Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Natka, gdybym wiedziała, że będę mieć córeczkę, to tego Twojego synka bym sobie na zięcia z chęcią zarezerwowała 😁

Ja zrobiłam zakupy na Allegro - pieluchy tetrowe, flanelowe, podkłady do przewijania, rękawiczki-niedrapki (wg mnie niepotrzebne, ale mogą kazać założyć...) i zestaw kosmetyczny (nożyczki, 2x cążki i pilniczek). Czyli kilka rzeczy z listy rzeczy brakujących można wykreślić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello 🙂

U nas drogi jeszcze są przejezdne, ale zaczyna być ciężko... zwłaszcza, że Wisła zaczyna pokazywać co potrafi.

Ja miałam dzisiaj dobry poranek, który z biegiem czasu zamienił się w koszmar... dostaje mi się od męża od wszystko: że wypadł mi pomidor z ręki w sklepie, kiedy myślał że zgubił kartę kredytową bo niby przeze mnie, kiedy wypadł mi parasol z ręki to chciałam żeby go podniósł (mi wypadł to powinnam go podnieść 😞), bo zapytałam czy idziemy jeść obiad, bo jak skręcił na parkingu to nie widział, że droga jest zagrodzona. Chyba mam dość 😞 beczeć mi się chce... Wczoraj się ugoniłam i uskakałam nad nim bo źle się czuł a dzisiaj kiedy ma wolny dzień mam go dość.
Chyba się wyżaliłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka tacy sa czasami faceci 🥴 moj na szczescie skacze kołomnie jak kolo kwiatka ale ja mysle ze oni z nami przezywaja to wszystko i czasami sytuacja przerasta. Bedzie dobrze a jak jeszcze raz fiknie opierd... go pozadnie niech wam nie podskakuje bo przeciez was jest dwoje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nerwus z Twojego męza Agulka, powiedz mu czemu tak Cie traktuje??? Niech wie,że Ci przykro, nie wie,że kobiet w ciązy nie można denerwować??? Babki w ciązy są takie niezdarne w ciązy i czytałam o tym i nic za to nie możemy, bo ja mam to samo, jak mi mąż cos mówi, to mu swoje też powiem a co he he 😉
Nie tylko on ma złe dni...


[URL=http://www.ciazowy.pl/Angela23,wizytowka.html][IMG]http://www.ciazowy.pl/Angela23,suwaczek.png[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka, synuś mały przystojniak 🙂

Agulka, pogroź mężowi palcem, co on sobie myśli, w ciąży jesteśmy trochę niezręczne i powinien nie wyżywać się na Tobie za swoje gapiostwo - nie mógł karty znaleźć, źle skręcił, bo o coś zapytałaś. Najlepiej zwalić winę na kogoś. Zapytaj się czy mu też hormony ciążowe szaleją? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natka78711 napisał(a):
mój chłop też czasami mnie do szału doprowadza jak ma wolne !!!! nie raz miałam ochotę mu pier...nąć !!!


ciekawie się to czyta, gdy się nie bierze tych trzech kropeczek pod uwagę 😁 😁

Agulka, opiernicz go i tyle. Jak ma zły humor, to niech sobie znajdzie jakąś inną rozrywkę, niż wyładowywanie się na ciężarnej żonie. Pffff...
Mój jest jak do rany przyłóż. Tylko jak w szpitalu leżałam, to mnie wkurzał, bo jak go widziałam, to mi się ryczeć chciało (i ryczałam) z tęsknoty, a on do mnie z tekstami w stylu "jak będziesz tak płakać, to nie będę przychodził". I to mi niby pomóc miało 🤔

Natka, a wiesz że ja kiedyś chciałam (i w sumie nadal chcę) jakąś małą prywatną praktykę otworzyć...? 🙃 Miałybyśmy rodzinny biznes 😜 i jeszcze Wajeczkę byśmy wzięły 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NATKA prześliczny synek 😉 a chłop jak dąb 🙂 hehe...

też ostatnio zastanawiałam się co z Sylwią 😮 troche długo się nie odzywa... ale to nasza BIZNES WOMEN 😉 i na pewno czasu nie ma i do tego przygotowuje się do mgr.

a tu się jakieś śluby już szykują hehe 😁 kwasiek gorzej jak chłopina ci się urodzi 😁 hyhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wygrałam na Allegro komplet pościeli 🙂 nie, nie dziecięcej - zwykłej, dla mnie 😁 za 37 zł (włącznie z przesyłką), więc chyba niedrogo 🙂 szkoda, że nie mogę osobiście odebrać, byłoby dwa razy taniej, no ale trudno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry wieczór kobietki 🙂

Wreszcie dorwałam się do kompa... Wiecie po przeczytaniu tych wszystkich "pocieszaczy" wreszcie się uśmiechnęłam- dzięki czerwcóweczki 😆 co ja bym bez Was zrobiła... 🙂

No Kwasiek gratuluju wygranej 🙂 taaaaka miła niespodzianka zwłaszcza, że większych wydatków teraz mieliście od groma 🙂

A Sylwia pewnie rzeczywiście z jednej strony dba o biznes a z drugiej pochłania ją praca mgr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...