Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

Laaf tak mój Misiek choć ja jeszcze jednego nie urodziłam to juz myśli o kolejnym...
Mi pępek też nie wyskoczył tylko się rozszedł i jest płytki.

A jeśli chodzi o kosmetyki to na SR nie mieliśmy jeszcze zajęć z pielęgnacji maluchów, ale w międzyczasie położna zdążyła powiedzieć żeby używać kosmetyków jednej marki a na pupe Linomag, gdyż sudocrem jest na odpażenie i dopóki się nie pojawią to nie ma potrzeby go używać.
Jak będę już po tych zajęciach to dam znać czego ciekawego się dowiedziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
koniecznka83 napisał(a):

A jeśli chodzi o kosmetyki to na SR nie mieliśmy jeszcze zajęć z pielęgnacji maluchów, ale w międzyczasie położna zdążyła powiedzieć żeby używać kosmetyków jednej marki a na pupe Linomag, gdyż sudocrem jest na odpażenie i dopóki się nie pojawią to nie ma potrzeby go używać.
Jak będę już po tych zajęciach to dam znać czego ciekawego się dowiedziałam.


to samo mowili na mojej sr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Mamuśki ale macie tempo nadawania
😉

po wczorajszej wizycie u gin wiemy iż
będziemy
RODZIĆ
w ostatnim tygodniu maja 😞 😞 😞

troszkę szybko 😞 ale może się uda przeciągnąć ..
dziś mój mężczyzna poleciał do INDII a wrócić ma ostatniego maja,
więc wielkie poszukiwanie biletów się zaczęło ...
🤢 🤢 🤢

nasze maleństwo chyba też wyczuło że Tatuś gdzieś wyjeżdża bo dość aktywne
dziś ...
pewnie też będzie tęskniło ... 😞

a pogoda jak zwykle do kitu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek- my też bierzemy fenoterol ...
😞

nie martw się, ważne że z maluchem wszystko spoczko
😉 😉 😉

nam lekarz powiedział że faktycznie po odstawieniu będziemy rodzić
bo takie mamy niestety zdolności jeśli o macicę i szyjkę chodzi 😉

natomiast znajomym wywoływali poród albo cc było,
jako iż od fenoterolu macica zamieniła się w wełnianą skarpetę i żadnych skurczy, nic,
więc nic nie wiadomo 😜

Laff - niestety był konieczny ...
w związku z tym iż sama nie urodzę musimy złapać jakieś bilety na powrót ...
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zobaczymy jak to bedzie z tym fenoterolem 😜

a mi pempek wyskoczył i to cały hehe i to już od dwóch miesięcy taki wystający jest 😁

laaf a co do łóżeczka zostało ostatnie malowanie ale pogody nie ma żeby na ogródku to robić dlatego stoi... wstawie fotke jak ładnie ustrojone bedzie :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ta męża bratowa mówiła że od początku używała żelu 2 w 1 do mycia chyba taki
http://www.nivea.pl/products/show/9261
i balsam do ciała a oliwke też miała ale mówiła że żadko używała albo czasami dolewała do wody i bardzo zachwalała chusteczki nivea

kkasia jeżeli chodzi o pampersy na początek to ja bym się bała używać jakichś biedronkowych bo właśnie na początku skóra dziecka jest najbardziej delikatna i narażona na podrażnienia i uczulenia więc myślę że później lepiej zmienić na tańsze bo mniejsze ryzyko ale to Twoja decyzja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mimo ze napisane ze od 1 miesiaca...
ale w sumie to jest tak ze oni profilaktycznie zalecaja stosowanie "od"
pamietam ze np jak Kamiska byla mala mowilo sie zeby cytrusy dawac powyzej 10miesiaca , ja dalam jej banana jak miala 8 miesiecy i nic jej nie bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia mysle ze to i tak bedzie indywidualna cecha naszych maluchow...
mimo ze Kamila nie byla karmiona cycem to nigdy na nic nie miala uczulenia, czyli zadnych chorob skornych, skazy bialkowej a nawet zoltaczki fizjologicznej. Tak wiec wszystko w rekach a raczej w skorach naszych pociech 🙂

Angela jak widac na przykladzie szwagierki roznie bywa. Widocznie wiekszosc kobiet po fenoterolu tak reaguje ale jak widac nie jest ot regułą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh.. właśnie narobiłam pierogów ze szpinakiem i ruskich, w ciąży poprostu uwilebiam wszystkie piergogi. Ja sobie dziś zrobiłam ze 100 sztuk, dzis zjem trochę, a resztę porcjuje i zamrażam, bo czasem sie obiadku nie chce robić to jak znalazł 🙂
Boże a knedli z truskawkami to juz tak się doczekać nie mogę, że normalnie niedługo język do dupy mi chyba ucieknie 😁 Ostatnio kupiłam truskawki to sie jeszcze chyba tylko z cukrem i śmietaną nadają- takie bezpłóciowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf mam tą samą metodę co Ty, nalewam oleju do gotowania, czekam aż ostygną i zamrażam w woreczku. Może to od ciasta zależy??? Ja powiedzmy na 1 kg mąki daje 1 jajko i ze szklankę wody. Mój mężulek mnie nauczył, a kucharzem jest więc chyba musi być dobry przepis 🙂
U mnie też szpinaku nikt nie lubi, a ja uwielbiam 😜
Miłej nocki czerwcóweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...