Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laaf dobrze pamiętasz... mamy pępowinę dwunaczyniową. W 20 tc przu okazji USG4D lekarz stwierdził jedną żyłę i jedną tętnicę. Pooglądał więc serduszko Marysi (bo zazwyczaj tu jest problem) i powiedział że wszystko jest ok. Położna do której chodzę w ogóle się nie przejęła tym faktem "bo jeśli nawet tak jest to co mogę zrobić". Na każdej wizycie ogląda też to serducho więc gdyby coś się działo powiedziałaby nam o tym (mam nadzieję). Zobaczymy po porodzie co to będzie (OBY wszystko też było ok)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka mam dokladnie to samo i musisz je rozchodzic po prostu.ja meczylam sie dokladnie tak jak Ty, myslalam, ze lezenie pomoze, ale wtedy jest jeszcze gorzej, jak je rozchodzisz to one przestaja bolec.Mnie juz od dwoch dni nie bola tylko w nocy jak zmieniam pozycje to czuje , ze mam pachwiny 🙂A z drugiej strony ciekawe skad my mamy taka dolegliwosc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kkasia27 napisał(a):
A MORZE Zuziek po porodzie i dochodzi do siebie , bo jak by nawet musiała lezec to napewno by odpisała . Chorobka to zaczyna byc nieciekawe 🤔


KKasia nasz ZUzuiek nie rodzi!!!!!!! ona dzisiaj swietuje, to o Kwaska sie martwimy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja podobno bóle pachwin są oznaką zbliżającego się porodu 🤔 ale zakładając tę optymistyczniejszą wersję- dziecko ułożone jest w taki sposób, że uciska nerwy. I tej wersji póki co się trzymajmy 🙂

W moim przypadku ani leżenie ani rozchodzenie nie pomaga 😠 Próbowałam to rozchodzić i po spacerze ledwie wstałam. Tak się zastanawiam nad tym i chyba jutro na SR podpytam położną. Jakieś ćwiczenia rozciągające albo cosik podobnego pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej ...

Ale sie wyspałam !!!!!! rany ... aż mam wyrzuty sumienia 😉... ale już mi lepiej , bo zgłodniałam 😆 ... Risotto już w piekarniku i z chwilę będzie jedzonko 😜

no faktycznie Kwasiek coś długo się nie odzywa, oby wszystko było w porządku !!!!!!

Laaf - fajna psinka , ja też mam bydlątko tej wielkości tylko innej rasy , moja Elka jest golden retriverką , ma 4,5 roku i takiego gamonia jak ona to jeszcze świat nie widział , o własne łapy potrafi się potknąć 😁 ... poza tym mamy jeszcze rybki i chomkę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka tej wersji nie bralam pod uwage 🙂Ja sobie tlumacze w ten sposob, ze macica sie powieksza zwieksza swoj ciezar a moje pachwiny musza to jakos udzwignac,Bo nie wiem czy masz takie samo odczucie, ale to boli jakbys miala w kroczu jeden wielki zakwas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest ponoć cecha tej rasy , ze są mądre ale gamoniowate 🙂 ... kochana jest !!!

no i świnki też były , ale starość je już dopadła ... 🙂 🙂 chociaż myślęże jak Antek troche podrośnie to znów jakaś świnka morska do domu trafi bo ja mam słabość do tych stworzonek ...

narazie jest Pusia (chomka ) i te rybki nieszczęsne : Plimek , Plumka , Plamka , Danek i Pluto 2 (bo Pluto 1 wyciągnął ostatnio płetwy ) 😉

widzę że mi oklasków przybyło , dzięki serdeczne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki kwasiek napisała:
"hej 🙂 dzieki za smsa. Skurcze w nocy miałam cholernie silne, teraz nafaszerowali mnie nospą, wiec jest ok. Miałam usg, młode płci nadal nie ujawnia... chociaż jak miałam usg dopochwowe to dupsko pchało na sonde. Zdrowy objaw w przypadku dziewczynki gorzej jak to chłopak 😁 wazy 1950 gramów 🙂 a ja mam nakaz leżenia plackiem w łóżku. Poza tym jest ok - szyjka długa, zamknięta ale mnie jeszcze kilka dni potrzymają tutaj, żeby te skurcze jakoś załagodzić. Fenoterol mam odstawiony na amen, podobno szkodzi dziecku. I biore leki na rozwój płucek maleństwa. Jakby coś się zmieniło to bede pisać albo męża na brzuszek podeśle, buziaki dwupaki :* "

czyli nie jest tak źle nie urodziła nam kwasiek jeszcze 🙂 ale już obstawiam że pierwsza sie rozpakuje :P odrazu mi ulżyło że jest OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chwała Bogu że Kwasiek jeszcze w komplecie !!!!!

to fakt , Goldeny są idealne dla dzieci , świętą cierpliwość ma ten pies 🙂
a co do rybich imion , to tylko Zuza je rozróżnia, ale dla świętego spokoju wolę udawać że ja też wiem która jest która 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufffffffffffffff, jak Kwasiek urodzi pierwsza to znow bede wrozka, a jak sie okaze baba no to zadna ze mnie wrozka 😜
Ja wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka (tydzien termin przede mna) od kaszlu (przeziebiona byla dlugo) zebro jej wskoczylo na drugie zebro...na pogotowiu jej to nastawiali...o tym to nie slyszalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...