Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie na Nestle nie ma przelicznika.
Kurcze jak Mały 2 miesiące dostawał 2-3 g glutenu to był na piersi. Piersi poiwiedział nie więc już sama nie wiem.
A teraz inne pytanko, pewnie głupie. Jeśli na tym opakowaniu jest podana ilość białka na 100g to można przyjąć, że to jest właśnie trochę mniejsza ilość glutenu na 100g??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja byłam dzis w szpitalu z małym, bo uderzył noskiem w stól, nie ma złamanego na szczescie tylko opuchniete, oddycha normalnie, ale ile przezyłam to moje, masakra. Nigdy juz niczym sie nie zajme jak nim. Poprostu chwilka sekunda i sie przewróciła na nosek z kanapy astolik lezał obok, biedny synek;( teraz juz spi od 10 minut, bo nie spał nic prawie cały dzien. Poprostu skonczyłam czytac gazete i polozyłam na przeciw niego na stoliku, a wstałam zeby go podniesc a on juz za ta gazeta i sie przewrócił. Nie moge sobie tego wybaczyc. Ale dobrze,że nic mu nie jest, bo wtedy nie wiem jak bym to zniosła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela spokojnie, ja mam za soba tez juz podobny wypadek z Maxymem, to nie jest do przewidzenia. Ciesz sie ze wszystko ok. Coraz czesciej niestety teraz beda wypadki.
Maxym wyrznal z lezaczka bo tak sie wychylal, stal prezd wanna w lazience,daniel lezal w wannie i tez caly czas do niego gadal i patrzyl na niego, sekunde pozniej wisial maxym z nosem i glowa o wanne... zaczerwienione czolo, nosek krew poleciala ale po chwili bylo ok, wiec luz.

Nie ma co nie upilnujemy tych szkodnikow malych. Sekunda nieuwagi i bum.
Angela wiec walnij piwko czy lampke wina odreaguj. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje wam za wsparcie, czulam sie jak wyrodna matka co nie potrafi upilnowac, krew tez mu leciała, był u laryngologa i mowilze powinno byc ok, ale na kontrole mamy byc we wtorek. Własnie pije piwko sobie, troche sie odstresuje, strachu sie najadłam,ze szok. Brawo dla Agniesi, nieługo dogoni Kubusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka sto latek 🙂
ciacho nie robi na mnie wrazenia bo nie lubie ale jakbys jakies pifffko z pianko postawila...ojjjjj slinka by pociekla 😉

Angela taki los naszych maluchow...wiem ze latwo sie mowi ale spokojnie mysle ze kazdemu z naszych smrodow cosik musi sie wydarzyc...

Zuziaku zamecz Adama na maxa...korzystaj i rob brachola dla mojej synowki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem... 🙂
Położyłam Marysie spać o 19 bo już spała w wannie, ale słyszę że się obudziła i bawi się smokiem 😞 🤔 tak generalnie wolałabym, żeby spała całą noc skoro już nie ma mi kto dzisia pomóc, ale chyba moje dziecko ma inne zamiary 😮

Angela, nic sie nie stało, a nasze pociechy będzie naprawdę coraz gorzej upilnować... ja ostatnio siedziałam z Mają na kanapie- ja stukałam na komputerze ona bawiła się zaraz obok i bawiła się czymś tam... co chwilę coś zagadywałam do niej, poprawiałam i nie wiem jak to się stało, ale w ostatnim momencie złapałam ją lecącą z kanapy prosto na główkę- myślałam, że zawału dostanę...

Tak się zastanawiam czy dobrym pomysłem jest dać kaszkę w nocy, kiedy Marysia się przebudzi. Jak myślicie będzie po tym spała do rana???? Na noc już dostała 160ml kaszki i wypiła trochę mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, moja Aga kiepsko śpi po kaszce - chyba za ciężko jej na żołądku. Ja już nie pamiętam kiedy Młoda leżała obok mnie na kanapie, a ja miałam chwilę luzu 🤔 teraz to pół sekundy i już jest przy krawędzi 😜 w ogóle ona cały czas coś kombinuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
Laaf no oki, skoro nie ciacho to mówisz i masz 🙂 😎
[URL=http://img231.imageshack.us/i/55637085.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3769/55637085.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



hahahhaha, Agulka no to Twoje zdofffko wypite 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja w samotności świętuje z lampką 14 letniego wina mniam mniam 😁 😜 😜 😜 ech dobrze, że Marysia nie próbuje dotrzymać mi towarzystwa i śpi hahaha

Kwasiek wiesz, czasami chciałabym żeby ten mój leniuszek w końcu ruszył z miejsca... ale póki co woli siedzieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
A ja w samotności świętuje z lampką 14 letniego wina mniam mniam 😁 😜 😜 😜 ech dobrze, że Marysia nie próbuje dotrzymać mi towarzystwa i śpi hahaha

Kwasiek wiesz, czasami chciałabym żeby ten mój leniuszek w końcu ruszył z miejsca... ale póki co woli siedzieć 😉


a gdzie menzasty???
Agulka wierz NAM nie chcesz zeby Marysia ruszyla 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mężaty siedzi na jakieś konferencji do jutra 🤨 tzn. zaraz pewnie zacznie się im dyskoteka. Szczerze mówiąc to ja już trochę zazdrosna jestem (chociaż nie powinnam) bo jak nie dwu dniowa konferencja, to kulig z noclegiem i imprezą, to znowu jakaś parapetówka u koleżanki z pracy... a ja siedze w domu z dzidzią, kupą prasowania, obiadami, itp. sklepów tu ni ma żeby się poplątać, ludzisków nie znam i taka wielka dupa z tego wszystkiego. W sobote o 8 mam umówionego fryzjera to chociaż tyle się wyrwę z domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...