuska instrukcje kablem pusci no to mi dawaj tu bede probowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laafcia pewnie sie domysla ze jaja sobie robie 😉 ech zycie, jedni wczesniej drudzy pozniej, jedni za wczensie drudzy za pozno... nie ma reguly. Szybciej czloweik dorasta jak wczensie zaciazy, kobiety przynajmniej, faceci niezawsze 😉 Z pewnoscia jak sie dowiedzials ze jestes Zuszku nie skakalas z radosci, a teraz z pewnoscia nie potrafisz sobie wyobrazic jakby nie bylo malej Zuzi w Twoim brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o lewatywie nie mam pojęcia...

a co do Zuzi w brzuszku nie byłam zaskoczona aż tak bardzo wkońcu ja zdaje sobie sprawe z tego że seks bez zabezpieczenia może kończyć się brzuszkiem :P hehe ale teraz jestem szczęśliwa że bede mamą chociaż to takie dziwne 😁 i mnie postarza 😁 (żart) hehe nie dawno jeszcze byłam nastolatką 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...