Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziaku to pogadaj z nim o tym. CHlopaki to czasem sa jak dzieci...jak Dawidek mial ze 2 tygodnie i Mirek go kapal to niechcacy zamoczyl mu uszko, ja sie tym faktem zdenerwowalam i powiedzial ze nie bedzie go wieej kapal bo widocznie nie umie tego robic, zaraz z nim pogadalam ze to wcale nie tak i ze moze troche za ostro zareagowalam no i udalo sie go udobruchac. Niektorzy faceci tak reaguja i musimy znalzc podejscie do nich. Moglo sie Twojemu m. zrobic przykro ale tak to juz jest z nimi.. duze dzieciaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z moim mezem jest to samo,pracje do 14 ale po pracy ma mnustow prywatnych zlecen wiec zazwyczaj widzi malego jak juz spi albo jak wychodze z malym na spacer to idziemy zerknac do mezusia jak mu praca idzie, ale zrobilam mala wojme ze za malo czasu spedza z synkiem i jego codziennym obowiazkiem jest przyjscie o 19,45 do domu i pomoc w kapieli maluszka 🙂 maly spi a ja zmykam myc okna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Laaf tu nie chodzi o to że się obraził gadałam z nim od razu i wytłumaczyłam że jest do mnie przyzwyczajona bo jest ze mną 24h ale to się zmieni jak zacznie rozumieć pewne rzeczy kto jest mamą kto tatą itp. on to rozumie ale przykro mu się zrobiło bo nie może zapanować nad własnym dzieckiem którego bardzo kocha... nawet mu się rzuca jak chce ją nakarmić 😞 boje się co to bedzie jak pójdę do pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela mój mąż nie może więcej czasu spędzać z małą wychodzi o 6 i czasem przychodzi jak mała śpi zdarzy się że przyjdzie ok. 19 (najwcześniej) wtedy pomaga przy kąpieli i się bawi z małą ale ona wtedy już jest zmęczona i chce spać więc robi akcje 😞 a on nie może nic poradzić jedyne co ma to wolne niedziele wtedy cały dzień jest z małą ale to wiadomo za mało żeby młoda się przyzwyczaiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj Kamiska pisala test kwalifikacyjny z angielskiego, zobaczymy na jaki poziom ja zapisza 😉 no i do klasy z niemieckim czy francuskim dodatkowym....
a wczoraj nie pisalam Wam...we wrocku krecony jest ten serial pierwsza milosc (leci na polsacie) i czesto sa sceny robione na biskupinie...wczoraj byly krecone kolo Kamili szkoly ktora tez prawie na Biskupinie no i moje starsze dziecie, nie wiele sie zastanawiajac poszla zapytac sie ekipy czy mkoze sobie polazic w tle podczas krecenia jakiejs tam sceny. Powiedziano jej ze spoko to sobie polazila 😁 gwiazda filmowa jedna no 😁 ona tak zawsze ma niczego sie nie krepuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, u nas jest to samo... też mężowi ciężko Agę uspokoić, nie wspominając w ogóle o kimś "obcym" (moi rodzice np.). Dlatego póki co do pracy nie pójdę, bo nie ma jak. W ogóle to za 3 tygodnie mamy Ślub i wesele naszych przyjaciół - Agniesia zostanie z moją mamą, ale podejrzewam, że na weselu posiedzimy góra dwie godziny i będziemy musieli wracać, bo moja mama na pewno sobie z Agą nie poradzi... 😞 😞 aż się boję, co to będzie... 🤢

u nas nocka ciut lepsza... dzięki za troskę 🙂 Aga zasnęła koło 22, obudziła się godzinkę później, ale tylko na jedzonko i znów zasnęła. W nocy karmiłam ją chyba 3 razy. Maści na dziąsełka nie używałam, bo w sumie zasnęła bez większego problemu. Późno, fakt, ale bez marudzenia. Więc jest git 🙂

Nie pisałam Wam - przedwczoraj Aga koncertowo zrobiła kupę na rękę tatusia 😁 właśnie ją przewijał, a tu nagle niespodzianka 😁 😁 kupą na ręku się nie przejął, ale jak mu powiedziałam, że musi szybko ręcznie wyprać pieluchę tetrową, to minę miał mniej więcej taką: 🤢
😁 😁

