Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ha! U nas jest dziś jazda z usypianiem w ciągu dnia, ale właśnie mnie olśniło że to przez krokodylki 😉 Dopadła nas też ciemieniucha, więc dziś go wypaćkałam olejuszką i porozkładałam wszędzie pieluchy żeby nie wyświnił wszystkiego. Do łóżeczka trafiły krokodylki no i okazuje się, że nie można zasnąć bo trzeba im się przyglądać 🤪 Oczy na zapałki, maruda na maksa, ale twardo podnosi głowę, ryczy ze zmęczenia i ogląda krokodylki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siemanos 🙂

Moj maz wlasnie wybyl do pracy, bedzie dopiero po 20:/.Juleczka spi juz zalicza druga drzemke w ciagu dnia.Własciwie to u na wszystko okej tylko od czasu do czasu zabki daja do wiwatu, bieda musi sie tak meczyc.Dobrze, ze chociaz pozniej nie bedzie tego pamietac.
Ostanio po raz pierwszy zasnela w innej pozycji niz na plecach i tak sobie pomyslalam, ze ona z tygodnia na tydzien "dorosleje".

No Mamusie, ktora jako pierwsza wraca do pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja ja juz pracuje na umowę zlecenie. I nawet czasem jest tak ze pracuje 5 razy w tygodniu od 4 do 12 godz, w zależności ile jest pracy. W zeszłym tygodniu nawet w sobotę pracowałam od 17 do 23.30. Dzisiaj tez mam trochę pracy i muszę czekać jak mąż wróci i znów będę do północy pracować.

A wiecie ze nauczyłam Piotrusia dawać Cześć. /Jak ktoś przychodzi to mówię do niego Piotrus daj cześć a on wyciąga rączkę ( tylko ta druga osoba musi mieć wyciągnięta rękę ). Zaczyna już kumać. W kuchni mam powieszona na lampie motylki a jak go zapytam gdzie są motylki to popatrzy na nie i się śmieje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
Waja aleś trafiła z pytankiem. Ja dzisiaj właśnie byłam na prośbę mojej szefowej w frmie. I co się okazuje, prawie cytując jej słowa: "nie miałam dotychczas tak dobrego pracownika na tym stanowisku". Zaczęłam negocjować i co z najważniejszych rzeczy to: wracam do pracy od 22.11., do września 2011 pracować będę 5,5 do 6h dziennie, za niedługo podwyżka (ze względów zupełnie niezależnych od szefowej) bo byłaby od razu i wszystko to przy zachowaniu dotychczasowych warunków płacowych. Zabierają mi kilka dotychczasowych obowiązków które były czasochłonne ale zupełnie nierozwijające za to dostanę kilka nowych które zdecydowanie podniosą moje kwalifikacje i wiedzę. 🙂 W sumie z rozmowy jestem zadowolona 🙂

Madalena jak pisaly wczesniej dziewczyny, nie zwlekaj szukaj nowego lekarza jak Twój Cie oleje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wracam do pracy prawdopodobnie od czerwca. Póki co normalny macierzyński mi się skończył 20.10, obecnie jestem na 2 tygodniowym dodatkowym macierzyńskim (do 3.11), po nim bedę musiała wykorzystać cały urlop czyli jakieś 23 dni i dopiero tak mniej więcej od 7.12 idę na wychowawczy.

No Oluśka zaczęła od wczoraj przeracać się sama z brzuszka na plecki, dzisiaj już za każdym razem jej wychodzi, jak na razie tylko tylko jedna strona idzie w ruch,a nim zaczęła to tak kombinowała główka i tułów się przechylała, a pupcia i nóżki za chiny nie chciały pójść za nimi.

Słyszałam już kiedyś, że mozna zamówić na stronie Pampersa darmówki, ale że zostałam obdarzona Pampersami z pracy po kilka paczek z rozmiarów 2,3 i 4 to nie zamawiałam.Ostatnio w pracy mężowi podano też kod do zamówienia (ja jeszcze nie widziałam jaki to kod), ale obydwie sklerozy zapomnieliśmy.
Dzięki Kkasia, że przypomniałaś 🙂 też wyśle, darmoszkami nigdy nie pogardzę. Właśnie sobie pomyślałam, że warto popatrzeć po stronkach i może wyczai się jakieś produkty do testowania albo jakiś konkurs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, no fajnie masz godziny ustalone, rozwój zawadowy zapowniny, podwyżka zapewniona. Przede wszystkim ważne, że jesteś zadowolona 🙂

Ja jak wrócę do pracy to zacznę szukać innej, a wracam do kina, bo w nowej pracy na bank mogę zapomnieć, że dadzą opiekę nad dzieckiem, urlopu czy co tam, poza tym mogę sobie dopasować godz. pracy, będzie to dobre na początek jak mała zacznie chodzić do żłobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napisałam do tej bobovity ze robia ludz w konia i nie dostarczaja obiecanych probek itd a to mi odpisali

Dziękuję, że Pani do nas napisała. Próbki i materiały wysyłane są w ramach
programów informacyjno-lojalnościowych skierowanych do matek. Sprawdziłam w
naszej bazie - mamy Pani dane adresowe. Poradnik żywienia małego dziecka
wraz z próbkami zostanie do Pani wysłany w ciągu dwóch tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia wypełniałas blankiety w szpitalu polozne zabierały,albo w pudełkach ze szpitala był taki poradnik z segregatorem i tam był blankiet do wypełnienia ale jak chcesz to dam ci adres mail do nich i napisz ze chcesz dotac takie prubki ze urodziłas tego i tego dnia i nic nie masz do tej pory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...