Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka no chciałabym zeby ta szyjka sie ruszyła bo padne co dzien ze skurczami do nocy 😞 lekarze powiedzieli ze to tak moze byc ze teraz nie mam rozwarcia a moge za pare godzin byc juz na porodówce ale jednak powiedzieli zeby przyjechac do szpitala jak beda skurcze co 2minuty troche mnie to przeraza bo moge nie zdazyc na porodówke w takim tepie a juz nie mowie o zabiegu lewatywy czy golenia 😞 kurde ale z drugiej strony jestem taka umeczona tymi skurczami ze juz z checia bym miala to za soba ....

pogoda u mnie taka jakas szara ale nie pada poki co 🙂 wiec luz ale głowa pobolewa :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

Zuziaku - mocno trzymam kciuki !!!!!!!!!!

Ania - mam nadzieję że ta Twoja szyjka się w końcu nad Tobą zlituje !!

Anulka - no to się nabiegasz po urzędach , nie ma co ... ale potem święty spokój , i na Swoim a to najważniejsze ...

Ja mam dzisiaj wizytę u Ginki , ale rewelacji się nie spodziewam ... zobaczymy 🙂

Miłego dzionka Brzucholki ....

(u mnie szpetnie , pewno znów będzie lało ;( )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ;* ja dzisiaj jakiś o wiele lepszy humor 😁 dosłownie ide z nastawienie co ma być to bedzie 😁 dzisiaj z rana jeszcze kilka powtórek i trudno jak wydukam na te 30% to bedzie gut a jak nie to dupa 🤪 hehe

Ania bedzie dobrze ;* pociesz się tym jaka miła niespodzianka czeka cie po tych cierpieniach... ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello brzuchawce-latawce 🙂

No i w koncu wrocil optymistyczny Zuziak 🙂 to napewno ta pizza 😉 Oczywiscie kopniaczek w tyleczek i jedziesz z koksem 😉

Anulka widocznie w kazdym miescie jest inaczej chyba ze poprostu minely 2 lata i tez sie zmienilo 😉
Powiem CI bardzo ambitnie podchodzisz do tje przeprowadzki. Ja np kwestie pradu zalatwila po pol roku ale lepszym przykladem jest fakt ze np slub bralam w serpniu a oba samochody sa na mnie i na moje stare nazwisko 😁 a tym samym polisy ubezpieczeniowe 😁 ale ponoc liczy sie np tak mi powiedziano. Tzn. jest obowiazek zmiany dokumentow do 1 miesiaca ale jakos mi nie po drodze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuchatki , umnie szaro buro i ponuro cholira , a musze zaraz leciec na to badanie hbs a tak mi sie nie chce ale co poradzic 😉zuzka trzymam kciuki za ciebie , napewno dasz rade kobito 😆Anulka gratuluje wytrwałosci ja bym odusciła 😜 😜 😜 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz snaidanko zjadłam i kolejny dzień przed nami, kto wie czy sie wypogodzi...może 😉
Znowu bede sie nudziła, chyba dalej wezme sie za czytanie ksiażek 😉 i oglądanie telenoweli,odkąd zmieniłąm sypialnie to w ogóle tv nie oglądam ostatnio, bo wczesniej był u nas w pokoju a teraz w salonie stoji.

[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, wiesz przy takiej zamianie mieszkań (to ten sam blok), lepiej że wszystko załatwić odrazu, potem będzie przychodzić do nas zapłata na tą panią sąsiadkę i odwrotnie. Reszta jak dowody, zmiana do skarbówki, do pracy itd. to możemy sobie załatwić później na spokojnie, ale znając życie, jeżeli wyrobimy się przed porodem i będę miała siłę to jeszcze to odrazu załawię resztę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz spowrotem , mam pytanko czy mialyscie pobierane gbs przez lekarza czy jak , mi powiedziała babka ze lekarz musi to zrobic ale mi to nie na reke bo chodze prywatnie a dopiero co byłam i znow mam zaplacic za wizytke tylko po to zeby mi pobrała ten wymaz 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawa jestem czy macie cos podobnego...od okolo 3 tyg. dostaje (nie zawsze ) podczas posiedzenia na kibelku takiego dziwnego skurczu w kroczu ze musze na chwile sie wstrzymac i po chwili dokonczyc 😉 tak jakby maly na jakis zwieracz naciskal...hmmmm ciekawe co to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, ja takiego skurczu nie mam, może faktycznie jest to jakiś ucisk.

Kurcze jak pójdę na wizytę to najpierw zapytam się położnej o ten wymaz, może nic nie ma, ale wolałabym wiedzieć, cholera nie chciałabym mieć potem problemów z mała, jeżli lekarz nie zrobiłby takiego wymazu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...