Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂 🙂

u nas noc spoko - 3 pobudki 🙂 nawet całkiem się wyspałam 🙂

Dziś obiad mam z głowy, bo mama dała nam wczoraj trochę pierogów 😉 skwarki tylko muszę zrobić 😉 No i dziś babskie spotkanie! 🤪 🤪 🤪 głównym tematem pewnie będą dzieci, bo na 4 osoby będę ja, przyjaciółka mająca prawie 2-letnią córeczkę i mająca termin porodu na maj, druga przyjaciółka, która ma termin na sierpień i trzecia, która dzieci niby nie planuje, ale bardzo się zaangażowała w opiekę nad swoim bratankiem 😉 😁 posiedzę ze 2 godzinki i będę spadać do domu, bo Aga zasypia ostatnio około 22 a przed snem musi się do cyca trochę poprzytulać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to Wam powiem ze prawa jedynka u gory na stowe szaleje, bo mlody wygina sie szczeka rusza jakos dzinie napuszony siedzi powietrze w polikach jak krolik, wiec na stowe wpienia g wychodzacy zab 😉 na szczescie nie placze 😉

No to trzeba moze wstawiac wczesniej djecie nawalic punktow przez mieiac potem startowc w konkursie w mieisacu nastepnym???hmm... zaraz zaglosuje na nasze panny 😉

Kwasiek to sie zrelaxuj kobieto, i nie mysl juz o ktorej wrocisz, masz sie zrelaksowac, pamietaj ze tata zawsze sobie poradzi 😉 no i przede wszystkim udanegobabskiego festynu 😉

Angela, Maxym wola tata,baba, aga, ada, dada... a mama przez pomylke mu nie wychodzi, daniela kumpel stwierdzil ze po co ma mowic mama jak ona reaguje na eeeee, to po co sie wysilac...i chyba ma racje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi napisał(a):

Angela, Maxym wola tata,baba, aga, ada, dada... a mama przez pomylke mu nie wychodzi, daniela kumpel stwierdzil ze po co ma mowic mama jak ona reaguje na eeeee, to po co sie wysilac...i chyba ma racje 😉



hahaha i ma racje ten kumpel u nas w sumie to samo, Dawid jeknie a ja juz na bacznosc przy nim 😁 😁 😁 mirek czasem mnie opierdziela jak bez konca mu "pomagam" np. przy wstawaniu czy siadaniu jak kojfnie 😁 a on sie wziol na sposob, Dawidos lezy pomarudzi chwile i zaraz sobie odpuszcza i sam walczy ze wstawaniem aj to nym mu we wszystkim pomagala 😜 ech matki to chyba maja inne podejscie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co faktycznie już nalicza głosy, jak weszłam w marzec to jest jeszcze 0, ale jak weszłam w luty to były 2 głosy, zresztą w marcu Zuzia też już ma 0 głosów.

Będę musiała wstawić jeszcze link na nk i fb.

U Olci też czekamy na górną jedynkę, wyrzyna i wyrżnąć nie może, jak smaruję małej dziąsełko to czuję już ten ząbek pod dziąsełkiem, to już kwestia czasu, ale nie wiem czy dnia, kilku dni czy dłuzej tak może siedzieć. Biała plamka jest też obok na 2. Zobaczymy, jak będzie.

Ola mówi mama (tutaj obstawiam, że pomimo wszytko wypowiada to słowo świadomie), tata, baba, dada, papa, dzidzia, dziadzia, idzie, niania i ania, no i naważniejsze, najczęściej używane NIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, oczywiście możesz wkleić link, wogle dziewczyny, która ma ochotę może też to zrobić.

Kwasiek, masz rację już jutro tych dzisiejszych głosów nie będzie, bo od jutra startuję z wszystkimi maluchami od 0.

