Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hm. Dostałam maila na prywatną skrzynkę od dziewczyny, którą "znam" z widzenia z brzuszka. I ni cholery nie wiem, skąd ona ma mój adres... 🥴
A, już sobie przypomniałam, ok 🙂 wydygałam się, że jest jakiś błąd na brzuszku i każdy ma dostęp do informacji ukrytych 🙂

A głosowanie na "różową" zostało wstrzymane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chyba nie mogę głosować na Angeli Kubusia bo nie mam konta na fb (tak, wiem, że to znaczy że nie istnieję 😉 ).

Gadałam właśnie z pediatrą przez telefon - dajemy jeszcze parchowi 2 tygodnie. Mam przywracać kolejne pokarmy mimo że parch jeszcze nie zniknął, bo dla Staśka lepiej żeby jednak jadł więcej rzeczy, przystopować tylko wtedy jeśli coś się zaogni albo zacznie wyrastać jakieś nowe. W gruncie rzeczy nie wiemy czy to w ogóle jest pokarmowe. Na wszelki wypadek przeszliśmy z praniem na Jelpa i dodatkowe płukanie. I z maści cholesterolowej przeszliśmy na Oilatum Soft, bo pierwotnie po niej się ładnie zagoiło. Czekamy jeszcze dzień, dwa, jak nie będzie poprawy to ruszamy ze sterydem na jakieś 3-4 dni.

Sylwia, gratulacje 🙂

Laaf, fajnie Dawidek wstaje 🙂 Ale musiałam wyłączyć głos bo Stasiek przestraszył się Mirka 😉

I nie wiem już co miałam więcej napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):

A głosowanie na "różową" zostało wstrzymane 🙂


Dlaczego, przeskrobała coś ?


Nie, tylko że w lutym zajęła 3 miejsce i wygrała chyba ten golfik i pewnie dlatego wstrzymali głosowanie na nią.

Kwasiek, uppss to nie wiedziałam, że Olcia na elastyczną za ciężka, no cóż jakby trafiło sie ją wygrać to nawyżej poczeka na drugiego bejbisa albo odsprzedam ją i kupię taką tkaną.

Sylwia, gratuluje 🙂 to teraz trzymamy kciuki za kredyt i za budowę, żeby wszystko poszło sprawnie. Już coraz bardziej realny ten Wasz domek - super!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):

Kwasiek, uppss to nie wiedziałam, że Olcia na elastyczną za ciężka, no cóż jakby trafiło sie ją wygrać to nawyżej poczeka na drugiego bejbisa albo odsprzedam ją i kupię taką tkaną.


Anulka, jakbyś wygrała elastyczną, to możesz poprosić o opcję wymienienia nagrody na jej równowartość, dopłacić kilka zł i mieć tkaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po spacerku 🙂 🙂 wiosnę czuć w powietrzu! 🙂 🙂 🙂 aż mi się morda uśmiechała, jak mi słońce prosto w oczy świeciło 🙂 🙂 🙂 a Młoda sobie pospała prawie godzinkę na świeżym powietrzu 🙂 🙂

Suuuper, aż żyć się zachciało 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

no i my już potrafimy stanąć. Pierwszy raz w niedzielę podczas kąpieli 🙂 Także teraz to się zacznie 🙂

Sylwia super, że udało się skmpletować wszystkie dokumenty. Powodzenia w realizacji marzeń 🙂

Miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
usiadlam pierwszy raz od 12.. nogi mi w dupe wlaza,ale pogoda rewalacyjna byla, polazilysmy z dzieciakami o starowce po promenadzie, no i zbiednialam o troche bo i maxymkowi i sobie cos kupilam, nooo i najwazniejsze dzis wyklul si erano trzeci zab, gorna jedynka prawa!!!!i teraz pyt do zebatych : wasze pociechy tez zgrzytaly dolnymi o gornego?bo maxym tak przebil dzis dziaslo...zgrzytjac bo wyczul nowa istote w buzi tegoz zeba wlansie i ta go testowal... i teraz jak bez smoka to se zgrzytnie czasmai. czy to normalne tzn czy nieszkodliwe????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no on ztak z ciekawosci, o co tita, jakies cos twarde, widze wlasnie ze juz nie robi tego, bo sie przyzwyczail chyba ze rosnie zab u gory 😉
no wlasnie kurna sciagnelam sobie od zuzka tak na latwozne poszlam i dupson blady, musze pokombinowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prześwietlone, zdarza się...
(ja się jakoś nie mogę przekonać do przekłuwania uszek takim maluchom, no ale ja to ja...)

Angela, a często Twój mąż wychodzi? Bo zauważyłam, że już któryś raz piszesz, że mąż Cię wkurzył, bo gdzieś poszedł. Więc albo on za często wychodzi, albo Ty go za krótko chcesz trzymać 😉

mój poszedł na trening. Dwa razy w tygodniu sobie od nas odpoczywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...