Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jacie piernicze 4 strony przez 2 godzinki 😆 😆 no nawijam rozwarcia nie mam brzuszek twardnieje i mam małe skurcze (bez bolesne) brzuszek juz mi sie obnizył tyle o mnie , mały zdrowitki serduszko puka 140 wiec sie nie martwie 😜szkoda tylko ze nie zrobiła usg dokladnie i go nie zwazyła bo bardzo ciekawa jestem AAA i z moja dietka schudłam 30dkg cholira mam nadzieje ze na mlodego to nie wpłynie 😉 😉ZUZIAKU ja mysle ze to twoje znerwicowanie powoduje te bóle itd jutro napewno wszystko przejdzie tylko ci nerwy musza odejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej :0)

no widzę kobitki że się po woli rozkręcacie !!!

Zuziaku , nic się nie martw , zdasz wszystko napewno , jak nie w tym to w innym terminie ... będzie dobrze ... ja jak broniłam pracę to umiałam tylko pierwszy rozdział - obroniłam na celujący ... nie ma bata , jak ją napisałaś to obronisz na pewno!

A ja dostałam dzisiaj weny na sprzątanie !!! i to takiej że szok , jakby mi ktoś wtyczkę z wysokim napięciem do zadka wsadził ! 😮 Doprowadziłam pokój dzieciaków do połysku , z praniem dywanu włącznie ( a tak przy okazji - ten proszek do dywanów Vanisha ,co to go teraz reklamują jest super !!! polecam ) , wyszorowałam łóżeczko dla młodego , poprałam pościel , nawet okno przetarłam ... Za to teraz pewno będę mieć lenia przez cały tydzień 😉
Narobiłam się jak wół , ale przynajmniej widać efekty !!!

Nosidełka nie planuję kupować , bo miałam przy Zuzi i nie jest to do końca praktyczne ... z resztą i do nosidła i do husty rodzice muszą mieć zdrowe kręgosłupy (więc ja odpadam w przedbiegach )

Bużki Mamiśki 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela może chyba też tak być że przegapiłam tego czopa 😉 Ja do twardnienia brzuszka się przyzwyczaiłam więc aż tak bardzo nie zwracam uwagi, ale wczoraj rano miałam mało przyjemne dwa skurcze, a przez cały dzień i dziś również chodzę często do toalety, ale nie siusiu 😜. Słyszałam, że czasem organizm kobiety oczyszcza się sam przed porodem.... dziś te wody... Na razie nic nie przeczuwam, a wydaje mi się ze chyba będę wiedzieć kiedy się zacznie i trzeba będzie torbę zabrać i jechac hehehe
A ogólnie to mam cały czas w głowie to że Angela miała już sączenie tych wód jakiś czas temu, więc spojna troszkę jestem, albo sie sama oszukuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka niemożliwa jesteś kobito 😉 Też mam ten proszek Vanish, ale przy kremowym dywanie poplamionym np. coca-colą jest ciężko, ale fakt faktem odświeża rewelacyjnie! 🙂

Kkasia to 30dag w dół nie powinno zaszkodzić małemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, powinniśmy zdążyć z remontem przed cesarką 😉 luksusów nie będzie, ale przynajmniej rodzice nie będą się we wszystko wtrącać 😉 jutro i przez weekend dalsza część malowania (+montaż szafy w przedpokoju), w poniedziałek podłączenie armatury w łazience i montaż drzwi, we wtorek końcówka montażu kuchni. I od środy będzie można pomalutku wziąć się za sprzątanie tego bajzlu 🙂

Tak, młode ewidentnie się obróciło główką w drugą stronę, bo mi podgina lewe żebra. To raczej nie nóżka... chociaż - cholera wie. Suma summarum: AŁA! Mało dziś ruchliwe, ale jak się ruszy, to konkretnie. I czkawkę ma już trzeci raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
dzisiejsza noc spaedziłam podłaczona do ktg w szpitalu jestem bardzo zmeczona ale szczesliwa ze juz jestem w domu
skurcze były silne i co 4 a potem co 2 minuty :/ ale niestety brak rozwarcia 😞
w sobote ide na ktg do szpitala i sprawdze czy szyjka sie ruszyła 😞

na wypisie zrobili bład który zobaczyłam dopiero w domu napisali ze mialam cc wczesniej haha
ale powiem im jak bede na ktg w sobote 🙂
ok ide odsypiac te noc bo mam dosc na dzis 2 dni skurczy i 3 dni biegunki mi wystarcza 😞
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis do szpitala tez jade, mam cały czas twardy brzuch i takie nieprzyjemne uczucie a do tego w krzyzu czuje,że mnie łupie, tak zaciska, Pojade jak mąż skończy i się wykapie a ja zaraz pójde się spakować, bo nie wiem za ile pojade czy za godz czy za 2;/ a mnie bół brzucha zaczyna pobolewac tez... napisze do Natki jakby co albo do kogos innego, mam 3 nr z brzuszka anulki i agulki tez 😉 więc jakbym miała zostać to napisze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka ja nie wiem co mam CI powiedziec...sprzatanie jeszcze ale pranie dywanow??? TY szalona kobieto 😁 😁 😁 😁 ja nawet nie moge sie pozbierac zeby malego ciuszki poprasowac, ledwo obiad trzaskam a TY... 😁 😁 😁

Ania a dawali cos na opanowanie skurczy czy poprostu czekali na rozwarcie?
A jak Lenka? GOtowa jak cos? Czy my wogole mamy do Ciebie jak cos nr tel?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to co laseczki szykuje sie goracy wieczor na naszym watku 🙂

natka podziwiam naprawde 🙂

Ja skonczylam prasowac ciuszki, a tak sie przy tym zawieszalam, ze dobrze ze ich nie popalilam.Musze zrobic obiad a za chiny mi sie nie chce.

Dwa niewielkie roztepy mi sie zrobily w okolicach pepka 😞
Zuziaku ja napisze Ci tylko jedno pamietaj ODPOCZYNEK TEZ JEST NAUKA!!!
Angela daj znac co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf - mała juz gotowa na narodziny dlatego czekali na rozwiniecie 🙂
mysleli ze szyjka zacznie sie rozwierac zeby mogli mnie na porodówke wziac ale nic i tak mam codziennie 😞 w nocy mnie meczy okropnie ale cóz mam zrobic w sobote zobacze na ktg :/
Angela daj znac jak cos 🙂

a moj nr był w naszj tabelce chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka Szogunie! Dalas czadu maxymalnie.
Zuzku, mamma mia no. Nie wiem jak Cie pocieszyc, powiem Ci moze ze mi biala galaretka od czasu do czasu wylatuje, i jak do tej pory nic sie nie dzieje. Wywal luza na dzis z nauka, wstan sobie rano przeczytaj jeszcze raz prace, w koncu to Twoje dzielo 😉 Pojedz jutro i popros zebys weszla pierwsza, z pewnoscia nie beda robic problemu. pojedz tylko troche wczesniej zeby nie na osattnia chwilke.

Ja skrecilam sama kojec 😉
podejrzalam u kolezanki, ona miala go do teraz czyli do 11miesiaca malego, babka u ktorej kupilam jej synkowi znudzil sie po 10mcach bo podejrzal ze rodzenstwo chodzi na luziku po chacie to tez chcial 😉 To taki na poczatek, zeby jak nie spi lezal i sie bawil w towarzystwie mamuski 😉 Mozna go obnizyc potem do samego dolu, juz go przerabiam w gliterach i wstawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...