Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zyczenia dla Jubilatki Olci 😉
Nie mamy netu telefonu, mam nadzieje ze u Was wszystko gra. Jestesmy chwilowo u zanjomych bo tu taki dzein kobiet z paczkami, mam nadzieje szybko dowas wrocic, dzis rachunki zaplacilam wiec moze wlacza prezed weekendem... ale mendy pewnie beda bawic sie karnawalowo... wrrr no to do potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
test zrobiłam i nie jestem w ciazy 😉 i ciesze sie, chociaz po cichutku bym chciala ale jeszcze za wczesnie, za 2 lata jak juz, poczekamy jak kuchnie skonczymy 😉 pewnie okres sie pojawi jak nie dzis to moze jutro. Biedny Dawidek, ciekawe co u niego, i biedna Julka;( z tymi rota, nie ma co;/// ja byłam u kolezanki na okolo godzinke, paczki robilysmy z tesciowa i obiad robiłam, kurczaka z pieczarkami, jeden z pomysłów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiec,
Dawid ma nadal goraczke ale pije duzo - 350ml jak normalnie max100ml, zjadl z 10 lyzek kaszki, 1o lyzek zupki, biszkopta i 140 mleka, nie jest z;le ale przearaza mnie to ze jest taki slaby....jakies 4h temu zrobil calkiem normalna kupke ale przed chwila chlusnal (nie duzo) taka woda z kawaleczkami z dupki. duzo spi i jest osowialy ale cos tam do siebie gada....
tragedii nie ma ale i tak mam stresa mega...
wiem ze inne dzieci przechodza duzo gorzej...
ni szczepilismy bo to jak szczepionka na grype nie zawsze dziala a w sumie dawis nie ma tak kontaktu z zewnatrz, ciezko powiedziec skad sie wzielo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
Zuziek moja też tak siedzi a ty chodziłaś gdzieś na rechabilitacje masz tam jeszcze jakiś kontakt żeby podpytać?

Wszystkiego naj dla Olgi


no właśnie siostra mi raz powiedział że jej koleżanka mówiła (ta rehabilitantka) żeby dziecko tak nie siadało i mnie to zaczęło gryśc czy pozwalać czy nie 🤢 dlatego was pytałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek ja nic na ten temat nie slyszalam.Ale mam wujka ortopede to przy okazji sie go zapytam, jak bede cos wiedziala to dam znac.Julce zdarzy sie taka pozycja, ale rzadko.

No wlasnie ja nie jestem do konca pewna czy to rota, bo goraczki nie ma.Moze to reakcja na szczepienie, ale bylo juz tydzien temu wiec sama nie wiem.

Laaf usciskaj Dawidka ode mnie:*

A do mnie zadzwonila moja oddzialowa, ze jest spotkanie towarzyske naszego oddzialu w nastepnym tyg i skacze z radosci, bo sie stesknilam za dziewczynami i w ogole ciesze sie, ze pamietaly i w ogole mi jakos tak milo sie zrobilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W czwartek 🙂Juz opieke nad Julka zorganizowalam, wiec luzik 🙂To zaproszenie przypomnialo mi, ze jak kiedys cos robilam innego niz opiekowanie sie dzieckiem i zamulanie w domu, kurcze brakuje mi pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Wszystkiego najlepszego dla Ani 🙂 i oczywiście Laaf STO LAT STO LAT 🙂[color=red][/color]

Ja juz wysiadam- pobudka co 0,30min przy dobrych wiatrach co godzinę i tak do 3 potem godzina marudzenia i o 4 zasnęła. Pospaliśmy do 7 i trzeba było wstawać 😮

Umówiłam się dzisiaj na wizyte do lekarza bo chcę żeby osłuchałą Maje zanim będzie za późno. Jedno mnie niepokoi, że będziemy zasuwać wózkiem i mam nadzieje, że to nie pogorszy sytuacji 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

To ja druga...

