Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny

moja też była odśluzowana ale po cesarce to chyba wszystkie są i mąż to widział mówi że okropny widok

Anulka królików na wsi jest że ho ho więc dla małej dziadek jeszcze upoluje nie jednego bo ich się namnożyło ale wiadomo jak to króliki pierdolą się jak chcą he he

tzrymamy kciuki za zuzke żeby bardzo nie płakała a my szczepienie mamy ok 10 listopada

http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai#nosidełko/konkurs/2329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia rzeczywiscie dobry pomysl z tym tatuazem 🙂

Zuziaku a co ty masz taka masakre z ta przychodnia??? moze pomysl o zmianie na inna. Ja jestem z cala rodzina zapisana do takiej niewielkiej i praktycznie nigdy nie mam problemow z dostaniem sie czy dodzwonieniem, nawet przez telefon nieraz cos konsultowalam z lekarka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, mi też wydaje się, że te czerwone policzki są od pchania wszystkiego do buzi i od śliny. Olcia w ciągu dnia ma trochę zaczerwienione policzki, trochę krostek, które w nocy znikają, bo rano ma gładkie ładne policzki. Przyczyna więc jest jedna - powyższa i choć utrzymuje się wszystko w czystości zabwki i rzeczy to i tak wszystko się kurzy,rączek niestety co minutę nie będziemy wycierać czy obmywać a i nadmiar ślinki też działa podrażniająco.
Ale nie zaszkodzi, żeby zaobserwować to od strony reakcji na jedzone przez Ciebie produkty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

sylwia85 napisał(a):
ale wiadomo jak to króliki pierdolą się jak chcą
buehehehehe 🤪 🤪 🤪

ja nie zjadłabym królika. Kiedyś moja mama pasztet zrobiła - lodówki nie otwierałam, bo od razu widziałam w wyobraźni słodkiego kudłatego króliczka 🤢 bleh.

moi rodzice byli wczoraj u prababci - coraz gorzej jest 😞 do toalety sama nie pójdzie, boli ją klatka piersiowa, jeść i pić nie może, bo wszystko zwraca 😞 😞 dziś ojczym wziął wolne w pracy i ma iść do lekarza babci, żeby jej jakąś kroplówkę na wzmocnienie zapisał. Babcia o dziwo na kroplówkę wyraziła zgodę, więc trzeba wykorzystać okazję. Wszystko byłoby w miarę ok, gdyby nie fakt, że prababcią opiekuje się jej syn. A dziadek ma już prawie 80 lat, choruje na parkinsona i sam ze sobą ledwo sobie radzi. Poza tym - wiadomo, nie będzie pomagał swojej mamie przy sikaniu 🥴 gotować też nie potrafi, a przecież oboje potrzebują wartościowych posiłków. Moja babcia dzwoniła do córki prababci - mieszka pod Wrocławiem, ale podobno ma przyjechać, żeby pomóc dziadkowi.
Ech... 😞
z dziadkiem mojego męża też najlepiej nie jest. Leży i patrzy w sufit 😞 chcą mu kupić materac przeciwodleżynowy, pampersy itp. No i wszystko git, gdyby nie to, że on mieszka tylko ze swoją żoną, która ma 1,5 metra w kapeluszu i ni cholery nie da rady nic przy dziadku zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek masz racje ze przy wadach serca są częste infekcje dróg oddechowych. Tylko ze on od 10 wrzesnia jest chory. Żadne leki nie pomagają a jutro kończy antybiotyk po którym zamiast lepiej jest gorzej.
Z tym odsluzowywaniem dlatego pytam ze mielismy w rodzinie taki przypadek ze nie odsluzowali dziecka po 3 miesiącach zaczęło dziecko chorować i po prześwietleniu płuc wyszło ze zalega w płucach ten śluz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena ja bym pojechała wieczorem na izbe przyjec i powiedziała ze dziecko jest chore tyle czasu niema poprawy i proszisz zeby je zbadali , i inie wierze ze lekarz po usłyszeniu ze niemowlak jest leczony ponad miesiac pogarsza sie i ze go nie przyjmie i nie sprawdzi co jest grane 🤢
daje linka na zamowienie pampersów na dzien wystarczy sie zarejestrowac i wyslaTutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, idź do pediatry. Zrób zdecydowaną minę. Powiedz, że Piotruś od ponad miesiąca kaszle, że leki nie działają. Uświadom pediatrę, że infekcja płuc u 4-miesięcznego dziecka z wadą serca może mieć bardzo poważny przebieg. Powiedz, że nie uśmiecha Ci się siedzenie w szpitalu przy chorym dziecku. I ZAŻĄDAJ pobrania wymazu na posiew i zrobienia antybiogramu, żeby zamiast faszerowania dziecka niepotrzebnymi i gówno wartymi lekami, dać lek, który rzeczywiście pomoże. Lekarz odmówi? Kij mu w oko. Zmień lekarza. Bo tu nie ma na co czekać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek muszę zrobić jak mówisz i postawić sprawę jasno. Bo to przechodzi ludzkie pojecie i już po prostu strasznie sie martwię.
Zadzwoniłam po naszej pani kardiolog i zapytałam jej jak to wszystko ma się do tej wady serca. Kazała mi się nie martwic bo dopiero na nawracające zapalenia płuc i oskrzeli są specjalne leki związane z wada serca.
Ale powiedziała mi ze może to być reakcja na szczepienie ( z reguły na krztusiec ), które dostał. I poleciła zrobić antybiogram ( tak jak Kwasiek mówi) i zmienić leczenie. A jak nowy lek nie pomoże to iść z nim do alergologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

kwasiek tak mi się przypomniało jak kiedyś facet chciał kupić książkę o rozmnażaniu królików to się smiałyśmy że po co mu książka jak one faktycznie rozmnażają się na potęgę he he

u mnie teściowa mi przyżądza i pasztet to jeszcze zje ale np tak ugotowane to już nie he he a mi tam ryba mięsko to mięsko

a jadłyście krupnik z gołębia? mój teść hoduje i jadłam ze 2 razy he he

zuziek to trzymamy do jutra 😉 he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...