Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kicia, Natka akurat wasze bejbiki nie ma co narzekać maja swoja mase 🙂 Nie chca niech nie jedza 🙂 wazne ze inne rzeczy lubia wciagac 🙂 a w nocy to kazde z naszych bachorkow mlekiem nie pogardza 🙂
A Zuzka to laska bedzie to juz dba o linie 🙂 Pisalam kiedys ze moja Kamiska zawsze dolny prog zaliczala i teraz co? Lasencja taka ze ma calą świte za soba 🙂 tyle ze wybredna ale jej prawo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂

Julka juz tez kima.Antybiotyk juz przestal dzialac, wiec karmie piersia, a Mala jakby wiedziala i juz butelki nie chce tknac.Od dwoch dni wsuwa jablko z marchewa i jablko z brzoskwinia i chyba zapalala do nich miloscia pierwsza i wielka 🙂
Powiem Wam, ze dalej chodzimy na reh i mam juz dosyc caly tydzien rozpieprzony, ale Malej to nie przeszkadza i zawsza wychodzi usmiechnieta z zajec wiec chociaz tyle dobrze.Efekty juz sa i to najwazniejsze 🙂 Ide spac babeczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a moja Igula nie śpi przed 20 ją wykąpąłam kimnęła się pół godzinki i od tamtej pory chichy i śmichy próbowałam ją uśpić przy cycu ale najadła się i głowa w drugą stronę teraz już zaczyna marudzić w łóżeczku mam nadzieje że zaraz zaśnie bo już 23

Igula też laska jak koleżanka zuzka ostatnio 5200 ważyła pr,óbowałam ją zważyć ostatnio ale tak kicała że nic się zobaczyć nie dało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
A my kolejna nocka niespokojna 🥴nie wiem co sie z tym moim dzieckiem dzieje nic mu nie dolego a mimo to budzi sie co godzinke je 3 razy , trudno jakos to przezyje 😉z ta stulejka nie jest az tak zle jak na ttych zdjeciach zabieg robi sie juz 1,5 rocznemu maluchowi i czasami to trwa chwilke moj starszy miał troszke plakał ale zadnego szycia czy cos podobnego nie miał takze spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo
no i mała pipka przespała do 6:30 🤔 dałam jej butle zjadła 70ml i poszłyśmy spać... teraz dałam jej 80ml i wszamała...

masakra z tymi stulejkami 🥴 na razie nie mam się co martwić ale nastepne dziecko chce mieć chłopca i czytając was już bede wiedzieć co robić oczywiście jeśli by się chłopiec urodził :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...