Wczoraj cieszyłam sie 1 pobudką nocną, a jeszcze wczoraj 1 pobudka po 22 i 2 w nocy, niunia wstała o 6.

Olcia coś marudna, to chyba przez te zębole, juz moglyby wyjść.

Dzisiaj idę na 12.15 z małą do pediatry na ogólną wizytę kontrolną z mierzeniem i ważeniem, zobaczymy co powie na te jej uczulonko. Wszystko zbledło, ale miejscami czuć suchą skórkę w zgięciach rąk i nóżek. Może dowiem się kiedy ząbki mniej więcej wyjdą, 2 wizyty temu miała być kwestia tygodnia może ponad, a tu minął m-c i nie ma ich na wieszku.

Dziewczyny, dużo zdrówka dla Waszych pociech!!!

Angela, no już sytuacja wyjaśniła się, pewnie zaburzyło sie przez stres.

Wszystkiego najlepszego dla naszej 9-miesięcznej Ani!!! Buziaki od Olci i cioci Ani 🙂

Ciekawe co tam u WB?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 My dziś wyspani 🙂 Weszlismy ze sterydem, parch oczywiscie na razie znika i pewnie dlatego Stasiek dzis dobre spal 🙂

Kwasiek, dzieki za namiar na watek ekspercki o zywieniu 🙂

Laaf, cale szczescie ze Dawidek w miare lekko to przechodzi. My szczepilismy rota, dlatego bylam ciekawa czy to chroni.

Duzo mam jeszcze do napisania ale maruda wola. Moze pozniej 🙂

Laaf wszystkiego dobrego 🙂 🙂 : 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
nocka na 3 zadkich kupach i 3 przebieraniach 🙂 ale zjadl wlasnie 120 mleka i troszke przymarudza ale nie jest zle 🙂

zyczonka dla Aneczki 😘 😘

dziekuje dziewczyny za zyczenia i za pamiec 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

[color=orange][size=3]Buziaczki dla Ani z okazji 9 miesięcy 🙂 🙂 zdrówka, szczęścia i miłości 😜[/color]

I również wszystkiego najlepszego dla Laaf 🙂 Żeby cała rodzinka zdrowa była, żeby Kamiśka spokojnie przechodziła okres buntu, żeby mężaty Cię na rękach nosił i żeby Dawidek cały czas był takim fajnym dzieciakiem 😉

U nas noc całkiem całkiem - 2 albo 3 pobudki, ale jakoś niezbyt męczące 😉 Poza tym Młoda już nie przepuści żadnej okazji do wstawania 😮 🤢 szósty ząbek jej rośnie, ale jeszcze nie przebił dziąsełka. Piękna pogoda się dziś zapowiada, bo jest teraz -2*, więc po południu powinno być tak z 5 na plusie 🙂 🙂 szkoda tylko, że po wyjściu z bloku muszę się przebijać przez kilkanaście metrów błota po kostki 🤢 no i dziś dzień sprzątania. Jutro mąż chce pojechać do moich rodziców, więc mam w planach ogarnięcie dzisiaj mieszkania. A jutro się tylko odkurzy i podłogi umyje. No i obiad muszę ugotować. Zupę pomidorową z ryżem zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

Wszystkiego najlepszego dla LAAF :* z okazji urodzin ;*
i Najlepszego dla Aneczki 😉 z okazji 9 miesiaczków ;*


a ja tylko na chwilke pożegnać się bo do wtorku jadę do babci 😉
kochane bede tęsknić za wami ;*
miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już wiem co miałam Wam pisać jeszcze.
Od wczoraj zastanawiamy się z M czy ten parch to jest w ogóle alergia, czy to nie jest jakiś nietypowy odprysk paprania się blizny po szczepionce BCG. Pisałam Wam kiedyś, że Staśkowi urosła ta blizna do wielkości sporej monety i że idziemy z tym do pulmunologa. Powiedział nam że ta szczepionka ma prawo się paprać do roku i że takie zaognienie, ropienie, łuszczenie, powiększone węzły chłonne itp. może się zdarzyć jeszcze nie raz. Napisał nawet w książeczce zdrowia (z trzema wykrzyknikami) żeby tego niczym nie leczyć. Teraz sobie uświadomiliśmy że parch po raz pierwszy pojawił się mniej więcej wtedy kiedy rozpaprała się ta blizna, a teraz kiedy parch jest w rozkwicie, blizna znowu się paprze. Na razie za bardzo się do tej teorii nie przywiązujemy, ale jeśli będzie trudność z ustaleniem alergenu, trzeba będzie zbadać i ten trop.

