Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak, Laaf test robiłam w czwartek i negatywny wyszedł. U mnie pochmurno i Kubus spi , ja mu 5 obiadków ugotowałam do słoiczków 😉 a maz posprzatał góre, ja tylko kurze zetre i luzik, wtedy sie wezme za siebie 😉 pozniej włosy umyc i sie kapac na wieczór. Kubus cos płaczacy ostatnio jak cos nie dostanie;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf, dziecko można kąpać przy każdej chorobie. Nawet przy zapaleniu płuc, tylko wtedy musi być cieplej w pokoju i kąpiel ma być bez zabawy w wodzie. Więc przy rotawirusie nawet się nie zastanawiaj, tylko wymocz Młodemu dupsko 😉

Mnie coś gardło boli 🤢

Mąż śpi, Młoda śpi, a ja poopisuję biżuterię i zawiozę dziś mamie - może któraś z jej koleżanek się skusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale pustki dzisaj

ja dziś dałam sobie czadu na działce siódme poty wychodziły i na wadze 1kg mniej he he mała była u dziadków a teraz szaleje w łóżeczku bo jej dali spać ok 17 niby pół godzinki bo przyjechaliśmy i ją obudziliśmy ale jednak będziemy się teraz bawić do 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawid juz zasnal ale dzisiaj w sumie zjadl tylko 2 razy po 180ml mleka nic innegi nie chcial 🥴 no coz ale w sumie rzadzizna tylko 3 razy byla...za to duzo pije...

ja schudlam 7 kg po ciazy i w szoku jestem a Dawis wazy 8600 (nie wiem czy pisalam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Meldujemy się po powrocie od dziadków. Nocka słaba, ale w ciągu dnia trochę odpoczęłam.
Stasiek się wyraźnie stęsknił za domem, bo rzucił się do swoich zabawek z takim entuzjazmem, jakiego już dawno nie widziałam 🙂
Nauczył się ostatnio podskakiwać i podtykać nam pod nos swoje gryzaczki żebyśmy też sobie pogryźli 😉 Kochany synek, dzieli się wszystkim z rodzicami 😁

No zdrowiejcie wreszcie, choraczki, no!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, 3 razy to sporo... Czyli nadal ma biegunkę. Plus to osłabienie... ja bym poszła z nim do lekarza.

Angela, a ile cm długości ma Kubuś?

Aga waży coś koło 9 kg. Za jakieś 2 tygodnie pójdę z nią do pediatry (bilans 10-miesięczniaka) to się dowiem szczegółów 🙂

Uciekam spać. Spokojnej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Dawis juz dzisiaj lepiej sie czuje 🙂 Kwasiek trzy razy to nie tak duzo, wiem ze dziciaki maja po 6 do 8 a po za tym n ie ma juz tego tak duzo jak na poczatku. Oczywiscie poobserwuje go jeszcze a jutro z rana zadzwonie do lekarki powiem co i jak i jak powie zeby przyjsc to przyjdziemy 🙂

Angela jeszcze powinnam zrzucic jakies 10kg i bedzie git 😉 jednak uwazam to za malo realne przy moim trybie zycia i zywienia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a my zaraz jedziemy do moich rodziców tzn ja z Igą bo mój mąż w wawie na targach motoryzacyjnych z szefem i dziadek nas zwaozi (pasowałoby odkurzyć wreszcie swoje prawko ale jakoś nie chce mi się za bardzo i trzeba by wymienić bo mam na stare nazwisko he he)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, może 3 razy to nie tak dużo w porównaniu do 8, ale 3 rzadkie stolce na dobę = biegunka. Tak mnie przynajmniej uczyli przez 5 lat 🙂

Tak w ogóle to cześć dziewczyny 🙂

U nas nocka tragiczna, Aga co chwilę się budziła. Po 10-tym razie straciłam już rachubę... 🤢 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Nie było mnie az 3 dni 🤪 ale byłam tak zabiegana ze nawet komputera nie włanczałam.

kwasiek_ napisał(a):
Laaf,
Aga waży coś koło 9 kg. Za jakieś 2 tygodnie pójdę z nią do pediatry (bilans 10-miesięczniaka) to się dowiem szczegółów 🙂


o jejku juz 10 miesięcy ale to przeleciało. A wydaje mi sie jak by to było w zeszłym miesiący jak czytałam twoje relacje sms z porodówki 🙂

To super że Dawidek juz się lepiej szuje, biedny tak go męczy.


Nie miałam wam kiedy napisac ale bylismy z Piotrusiem na 2 wizycie u bioenergoterapeuty i znów nas zaskoczył. Jak weszliśmy to stwierdził ze widzi u Piotrusia poprawe nie wielka ale ze juz jest lepiej. Tzn powiedział ze ten stan przedzucawkowy znika ( kiedys pisałam Wam że Piotrusiem żuca na snie) i faktycznie o wiele lepiej spi tzn od jakie czasu zle spał bo jak nim zuciło na snie to sie obudzil i juz nie zasnał był taki okres ze spał 2 razy od 2 do 30 min. A od ostatniej wizyty spał nawet do 1,5 godziny 2 razy dzinnie i faktycznie juz nim tak nie rzuca ( nie tak mocna jak kiedys). Stwierdził ze po po 5 wizytach Piotrus bedzie zdrowy bo nad serduszkiem bedzie musiał dużej pracowac. Ogólnie jestem zadowolona bo to co mówi sie sprawdza i widzę poprawę. Tak wie czekaja nas jeszcze 3 wizyty, następną mamy 29 kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przepraszam ze pisze wylacznie o moim synku ale martwie sie jak szlak...
oczywiscie Madalena super ze wg tego czlowieka z Piotrusiem lepiej ale najlepiej Ty mozesz stwierdzic...jestes caly czas z nim i obserwujesz go. Wogole na zdjeciach nie wydaje sie zeby Piotrusiowi cos dolegalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
przepraszam ze pisze wylacznie o moim synku ale martwie sie jak szlak...
oczywiscie Madalena super ze wg tego czlowieka z Piotrusiem lepiej ale najlepiej Ty mozesz stwierdzic...jestes caly czas z nim i obserwujesz go. Wogole na zdjeciach nie wydaje sie zeby Piotrusiowi cos dolegalo...


Laaf to jest zrozumiałe ze piszesz o Dawidku bo sie bardzo o niego martwisz a kazda z nas pisze czasem tylko o swoim dziecku bo sie marti o niego. Tak wiec rozumiemy i też martwimy sie o nasze brzuszkowe dzieciaczki 🙂

Laaf on bierze 250 zł 🤪 duzo ale teraz jak bylismy to za te pieniądze robił tez ze mną i mężem. Wiesz właśnie ja zauważyłam poprawę u Piotrusia a on tylko stwierdził ze jego stan jest troszkę lepszy, a ja mu to potwierdziłam bo tak faktycznie jest. Dlatego zadowolona jestem bo widzę poprawę a co z serduszkiem dowiem się dopiero w kwietniu u kardiologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...