zauważyłam, że Adze robi się ciemieniuszka na główce. Niby codziennie jej głowinkę myjemy, ale mimo wszystko ma takie malutkie łuski na czuprynce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny, nie chcę zapeszyć, ale chyba weszliśmy w erę lepiej przespanych nocy 🙂
Staś zaczyna mieć w nocy przerwy po 5, nawet czasem 6 godzin 🙂 No oczywiście nie znaczy to, że tyle śpi, ale odkąd pozwoliłam mu się samodzielnie bawić przy pierwszej przerwie nocnej, wygląda to tak, że po karmieniu, odbeknięciu i przewinięciu Staś idzie na plecki do łóżeczka i przez pół godziny grucha do zwierzątek z ochraniacza (karuzelkę demontujemy na noc), ja w tym czasie idę się grzać do łóżka, a potem Mały zaczyna płakać, że mu się chce spać i już bez problemów daje się ułożyć do snu.
Wczoraj i przedwczoraj uczył się żyć bez mamy - przedwczoraj został na jakieś 3 godziny z tatą, a wczoraj podobnie z moimi rodzicami. Jakoś wszyscy przeżyli, ale wieczorem wyraźnie odreagowywał atrakcje, bo był dużo bardziej marudny niż normalnie. U nas jest tak, że po mojej cesarce przede wszystkim mąż zajmował się Stasiem, więc niektóre rzeczy nadal robi lepiej ode mnie np. lepiej mu wychodzi uspokajanie małego. Jestem nawet trochę o to zazdrosna, że u niego się bardzo szybko uspokaja a u mnie ryczy dużo dłużej, chyba że dostawię do cyca. Zawsze patrzą na nas dziwnie u lekarza, bo mąż niesie dziecko a ja za nimi bagaże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Kwasiek jak Wasze bioderka?? My wczoraj byliśmy u ortopedy. Niestety poprawa jest niewielka. Antoś ma bioderka IIa. Lekarz przepisał Małemu na 6 tygodnii rozwórkę Koszli. Ma w tym chodzić 24h. Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczai...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka tym długim snem się nei przejmuj. Antoś też potrafi 10 godzin przespać!! Zazwyczaj w nocy śpi po 6-8 godzin więc można się tylko cieszyć. Zresztą Mały jest śpioszkiem i w ciągu dnia śpi dużo a do tego jeszcze tak noce przesypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka ja jak byłam mała też nosiłam rozwórke bo przy porodzie lekarz wyciągnoł mi jedną noge ze stawu... nie wiem jakie teraz są te rozwórki ale kiedyś były na szelki i moja mama zakładała mi to na gołe barki i mnie maks odparzyły... więc jeśli masz na szelki to zakładaj coś pod spód nawet większa warstwe... na pewno to pomoże 😉 ja mam bioderka w porządku a nawet bardzo dobre bo trenowałam gimnastyke i miałam najlepszy szpagat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koniecznka, no właśnie musimy się na sobotę zapisać na kontrolę. 6 tygodni temu też było IIa, mieliśmy stosować na noc pieluchę ortopedyczną, ale obcierała ona Małą i jej nie zakładałam w końcu... ☺️ ale dużo ją nosiłam w chuście w pozycji na żabkę, dużo spała na brzuszku, więc mam nadzieję, że będzie ok. Ortopeda mówił, że najprawdopodobniej przy następnej kontroli wszystko już będzie w porządku 🙂
Zuziaku tez nosiłam jakieś ustrojstwo - najpierw metalowe [sic!], później zmienili chyba właśnie na rozwórkę Koszli. A biodra mam w opłakanym stanie. Może dlatego, że dysplazje wykryto u mnie dość późno - 4 miesiące miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek tak sa na szelki. Obszyję mu to wszystko flanelką.
Mały te bioderka oddziedziczył po mnie. Miałam krótszą nóżkę (podobno błąd lekarza przy porodzie),niestety lekarze dość późno to zdiagnozowali i rodzice musieli mnie przytrzymywać, żebym nie stawała, dlatego też zaczęłam chodzić na 15 m-cy... Ale po tym wszystkim wszystko jest w porządk. Wiem, że im wcześniej się zdiagnozuje wadę, tym krótsza terapia, ale tak jakoś przykro. Kurcze, żeby tylko nie odziedziczył problemów jakie mieliśmy oboje ze zdrowiem za dziecka. Martwię się też jak to teraz będzie z jego rozwojem. Bo takie unieruchomienie nie pozostanie bez echa. Wiem że dzieciaczki szybko się uczą i nadganiają zaległości ale smutno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku z bioderkami to ja sie nie znam...

Kwasiek przesylka sobie siedziala na poczcie a mojego listonosza to opiorkam bo nawet awiza nie zostawil (znam go od lat i nigdy numeru nie zrobil:unsure 🙂 Kolczyki sliczne i dziekujemy bardzo za gratisa 😘 😘 😘 😘 😘

Zuziaku ja trenowalam gimnastyke jakies 2 lata (jako jeden z wielu sportow) ale nie bylam jakas rewelacyjna tak wiec dalam sobie spokoj. Najbardziej lubilam batute 😉 trenowalam tez plywanie (5lat), lekkoatletyke (7lat-szkola sportowa) i wiele innych dyscyplin, wogole zawsz uwielbialam sport 🙂 a te moje starsze dziecie uwaza sport za zlo konieczne i po kim? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...