Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂 u nas noc w porządku. Dałam młodej przed snem Viburcol, więc były tylko 3 pobudki na jedzonko. Wstałyśmy po 9. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że wczoraj się z mężem pokłóciłam. Ze zdenerwowania dostałam jakiegoś cholernego szczękościsku i tak mnie w nocy szczęka napieprzała, że ryczałam z bólu 🤢 teraz cały czas tą cholerną szczękę czuję, ale przynajmniej nie marzę o o harakiri 🤨 oczywiście morda zapuchnięta od płaczu, standard. Teraz "Dobry Boże nie pomoże"...

Zaraz muszę męża obudzić, bo koło 12 mają do nas wpaść sąsiedzi - sąsiadka na 8 marca ma termin porodu i stwierdziłam, że pożyczymy im troszkę ciuszków. Trzeba sobie wzajemnie pomagać 🙂

O, Aga jest na etapie wydłubywania z dywanu mikroskopijnych brudków 🙂

Raczkuje już, że hej, wstaje przy każdej okazji. Nadrabia zaległości spowodowane brakiem dywanu 🙂

Dziś chyba pojedziemy na obiad do moich rodziców. Tzn. tak wczoraj planowaliśmy, ale nie wiem, czy plany się nie zmieniły... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczekoscisk, znam jak mam jechac gdzies daleko niepewnym autem, kiedys kiedys sprowadzalam ze znajomymi auto z niemcow, i ja mialam jechac tym ich nowym do polski... bez wstectnego lusterka ze slabym lefrektorem lewym... wieczor, potem noc, deszcz...szczekoscisk do samego kamienia ran nie moglam geba ruszyc... Wiec kwasku wypoczywaj 😘

Anglea imprezy zawsze sa git, a Kubus pewnie wyczail ze starch nie ma. I poprzytulac sie chcial 😉

Maxym wczoraj lezac na dywanie nauczyl sie go podciagac do gory, oj jaki byl zly jak za kadym razem opadal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Dziś ja nie wiem jak się nazywam, chociaż rano niby mąż miał dyżur. Jakoś ostatnio mi się kiepsko śpi nawet jak teoretycznie mogę. Stasiek terrorysta próbował wymuszać różne rzeczy na tatusiu, coraz częściej jest tak że jak coś jest nie po jego myśli to ryk. Jak w końcu nie wytrzymałam i poszłam zobaczyć co się dzieje to Stasiek ryczał w niebogłosy w matę a tatuś wściekły (on WŚCIEKŁY, to się nie zdarza!) mył gary obok (mamy kuchnię połączoną z pokojem). Jeden wielki ryk był bo tatuś nie pozwolił się bawić wieżą a drugi bo unieruchomił żeby zapiąć ubranko po zmianie pieluchy. Nota bene dziś Stasiek solidnie zsikał się na sofę zaraz po tym jak uciekł z gołą pupą z przewijaka. Super początek niedzieli 🤢 Jak się wychowuje takich agentów? Bardzo zależy nam na tym żeby się nauczył że nie zawsze wszystko musi być tak jak on chce ale chyba prędzej się wykończymy nerwowo 🤨

Dzięki za wszystkie podpowiedzi co do krzesełka 🙂

Co do wyjść to babcia zaproponowała że może zostać ze Staśkiem a my żebyśmy poszli do teatru ale my raczej najpierw potrzebujemy się solidnie wyspać 😮

Jutro idę na echo serca, przy okazji zrobię EKG spoczynkowe i odbiorę wynik Holtera. W sumie może dobrze że te badania są wtedy kiedy jestem w gorszej kondycji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka tez nie najlepsza. Wilczur sasiadów tak szczekał cała noc ze myslałam ze go pójde uciszyc a piotrus nie mógł spac bo mu przeszkadzało to szczekanie wiec 3 godz w nocy nie spał a ja jestem padnieta,

Kwasiek to u Ciebie musiało byc dosc cięzko ze harakiri chodziło ci po głowie. To teraz już będzie lepiej jak sobie wszystko wygarnęliście. Tak to mówia po burzy wychodzi słonko 🙂
To super ze Agusia już tak smiga u nas dalej Piotrus leniuchuje tzn raz na jakis czas uda mu sie kawałwek przeraczkować ale jemu sie poprostu nie chce bo siły ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie, Ann, miałam się Ciebie o tego Holtera zapytać. Czy Ty miałaś go zlecanego podczas państwowej czy prywatnej wizyty? Bo mój mąż ma ewidentnie zaburzenia rytmu serca i przydałby mu się Holter, ale boję się, że jak państwowo pójdziemy, to nas odeślą ze stwierdzeniem "można byłoby Holtera założyć" i na tym się skończy (ja tak miałam)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

To imprezwo bylo na naszym watku wczoraj.Do nas przeszedl kolega ja bylam mega zmeczona wiec szybko zawinelam sie spac.Julka po ostaniej szczepionce miala stan podgoraczkowy co jest dziwne, bo zawsze przechodzila je lajtowo, ale szczepionka szczepionce nie rowna.Ma siniaka na policzku, poparzony palec i wyglada jak siedem nieszczesc.