Anulka, mam prośbę jeszcze raz: jaki masz model krzesełka? Wydaje mi się że Stasiek będzie się tak samo wyginać jak Olcia, więc chciałabym zobaczyć jakiego rozwiązania szelek unikać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam już więcej nie poruszać wątku babcia męża..., ale wyżalę się i napiszę co odawaliła wczoraj.
Jak zwykle na początku miesiąca dostała emeryturę i jak wczoraj wspominałam dokłada się cześciowo do opłat. Zawołała mojego męża i daje mu pieniądze, zdziwiło go, że o 100 zł mniej niż zwykle, ale nic nie powiedziałby, gdyby nie powiedziała, że daje mniej, bo nie potrafimy gospodarzyć i wydajemy niepotrzebnie pieniądze, a chodziło o to, że kupiliśmy Oli kojec i te puzzle piankowe. Oj Sebek wkurzył się i wygarnął jej co i jak. Po pierwsze, że potrafimy gospodarzyć, bo jakoś nam starcza przy jednej pensji+jakaś premia męża i nie pożyczamy na życie od niej, to nasz interes co kupujemy naszemu dziecku, że wszystko drożeje, a poza tym kojec został zasponsorowany przez MOJĄ babcię i MOICH rodziców do spóły i tu zatkało kakao i babcia zwłasnej woli dała tę odebraną stówę. My nic od nikogo nie wymagamy, ale ona na Olcię nie dała nigdy złamanego grosza, no może coś na chrzciny, ale nie jestem pewna (nie pamiętam hehe), bo nic symbolicznego napewno nie dostała. Kurcze strach coś kupić lub zamówić, bo ciekawski szpieg wszystko wywęszy, pomimo że nic nie ukrywamy, bo następnym razem nic nie dołoży sie, a niech niedokłada się, jakoś poradzimy sobie, sobie od ust odejmiemy, ale mała będzie miała wszystko, oczywiście w ramach rozsądku.
I na koniec wg babci Ola ma za dużo zabawek (mój teściu tyle nie miał, ale jakie to były czasy), ubranek - kij że oprócz tego, że trochę nowych my kupiliśmy i rodzina, to reszta jest używana po dzieciach znajomych i też z rodziny, ale ma za dużo (ona dla dziecka miała 2-3 ubranka, które na okrągło prała), że kupujemy pieluchy jednorazowe (ona miała 5 szt. tetrowych) i że będzie nam cieżko, bo koło Oli skaczemy (taaak, a kto nam to wszystko rozpieprza, bo biega na każde marudkowanie, jak nie reagujemy, zaczepia i uważa, że obojętnie co to dziecko tylko chce bawić się i potrzebuje towarzystwa - niestety jak zwykle tłumaczeni nic nie daje). Za dużo ogólnie dziecku dajemy, a potem i tak nas kopnie i będzie niedobre, ale niech nie mierzy nas swoją miarą, każdy ma taki los, na jaki sobie zasłużył, podobno miała takie dobrego syna, ale chyba coś kiepsko z tym wychowaniem, jak syn zamiast iść bliżej na studia do Płocka czy Warszawy to zwiał do Gdańska i nie nasza wina, że mało co się nią teraz interesuje, tyle o ile i każde ich spotkanie kończy się fochem i płaczem. I kropka już więcej nic na temat tej kobiety nie będę pisać, bo nie chcę już powtarzać się ani Wam głowy zawracać jakimiś problemami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...