Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a pa panieńskim jak przyszłam do domu to myslałam ze mi cycki strzelą a wypiłam chybe ze sześć karmi tych małych ja zaczełam ściągać to mi butelki zabrakło he he

a w sobote byliśmy na weselu właśnie u tej dziewczyny takie było zajebiste wesele aż szkoda było odchodzić he he a ja nawet wódke piłam niedużo ale jednak...
o 19 pojechaliśmy wykąpać małą odciągnełam prawie dwie butelki i babcie miały zapas zamrożonego w lodówce na 6 porcji wódke piłam tak gdzieś do 11 i w niedziele koło13- 14 (tak po 14 godzinach) już jej dałam cyca i nic jej nie było szkoda ze z panieńskim tak nie pomyślałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz przynajmniej wiem ile moja mała wsówa za jednym zamachem tak ok 100 ml wciąga i babcie powiedziały że jak powiem że mam drańskie dziecko to mi wpierdzielą he he bo tylko jadła i spała tylko zapomniały że w sobote mi wstała o 3 i chciała się bawić

a na poprawinach już nie piłam bo sie zapas zamrożonego skończył i tylko Karmi piłam 🙂 i posiedzieliśmy do 22 i do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann ja też jestem zwolenniczką noszenia i już nauczyłam go nosić, fakt ze teraz nic nie mogę zrobić bo nie chce leżeć ale jak widzę jak się cieszy ze ogląda świat z lepszej perspektywy to nie żałuje. Ann a jak po usg główki.?

Ja właśnie wróciłam z zakupów kupiłam Piotrusiowi kilka rzeczy bo większość ubranek ma już małe. Ma teraz ma 69 wiec 68 są w małe bo nosi w dodatku te pieluchy na bioderka. Teraz kupuje 74 i dzisiaj trochę zaszalałam.

Dziewczyny słyszałyście o czymś takim jak skoki rozwojowe.? Bo mój syn po kilku dniach marudzenia obudził się jakby był innym dzieckiem.( i przestał jęczeć na spaniu, pisałam Wam kiedyś o tym bo bardzo mnie to martwiło) Zauważyłam ze potrafi robić kilka nowych rzeczy i jest trochę sprawniejszy. Tylko to co do tej pory lubił robić teraz przy tych czynnościach płacze i potrzebuje więcej snu niż dotychczas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia i dobrze dalas rade 😉
Spimy? Kindzi na kanapce juz lezakuje, ja chyba zaraz pocisne do sypialni. Jutro jade do kolezanki popoludniu na kawusie. Pojutrze termin w banku odnosice ksiazeczki dla niuncia sie chce dowiedziec, a w pt lekarz. ua ale zaplanowani jestesmy 😉a w sob dostawa w sklepie z meblami i podobnymi gadzetami azjatyckymi czyli pojedziemy cos luknac moze jakas szafke wciagniemy.

Angela przystojniacha ten Twoj szanowny 😉 Na stowe bedziecie fajnie wygladac na swoim slubie 😉Jaka masz sukienke?Kolor i fason?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po usg główki wszystko w porządku, oprócz tego, że główkę trzeba było łapać w biegu bo Staś wrzeszczał strasznie i nie chciał za nic poleżeć chwilę spokojnie.
Dziś coś mu wyraźnie doskwiera, może to jednak ten czosnek albo może bakłażan, którego jadłam wczoraj po raz pierwszy. No bo zakładam, że gdyby był przeziębiony to byłyby jakieś jeszcze objawy oprócz marudzenia.
Dobrze widzieć Madalena, że i Wy wychodzicie na prostą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja 🙂

Komsi a Wy nie powinniscie byc juz po szczepieniu? Jakos mi sie wydawalo ze po... 😉

Madalenka spokojnie, wszystko bedzie oki, zreszta sama pisalas ze jeszcze ma czas ta dziurka sie zasklepic 🙂
Ann wcale sie Stasiowi nie dziwie, trzeba lezec sie nie ruszac a on ma tyle spraw do zalatwiecia, czyt. gdzies pobiec , porozgladac sie a Wy kazecie mu sztywno glowke trzymac 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, trzymamy kciuki 🙂
Laaf, mój to był mega ruchliwy jeszcze w brzuchu i teraz się to codziennie potwierdza. Aż się boję co będzie jak się zacznie sam przemieszczać 😉 Dziś rano tak wierzgał do zwierzątek z karuzelki, że aż się łóżeczko trzęsło 😉 Poza tym opanował właśnie nową umiejętność, którą się napawa od rana, czyli okrzyki radości 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja tez myslalam ze moje dziecie to normalnie jedno wielkie adhd 😉 co tera z zreszta widac, jak mowisz cale llozeczko lata a lezaczek to sie tak kolysze ze plozy sa za plytkie 😉

Kkasia dam Ci linka na allegro bo tam mam to samo wystawione
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2406156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak leżałam na patologii to położne miały ubaw, bo jak nie spał to tak wierzgał na ktg, że potrafił wykopać pelotę 😉
Łatwo nie będzie, ale cieszę się że jest takie żywe srebro, zresztą ja też podobno taka byłam, po rodzinie krążą opowieści, jak musieli angażować przygodnych chłopaków do łapania mnie jak dawałam długą w kierunku torów tramwajowych ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehhe Ann niezla aparatka bylas 😉 pewnie ze fajnie jak dzieciak taki rozbrykany 😉 ja tez do spokojnych nie nalezalam nie naleze i mysle ze moj synek tez nie bedzie spokojny...wszyscy sie smieja ze on taki grzeczny to na stowe po tatusiu bo ze mnie tego nie ma 😉ups 😉 🙃 nie ma to jak szczerosc kolezanek 😉

Laaf pewnie bylby juz po szczepionce gdybym poszla do tej polki lekarki jakos tam 26chyba sierpnia no ale ze w ramach protestu nie poszlam bo lipna byla to idziemy dopiero teraz zreszta i lepiej bo bedzie mial skonczone trzy miechy a nie zaczete jak u tamtej krowy, a tak powinno tu byc ze przy skonczonym mieisacu sa kontrole. ech szkoda gadac dziwna baba... teraz bedzie jakis pan, niemiec, ja wole panow doktorkow za pediatrow moze dlatego ze sama jako dzieckko mama prowadzala mnie do pana doktora 😉

Maly lezy w lozeczku i spiewa z arka noego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...