Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Komsi kto wiem moze jak Niunius bedzie troszke iwekszy to sie zdecydujecie 🙂 Ale nia ma co pochopnie...moja suczka byla wymarzonym psem mojego bylego meza, jak sie wyprowadzilam to ja u niego zostawilam (nie chcialam moim rodzicom psa na glowe zwalac). Przyszly wakacje a moj byly poprosil zebym ja zabrala do siebie na 2 tyg., bo on wyjezdza. Oczywiscie jak wrocil stwierdzil ze on juz psa nie chce (mysle ze mi na zlosc chcial zrobic bo jeszcze wtedy nie chcial mi rozwodu dac) i sobie kota zafundowal 🥴 brak odpowiedzialnosci. Powiedzial nawet ze jak jej nie chce to moge sobie ja do schroniska oddac...zenada. Oczywiscie moj cielaczek zostal ze mna i ja uwielbiam 🙂

Co do rybek Waja kiedys mialam zamysl wielkiego akwarium, ale jak sie poorientowalam ile to zachodu i jakie koszty, sobie odpuscilam 😉 Moze kiedys...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
waja napisał(a):
laaf napisał(a):
Moja gwiazda za 2 tyg. zaczyna egzaminy i oczywiscie jak sie francy pytam jak idzie nauka to mnie zbywa...
😁 😁 😁
uroki macierzynstwa 😁


ano tak, teraz zaczna mi sie pieluchy ale dziekuje Bogu ze moje a nie mojej Kamili 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, Waja ma rację uroki macierzyństwa, a raczej dorastania 😉 Ja ma doświadczenie od mojej siostry, jak była w liceum, to wiecznie na wszystko była jedna odpowiedź: DOBRZE lub NIE WIEM, jak się zapytało jej, więcej można było się dowiedzieć od mamy, bo to ona chodziłam na wywiadówki. Na szczęście to już zmieniło się, odkąd skończyła LO, zdała maturę i poszła na studia.

Teraz nie może już doczekać się Olci - w końcu będzie nie tylko jej ciocią, ale też Mamą Chrzestną 🙂

A zwierzątek nie miałam ,bo mam alergię wziewną - na sierść i pierz, a innych typu rybki, żółwie nigdy nie chciałam. Jedynie jak mieszkaliśmy z dziadkami to wujek miał sunię-kundelka Pusię, ale miałam z nią do czynienia tyle o ile i tylko do prawie 7 roku życia, bo wyprowadziliśmy się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ufff jak ciepło ledwo dowlekłam sie do domu , moja wina bo sama namowiłam meza na spacerowe zakupy i teraz ledwo zyje 😞 😞 😞 co tam słychac czerwcówki wszystkie w dobrych humorach i zdrowiu . no oprucz kawsiek no wlasnie wiecie co u niej sie dzieje ?//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf pierwsza maturka już
- 4 maja (J. polski pisemny) potem
- 5 maja (matematyka pisemna)
- 11 maja (J.Niemiecki pisemny)
- 14 maja (J. Polski ustny)
- 20 maja (J.Niemiecki ustny)
po 20 maja stwierdziłam że mogę się rozpakowywać :P

pisałam do kwaśka esa dzisiaj dalej czekam na odp. a treść mojego esa brzmi tak "Hej kwasiek :-) pisze Zuziek jak sie czujesz? Wszystkie z brzuszka trzymamy kciuki żeby było wszystko ok ;* jak tam te skurcze i co lekarze mówią? Buziaki i pozdrowienia wysyłam od czerwcóweczek ;* "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
laaf pierwsza maturka już
- 4 maja (J. polski pisemny) potem
- 5 maja (matematyka pisemna)
- 11 maja (J.Niemiecki pisemny)
- 14 maja (J. Polski ustny)
- 20 maja (J.Niemiecki ustny)
po 20 maja stwierdziłam że mogę się rozpakowywać :P

"

hmmm a co na to Twoja córeczka? 😁
ale tak powaznie a jak w trakcie urodzisz masz szanse na inny termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka...jeszcze milion razy sie obejrze!!!!!!!, nie pozwalam!!!!!! cnota do czterdziestki!!!!! zaloze pas i nikt nie dojdzie 😁
a tak powaznie moja Kamiska raczej ma opinie niedostepnej, no i bardzo bym chciala zeby tego dzidziusia miala po studiach ale zycie pokaze.
A po za tym wyobrazacie sobie mnie jako babcie/???
Omg 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh to co by rodzice chcieli a co mają:P a poważnie to na wszystko jest czas i najważniejsze żeby te nasze dzieci to wiedziały 🙂

