Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madalena, proszę: http://spacecupcake.blox.pl/2010/03/Najlepszy-ryz-z-jablkami.html
pierzynką są ubite białka jajek z cukrem 🙂
a co do ciasta, to piekłam wtedy "kruche trójkąty" - takie jakby herbatniki czekoladowe, tylko że dużo grubsze od herbatników 😉 ale już wiem co spieprzyłam - dałam chyba zamiast 150 g masła tylko 100 g. No i wyszło to, co wyszło 😉 niedługo zrobię już tak, jak powinno być 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mniam mniam mniam 😜jakie pomysły smakowite , szkoda ze tylko ja to jem w domu bo z checia taki deserek bym wciagneła ale dla mnie jednej to niestety robic nie bede 🤢 BYLISMY na spacerku mlody pospał na powietrzu to odrazu wciagnoł zupke mamusi 😆 😆, wkoncu ,ale tak patrze ze ja mu chyba za duzo tego wszystkiego daje mleko kaszka zupka deserek i na drugi dzien wali w pampera 4 razy 🙂 🙂chyba zaczne dwac raz deserek raz zupka przez jakis czas ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanko. Jak długo gotuje się te zupki. Deserki kupuje ale zupki bym mu robiła tylko nie wiem jak je robić i z czego Wy robicie. Jak długo ma się to dotować żeby było ok. A co ta wodą odcedza się czy razem wszystko się miksuje. Wogule to od czego mam zacząć( jakich warzyw).?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek mój mały je tyle samo co twoja modeleczka 🙂 tylko moj nie chce kaszki to o 12 dostaje deserek o 16 obiadek, a mleko jest o 10, 14, 19 i w nocy o 1 i 5.

Maly zrobil sobie dzemke, o 19 bedzie kapanko bo dzis o 20 rodzice maja czas dla siebie, czyli robimy sobie maly seans filmowy, moj mezaty chce koniecznie obejrzec film na tvn o 20,(zapowiada sie nawet calkiem fajny) wiec mu potowarzysze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena ja robie tak:
trochę wody , poł marchewki malej, kawałek selerka, kawałek pietruszki, mały ziemniaczek. Gotuję dość długo żeby latwo bylo przetrzeć. Nie miksuję bo maszynerię mam na duuuuuuuużo wieksze ilości niż taki pizdryk - zupka dawidowa:P Więc jak się porządnie zmięknie poprostu widelcem przez sitko (takie dobne) widelcem uciskam a wode do zupki tez daje jest nieco zadsza niz ta ze sloika dlatego Dawidek sobie ja siorba 🙂 W sumie starcza jej na 3 dni bo on nie przepada ile moge wcisne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czytałam ze warzywa trzeba krojic w drobna kostke aby szybko sie ugotowały i ze powinny nie dluzej jak 15-20 min zeby zachowac wartosci skladniki takie jak u laaf mieszam czasami zamiat ziemniaka daje ryz albo sama marchewa z ryzem itp 🙂aaa i woda na ktorych sie gotuje warzywka jezeli zostaje morzne ja dawac do picia normalnie bo w niej tez zostaje duzo mikroelementów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, zerknij do tej książki kucharskiej - tam jest wszystko opisane 🙂

dziewczyny, przyszły Wam ostatnio jakieś paczki z HiPPa? My dostaliśmy jakieś 2 tygodnie temu paczuszkę, a w niej soczek, jakiś deserek i - co najważniejsze - kupony rabatowe na różne produkty HiPP 😉 14 kuponów z rabatem 20-25% 🙂 zamierzamy wykorzystać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Madalena, zerknij do tej książki kucharskiej - tam jest wszystko opisane 🙂

dziewczyny, przyszły Wam ostatnio jakieś paczki z HiPPa? My dostaliśmy jakieś 2 tygodnie temu paczuszkę, a w niej soczek, jakiś deserek i - co najważniejsze - kupony rabatowe na różne produkty HiPP 😉 14 kuponów z rabatem 20-25% 🙂 zamierzamy wykorzystać 😎
A JAK WY TO ZROBIŁYSCIE ZE DPSTAJECIE CO KOLWIEK 🤔 🤔 🤔 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe czy jeszcze będą nam przysyłać jakieś paczki 😜 fajnie by było 🙂 🙂

A! Zuziaku, próbowałaś tego kremu do twarzy i ciała, co był w paczce? Wg mnie rewelacja! Super pachnie 🙂 no i w ogóle widzę, że fajnie buziaka nawilża - krostki z brody poznikały 😉

Madalena, wysłałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielkie dzieki wkoncu sie doczekałam, tym razem doszła. Jeszcze raz dziekuje 🙂

Dziewczyny polecam super gryzaczek do którego mozna włożyć kawałek owoca i dzieci sobie same ciupia 🙂 jest rewelacyjny

http://allegro.pl/nuby-gryzaczek-do-podawania-pokarmu-0-bpa-tanio-i1271134652.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki ... 🙂

melduję że ja też paczuszkę dostałam , a druga odebrałam za grosik w rossmanie ... bardzo mi się też przydały kupony bo od początku jedziemy na kosmetykach Hippa :0) ...

A my dziś niemal cały dzionek na dworze przełaziliśmy , młody śpi owiany i dotleniony więc mam nadzieję na spokojną nockę ....
Póki co,więc, zaliczm relaksik wieczorny w samotności , młoda u babci a mężaty rozluźnia się u kolegi 🙂 😉 ...
Mam plan oglądnąć RATATUJ na pierwszym (po raz setny chyba - uwielbiam!!!!)

Miłego wieczora kuleżanki i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...