Kurcze troche mnie kusi ten woreczek na owoce, tym bardziej, ze Julia lubi sobie pociamkac jablko.

Kwasiek moze teraz faktycznie bedzie lepsza atmosfera.:*

Ide sie jeszcze kimnac:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
achas Sylwia mam pytanie techniczne,
zdazylo Ci sie cos zawalic na allegro? tzn np. nie zauwazylas wplaty albo pomylilas sie z adresem? masz duzo aukcji i tak ciekawa jestem 😉


Laaf bo to raz chociaż częściej niezauważyłam wpłaty a czasami naet zdażyło mi się napisać do kogoś czemu pieniądze jeszcze nie wpłynęły he he no cóż jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo się pomyliś z adresem to 2 razy miałam taką lipe

jeżeli pomyliłam adres to dowiadywałam się o tym jak paczka do mnie już wróciła i wysyłałam ją ponownie natomiast jeżel o wpłate to czasami puszcze bajke że mieliśmy problemy techniczne z netem i stąd te opóźnienia albo przepraszam że nie zauważyłam wpłaty to zależy po jakim czasie ktoś się upomnie jak długo to dorzucam jakiś gratis i jest ok jeszcze negatywa nie złapałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś zrobiłam sałatke Ige podrzuciłam tatusiowi niech z raz pobawi i na spokojnie siedziłałam w kuchni teraz uśpiłam małą a on mało się nie zabił tak leciał na góre grać w gierke no ale cóż bardzo się spracowała od 9 do 12 dziecko bawić nie lada wyczyn

spać mi się chce i wszysko mnie wkurwia może to przez okres drugi raz mam dopiero po ciąży i chodze jak podminowana jakbym miała noże to bym porzucała nimi troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf a ostatnio zamówiłąm małej smoczki itp na allegro tydz temu w sobote i w środe napisałam meila i nic w czwartek zadzwoniłąm bo miał być polecony priorytet a płaciłam poprzez płacę z allegro i gość mi taką bajke zaczoł opowiadać że szok że niby czasami jest tak że wpłyną pieniądze a nie ma informacji że dana osoba coś kupiła (czyli nie wiedzą kto poza nickiem z allegro) i że później jak sprawdzają przelewy to się nie cofają np od początku miesiąca tylko do tych sprawdzonych ostatnio i tak czasami ominą jeden przelew powiedziałąm mu że w życiu takiej bajki nie słyszałam i handluje rok czasu na allegro i nie miałąm takiego przypadku i że w takim razie co on proponuje był wielce zdziwiony o co mi chodzi i suma sumarum wydębiłam jakiś gratis w ramach przeprosim za takie opóźnienie (a wystarczyło sie na początku przyznać do błędu he he)
ale mnie to już klienci nauczyli jak się upominać o swoje he he raz np jak mi przysłali nie takie poszewki na jaśki jak zamawiałam to ich opierdzieliłam i zaproponowałam że nie będę tych odsyłać na ich koszt żeby mi wymienili na prawidłowe ale zamówie jeszcze coś u nich i przyślą mi na ich koszt to zamówiłam mamie pościel ciotce drugą i sobie 4 poszewki he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam z Kościoła. Już jestesmy bo obiadku tylko zmywanie zostało.
U nas panuje ospa ale mam nadzieje ze nas ominie bi w piatek mamy 2 wizyte u bioenergoterapeuty a 15 marca u kardiologa więc nie było by zbyt do smiechu jak by sie zaraził.
Wasze dzieci wkładaja paluszku do buzi tak głeboko ze az ich naciaga. Piotrus nauczył sie tak robi i najwyraźniej strasznie mu sie to podoba a ja z nerwów nie wyrabiam. Wczoraj tak głebokao wsadził ze zwymiotował obiad. Dzisiaj stwierdziłam ze mu czy,s paluszki posmaruje gorzkiem zeby nie cisł to buzi. Nie miałam czym i posmarowałm mu 3 paluszki sokiem z cytryny a on je włożył do buzi pociamkał trochę i się usmiechnął a ja wymiękłam.
A tak ogólnie to wpadł w samo zachwyt co zrobi to sobie bije brawo, zje obiad wypije mleko czy przybije komus piątkę bije sobie brawo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia ja mialam raz sytuacje ze zmienilam imie (tylko imie!!!) i wyobraz sobie ze paczka wrocila bo brat tego zamawiajacego powiedzial ze taki tu nie mieszka a nazwisko sie zgadzalo 😮 😮 😮 ludzie debile czasami...
a dwa razy nie zauwazylam wplaty do jednej sie przyznalam do drugiej (juz wkurzona na siebie) posciemnialam ☺️ ☺️ ale wszystko dobrze sie skonczylo 🙂 no ale w sumie Ty masz zdecydowanie wiecej wysyłek to moze CI sie czesciej zdarzyc 😜