A co do bycia dziadkiem/babcią to mój tata czuje się za młody na dziadka i powiedział że on będzie mężem babci ale jeszcze nie dziadkiem 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja kuzynka zostanie babcia w wieku 40 lat heh ale to nie wina jej córki bo ona ma 22 lata poprostu moja kuzynka wczesnie ja urodziła i teraz ma za swoje hii ( zart z tym za swoje ) ja damiana urodziłam w wieku 19 lat i mam nadzieje ze niebede babcia w wieku 40 heh a wsumie co mi tam młode babcie sa sexy 🙂
moja mama raz została wzieta za mame damiana hee i tez było smisznie :-o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania cos ci sie pomerdało w suwaczku o temacie wizyty tak mi sie bynajmiej wydaje 😉 Jkie tu tematy , ja zostalam mama jak miaam 18 lat dzis moj synek ma 9 lat , i ciesze sie z tego bo teraz duzo mi pomaga w domku jak mam niedomaga. Iwcale sie nie zdziwie jak przyjdzie za nastepne 9 lat i powie mi ze ede babcia (ja 37 lat bede wtedy miała ) to bedzie dopiero masakra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama ma 45 lat i sie cieszy ze bedzie babcia 😉
Nie może się już doczekać 😁 No ale to juz niedługo, my juz mamy wszystkie po 30 tydz skończone, zawsze juz blizej niz dalej. A ja u mamy bo autobus o 13 wycofali i jade o 17, he he, ale do chrzestnej mamy isc na kawe, bo ma urodzinki, aja wczesniej byłam, bo nie wiedziałm ze dzis bede jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po dentyście dzisiaj włożył lekarstwo do zęba 🙂 normalnie nachodzę się do niego więcej niż przez całe życie :P bo znowu za tydzień musze iść hehe 😜 ale lepsze to niż ból 🙂

moja mamusia zostanie babcią w wieku 40 lat w listopadzie bedzie mieć 41 :P ale na upartego mogłaby szybciej zostać hehe bo mam dwa lata starszą siostrę i jak by zalała po 18-stce to nawet w wieku 36 lat by mogła zostać babcią :P hehe ja to dałam jej troche czasu bo mam 20 lat 😁 hihi nie no żartuje... nie planowałam ciąży ale mama jest szczęśliwa 😉 a jak ktoś spyta czy to jej dzidzia to nie bedzie zaprzeczać 😁 hehe tak powiedziała 😁

laaf z mężem no ciut lepiej już nawet wczoraj przed snem mi powiedział że mnie kocha 😮 postęp... dzisiaj nawet zamieniliśmy kilka zdań 🤪 🤪 ale dzisiaj jesteśmy 2 miesiące po ślubie to może dla złagodzenia atmosfery kupie jakieś lody albo truskawki... itd. no i piwo mu kupie :P (niech już ma)

jeszcze nie dostałam esa od kwaśka troche się boje tego że się nie odzywa 🤢 🤨 dość długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miejmy nadzieje ze jest to spowodowane badaniami a nie PORODEM!!!!!
Ale ale jak truskawki to musi byc szampan 😁 pol lampki CI nie zaszkodzi 😜
hehe 2 miesiace, moj by nawet nie wiedzial ile po slubie jestesmy, tzn szybkom by policzyl ale miesiecznic nie obchodzimy 🙂 a swoja droga juz 2 miechy???? Jej kiedy to zlecialo zatwardziala mezatko? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek na początku musicie się podocierać więc momentami może być "ciekawie" a z truskawkami bdb pomysł 🙂 na poprawę humorku.

A Kwasiek zaczynam się martwić bo gdyby wszystko było ok dawno dałaby znać 🤔

Laaf to pierwszy wnuk a raczej wnuczka moich rodziców może dlatego tata tak mówi. Jak już mała będzie na świecie to dam sobie rękę uciąć, że będzie szalał i chwalił się "jestem dziadkiem":P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym nie liczyła gdyby nie suwaczek :P hehe nawet bym się nie skapła że dzisiaj jest te dwa miechy :P hehe co do szampana nie lubie dlatego odpada :P hehe bardziej preferuje winko czerwone ale to może sobie pozwole po porodzie jakoś nie mam ochoty na alkohol w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...