Moje drogie w każdym razie wielki dzięki za natychmiastowe wsparcie, ale jak widać od jutra dopiero zaczniemy walczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny spotkałyscie sie moze z takimi bucikami dla dzieci bo ja nie a nasza doktorka powiedziała ze ona sa fajne jak dziecko źle stope układa. Ja Piotrusiowi nie jestem wstanie ubrac żadnych bucików bo zagina palce w nózkach i blokuje a ona sa na sznurówki wiec może bym mu jakoś założyła. Po domu moze by miał dobre?
coo nich myslicie, zbyt ładne nie sa ale może by były praktyczne?

http://xarchiwum.pl/zdrowotne-trzewiki-sandalki-dr-fabio-roz-18-i1482725149.html


Nowe zdrowotne buciki firmy Dr. Fabio wykonane z wysokojakościowej, delikatnej, skóry naturalnej zamszowej.
Środek również wykonany ze skóry naturalnej.
Płynna regulacja na całej długości stopy zapewni optymalne dopasowanie obuwia do stópki dziecka.
Trzewiki firmy Dr. Fabio dzięki elastycznej podeszwie, sztywnemu wysokiemu zapiętkowi utrzymują nogę dziecka w prawidłowej pozycji, zapobiegając koślawieniu pięty.
Podeszwa wykonana na super elastycznych, antypoślizgowych spodach z termokauczuku ze sztywnym wysokim zapiętkiem.
Trzewiki firmy Dr. Fabio są idealnym obuwiem do nauki chodzenia dla niemowląt stawiających pierwsze kroki. Dla starszych dzieci stosowane są jako buciki profilaktyczne do domu i przedszkola jak i do biegania po dworze przez całe lato.
Długość wkładki wewnętrznej podana jest do przeszycia znajdującego się z przodu sandałka.
Długość całkowita wkładki wewnętrznej o ok. 0,5 cm więcej niż podana długość wkładki wewnętrznej.
Długość całkowita podeszwy o ok. 1,2 cm więcej niż podana długość wkładki wewnętrznej.
Z przodu ozdobny kwiatuszek zamontowany na sznurówce, który w razie potrzeby łatwo zdjąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, a Piotruś źle ustawia stópki?

Ja jestem tego zdania, że dopóki można, dziecko powinno latać na bosaka (no, w skarpetkach rzecz jasna, albo w takich http://allegro.pl/bobas-skarpetki-z-podeszwa-mokasyny-kapcie-r-17-19-i1483092575.html ) bo np. płaskostopie jest do 2 roku życia dziecka zupełnie fizjologiczne, podobnie jak stawanie na paluszkach podczas nauki chodzenia. Nie wiem jak sprawa wygląda przy układaniu stópek do środka podczas np. raczkowania - wydaje mi się, że w takiej sytuacji warto byłoby się skonsultować z pediatra albo ortopeda i ewentualnie dopiero wtedy inwestować w buciki, które wpływają na ukształtowanie stopy/nóżki dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po urodzeniu mowili ze ma minimalnie szpotawe pietki ale potem byłam u fizoteraputy i powiedziała ze nie widzi wiekszego problemu ( miał lekki przykurcz ) teraz jest ok choc ostatnio znow zaczal kurczyc paluszki w nozkach tak ze nie da mu sie bucikow ubrac. Jak siedzi czy sie bawi jest rozluxniony a jak mu sie dotknie nozek to mocno spina miesnie tak samo robi jak ma buciki na nozkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
Po urodzeniu mowili ze ma minimalnie szpotawe pietki ale potem byłam u fizoteraputy i powiedziała ze nie widzi wiekszego problemu ( miał lekki przykurcz ) teraz jest ok choc ostatnio znow zaczal kurczyc paluszki w nozkach tak ze nie da mu sie bucikow ubrac. Jak siedzi czy sie bawi jest rozluxniony a jak mu sie dotknie nozek to mocno spina miesnie tak samo robi jak ma buciki na nozkach


Aga też tak robi 🙂 Ba, nawet ja tak robię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
kwasiek ale twojego rozmiaru nie mają he he 😉 😜


No kurde, nie starają się! 😜 jak tak można?! 😉

Aga pożarła obiadek, zaraz popije cycem 😉 a ja w ciągu dwugodzinnego ( 😲 ) snu mojego dziecka zrobiłam 13 par kolczyków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):

Aga pożarła obiadek, zaraz popije cycem 😉 a ja w ciągu dwugodzinnego ( 😲 ) snu mojego dziecka zrobiłam 13 par kolczyków 😉


robisz ze srebra czy innych materiałów?


i takie, i takie 🙂 zależy, co mam pod ręką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...