Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobrze, że u Kwasiek ok. i jest nadal w 2paku -ulga. Jednak może posypać się pierwsza z nas, oby małe jeszcze trochę posiedziało. U Kwasiek 31 czy 32 tc?

A ja wróciłam z CH kupiłam dla siebie saszetki Tantum Rosa (te do przemywania krocza), wkładki laktacyjne Bella i maść na brodawki Ziaji - można ją stosować na 2 m-ce przed porodem w celu hartowania brodawek, a potem już po porodzie. Ta LANO-MAŚĆ ma 100% wysokooczyszczonej lanoliny, nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych i barwników, więc chyba nie trzeba jej zmywać do karmienia - jak myślicie? Pytam się, bo w ulotce nic nie napisali, a przy niektórych maściach i kremach piszą.
Dla córci kupiłam pajacyk (na 62 cm) z wyhaftowanym Kubusiem Puchatkiem, w komplecie była też czapeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I humorek juz o wiele mi sie poprawił. Kurier dzis dostarczyl fotelik samochodowy dla naszego maluszka 🙂 teraz pozostalo oczekiwanie na synusia 🙂
A w nastepnym tygodniu juz po przeprowadzce zaczne pranie ciuszków, tak sobie mysle ze te malenstwa wypiore recznie w misce bo calej pralki i tak nie nazbieram tym bardziej jesli chodzi o biale czy kolorowe ciuszki 🙂 a wszystkie ciuszki sa nowe wiec wystarczy je "odświeżyć" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf ten pies jest pokrecony na maxa bawic by sie tylko chcial jakby psom dawali zolte papiery on na pierwszym miejscu. kindzio starszy mowi ze jest ohydny, ale mi sie wydaje ze po prostu pizniety w kask 😉 a taki by mi tu pasowal 🙃 sprawdzimy z sasiadki Diego, jaki bedzie dla Mlodego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszłam na forum sprawdzić tylko czy kwasiek odpisała i całe szczęście, że wszystko jest w porządku... a jeśli nawet będzie majową mamusią to nic ważne żeby i ona i dziecko były zdrowe.

Waja dokładnie tak mam boli od jednej pachwiny do drugiej i cały środek 🤨

Dobra lecimy rozliczać PITy...

Miłego wieczorku mamuśki 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta piosenke szukalam bardzo dlugo i nawet nie pamietalam ja z tego filmu, tylko jakis czas temu serial ogladalam i zachorowalam na nia. Moja Kamiska ma kolege ktory pasjonuje sie spiewaniem i podkladami muzycznymi...odrazu mi ja odnalazl (szatan normalnie nawet jej nie uslyszal tylko Kamila opisala skad 😉), normalnie "jak to melodia" to dla niego pikus 😉 Tyle ze jeszcze guwniarzyk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...