Ja nigdy nie mialam szczekoscisku ale moj wujek za m lodego poszedl do dentysty i mu szczeka z zawiasow wyskoczyla 😮 i wiecie co dentysta poprostu mu przyfasolil w gebusie i wskoczyla na swoje miejsce 😁 😁 😁 a bolalo ponoc po hujaszczyku!!!!

Komsi to browarek smakowal chyba nieziemsko po takie przerwie 🤪 🤪

Co do klotni z menzastymi to wiadomo jak jest no ale kto sie czubi ten sie lubi 😉 😉 😉

a tak wogole to chyba bym z nudow umarla majac idealnego menzastego 😜

Ann domyslam sie ze jak Twoj maz - oaza spokoju sie wkurzyl to Stasiek musial mocno go podkurzyc...wydaje mi sie ze poprostu starajcie sie mu nie ustepowac...nie ryczy na przewijaku czy jak cos mu nie wychodzi...trudno uzna Was za wyrodnych rodzicow ale mysle ze po jakims czasie zrozumie...fakt ze jeszcze jest malutki ale takie nawyki wchodza w krew...
podam Wam przyklad z mojego dziecinstwa:
jak miala 1,5 roczku moja mam paskudnie zlamala noge...po domu poruszala sie skaczac na tej zdrowej i opierajac sie na taborecie. Nauczyla mnie ze jak chce siusiu to mam przyniesc z kibelka do niej nocniczek a ona odepnie mi spiochy i wposadzi na nocniczku i wszystko bylo git do momentu jak tylko raz przyniosla ona mi ten nocnik...od tamtej pory sie wycwaniłam ze mamusia teraz ma przynosic to po co ja bede sie przemecza 🙃 🙃
taka se sprytna bylam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nam sie posypały plany z kredytem bo siadło auto firmowe i musieli kupic inne a ze kredyt wzieli na firme w kórej maz jest współwłascicielem to juz nie dostaniemy. I dupa takie fajne były plany. Muszę pogadac z ojcem zeby jaką działke sprzedał bo bedzie kiepsko sie wprowadzić w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):

spać mi się chce i wszysko mnie wkurwia może to przez okres drugi raz mam dopiero po ciąży i chodze jak podminowana jakbym miała noże to bym porzucała nimi troche


ja nie mam okresu a też chodzę podminowana... 🤔 dzisiaj wydarłam się na Adama bo śpiewał jakąś durną piosenke 😠 no ale żeby się wydzierać... 😮 masakra 😞

mąż już pojechał... i już tęskno... 😞 no ale nic trzeba to wytrzymać... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela1987 napisał(a):
Kubus zasnał niedawno bo spął od 11 do 12 25 i teraz mam luzik do 17 pewnie 😉 chce go pozniej kłasc o 20 zeby spał do 8 chociaz 😉


Angela powiem CI ze spioszek to Ci się niesamowity trafił 🙂 farciaro Ty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
no pewnie tak mam nadzieje że za 2 tyg.ale mówił cos że może być za 3tyg. ... se dzisiaj piwko strzele i uprzedziłam go że następnym razem więcej w łóżku mniej na wychodnym... :P bo się jakoś nim nie na cieszyłam... 😞 🤨


hahhaha a mowia ze baba ma szal macicy po trzydziestce 😁 😁 😁

ja tez pifffkuje 🙂 tak wiec tracamy sie kufelkiem, buteleczka lub puszeczka 😁 😁 😁

a jak z Twoim ojcem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...