Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam pod pepkiem pełno rozstepów pomomo,że się smarowałam i co?
Dupa 😉 Ale nic sobie z tego nie robię, coś za coś, a po porodzie i tak zbledną, a na piersiach tez mam kilka ale z boku i nie widac zbytnio i na biodrach troszkę, no ale co zrobic takie zycie, męzowi i tak się bedę podobała 😜

[URL=http://www.naobcasach.pl]








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hihi u mnie też się wyhodowało dziadostwo mimo, że się smarowałam:/ ale teraz zmieniałam krem z przeciw rozstępom na krem na rozstępy:P może pomoże 😁

Chyba przesadziałam... byłam tylko w sklepie (1km pod górkę i potem z niej) ale jak teraz chce zrobić krok to mi tak w krzyżu łupie, że nie dam rady się ruszać... chyba że to rachunek za wczorajsze szaleństwo porządkowe 😉 miałam zrobić obiad przed powrotem teściowej, ale nie dam rady... bałagan wszędzie jak cholera a ja leże 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam jeden symboliczny rozstęp na pośladku 😉 hehe i jakoś się nie przejmuje tym 😁 mam ochote dzisiaj coś porobić ale kurcze nie mam co :P praktycznie wszystko porobione (a walizke do szpitala mam już od miesiąca spakowaną) hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf wyj...ne mam 😉 smarowalam sie wiec nie mam sobie do zarzucenia ze z mojej winy, wylazly teraz niedawno, moze tydzien sa. Kit z nimi. Faktycznie moze kupie cos na rozstepy i bede smarowac dalej, bo moze te prezciwko juz nie dzialaja, nie wiem, oliwie sie smaruje codziennie. Ech tam w dupie mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
torbe to ja pakuje na raty, tzn. np termometr miec powinnam to go teraz nie zapakuje bo moze byc jeszcze uzywany, np klapki wezme menzola bo juz stare sa a poki co on w nich smiga, ciuszki nie wszystkie jeszcze mam bo kumpela takie malusie ma mi jeszcze dac. To sa drobnostki nawet jesli cos sie zacznie to zdaze dopakowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH MAM!!!

Ja już torbę dla siebie i Małego spakowałam.
Trochę się denerwuję, bo Misiek jutro jezie do Warszawy odebrać to autko,
które wygrał i zostanę tu sama. Mam nadzieję, że skoro do tej pory nic się
nie dzieje to jutro też tak będzie.
A teraz lecę po imieninową algidę śmietankowo-śmietankową... A co!!! Pycha 🙂

Miłego dnia Brzucholki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi wcale sie Tobie nie dziwie, dotychczas nic Ci sie nie dzialo a tu nagle takie bolesci...zupelnie zrozumiale ze tak reagujesz. ja pamietam moje pierwsze bolesne skurcze to z zegarkiem sprawdzalam czy nie sa regularnej a teraz juz na to wybijam, poprostu sa i koniec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak byla cisza a moze tak mna trzasnie raz a dobrze?i na dniach wykluje sie mlody. albo jeszcze dluuuga droga przed nami 😉 w piatek gina, to podwozie sprawdzi czy cos sie otwiera czy nie 😉 jak na razie luzik, ale torba stoi otwarta bo jeszcze cos tam bedzie trzeba dorzucic ale stoi na przewijaku 😉 w razie co japonki wrzuce i spadam;D
ziemniole obralam, schaboszczaki sie rozmrazaja, salate ze smietana i szczypiorem zmontuje bo tak mi sie chce jakos.
Koniecznka syskiego dobrego 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi narobiłyście ochotę na mizerję.
Jutro jestem sama to mam juz plan na obiad.
Jajko sadzone (Misiek nie lubi), ziemniaczki i mizerja...
Pycha 🙂 Aż juz mi ślinka leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki

wczoraj miałam bardzo dziwną sytuacje he he
wybrałam się na miasto w sukieneczce i w japonkach zaszłam do kumpeli do sklepu patrze a ja mam jedną nogę spuchniętą a drugą nie (najbardziej w okolicach kostki) 🤪
pierwszy raz mi się zdarzyło zdarzyło coś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...