Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czaj co znalazlam na jakims forum:

Bierzesz i odkręcasz końcówkę palenu prysznicowego
Jeśli juz jest zdjety celujesz sobie tą wodą ktora z niego wylatuje w stronę odbytu
Czekasz chwile aż poczujesz sie ze tak powiem "pełna" , siadasz na kibel i Heja
Wiem ze jestem świnią(to obrzydliwe ) ale chciałem tylko pomóc


Rozbroili mnie 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi napisał(a):
lewatywa jak dla mnie gruszka woda i w tyleczek 😉 co szykuje sie cos??


hahahah ta szykuje sobie walnac na dobre odchudzanie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

a tak powaznie musze kupic do szpitala na porod bo oni nie daja 🥴
z doswiadczenia wiem ze lepiej ja zrobic, przy takim parciu musialabym nie jest przez 3 dni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o fuj :P ale powiem wam że moja koleżanka robiła sobie lewatywe z kawy... nie wiem jak i w jaki sposób bo nie chciałam wnikać...

laaf ja wpadłam bo zorientowałam się po że mam dzisiaj dni płodne a zawsze się z tym pilnowałam...

i wtedy już wiedziałam że bede w ciąży ale jeszcze trzymałam się wersji że może nie 😁 dopiero po miesiącu wyszło szydło z worka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe bo to tak wyglada 😁 😁

jak przyjechalam na izbe z Kamiska to polozna mnie golila i mowi ze teraz lewatywa a ja zonk 😲 mowi wprowadze CI wezyk z ciepla woda jak poczujesz ze jestes pelna to powiedz. No ona cos tam majstruje a ja juz juz jestem pelna a ona jeszcze wezyka nie wprowadzilam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 miala ze mnie ubaw. Fakt ze zaraz latalam kilka razy i myslalam ze porodowke mnie nie dowiaza bo caly czas mi sie lalo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak na serio to wlasnie myslalam nad tym, ze jak mi sie cos zacznie dziac typu akcja porodowa 😉 naturalnie, to sobie walne lewatywke zanim wyrusze z domu, najpierw lewatywke, potem prysznic, no chyba ze mnie zaatakuje jakos niemilosiernie i nie bede iala glowy,ale czytalam wczoraj ze jest czas na wszystko jak sie zaczyna.optymista trza byc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, poradziłabyś sobie sama z tą lewatywą z palcem w... no wiadomo 😉
pamiętam jak mnie na pierwszym roku studiów uczyli lewatywę robić na manekinie 😁 i jaki dylemat miałam, jak musiałam facetowi później w szpitalu lewatywę zrobić - gość odsłania tyłek, a tam kłaki. I weź się dostań głębiej! 😮 "jakiś grzebyk pan ma?" gość mało się nie zsikał ze śmiechu. A że kłaków mu trochę wyrwałam, to już inna bajka... 😁 😁
A i mężowi kiedyś w ramach ciekawostki powiedziałam, że czasami lewatywę robi się z wodą z mydłem. A on z tekstem wyjechał "a później co - bańki mydlane?!" 🤪 🤪 🤪 🤪 wtedy to mało ja nie popuściłam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wtedy (20 lat temu u ciebie 16) podobno wszystkim robili bez pytania teraz się to podobno zmieniło...

wiecie co dziewczyny 😞 troche mi się smutno zrobiło 😞 wszystkie laski z klasy świętują zdania matury, oblewają itp. a ja taka sierota w domu siedze 😞 wiem że dzidzia to największe szczęście i że bede mieć więcej rozrywki z małą niż dziewczynami... ale to takie przygnębiające 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi o tej lewatywie to mnie rozbroilas, smiałam się jak nigdy he he 😉 jestes kochana.
Zuziek ja też matury nie oblewałam a mogłam a nie wiem czemu zreszta 😜
u mnie jest szwagierka z małym i testowali moją wanienkę 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Kiciuchna sie odezwa, czekamy na jkies szczegoliki 🙂

Zuziaczku rozumiem CIe w 100%, pamietam takie zdarzenie: Kamila miala kilka miesiecy i byla mega impreza, jezuuuuuuuuuuuuu jak ja chcialam tam isc a moj ojciec powiedzial ze mam dziecko i nim sie mam zajac, pamietam jak go nienawidzilam w tej chwili...ale taka byla prawda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo... taka jest prawda tyle że ja bym mogła gdzieś wyjść gdybym tylko nie była w 9 miesiącu i w każdej chwili mogłabym zacząć rodzić... nie mówie pić czy szaleć ale posiedzieć z ludźmi... ale kto by chciał siedzieć z nuda cieżarówką z która się nawet napić nie można... ehhh chyba hormony mi szaleją bo becze jak głupia 😞 i o co w zasadzie o nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek ok dziekuje za odpowiedz 🙂 ehhh bo wlasciwie to mam ostatni moment zeby do takiej szkoly chodzic, a jestem w lesie myslalam,ze moze cos wiesz albo masz juz za soba jesli nie to trudno Pozdrawam was wszystkie czerwcóweczki kurcze chcialabym byc na waszym miejscu bo jakos mi sie ostatnio czas dluuuuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam lewatywe w aptece, koszt ok. 8 zł. Położna w SR powiedziała, żeby zrobić sobie w I fazie porodu. Ciekawe jak to będzie, czy znajdziemy czas na lewatywe, nigdy nic nie wiadomo. Niektóre ciężarówki mają galopkę przed porodem a inne nie. U mnie w szpitalu podobno nie robią ani lewatywy ani nie golą, więc trzeba wszystko zrobić w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...